GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez szimi » 2012-06-17, 21:51

Lothar napisał(a):ja pier.dolę, na fali krytyki powinniście jeszcze powiedzieć, że nasi piłkarze są złodziejami, PIS-owcami, jeb.anymi pedofilami, matkojebcami, idiotami etc.
Uwielbiam polską hipo-debilo-kryzję :D

Nie stawiaj PiS-owców na równi ze złodziejami....
Uważasz, że w PZPN jest OK? Jakby nie układy z UEFA dawno by polecieli. I powinien wejść kurator z poparciem rządu, nawet referendum itp. I albo UEFA zamknie oysk, albo nas wywala na parę lat-OK. Poświęśmy się dla oczyszczenia atmosfery.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Ze_Rafaelo » 2012-06-18, 09:32

Szybki napisał(a):To teraz ja się podzielę kilkoma pkt.

1. Już przed samym meczem wiedziałem że Bóg nas pokara. Czemu !? Już piszę ;)
W trakcie studia przedmeczowego Kurzajewski pyta się laski jak Czesi będą rozpaczać po przegranym meczu :573: I jeszcze na sam koniec powiedział do zobaczenia z państwem po zwycięskim meczu z Czechami :573: :573: :573: Kur*** jak idzie być takim (cenzura) bufonem ??

2. Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Sukces rodzi się w głowie a nie na boisku ! Widać że nasi piłkarze zawsze mają w głowie mecz przegrany. Kiedy kurna wyjdą na mecz aby pokazać że się chce !? Z Rosją bo były kwestie historycznych zaborów i wojen ? Nasze nastawienie przed meczem z Czechami było jakieś dziwne:/ Niby chcieli ale ...

3. Niech mi ktoś powie jak nasz super obrońca Piszczek dał się wkręcać Pilarzowi ?? Jak jest mecz BVB - Bayern to Ribery jest gaszony przez Piszczka, a wczoraj był bardzo ogrywany przez skrzydłowego rep. Czech :/

4. Nie mam wątpliwości że żaden trener nie da rady nic zrobić z naszą reprezentacją, póki nie wyzwolimy w sobie mentalności zwycięzców a nie wiecznie przegranych.

Odnoszę się do 3, bo to bardzo ciekawe pytanie. Wpierw kilka faktów w BvB Piszczek potrafił zatrzymać Francka niezależnie od tego kto mu pomagał (w jednym meczu Gundogan i Santana, Gotze w innym Subotic, Bender, Kuba) Więc nie chodzi tu o to że miał dobrego kompana który potrafi grać super w defensywie. Niezależnie kogo Klop wybrał do gry przeciwko Franckowi ten wiedział co robić i jak go powstrzymać. Myślę że Klop ma sposób na Francka, wie jak ustawić obrońców i pomocników aby nie miał miejsca na rajd, oczywiście musi istnieć do tego zrozumienie perfekcyjne między Piszczkiem, a Suboticiem Benderem czy Gundoganem. W reprezentacji cięzko o takie zrozumienie jak kolega z reprezentacji biega, w BvB jest czas na trenowanie tego w reprezentacji nie ma czasu na poznawanie nawyków kolegi. Na pewno siła Piszczka w defensywie w BvB nie wynika z jego indywidualnych umiejetnwości, tylko idealnego komponowania się do defensywy która otrzymała perfekcyjne wskazówki jak gra Franck. Myślę że Klop długo siedział i obejżał masę skrótów z meczy Riberiego aby ustawić właściwie defensywę. Takie założenie potwierdzają mecze w LM, przeciwko Marsylii tak dobrze w defensywie nie zagrał Piszczek, mimo że Ayew czy Valbuena są słabsi od Francka. Klop nie miał czasu na analizę rywala szczegółową w efekcie Piszczek grał przeciwko francuzom tak samo przygotowany do meczu jak do meczu z Czechami. Więc logiczne nawet że zagrał na podobnym poziomie jak w meczach z Marsylią. :idea:
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Grzechoo » 2012-06-20, 18:40

Wszystko już chyba zostało powiedziane o samym spotkaniu, ja dodam tylko, że strefa kibica we Wrocławiu podczas tego meczu to był jeden wielki syf, spęd bydła. Zabrałem się po pierwszej połowie do domu, pozwalając sobie mieć w dupie naszą rywalizację z Czechami.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Tuśka » 2012-06-20, 19:56

Grzechoo napisał(a):Wszystko już chyba zostało powiedziane o samym spotkaniu, ja dodam tylko, że strefa kibica we Wrocławiu podczas tego meczu to był jeden wielki syf, spęd bydła. Zabrałem się po pierwszej połowie do domu, pozwalając sobie mieć w dupie naszą rywalizację z Czechami.

Widziałam, że cały Rynek i okolice był zawalony, ale coś konkretnego się stało?
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Grzechoo » 2012-06-20, 22:46

Tuśka napisał(a):
Grzechoo napisał(a):Wszystko już chyba zostało powiedziane o samym spotkaniu, ja dodam tylko, że strefa kibica we Wrocławiu podczas tego meczu to był jeden wielki syf, spęd bydła. Zabrałem się po pierwszej połowie do domu, pozwalając sobie mieć w dupie naszą rywalizację z Czechami.

Widziałam, że cały Rynek i okolice był zawalony, ale coś konkretnego się stało?


Zależy, co masz na myśli, pisząc "coś konkretnego" - nikt nikogo nie zabił, choć pewnie mało brakowało. Działo się to, co mi osobiście się nie podoba - gigantyczny, ogromny tłum, cała oficjalna strefa kibica wypchana do granic możliwości, dookoła niej kilka tysięcy ludzi. Naturalnie każdy stał na każdym, bez przerwy ktoś się przepychał nie mogąc przejść, wszędzie pijusy, którzy agresywnie się rozpychali, by zrobić sobie kilka metrów wolnej przestrzeni (a reszta niech się udusi, a co), do tego kilku kretynów wsadzających swoje bachory na barana (przez co nic nie było widać), kwitujący wyzwiska tekstem "powiemy wam jak będzie bramka", jakby robili komuś łaskę.

A po takiej "przygodzie" wracasz przez miasto do domu i czytasz transparenty "Wrocław stolicą kultury".
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez mancipium » 2012-06-21, 09:38

Szczerze jesteś dziwny [bez urazy] jak się spodziewałeś czegoś innego.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Forza AC Milan » 2012-06-21, 13:26

mancipium napisał(a):Szczerze jesteś dziwny [bez urazy] jak się spodziewałeś czegoś innego.


j.w.

Nie wiem czy bywałes na tego typu imprezach, ale to normalka. Może brakowało ci % we krwi, żeby dac się ponieść i dlatego takie negatywne odczucia ....
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-21, 18:33

Grzechoo napisał(a):Zależy, co masz na myśli, pisząc "coś konkretnego" - nikt nikogo nie zabił, choć pewnie mało brakowało. Działo się to, co mi osobiście się nie podoba - gigantyczny, ogromny tłum, cała oficjalna strefa kibica wypchana do granic możliwości, dookoła niej kilka tysięcy ludzi. Naturalnie każdy stał na każdym, bez przerwy ktoś się przepychał nie mogąc przejść, wszędzie pijusy, którzy agresywnie się rozpychali, by zrobić sobie kilka metrów wolnej przestrzeni (a reszta niech się udusi, a co), do tego kilku kretynów wsadzających swoje bachory na barana (przez co nic nie było widać), kwitujący wyzwiska tekstem "powiemy wam jak będzie bramka", jakby robili komuś łaskę.


Coś jak ostatni Woodstock[jebać The Prodigy],wiem co czułeś,ale chyba mogłeś się tego spodziewać idąc tam? :)
"Kibice reprezentacji" to nie jest kwintesencja kultury osobistej,wiadomo.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Grzechoo » 2012-06-21, 19:07

Mogłem się spodziewać takiego burdelu, owszem, ale chyba poniosła mnie nieco atmosfera wielkiego sportowego święta i naprawdę wyobrażałem to sobie troszkę inaczej. W każdym razie mogę sobie z czystym sumieniem powiedzieć, że strefę kibica na Euro już zaliczyłem, więc każdą kolejną mogę sobie odpuścić :wink:

A "kibice reprezentacji" to w większości żadni kibice - sezonowcy albo pikniki :wink: Dlatego taki burdel.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-21, 19:56

Grzechooo - lubię cię za to co napisałeś : ) Niestety idealistyczne wizje często przegrywają z rzeczywistością,dlatego ja się do stref kibica nie wybieram i wierzę dziennikarzom na słowo ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez mancipium » 2012-06-21, 20:37

Imho do strefy kibica idzie sie na inny mecz niz polski i tyle. bylem na wielu meczach i zawsze bylo zajebiscie, wspaniali ludzie i mila atmosfera. na mecz repry nie powiem kto przyjezdza bo dostane ostrzezenie od scholliego.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: GRUPA A - (POLSKA, ROSJA, GRECJA, CZECHY)

Postprzez Krzysiek » 2012-06-22, 18:12

mancipium napisał(a):Imho do strefy kibica idzie sie na inny mecz niz polski i tyle. bylem na wielu meczach i zawsze bylo zajebiscie, wspaniali ludzie i mila atmosfera. na mecz repry nie powiem kto przyjezdza bo dostane ostrzezenie od scholliego.

Coś w tym jest, byłem na Niemcy - Portugalia w gdańskiej strefie i bawiłem się przednio ;) We Wrocławiu byłem na Polska - Czechy i rozczarowałem się niesamowicie, nawet już pomijając napotkane tam bydło wymieszane z piknikami to ktoś, kto wymyślił umiejscowienie Strefy Kibica w rynku cytując klasyka chyba się z własnym członem na łby pozamieniał. Strefa rozdzielona na trzydzieści mniejszych, pozapychane ciasne uliczki ociekające potem wąsatych Andrzejów, bleee...
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Poprzednia strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron