Podział ma koszyki

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Rael » 2011-12-02, 20:54

Scholli napisał(a):w sumie nic odkrywczego nie powiem, więc krótko, moje przemyślenia:
- Polacy nie mają żadnej wymówki by z grupy nie wyjść


No jak? Według rankingu są teore4tycznie najsłabszą drużyną, wiec nikt nie powinien się dziwić jesli nie wyjdą.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4132
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 12m 5s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez audia4 » 2011-12-02, 20:55

Rael napisał(a):
Scholli napisał(a):w sumie nic odkrywczego nie powiem, więc krótko, moje przemyślenia:
- Polacy nie mają żadnej wymówki by z grupy nie wyjść


No jak? Według rankingu są teore4tycznie najsłabszą drużyną, wiec nikt nie powinien się dziwić jesli nie wyjdą.


Ranking nie odzwierciedla prawdziwej mocy drużyny, wiadomo to od dawna.
Jeszcze w tym wypadku, że Polacy cały czas grali ze współczynikiem 1x, a mecze eliminacyjne 2.5x(chyba).
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Rael » 2011-12-02, 20:57

audia4 napisał(a):
Rael napisał(a):
Scholli napisał(a):w sumie nic odkrywczego nie powiem, więc krótko, moje przemyślenia:
- Polacy nie mają żadnej wymówki by z grupy nie wyjść


No jak? Według rankingu są teore4tycznie najsłabszą drużyną, wiec nikt nie powinien się dziwić jesli nie wyjdą.


Ranking nie odzwierciedla prawdziwej mocy drużyny, wiadomo to od dawna.
Jeszcze w tym wypadku, że Polacy cały czas grali ze współczynikiem 1x, a mecze eliminacyjne 2.5x(chyba).


No ale wymówka jakby co bedzie :P
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4132
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 12m 5s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Scholli » 2011-12-03, 00:17

Rael napisał(a):
Scholli napisał(a):w sumie nic odkrywczego nie powiem, więc krótko, moje przemyślenia:
- Polacy nie mają żadnej wymówki by z grupy nie wyjść


No jak? Według rankingu są teore4tycznie najsłabszą drużyną, wiec nikt nie powinien się dziwić jesli nie wyjdą.
no to po co w ogóle startować? trzeba było oddać miejsce komuś kto jest wyżej w rankingu :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-12-03, 10:44

Scholli napisał(a):w sumie nic odkrywczego nie powiem, więc krótko, moje przemyślenia:
:evil: - Polacy nie mają żadnej wymówki by z grupy nie wyjść
- Niemcy będą mieć naprawdę ciekawe sparingi przed spotkaniem z Hiszpanią ;)

Zapominasz o Holandii którą mają w grupie wiesz dobrze że jak Robben Van Persie Snajder będą zdrowi i w formie to mogą załatwić Niemców bo nie powiesz mi że Mertesacker potykający się o własne nogi i mający problem z prostym wybiciem piłki powstrzyma Arjena heheheh. To samo tyczy się Van Persiego Humels ostatnio grał przeciwko niemu i jakoś go nie powstrzymał heh. Także byłbym ostrożny z mówieniem że łatwo z grupy wyjdą.
Ja tam będę trzymał kciuki za Francję i Riberiego, jemu jest najbardziej potrzebny udany występ na Euro po tej katastrofie w RPA wierzę w odrodzenie Francuzów!
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Szybki » 2011-12-03, 11:04

Jeden mały cytat i już nic nie dodaję ;)

Jednak była już taka sytuacja, w której podzieliliśmy skórę na niedźwiedziu - eliminacje mistrzostw świata w RPA. Słowacja? Buhahaha. Czechy - eeeeee tam, słabizna. Słoweńcy? A kto to taki? Tak było, pamiętacie? W finałach afrykańskiego mundialu zagrali Słoweńcy i Słowacy. My oglądaliśmy turniej w telewizji, a cudotwórca Leo Beenhakker został wykopany z kraju.

Pycha to nasza cecha narodowa. Uważamy się, często bezpodstawnie, za lepszych od innych. Jestem się w stanie założyć o wszystkie pieniądze świata, że nasi kadrowicze pomyśleli sobie po losowaniu: no to mamy fazę pucharową.


:568:
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-12-03, 11:23

Ze_Rafaelo napisał(a):bo nie powiesz mi że Mertesacker potykający się o własne nogi i mający problem z prostym wybiciem piłki powstrzyma Arjena heheheh.


Mertesacker to bardzo dobry obrońca jest,nie zawiódł na żadnym turnieju.Zresztą transfer do Arsenalu i jego pewna gra w pierwszym składzie też o czymś chyba świadczą? :) Lahm,Mertesacker,Hummels,Boateng i Arjen sobie nie pogra :)

[ Dodano: 2011-12-03, 11:25 ]
Obstawiam tak,z kilkoma niespodziankami :))

Grupa A
Rosja
Polska

Grupa B
Niemcy
Holandia

Grupa C
Hiszpania
Chorwacja

Grupa D
Anglia
Ukraina
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Cejmi » 2011-12-03, 11:42

Dziadek Mróz napisał(a):Mertesacker to bardzo dobry obrońca jest,nie zawiódł na żadnym turnieju.Zresztą transfer do Arsenalu i jego pewna gra w pierwszym składzie też o czymś chyba świadczą?

Z tym Arsenalem to bardzo słaby argument pro Per. Gra tam mega słabo, do tego w co drugim wywiadzie Wenger musi go bronić i wspierać. Jak wszyscy stoperzy się wyleczą Per ląduje tam na ławce i tam też będzie na Euro...
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1734
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 44m 2s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Recit » 2011-12-03, 12:36

Ja bym wcale nie był taki pewny wyjścia z grupy Niemców. Oczywiście to wciąż obok Hiszpanii główny faworyt i jak już wyjdą, to dotrą pewnie do finału. Ale samo wyjście może być o tyle trudne, że ten team to zawsze był "walec", który rozpędzał się w trakcie turnieju. Tutaj nie ma na to czasu, bo od pierwszego meczu trzeba grać na 100%.

Poza tym chyba problemem będzie dla nich ciągłe przemieszczanie się na Ukrainę z Oliwy. Nie trafili z siedzibą.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez marcin_fcbm » 2011-12-03, 12:48

Na ostatnich MŚ reprezentacja Niemiec na rozpędzenie się potrzebowała jednego treningu. ;)
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Recit » 2011-12-03, 13:52

Ale to była Australia, nie Holandia :!:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-12-03, 14:07

To już są inne niż Niemcy niż kiedyś.Loew ich tak przygotuje,że na 3-0 się nie skończy,zobaczycie ;)
A Mertesacker gra,a wszyscy stoperzy są zdrowi już.Nie wiedziałem,że słabo tam gra.Zaraz wejdę na stronę Arsenalu!

[ Dodano: 2011-12-03, 14:10 ]
Kibice go bronią i piszą,że "jest dobry" ; )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Krzysiek » 2011-12-03, 14:15

Haha wyszło że mam 2 bilety na Hiszpania - Włochy :D Ale po cichu liczyłem, że zobaczę na żywo Oranje :P

Co do naszej grupy to wg mnie najsłabsza jaką mogliśmy trafić (imho Irlandczycy to jednak lepsi graje od reprezentantów Republiki Czeskiej ;) ) Także jeśli przy tym zestawie przeciwników nie znajdziemy się w 1/4 to nie mamy czego szukać z tym zespołem na salonach.

Btw, nie wiecie jak jest z wyjazdem na Ukrainę? Chyba znieśli już wizy, nie? :P Bo poluję na Dania - Niemcy we Lwowie :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Bayern fun » 2011-12-03, 14:38

Nie wiem czy to źle ,że Niemcy grają na Ukrainie...
Na pewno będą mieli lepszy doping niż w Polsce, gdzie przy każdej akcji byłyby gwizdy na potęgę :) Pozostaje jeszcze kwestia drogi, no ale ...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3648
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 11h 50m 39s

Re: Podział ma koszyki

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-12-03, 14:50

W sumie obojętne to dla mnie,bo na mecz i tak bym się nie dostał.Ważne,że będą mieli bazę u nas i chętnie się wybiorę na jakiś otwarty trening ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron