Luca Toni

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Luca Toni

Postprzez upek » 2007-04-29, 12:41

z mlodszych to mamy Podolskiego ;> jak widzimy mlodosc gwarancja bramek nie jest ;) ale jak to mowia, od przybytku glowa nie boli :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Luca Toni

Postprzez Mars » 2007-04-29, 15:22

Mamy jednego młodego napastnika co moim zdaniem nie wystarcza, szczegolnie gdy maon teraz kontuzje i ominie go część przygotoań do nowego sezonu
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Luca Toni

Postprzez DamKam » 2007-04-30, 12:46

Kurde no... transfer Toniego chyba się komplikuje. Oby tylko wylądował u nas, bo jak do tego nie dojdzie, to będzie kolejna wielka porażka (po Van Nisterlooyu) w walce o światową gwiazdę. Ale trzeba być dobrej myśli. W końcu z wielu źródeł można było usłyszeć, iż jest jego transfer jest już przesądzony. Oby te komplikacje okazały się niegroźne i już w najbliższych dniach się wszystko wyjaśniło.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Firo » 2007-04-30, 13:15

ja pier***le czy to zawsze musi sie tak kompliowac ? kolejna telenowela tym razem pt. "Toni w Bayernie". Juz jest , parawie , dochodzi ... i ci*l laduje w Realu.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Luca Toni

Postprzez Scholli » 2007-04-30, 13:32

no i znowu cyrk niczym z Ruudem... mam niestety przeczucie, że skończy się to tak samo... chociaż może to tylko takie sztuczne bicie piany przez dziennikarzy?
ostatecznie to nie mamy już czym się emocjonować w lidze, to pozostaje nam śledzenie co też nam dziennikarzyny podrzucają za wieści z frontu transferowego - chyba najlepszym rozwiązaiem byłoby odcięcie się od wiadomości i spojrzenie w sierpniu na skład, ileż to mniej nerwów i czasu by kosztowało! :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Lmollu » 2007-04-30, 15:08

Dziennikarze magazynu Kicker snują hipotezę, że Fiorentina i Toni zawarli kompromis - będzie mógł w lecie odejść, ale jest jeden warunek: nie wewnątrz Włoch. Widocznie klub i piłkarz dogadali się już z Bayernem, ale Fiorentina chce teraz, żeby jej snajper skoncentrował się jeszcze optymalnie na 4 ostatnich kolejkach ligowych. Wydaje mi się, że tak może być w rzeczywistości. Może Toni i Viola nie chcą teraz robić zamieszania i informować o jego transferze do Bayernu. Mam nadzieję, że tak właśnie jest, to byłoby dosyć logiczne wyjaśnienie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez wojtas69 » 2007-04-30, 15:24

Najlepiej niech ta sprawa się zakończy stosunkowo wcześnie. Bo jeśli walka o Toniego z Chelsea będzie się toczyć przez całe letnie okienko transferowe (podobnie jak było z Ruudem) to pod koniec pewnie i tak Romek sypnie taką kasą, że Bayern go nie przebije. Toni będzie grał w Londynie, a my zostaniemy bez nowego napastnika na nadchodzący sezon.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Luca Toni

Postprzez Luke » 2007-04-30, 16:00

wojtas19 napisał(a): Toni będzie grał w Londynie, a my zostaniemy bez nowego napastnika na nadchodzący sezon.


Nie no Uli musi kupić napastnika bo by go z zarządu wywalili, Santa Cruz i Pizarro odejdą na 100% a nie ma na świecie drużyny, która ma w składzie tylko dwóch nominalnych napastników, obawiam się jedynie, że sprzątną nam sprzed nosa wszystkich dobrych napastników Toniego - Chelsea, Juve - Hunterlaara, Klose - Barca, a my sięgniemy po grajka z półki Kuranyi-Gomez :roll:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Luca Toni

Postprzez Mars » 2007-04-30, 21:24

No co raz bardziej wątpie w transfer Toniego. Nie stawienie sie na badania medyczne moglbyc wykrętem ale nie musial. Mam nadzieje ze przyjdzie przynajmniej dwóch-trzech z tej piątki: Toni, Klose, Robben, Sneijder, Jansen
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Luca Toni

Postprzez killy » 2007-05-01, 01:07

Toni w Chelsea :shock:

Drogba, Scheva :?: :?: ktorego wygryzie :?:

kto jak kto, ale Chelsea IMO jest malo prawdopodobnym przyszlym pracodawca Toniego...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Luca Toni

Postprzez Scholli » 2007-05-01, 13:09

killy napisał(a):Toni w Chelsea :shock:

Drogba, Scheva :?: :?: ktorego wygryzie :?:

kto jak kto, ale Chelsea IMO jest malo prawdopodobnym przyszlym pracodawca Toniego...
tak jakby ten klub kierował się logiką w transferach :roll: Scheva powiedział przy wódce Romkowi "ty! ten Toni jest dobry" a Romek na to "to czemu nie gra u mnie?" po czym wysypał drobne z kieszeni i oferta Bayernu została przebita :lol: ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez czirimbollo » 2007-05-01, 14:45

Scholli, masz MISTRZA ... heheheheh !!

"po czym wysypał drobne z kieszeni i oferta Bayernu została przebita" bueheheh...
czirimbollo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-04-03, 18:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Recit » 2007-05-03, 20:50

killy napisał(a):Toni w Chelsea :shock:

Drogba, Scheva :?: :?: ktorego wygryzie :?:

Ciężko powiedzieć jak ktoś będzie grał po przyjściu do danego klubu (Scheva najlepszym dowodem), ale myślę, że miałby szansę zastąpić i jednego i drugiego.
Byłoby znakomicie gdyby taki świetny napastnik jak Toni zasilil Bayern. On znakomicie gra głową, w dodatku jest całkiem dobry technicznie przy swoich warunkach fizycznych. IMHO to świetny zakup i jeśli jest szansa go sprowadzić to nie ma co się zastanawiać. Jest imho obecnie wiele lepszy niż Klose.
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 9m 38s

Re: Luca Toni

Postprzez DamKam » 2007-05-24, 15:46

Snajper AC Fiorentiny, Luca Toni zaprzeczył, jakoby miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium od przyszłego sezonu. Przewodniczący zarządu Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge poinformował, że transfer Toniego jest praktycznie przesądzony. Włoch wypowiada się jednak w nieco innym tonie.

Zapytany o swoją przyszłość w Bayernie, Toni odparł: - A kto powiedział, że odejdę do Niemiec? Na razie niczego nie podpisywałem i ciągle nie zdecydowałem jak będzie wyglądała moja przyszłość w kolejnym sezonie. Najpierw chcę porozmawiać z prezydentem Andreą Della Valle, a potem zobaczymy. We Florencji jestem bardzo szczęśliwy, mam tu swój własny dom i wokół ludzi, którzy dobrze mi życzą.

Odnośnie bariery językowej, jaka mogłaby zaistnieć po przenosinach do Monachium, piłkarz stwierdził: - Jak miałbym się nauczyć niemieckiego? Nadal nie opanowałem do końca włoskiego!

Źródło: tribalfootball.com

:shock: Żeby nam ten Włoch jakiegoś wała nie wykręcił, bo wyjdziemy na kompletnych idiotów :roll:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez PeKs » 2007-05-24, 20:15

No to się szykują niezłe jaja... 100mln wydamy chyba na kontrakt dla Kroos'a... Ale obym się mylił.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości