Luca Toni

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Luca Toni

Postprzez EuroBayern » 2007-05-26, 15:54

ja najbardziej chciałbym aby do Bayernu przyszedł tylko jeden napastnik, a mianowicie - Klose. Duet w napadzie Podolski-Klose byłby bardzo dobry
www.transfery.info - jedyna strona w sieci o transferach piłkarskich!!!
EuroBayern
Bawarczyk
 
Posty: 34
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-05-19, 21:44
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez DamKam » 2007-05-30, 16:14

No i już jest wszystko oficjalnie zostało potwierdzone :D 11 mln euro za takiego napastnika, to naprawdę fantastyczny interes. Oby tylko szybko się u nas zaaklimatyzował i od razu stał się gwarantem bramek :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Luke » 2007-05-30, 16:57

No i jest super :D Jak narazie Bayern robi interes życia, sprowdziliśmy pięciu zawodników za pieniądze które dostaniemy ze sprzedania jednego :D

11 milionów to wspaniały interes za Toniego Bayern pokazał, że wciąż może przyciagać do BL zawodników światowej klasy, nie mówiąc już o porzytku sportowym Toniego, ciesze sie niezmiernie :D

Myśle, że Toni nie powinien być specjalnie skromny i już w pierwszy sezonie w Bayernie postawić sobie jeden cel: Zostać królem strzelców BL i tego powinniśmy wszyscy od niego oczekiwać :D Czyli jeszcze przyjdzie dwóch, może trzech zawodników, Hitzfeld chce grać skrzydłami :?: No czemu nie, ale niech ci skrzydłowi będą w takim razie naprawdę z najwyższej półki, Ribery jest dobrym kandydatem, także Robben, Ribery na prawej, Robben na lewej, masakra, z takie skrzydła to śmiercionośna broń :D Nie ma sensu zaczynać gadki:"Martwie sie że Schweini będzie grzał ławę", to jest Bayern Monachium i każdy musi walczyć o swoje miejsce w składzie, jeśli Schweini nie będzie spełniał oczekiwań to na ławe, piłka jest brutalna, jeśli mu sie to nie będzie podobało niech idzie do Bochum lub tym podobnych wynalazków albo niech zmieni zawód :P

No i ja mam nadzieje, że jednak Bayern sprowdzi jakiegoś środkowego pomocnika, może nie klasową dziesiatke, ale środkowego pomocnika, bo i ile Van Bommel będzie miał pewne miejsce w składzie, o tyle Ottl mi do obrazka Robben-Van Bommel-Ribery nie pasuje i nie powinniśmy na niego stawiać w przyszłym sezonie :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Luca Toni

Postprzez wojtas69 » 2007-05-30, 16:58

Muszę przyznac, że z początku podchodziłem sceptycznie do tego transferu, zwłaszcza, że na początku mówiło sie o kwocie ponad 20 mln ojro. Jednak cena 11 mln za Toniego jest ceną bardzo atrakcyjną. Myślę, że w głównej mierze Toni wybrał Bayern bo tutaj będzie otrzymywał bardzo wysoką roczną pensję, a że nie wybrał żadnego klubu z ligi włoskiej to pewnie dlatego, że nie chciał wzmocnic żadnego z ligowych rywali Fiorentiny.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Luca Toni

Postprzez olek » 2007-05-30, 17:10

Wreszcie poprawi się gra w powietrzu, bo w zakończonym niedawno sezonie wyglądała ona tragicznie. Szczególnie wśród graczy ofensywnych [chociaż stoperzy też czasem dawali radę :lol:]. 11 mln za takiego zawodnika to naprawdę śmieszna cena, nawet mimo jego wieku. Teraz tylko zakupić jednego czy dwóch skrzydłowych równie wysokiej klasy co Włoch.

Wreszcie Bundesligę wzmacnia zawodnik światowej klasy. Jeszcze kilka takich transferów i może w końcu zbliży się do Primera Division czy Premiership, bo w ostatnich latach ta odległość coraz bardziej się powiększała.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez killy » 2007-05-30, 17:25

olson napisał(a): Jeszcze kilka takich transferów i może w końcu zbliży się do Primera Division czy Premiership, bo w ostatnich latach ta odległość coraz bardziej się powiększała.


rozumiem ze uwazasz Serie A za slabsza od BL :?:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Luca Toni

Postprzez Mars » 2007-05-30, 17:34

killy napisał(a):rozumiem ze uwazasz Serie A za slabsza od BL


Seria A straciła ostatnio uzananie u wielu fanów piłki nożnej nie musze mówić z jakiego powodu ;)

Co do transferu Toniego te 11 milionów to bardzo mało jak na tego napstnika mysle - i dziwi mnie ze nikt nie dał wiecej, tzn pewnie dały ale wloskie druzyny ... Mam nadzieje ze Luca bedzie dla nas strzelal dużo bramek - tego sie od niego oczekuje
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Luca Toni

Postprzez Olszesky » 2007-05-30, 19:09

11 mln za mistrza swiata, ktory w dwoch ostatnich sezonach strzelil 50 goli to smieszne pieniadze.

super, ze przyszedl.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Luca Toni

Postprzez Grzechoo » 2007-05-30, 19:14

11 mln za Toni'ego :?: :!: Wstępnie pozwolę sobie napisać, że świetny interes :!: Za stosunkowo niewielkie pieniądze Bayern zakupił co najmniej 15-18 bramek w sezonie ligowym. I ta okazyjna cena... super sprawa :)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Luca Toni

Postprzez Scholli » 2007-05-30, 19:19

Mars napisał(a):Co do transferu Toniego te 11 milionów to bardzo mało jak na tego napstnika mysle - i dziwi mnie ze nikt nie dał wiecej, tzn pewnie dały ale wloskie druzyny...
ale nie wiadomo jakie pieniądze dawali Toniemu - jeśli mu odpowiadały warunki kontraktu u nas to wiadomo, że Fiorentinie na rękę było "stracić" 2-3 mln i oddać go zagranicę zamiast do serie A (czego wagę zresztą ten ich prezio czy ktoś tam podkreślał)

miniony sezon pokazał nam wiele słabości i jedną z głównych był brak drugiego napastnika pokroju Roya - ja jakoś nie widziałem na rynku lepszego kandydata (oprócz Klose, ale on pewnie też do nas przyjdzie) niż Toniego, pozostaje mieć nadzieję, że będzie robić to co potrafi i to za co mu płacą czyli strzelał bramki, dużo bramek, bardzo dużo bramek! :D ma w końcu do naprawy dobre imię włoskich napastników w Bayernie - Rizzitelli raczej nie pozostawił po sobie najmilszych wspomnień...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Mars » 2007-05-30, 19:42

Scholli napisał(a):ma w końcu do naprawy dobre imię włoskich napastników w Bayernie - Rizzitelli raczej nie pozostawił po sobie najmilszych wspomnień...


Rizitelli był chyba pierwszym włochem w Bundeslidze, Toni jest o ile sie nie myle trzecim w Bayernie - miejmy nadzieje ze teraz sie uda do trzech razy sztuka ;)

Moim zdaniem Toni jesli dobrze sie zaaklimatyzuje to juz w pierwszym sezonie moze walczyc o korone krola strzelcow. Ciekawe z kim bedzie walczył, może z Makaayem ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Luca Toni

Postprzez Max » 2007-05-30, 20:40

Super transfer, cieszę się niesamowicie. Tego nam było trzeba. Sytuacja w ataku wydaje mi się bardzo dobra, rutynowani Toni i Makaay naciskani przez młodego Poldiego, myślę, że atak jest obsadzony wystarczająco (Jan przecież też w ataku grać może), chociaż przyjście Klosego wcale by mnie nie zasmuciło. :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Luca Toni

Postprzez olek » 2007-05-30, 21:36

killy napisał(a):rozumiem ze uwazasz Serie A za slabsza od BL


Nie, po prostu nie chciało mi się wszystkich 3 lig wymieniać :P.

Mars napisał(a):Toni jest o ile sie nie myle trzecim w Bayernie


Trzecim? No chyba że liczysz di Salvo jako Włocha, ale przecież on urodził się w Niemczech.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Luca Toni

Postprzez Mars » 2007-05-31, 08:08

olson napisał(a):Trzecim? No chyba że liczysz di Salvo jako Włocha, ale przecież on urodził się w Niemczech.

chodziło mi o niego ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Luca Toni

Postprzez SEMI » 2007-05-31, 18:10

weszlam dzis na forum LUkasa POdolskeigo i tam taka jedna dziewczyna ta temat transferu Luca toniego powiedziala tak : "Bayern ma duzo kasy i nie ma co z nia robic " -> troche mnie to rozsmieszylo :)


Mnie rozśmieszają takie posty, grunt to trafić w sedno sprawy.
Max
Ostatnio edytowano 2007-05-31, 20:02 przez SEMI, łącznie edytowano 1 raz
Samanta


"Soba do bólu być"
www.sobadobolubyc-semi.blog.onet.pl
---> .Zapraszam :)
SEMI
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-05-19, 12:29
Lokalizacja: Racibórz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości