(1/4 ME) Portugalia - Czechy

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Olszesky » 2012-06-22, 07:39

juz nie wiem czemu tak sie czepiacie ronaldo. ze uklada fryzure? no bo chce dobrze wygladac. m.in. dzieki temu po meczu wraca do domu i zapina irine shayk.

koles gra swietnie, z tego co czytalem duzo trenuje, jako pierwszy przychodzi i jako ostatni wychodzi z treningu. co sezon gra coraz lepiej.

no, ale! jest przystojny i bogaty wiec zasluzyl na wielkiego ch.uja w du,pe od gimnazjalistow z forum kibicow bajernu monachium!

sto razy bardziej wole ronaldo niz messiego.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez audia4 » 2012-06-22, 07:43

Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Forza AC Milan » 2012-06-22, 08:19

Olszesky napisał(a):juz nie wiem czemu tak sie czepiacie ronaldo. ze uklada fryzure? no bo chce dobrze wygladac. m.in. dzieki temu po meczu wraca do domu i zapina irine shayk.

koles gra swietnie, z tego co czytalem duzo trenuje, jako pierwszy przychodzi i jako ostatni wychodzi z treningu. co sezon gra coraz lepiej.

no, ale! jest przystojny i bogaty wiec zasluzyl na wielkiego ch.uja w du,pe od gimnazjalistow z forum kibicow bajernu monachium!

sto razy bardziej wole ronaldo niz messiego.


ale to przecież wszystko z zazdrości, że on jest taki piękny i sweetaśny :lol:
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez dmagio » 2012-06-22, 09:25

To,że jest piłkarzem świetnym nie podlega dyskusji natomiast sam styl jaki prezentuje może mniej mi się podoba,ale On ma grać a to robi na najwyższym poziomie-dodatkowo zawsze ma jakiś ciekawy przekaz po strzeleniu bramki:dd
(ktoś wie dlaczego wczoraj po strzeleniu bramki pukał się w głowę,czy to miało związek z jakąś wcześniejszą sytuacją meczową-niestety całego meczu nie oglądałem)
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2489
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 27m 17s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Zari » 2012-06-22, 09:28

Słabi Czesi i przeciętni Portugalczycy.

Po tym meczu każdy wie, dlaczego Portugalia nie należy do tych najlepszych.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez KaRoliusz » 2012-06-22, 11:45

dmagio napisał(a):To,że jest piłkarzem świetnym nie podlega dyskusji natomiast sam styl jaki prezentuje może mniej mi się podoba,ale On ma grać a to robi na najwyższym poziomie-dodatkowo zawsze ma jakiś ciekawy przekaz po strzeleniu bramki:dd
(ktoś wie dlaczego wczoraj po strzeleniu bramki pukał się w głowę,czy to miało związek z jakąś wcześniejszą sytuacją meczową-niestety całego meczu nie oglądałem)


może dlatego ze strzelil bramke główką
oho jest
KaRoliusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-04-04, 14:16
Lokalizacja: Wołów
Online: 3h 4m 13s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez szimi » 2012-06-23, 15:19

Olszesky napisał(a):juz nie wiem czemu tak sie czepiacie ronaldo. ze uklada fryzure? no bo chce dobrze wygladac. m.in. dzieki temu po meczu wraca do domu i zapina irine shayk.

koles gra swietnie, z tego co czytalem duzo trenuje, jako pierwszy przychodzi i jako ostatni wychodzi z treningu. co sezon gra coraz lepiej.

no, ale! jest przystojny i bogaty wiec zasluzyl na wielkiego ch.uja w du,pe od gimnazjalistow z forum kibicow bajernu monachium!

sto razy bardziej wole ronaldo niz messiego.

Też wolę Ronaldo, ale image ma fatalny. Ale to moje subiektywne poglądy. :P
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Borussen » 2012-06-23, 15:28

Olszesky napisał(a):no, ale! jest przystojny i bogaty wiec zasluzyl na wielkiego ch.uja w du,pe od gimnazjalistow z forum kibicow bajernu monachium!


Przystojnych i bogatych zawodników, którzy byli na szczycie, przewinęło się wielu. Oni jednak nie dostawali takiego hejtu od kibiców. Dlatego należy sobie zadać pytanie po czyjej stronie leży wina za obecne nastawienie kibiców wobec CR... Według mnie to błędy przeszłości, za dużo symulował kiedy grał w Manchesterze, miał kilka kontrowersyjnych wypowiedzi, a jego życie prywatne nie jest prywatne... I teraz za to płaci.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 16:57

Ja myślę,że "niechęć" bierze się z tego,że Ronaldo jest bardziej zajebisty niż inni piłkarze,jest perfekcjonistą,wyróżnia się.Jakie są najczęstsze hejty?
"Krystyna" - bo dba o swój wygląd,zmienia fryzury w czasie meczu etc.I tylko można się domyślać kto pisze o nim w ten sposób ;)
Dla mnie to wielki plus dla niego za to.Powiedz przeciętnemu rodakowi,że chodzisz na pedicure,to zaraz usłyszysz,że jesteś pedałem ;) To samo było z Ibiszem ;) Robienie z dbałości o wygląd zarzutu - jest śmieszne.Można mówić,że dba o niego nadmiernie,ale skoro dobrze się czuje z tym,że zmienia fryzurę w czasie meczu i przez to lepiej gra,to o co chodzi? ;) Myślę,że wielu piłarzy to robi,tylko Ronaldo jest "na celowniku",bo jest w top2.
A co z fryzurami wyprawiał Beckham? ;)

"Płakał?"
Nie on jeden po przegranym meczu płacze czasami.Płacz nie jest niemęski,wręcz przeciwnie.Jak na czymś bardzo Ci zalezy,poświecasz się temu i nie wychodzi - możesz płakać.Płacz bardzo pomaga,nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet ;)
Wolę gościa,który płacze po porażce niż tego,który się uśmiecha i daje sygnał,że nic się nie stało.

Co do jego kontrowersyjnych wypowiedzi - nie słyszałem.
Jego życiem prywatnym interesuje się świat - bo jest najlepszy i lubi piękne kobiety.
Takich ludzi się niestety obserwuje i dużo ludzi tylko czeka (np.dziennikarze) na słabszy okres.Ronaldo grał w meczu z Niemcami i Danią bardzo dobrze,a i tak mówiło się,że zawodzi,bo nie strzela bramek.Cieszę się,że zaczął to robić i jest gwiazdą turnieju,niech się lemingi wpieniają ^
Becks reklamuje bieliznę,też nie ma życia prywatnego - taka cena bycia medialnym.
Co do symulowania - nie zauwazyłem.Znam x piłkrzy,którzy bardziej z tego słyną.
C.Ronaldo nie jest raczej typem gościa,który kładzie się i wymusza faule.Przynajmniej od czasu kiedy gra w Realu.

Zresztą Messiego też się przecież czepiają ;) A gdyby robić sondę na ulubionego piłkarza to pewnie i tak wygrałby Ronaldo,kontrowersyjność to cecha wielkich.Jak wszyscy Cię lubią - zastanów się nad sobą ;)
Podsumowując - Ci co gwizdali na niego ostatnio to stado baranów,którzy pewnie nawet nie wiedzieli dlaczego to robili ;) Przyłączanie się do tego typu nagonek to cecha ludzi słabych.Zamiast cieszyć się,że ma się okazje zobaczyć jednego z najlepszych piłkarzy i go oklaskiwać - gwiżdzą. No barany ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez marcin_fcbm » 2012-06-23, 16:59

Dlaczego ludzie nie lubią Cristiano? Bo swoją panienkowatością (?) przyćmiewa aktorów z Barcy. Wystarczy go lekko szturchnąć i już leży i kwiczy. Dlaczego bardziej lubię Messiego? Bo jak w jednym rajdzie dostaje niekiedy dwie kosy to za wszelką cenę próbuje wstać i od razu odzyskać piłkę.

Co tu w ogóle porównywać...
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 17:04

marcin_fcbm napisał(a):Dlaczego ludzie nie lubią Cristiano? Bo swoją panienkowatością (?) przyćmiewa aktorów z Barcy. Wystarczy go lekko szturchnąć i już leży i kwiczy. Dlaczego bardziej lubię Messiego? Bo jak w jednym rajdzie dostaje niekiedy dwie kosy to za wszelką cenę próbuje wstać i od razu odzyskać piłkę.

Co tu w ogóle porównywać...


No co ty gadasz,masz jakieś przykłady na jego aktorstwo? Może w czasie Euro wymuszał faule?
To o czym piszesz bardziej pasuje do Messiego,więc nie wiem jakie mecze oglądasz.
Zresztą dobra,nie przekonam Cię ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Borussen » 2012-06-23, 17:16

A co z fryzurami wyprawiał Beckham? ;)


To tylko kolejny przykład na to, że byli wielcy, którzy też dbali o siebie, a mało kto się ich czepiał.

Dziadek Mróz napisał(a):Co do jego kontrowersyjnych wypowiedzi - nie słyszałem.


A było ich wiele, napisz w google "kontrowersyjne wypowiedzi Ronaldo". Nawet jest TOP 10 :lol:

Dziadek Mróz napisał(a):C.Ronaldo nie jest raczej typem gościa,który kładzie się i wymusza faule.Przynajmniej od czasu kiedy gra w Realu.


To przecież wyraźnie napisałem, ze robił tak w Manchesterze i już do niego łatka przyległa. Ale teraz też mu się zdarzy, Messi nie symulował nigdy (każdy symuluje, nawet Lionel, ale to nie jest jego nawyk. Nigdy nie widziałem u niego perfidnej jaskółki, ale były momenty, że kładł się bardzo łatwo - o tu masz coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=ZFZ-29w2uqk ).
A tu masz CR w Realu, najbardziej znane jaja z jego udziałem od czasu u Królewskich - http://www.youtube.com/watch?v=mVltp6o0Tgw
A było ich więcej.

Dziadek Mróz napisał(a):Podsumowując - Ci co gwizdali na niego ostatnio to stado baranów,którzy pewnie nawet nie wiedzieli dlaczego to robili ;)


Zgadzam się, ja bym nie gwizdał. Ale i tak Messiego będę lubił bardziej. Zawsze lepiej mi się kojarzył.

Nie potrafię Ronaldo lubić, bo po prostu nie potrafię.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Forza AC Milan » 2012-06-23, 17:22

Dziadek Mróz napisał(a):Co do symulowania - nie zauwazyłem.


pierwsze lepsze, które na szybko znalazłem

http://www.youtube.com/watch?v=4-6Zh3y_5fk

Słuchaj Becks miał różne fryzury, ale nigdy nie słyszałem, żeby jakikolwiek piłkarz zmieniał fryzure w przerwie meczu. Nie mówiąc, że w czasie meczu złapal się za głowe i jak sie skapnał, że może sobie zepsuć fryzure to natychmiast przestał ..... narcyz, laluś, żelik to tylko kilka wyrażeń jakie do niego pasują i są pejoratywne. Ja tam staram się go nie oceniac tak czy siak (a jak już to zachowac dla siebie), ale nie wmówisz mi, że nie lubie go tylko dlatego, że jest dobry.

"A gdyby robić sondę na ulubionego piłkarza to pewnie i tak wygrałby Ronaldo"

Buahahahaah :573: to żes dowalił ... chyba, że pisałes o jedynym prawdziwym Ronaldo czyli Luis Nazario Da Lima albo sonde w Bravo Sport wśród nastolatek po 10-13 lat
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-23, 17:30

Forza AC Milan - oczywiście,że Ronaldo jest wśród najbardziej popularnych i lubianych zawodników.Zobacz chociażby sprzedać koszulek z jego nazwiskiem,nie rób z siebie kretyna tym "ahahah" tym bardziej,że nie masz racji ;) No chyba,że ty i twoi kumple to dla Ciebie cała opinia publiczna ;) Uważasz,że Ronaldo nie jest lubiany? :) Myślę,że więcej fanów może mieć tylko Messi.

Borussen - przeczytałem te "kontrowersyjne" wypowiedzi i żadna z nich nie jest kontrowersyjna ;)
Kontrwersyjna wypowiedź to "mam zamiar wygrać ligę i puchar"? "Nie lubię zmieniać pieluszek ale robię to"? Jakieś jaja chyba sobie robisz ;) Co w tym kontrowersyjnego?:)
Na tej zasadzie wszysto co powie Ronaldo jest "kontrowersyjne" Bez sensu. Siedzę i się uśmiecham :)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Portugalia - Czechy

Postprzez Borussen » 2012-06-23, 17:39

Dziadek Mróz napisał(a):orussen - przeczytałem te "kontrowersyjne" wypowiedzi i żadna z nich nie jest kontrowersyjna ;)
Kontrwersyjna wypowiedź to "mam zamiar wygrać ligę i puchar"? "Nie lubię zmieniać pieluszek ale robię to"? Jakieś jaja chyba sobie robisz ;) Co w tym kontrowersyjnego?:)
Na tej zasadzie wszysto co powie Ronaldo jest "kontrowersyjne" Bez sensu. Siedzę i się uśmiecham :)

Czemu wymieniłeś te, które akurat nie są. A "Messi przeciwko 10 ma łatwo" chociaż jego gol był cudowny i prawie niewykonalny. a "jestem przystojny, bogaty i dobrze gram w piłkę". A "jestem warty więcej niż 94 miliony".... Ah ta wybiórczość...

Według mnie Ronaldo nie zasługuje na szacunek i bycie lubianym. Jaskółek też robi bez liku, wciąż te same nawyki. Messi nie dość, że jest lepszym piłkarzem to jest po prostu bardziej sympatyczny.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron