Jose Ernesto Sosa

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Jose Ernesto Sosa

Postprzez Max » 2007-02-25, 15:32

Jak podaje coraz więcej niemieckich serwisów, Bayern pozyskał za 4,6mln euro młodego zawodnika z Argentyny. Miejmy nadzieję, że to będzie trafiony transfer. :)
Ostatnio edytowano 2014-01-06, 13:30 przez Max, łącznie edytowano 2 razy
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Grzechoo » 2007-02-25, 15:40

Jakoś nie jestem co do niego przekonany... jakiś pomocnik, jakiś Argentyńczyk, niby jakiś dobry... nawet na oczy nie widziałem jak gra. Nie udało mi się znaleźć w Internecie komplilacji, czy nawet jakichkolwiek danych na temat tego piłkarza (może nie umiem szukać?). Mam nadzieję, że to nie będzie taki sam "strzał w dziesiątkę" jak w przypadku dos Santosa, czy Goerlitza, który pechowo nie grał chyba przez 2 sezony w piłkę (na szczęście teraz wraca). Wierzę, że ten piłkarz naprawdę przyda się w Monachium i rzeczywiście wzmocni zespół.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez grejfrut » 2007-02-25, 15:44

4,6 mln ? to świetny zakup ale czy prawdziwy to nie wiadomo trzeba poczekać na oficjalną stronę i wtedy można się cieszyć bo ten gracz jest świetny. To może być nasz Kaka bo gra bardzo podobnie jak Kaka za czasów gry bodajże w Santosie.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 6m 52s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Liz4 » 2007-02-25, 15:55

w koncu jakies poruszenie na rynku transferowym.. Mysle, ze to nie jest przypadkowy zakup tylko przemyslana decyzja podjeta dzieki wielokrotnym obserwacja argentynczyka, miejmy nadzieje ze bedzie to trafiony wybór..
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez emem » 2007-02-25, 16:22

Grzechoo napisał(a):Mam nadzieję, że to nie będzie taki sam "strzał w dziesiątkę" jak w przypadku dos Santosa, czy Goerlitza, który pechowo nie grał chyba przez 2 sezon


A kto to mogl przewidziec kontuzje Goerlitza? Dobrze sie prezentowal jak trafil do Bayernu i dobrze sie prezentuje teraz, po powrocie...wybor sluszny ale kontuzja to juz zrzadzenie losu.

Co do Sosy, niby bily sie o niego wielkie kluby (czyt. Milan), a tu koncowa cena ma wyniesc 4,6 mln...Gdyby rzeczywiscie byl to wielki talent pilkarski cena tez bylaby wielka :) A moze poprostu udalo sie tanio wyrwac super pomocnika? Kto to wie? 8) ...Czekam na pierwsze wystepy Argentynczyka w Bayernie, jednak nie popadam w euforie.
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Grzechoo » 2007-02-25, 16:25

A kto to mogl przewidziec kontuzje Goerlitza? Dobrze sie prezentowal jak trafil do Bayernu i dobrze sie prezentuje teraz, po powrocie...wybor sluszny ale kontuzja to juz zrzadzenie losu.


No właśnie o to mi chodziło... najwyraźniej niedokładnie się wysłowiłem.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez DamKam » 2007-02-25, 17:37

Jeszcze nie ma potwierdzenia na oficjalnej stronie, ale myślę, że można już uznać tą informację za fakt. W końcu sam zawodnik potwierdził, że do nas przejdzie. Tylko ciekawe jak jest z tą ceną, bo gdzieniegdzie pisze, że Bayern zapłaci za niego aż 10 mln euro. Jestem bardzo ciekaw co pokaże u nas ten zawodnik i mam wielką nadzieję, że jego sprowadzenie okaże się trafnym posunięciem. Myślę, że włodarze wiedzą co robią i są pewni umiejętności tego piłkarza, którego ja osobiście kompletnie nie znam i nic nie mogę o nim powiedzieć...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez upek » 2007-02-25, 17:47

grejfrut napisał(a):4,6 mln ? to świetny zakup ale czy prawdziwy to nie wiadomo trzeba poczekać na oficjalną stronę i wtedy można się cieszyć bo ten gracz jest świetny. To może być nasz Kaka bo gra bardzo podobnie jak Kaka za czasów gry bodajże w Santosie.

ogladasz mecze lig poludniowych ze takimi informacjami rzucasz czy tak po prostu Ci sie wydaje i fajnie brzmi ze gra jak Kaka ?
mlody, podobno talent ... czemu nie. Zobaczymy co pokaze jak przyjdzie, moze amatorzy beda z niego mieli pozytek
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Olszesky » 2007-02-25, 17:52

taki jak on moze byc niezlym wzmocnieniem na bundeslige szczegolnie w meczach z kelnerami gdzie obroncy to na ogol duze klocki ;p
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez grejfrut » 2007-02-25, 17:53

Włodarze na pewno wiedzą co robią bo 10 mln wyrzucić to już nie jest dobrze te 2 mln co na Dos Santosa to było normalne, że 23 letni piłkarz za 2 mln to nie będzie gwiazda. Mam nadzieję, że Generał zostanie w Bayernie na następne sezony co na pewno pomorze Sosie bo Ottmar lubi dawać młodym szansę gry w pierwszym składzie tak samo było z Owenem i teraz widać co z niego mamy a Magath to inna bajka kupuje Dos Santosa, Karimiego i nie daje im w ogóle szansy na pokazanie się. W pierwszym sezonie Ali się pokazał z dobrej strony a w tym nie grał i dlatego się cieszę, że Felixa z nami nie ma bo to dla Sosy byłoby utrudnienie w rozwoju.

Wiele nie mogę o nim powiedzieć widziałem jeden jego mecz zrobił na mnie wrażenie pod względem dryblingu, strzału, podać, szybkości i sprytu na boisku. Ale na pewno nie zastąpi nam „głowy Ballacka” bo on nią akurat gra słabo. Zresztą tyle zauważyłem po jednym meczu on nie lubi jakoś nią grać. Ale cieszę się, że on będzie dla nas grał bo jak on i jego klub potwierdza to raczej już jest nasz na bank ;). Zapowiada się bardzo ładnie bo odmładzamy skład mamy teraz sporo młodych talentów jak: Schweinsteiger, Schlaudraff (od nowego sezonu), Owen,H, Sosa, Podolski, Kroos, Lahm, Ottl, Goerlitz, Rensing. No to robi wrażenie do tego dochodzi też młody 24 letni Altintop i jest bardzo dobrze. Nasza kadra wygląda obiecująco dlatego już nie mogę się doczekać nowego sezonu bo będzie naprawdę świetny. Jednak nadal potrzeba nam gracza na prawą pomoc bo Schlaudraff to gra głównie jako ofensywny bądź lewy pomocnik a jeden Altintop nam nie wystarczy trzeba jeszcze jednego takiego i będzie dobrze. Chociaż za czasów Mahatha to była tragedia jak Basti grał na środku pomocy a Mark na skrzydle :| Ottmar ich poukładał i już inny klub.

Więc witaj Sosa i zyczę powodzenia w FCB ale nie ma co się jeszcze nim podniecać zobaczymy co z niego będzie ale ja w niego wierzę i jestem pełen nadzieji.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 6m 52s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Max » 2007-02-25, 18:46

Cena chyba jednak wyniesie 10mln euro (chociaż transfermarkt.de pisze o 4,6). Cieszę się, że kolejny pomocnik trafi do Bayernu latem, bo wzmocnień w tej formacji nam potrzeba. Oby tylko się sprawdził w Bundeslidze.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez Tymek » 2007-02-25, 19:07

Dobry gracz.......ja podpisuje się pod tym transferem wszystkimi członkami, jestem za. Młody chłopak, mam nadziejęże pokaże w Monachium na co go stać. Marzy mi się taki argentyński Diego......hehe. Ciesze sie, wreszcie coś dobrego ;)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez merqn » 2007-02-25, 20:30

Oby to nie był niewypał, taki jak Dos Santos.
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez grejfrut » 2007-02-25, 21:02

merqn napisał(a):Oby to nie był niewypał, taki jak Dos Santos.


Wkurza mnie takie gadanie. Czemu nazywasz go niewypałem jak on nawet nie dostawał szansy na grę. Może jakby dostał to by się dobrze zaprezentował co ?

Ja liczę, że Sosa dostanie szansę na grę ale Uli na pewno się będzie tego domagał bo 10 mln na ławkę to inna rzecz. Jak Julio powróci to też dostanie szansę. Bo za Magatha żaden młody i zdolny szansy nie dostawał ;) np. Podolski.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 6m 52s

Re: Jose Ernesto Sosa

Postprzez lechista_tomek » 2007-02-25, 21:13

grejfrut napisał(a):
merqn napisał(a):Oby to nie był niewypał, taki jak Dos Santos.


Wkurza mnie takie gadanie. Czemu nazywasz go niewypałem jak on nawet nie dostawał szansy na grę. Może jakby dostał to by się dobrze zaprezentował co ?

Ja liczę, że Sosa dostanie szansę na grę ale Uli na pewno się będzie tego domagał bo 10 mln na ławkę to inna rzecz. Jak Julio powróci to też dostanie szansę. Bo za Magatha żaden młody i zdolny szansy nie dostawał ;) np. Podolski.


Wiesz Grejfrut widocznie trener widząc co prezentuje na treningach postanawiał go nie wystawiać. Myslisz ze jakby sie wyrózniał to by nie grał? (mówie tu o Dos Santosie)
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości