(1/4 ME) Portugalia - Czechy

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 17:58

Czemu wymieniłeś te, które akurat nie są.

Wymieniłem pierwsze lepsze :) Wszystkie te wypowiedzi miały odpowiedni kontekst,czyż nie? :)
To o tym,że jest przystojny etc. było po meczu gdy strasznie na niego gwizdali i został zapytany dlaczego tak jest :) I powiedział PRAWDĘ ;) Mówienie prawdy nie jest kontrowersyjne ;) Co miał powiedzieć? :) Dlaczego wymagasz od wszystkich pieprzonej poprawności politycznej? Gdyby powiedział,że "nie mam pojęcia,nie interesuje mnie to" byłoby ok? :)

Co do tego,że uważa,że jest więcej warty niż 94 miliony.Jest więcej warty.Niestety taka jest prawda,że za zawodników tyle się płaci,a Real już pewnie sporo zarobił na kupieniu Ronaldo.Jak Pastore kosztuje 40 milionów,to Ronaldo jest wart 140 milionów ;)
To co powiedział Ronaldo może być prawdą.Tylko to niepoprwane,bo nie jest fałszywie skromny? ;) Łatwo zaskarbić sobie sympatię - wystarczy nie mówić tego co się uważa,tylko to co "powinno" się powiedzieć.Dlatego zwykle zasypiam jak słyszę wywiady z piłkrzami i zastanawiam się nad sensem ich przeprowadzania :)

Jak na to,że od x lat jest obserowany to jakoś słabe to "top10"
Gdyby ktoś się tobie czy mnie przysłuchiwał - wyłapałby o wiele więcej kontrowersji w ciągu tygodnia ;)
Bardziej wolę wsłuchiwać się w głos np.ludzi z hotelu w którym mieszka teraz Ronaldo z reprezentacją Portugalii.Jakoś pracownicy baaaardzo ciepło się o nim wypowiadają.Oglądałem też konferencje prasowe z jego udziałem - trudno go nie lubić.I trudno doszukiwać się w nich jakiegoś "gwiazdorzenia" czy czegoś takiego.
Myślę,że jesteś po prostu uprzedzony ^
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez haj » 2012-06-23, 18:00

Według mnie Ronaldo nie zasługuje na szacunek


Na pewno nad tym ubolewa i pewnie dlatego płakał na meczu.

Tym samym pokazałeś, że sam na niego nie zasługujesz :) :564:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Borussen » 2012-06-23, 18:06

haj napisał(a):Na pewno nad tym ubolewa i pewnie dlatego płakał na meczu.

Tym samym pokazałeś, że sam na niego nie zasługujesz


Jak uważasz.

Na szacunek zasługuje się poprzez czyny. Ty, drogi haju, swoimi wypowiedziami wobec mnie przez cały czas kiedy tu jestem już mi uświadomiłeś, że nie warto się liczyć z twoją opinią. :-) Mam nadzieję, że podobnie jak Ronaldo, będziesz nad tym ubolewał.

CR nie zasłużył na mój szacunek jako piłkarz. Podobno jest wspaniałym kolegą i wielkim profesjonalistą. Jestem gotowy w to uwierzyć. Interesuje mnie głównie to co wyczynia na boisku. Nie przepadam i tyle. Mam do tego prawo.
Ostatnio edytowano 2012-06-23, 18:09 przez Borussen, łącznie edytowano 1 raz
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez haj » 2012-06-23, 18:08

Wprost się kajam :mrgreen:

Kolejne żółtki ściągają do Bawarii. Najwyraźniej Żółtolandia nie daje tyle radości co monachijski klimat :)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez szimi » 2012-06-23, 18:21

Dbanie o wygląd, a wyglądanie jak ON (Ronaldo) to różnica. też dbam. Obcinam włosy na 0.1,kąpię się, myję zęby, obcinam paznokcie...na cholerę mi żel, solara etc???? Na cholerę to facetowi, który dba o siebie...? Kąpiel, golenie i gitara. A nie wygląd jak baba (nie obrażając pań).

[ Dodano: 2012-06-23, 19:23 ]
Forza AC Milan napisał(a):
Buahahahaah :573: to żes dowalił ... chyba, że pisałes o jedynym prawdziwym Ronaldo czyli Luis Nazario Da Lima albo sonde w Bravo Sport wśród nastolatek po 10-13 lat

Sto procent racja :564:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 18:30

szimi napisał(a):na cholerę mi żel, solara etc????


A ktoś Ci kaze uzywać żelu i chodzić na solarium? ;) Trochę tolernacji by Ci się przydało.Na solarium nigdy nie byłem,ale żelu czasami używam,tak jak duża licza facetów.Co w tym złego?
A jak ktoś lubi być opalony,dobrze się z tym czuje,to czemu ma z tego nie korzystać? Opaleni faceci podobają się raczej kobietom.

szimi napisał(a): Na cholerę to facetowi, który dba o siebie...? Kąpiel, golenie i gitara. A nie wygląd jak baba (nie obrażając pań).


Kąpiel,golenie i gitara? :) Jak ktoś nie ogranicza się do niezbędnego minimum,to jest jak baba? :) Pieję ;)
I tak twoim zdaniem powinien zachowywać się prawdziwy facet? :) Mogę Ci pokazać fajnych facetów,ikony,którzy dbają o styl i przykładają się do siebie trochę bardziej.Ciekawe czy powiesz,że są "babami" :)


Ale offtop się robi ^
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez OSZA » 2012-06-23, 22:42

Ronaldo piłkarzem jest dobrym i nawet do tego nie ma dyskusji. Jednak jako CZŁOWIEK nie wzbudza sympatii- ON MUSI BYĆ W CENTRUM UWAGI. Taki narcyzm. Stąd ta niechęć.
Nie ma osób, które wzbudzają tylko sympatię.
Portugalia z Czechami nie zagrają cudów, Ronaldo który jest taki zachwalany wcale nie gra cudów. On jest w epicentrum,ale mnóstwo roboty odwala za niego Veloso,Moutinho, Nani. On tylko spija śmietankę.
Moim zdaniem brak Veloso może być bardziej bolesny dla zespołu niż Ronaldo.
Półfinał Hiszpania-Portugalia. Tutaj niech wygra mniejsze zło,czyli Portugalia.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 22:50

OSZA napisał(a):Ronaldo piłkarzem jest dobrym i nawet do tego nie ma dyskusji. Jednak jako CZŁOWIEK nie wzbudza sympatii- ON MUSI BYĆ W CENTRUM UWAGI. Taki narcyzm. Stąd ta niechęć.


A czym to się objawia? :) Co takiego robi,żeby być w centrum uwagi? ;) [oprócz gry] Rozumiem,że nie każdego trzeba lubić,ale serio..nie widzę tego jego gwiazdorzenia czy lansowania się.A mógłby to robić,bo zawsze może obronić się grą.Mogłoby mu odbić,ale mu nie odbija,więc dziwi mnie,że oskarżacie go o takie rzeczy ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Scholli » 2012-06-23, 23:15

Dziadek Mróz napisał(a):A czym to się objawia? :) Co takiego robi,żeby być w centrum uwagi? ;) [oprócz gry] Rozumiem,że nie każdego trzeba lubić,ale serio..nie widzę tego jego gwiazdorzenia czy lansowania się.
to kup sobie większy ekran albo okulary - ja tam do niego nic nie mam, ale twierdzenie, że nie robi niczego żeby być w centrum uwagi uwłacza jego stylistom i gabinetom kosmetycznym w których zostawia grubą kasę oraz nauczycielowi gry aktorskiej który nauczył go perfekcyjnie roli dziewicy zgwałconej przez 10 murzynów... ;)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez OSZA » 2012-06-24, 00:12

Spójrz jak ten człowiek reaguję na różne sytuacje, jego mimikę twarzy.
Np. jedna z reakcji podczas meczu z Czechami- jak wymachiwał rękami jak nie dobiegł do piłki.- jak dziecko z kreskówki, któremu coś zabrano.
Tak samo częste zmiany fryzur- to już niemal legenda. Tak samo częste romanse czy nowe narzeczone. Ten człowiek to celebryta, ktoś kto chce być zawsze w centrum uwagi.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-24, 02:34

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego,że uprzedzenie przez was przemawia ;)
Weźcie te swoje zarzuty i zacznijcie obserować np.Ozila albo innego Badstubera ;)
Robią dokładnie to samo.Że już o Robbenie nie wspomnę ;) Bo przy nim Ronaldo nie gestykuluje wcale ;)

Solarka - widzieliście Mario Gotze? :) Jaki Misiak z niego? :)
Fryzury - wspomniany Beckham i setki innych.Xavi nie używa żelu? ;)
Narzeczone - no cóż.Może się jeszcze nie zakochał? :) Jesteście święci pod tym względem? :)
A teraz wyobraźcie sobie,że macie nieograniczony dostęp do płci przeciwnej - wielu zachowywałoby się podobnie ;)
Celebryta? A nie piłkarz najlepsze klasy? :) Celebrytą to jest Majdan ;)
Nie musicie go lubić,ale co to za zarzuty w ogóle są? :) Dajcie mi piłkarza,a pojadę po nim na takiej samej zasadzie i nie będzie co zbierać ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Scholli » 2012-06-24, 02:52

Dziadek Mróz napisał(a):Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego,że uprzedzenie przez was przemawia ;)
uświadom nam jakie to uprzedzenia mamy :lol: ja dostrzegam u Ciebie uprzedzenie do obiektywnego spojrzenia na sprawę

Weźcie te swoje zarzuty i zacznijcie obserować np.Ozila albo innego Badstubera ;)
Robią dokładnie to samo.Że już o Robbenie nie wspomnę ;) Bo przy nim Ronaldo nie gestykuluje wcale ;)
oni dostają po prostu wk*rwa a nie zachowują się jak dziecko któremu rodzić nie chce kupić zabawki w sklepie...

Solarka - widzieliście Mario Gotze? :)
Fryzury - wspomniany Beckham i setki innych.Xavi nie używa żelu? ;)
solarka = Wise :P nie chodzi o poszczególne przejawy, tylko o całokształt - znajdź mi innego znanego piłkarza który aż tak bardzo dba o swój wygląd (to nie jest zarzut wobec Ronaldo, tylko nie mów, że koleś który wydaje na swój wygląd tyle co hollywoodzkie aktorki nie robi nic by się wyróżniać :lol: )

Narzeczone - no cóż.Może się jeszcze nie zakochał? :) Jesteście święci pod tym względem? :)
jednakowoż większość piłkarzy nie lata z tym do prasy ;)

A teraz wyobraźcie sobie,że macie nieograniczony dostęp do płci przeciwnej - wielu zachowywałoby się podobnie ;)
nie oceniaj innych po sobie (i Ronaldo) :P

Celebryta? A nie piłkarz najlepsze klasy? :)
a jedno wyklucza drugie? :roll:

Nie musicie go lubić,ale co to za zarzuty w ogóle są? :)
czemu zarzuty? ot, zwyczajne cechy które mogą komuś nie odpowiadać
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-24, 03:03

znanego piłkarza który aż tak bardzo dba o swój wygląd (to nie jest zarzut wobec Ronaldo, tylko nie mów, że koleś który wydaje na swój wygląd tyle co hollywoodzkie aktorki nie robi nic by się wyróżniać :lol: )


Po prostu są ludzie typu Szimi,który nie przykłada do takich spraw wielkiej wagi i jest taki Ronaldo.Robi to,żeby się dobrze czuć.I spoko ;) To sobie podyskutowaliśmy o Ronaldo ^^
Niech chłopak kupi sobie żel,pójdzie na solarium,znajdzie nową narzeczoną (albo 5) i w półfinale dojebie Hiszpanom,bo coś czuję,że Niemcy sobie z nimi nie poradzą,a takiego mistrza to ja nie chcę :)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Forza AC Milan » 2012-06-24, 08:52

Dziadek Mróz napisał(a):A gdyby robić sondę na ulubionego piłkarza to pewnie i tak wygrałby Ronaldo,kontrowersyjność to cecha wielkich.


Dziadek Mróz napisał(a):Forza AC Milan - oczywiście,że Ronaldo jest wśród najbardziej popularnych i lubianych zawodników.Zobacz chociażby sprzedać koszulek z jego nazwiskiem,nie rób z siebie kretyna tym "ahahah" tym bardziej,że nie masz racji ;) No chyba,że ty i twoi kumple to dla Ciebie cała opinia publiczna ;) Uważasz,że Ronaldo nie jest lubiany? :) Myślę,że więcej fanów może mieć tylko Messi.


primo NIGDZIE nawet nie wspomniałem, że nie jest lubiany. Jak wspomniałem pewnie pół Europy w przedziale wieku 10-13 lat go Loffcia, uwielbia i ubóstwia, ale dla mnie to żaden wyznacznik. Ja patrząc na cały przedział wiekowy wśród sympatyków futbolu uważam, że zająłby dalekie miejsce w rankingu na ulubionego piłkarza. Owszem nie posiadam konkretnych danych, żeby to odowodnić, ale Ty tez nie! To pozostaje kwestia gdybania zarówno z mojej jak i Twojej strony.

Ogromna sprzedaz koszulek potwierdza, że jest popularny, ale nie, że NAJbardziej popularny. Ja mam swojego ulubionego piłkarza Neste, ale jego koszulki nie. Wcześniej uwielbiałem Pato i tez koszulki nie kupiłem. Takich ludzi sa miliony i to tylko potwierdza jak medialny jest Ronaldo, że jest koszulki az tak sie sprzedają. Po prostu ma mnóstwo fanów, którzy go kochaja i kupuja koszulki, ale sa setki innych, którzy wola innych piłkarzy.

Dziadek Mróz napisał(a):Dajcie mi piłkarza,a pojadę po nim na takiej samej zasadzie i nie będzie co zbierać ;)


No dawaj jak taki kozak to obsmaruj za charakter i bycie człowiekiem Ricardo Izecona dos Santosa Leite Kake ;)

// down

trzymamy się tematu gwiazdora Portugalii :P
Ostatnio edytowano 2012-06-24, 08:59 przez Forza AC Milan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez jun_or » 2012-06-24, 08:57

Może by tak już koniec z OT ?

Opanujcie się.

Co do meczu:
Czesi byli skazywani na pożarcie i tak też się skończyło.
Jak narazie na ME bez "większych" sensacji (no chyba tylko odpadnięcie Holandii - ale grupa była bardzo silna, więc nie wiem czy to taka wielka sensacja).

W półfinale Hiszpania - Portugalia wszystko jedno kto wygra - w finale i tak przegra z Niemcami :)
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość