(1/4 ME) Włochy - Anglia

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Tuśka » 2012-06-21, 16:54

Jaką zrytą banię? On właśnie rozmyśla nad tym, jak odnieść teorię bran do Wielkiego Wybuchu, nie może w tak ważnym momencie robić bezmyślnie pompek. Ech, nikt nie docenia geniuszy...

Anglia gra beznadziejnie, ale mimo tego wyszła z pierwszego miejsca w dość trudnej grupie i boję się, że Włochów też mogą wykolegować. Z mojego punktu widzenia najgorsza para ćwierćfinałowa, najchętniej wywaliłabym obie ekipy. Ale z dwojga złego lepiej by było, gdyby awansowali Włosi.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Recit » 2012-06-21, 17:23

Anglia do spółki ze Szwecją póki co dała widowni najlepszy IMHO meczyk na Euro, nie wiem co chcecie od ich gry :) Bramki Carrolla i Welbecka przednie. Nie wynudziłem się patrząc na Synów Albionu tak, jak patrząc np. na Hiszpanów.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez PhilJones » 2012-06-21, 18:36

Za to Angole byli nie do oglądania z Ukrainą i Szwecją gdzie mieli problem z wymienieniem 5 podań.Nie podoba mi się ich gra. Jestem za lepszym futbolem.
PhilJones
Bawarczyk
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2012-03-29, 09:34
Online: 0s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-21, 18:43

Balotelli jest ZAJEBISTY ;) Zresztą..widzieliście jego ostatnią bramę? :) Ten człowiek ma po prostu WYJEBANE,ma swój świat..a i tak jest najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.Proszę się od niego odchędożyć :)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Grzechoo » 2012-06-21, 19:08

Dziadek Mróz napisał(a):a i tak jest najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.


Ale przecież jest najgorszy :!: Nawet włoscy tifosi go nie trawią ;O
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-21, 19:52

Taa? ;) To dlaczego gra w pierwszym składzie? I strzela piękne bramki? I POLSKIE dzieci wskazują go jako dobrego gracza? :) Co masz konkretnie do Balotelliego? Wybronię go ze wszystkiego :)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Grzechoo » 2012-06-21, 20:25

Dziadek Mróz napisał(a):I POLSKIE dzieci wskazują go jako dobrego gracza? :)


Myślę, że powoływanie się na wiedzę, doświadczenie i gust dzieci nie jest najlepszym argumentem w dyskusji... :wink:

Dziadek Mróz napisał(a):To dlaczego gra w pierwszym składzie?


Naprawdę nie mam pojęcia. Może chodzić o pieniądze albo wpychającego się do szatni prezesa.

Dziadek Mróz napisał(a):Co masz konkretnie do Balotelliego?


Tak jak napisałem wcześniej - facet uważa się za boga, chociaż absolutnie nie ma ku temu powodów. Nie ma żadnych argumentów, by swoją wyimaginowaną boskość udowodnić. W tym naturyzmie zabrnął tak daleko, że nie szanuje sportu samego w sobie, przeciwników, swoich trenerów i zwykłych przechodniów. Wystarczy prześledzić angielskie media (i pooglądać zdjęcia, które wrzucił audia4), by przekonać się jakim człowiekiem jest Balotelli. Nie lubię takich ludzi, zwyczajnie nie trawię, dlatego lansowanie go tak bardzo mnie uwiera.

Gdyby Messi był tak zapatrzony w siebie jak Balotelli, osobiście nie ważyłbym się mu tego zarzucać - miałby argument w postaci wielkich umiejętności. Włoch nawet zdeterminowany czy pracowity nie jest.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez mancipium » 2012-06-21, 20:38

Grzechoo napisał(a):Tak jak napisałem wcześniej - facet uważa się za boga, chociaż absolutnie nie ma ku temu powodów.


Skąd taki wniosek?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Grzechoo » 2012-06-21, 20:44

mancipium napisał(a):
Grzechoo napisał(a):Tak jak napisałem wcześniej - facet uważa się za boga, chociaż absolutnie nie ma ku temu powodów.


Skąd taki wniosek?


Nie widziałem żadnych cudów w jego wykonaniu.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez audia4 » 2012-06-21, 20:48

Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez dejvid320 » 2012-06-21, 20:55

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8897_n.jpg

Po prostu go uwielbiam, go nie da się nie lubic :mrgreen:
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 33
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Dziadek Mróz » 2012-06-21, 21:16

Grzechoo napisał(a):Myślę, że powoływanie się na wiedzę, doświadczenie i gust dzieci nie jest najlepszym argumentem w dyskusji... :wink:


Dzieci są czasami mądrzejsze niż dorośli ;) Jak byłeś mały to kibicowałeś kiepskim piłkarzom? ;)

Grzechoo napisał(a):Naprawdę nie mam pojęcia. Może chodzić o pieniądze albo wpychającego się do szatni prezesa.


Chyba sam w to nie wierzysz ;) A dlaczego gra w Manchesterze City i strzela tam bramę za bramą? ;)

Tak jak napisałem wcześniej - facet uważa się za boga, chociaż absolutnie nie ma ku temu powodów.

Brak ci empatii.Ja rozumiem jego podejście do samego siebie,bo sam taki trochę jestem.Ten człowiek żyje w swoim świecie w którym jest "najlepszy".Taki charakter.Bez niego - pewnie rozwoziłby pizzę.

Nie ma żadnych argumentów, by swoją wyimaginowaną boskość udowodnić.

A po co ma komukolwiek coś udowadniać? ;) "Jestem najlepszy i koniec." Myślę,że w tej wypowiedzi Balotelli nie myślał tylko o piłce,ale o całokształcie.Jest najlepszy sam dla siebie i nie ma żadnej dyskusji ;) Niektórych takie podejscie napędza,niektórzy tacy są.Dlaczego mają się zmieniać? ;)

W tym naturyzmie zabrnął tak daleko, że nie szanuje sportu samego w sobie, przeciwników, swoich trenerów i zwykłych przechodniów.

Naturyźmie? :)))
Nie szanuje innych? Niby czemu? Przykłady! jest niegrzeczny,robi to co chce,to taka zbrodnia? Jest młody,wolny.pewny siebie,ma kasę,jest dobrym piłkarzem - korzysta z tego.Nie udaje kogoś kim nie jest,jest sobą.O co chodzi? :) Rozumiem,żeby kogoś pobił,miał rodzinę i ją zaniedbywał etc.Ale chłopak ma 22 lata i ŻYJE.I jak widać - dobrze mu to wychodzi.Nie ma odpowiedzialnego zawodu.Ma strzelać gole.Jeśli przy tym dobrze się bawi - chwała mu!

Wystarczy prześledzić angielskie media (i pooglądać zdjęcia, które wrzucił audia4),

Daj spokój,media? Media żyją dzięki takim postaciom :) Gość nie jest nudny/pospolity i dlatego się o nim pisze.Wszystkie jego "występki" to bzdury totalne (bo niby co takiego zrobił?),każdy z nas robił "lepsze" rzeczy,ale nie jesteśmy obserwowani.Śmiem twierdzić,że im więcej będzie się mówiło i pisało o wybrykach Balotelliego - tym więcej ich będzie.Bo tak to działa.

Gdyby Messi był tak zapatrzony w siebie jak Balotelli, osobiście nie ważyłbym się mu tego zarzucać - miałby argument w postaci wielkich umiejętności.

Czyli być sobą/żyć po swojemu mogą tylko ci co są najlepsi na świecie? :) Jak piekarz bije żonę - jest zły.Jak Kaczamrski - no cóż,ma fajne piosenki? :)
Zauważ,że zwykle Ci "grzeczni" i "ułożeni" nie osiągają sukcesu.Woody Allen sypia z własną córką,to znaczy,że jest złym rezyserem? ;) Każdy ma prawo robić co chce - Balotelliemu się to sprawdza.Głupi są Ci co twierdzą,że gdyby "zmądrzał" byłby na poziomie C.Ronaldo czy Messiego.

[ Dodano: 2012-06-21, 22:18 ]
A co do tego,że nie potrafił założyć sobie koszulki - to z nerwów.Tak,tak - z nerwów.Nie macie tak czasami?
Ostatnio edytowano 2012-06-21, 21:46 przez Dziadek Mróz, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Grzechoo » 2012-06-21, 21:36

Dziadek Mróz napisał(a):Dzieci są czasami mądrzejsze niż dorośli ;)


Ale proszę cię, bez takich :roll:

Dziadek Mróz napisał(a):Jak byłeś mały to kibicowałeś kiepskim piłkarzom? ;)


Od gówniarza kibicuję reprezentacji Polski, a piłkarzy mamy co najwyżej przeciętnych. Na boisku byłem Jackiem Zielińskim.

Dziadek Mróz napisał(a):Chyba sam w to nie wierzysz ;)


Szejk wydał -dziesiąt milionów na piłkarza, to chce, żeby grał. Sam pewnie bym tak robił, nie widzę w tym nic nieprawdopodobnego.

Dziadek Mróz napisał(a):A dlaczego gra w Manchesterze City i strzela tam bramę za bramą? ;)


Bo coś potrafi, przecież mu tego nie odbieram. Uważam tylko, że ma zbyt wysokie ego w stosunku do tego, co sobą reprezentuje.

Dziadek Mróz napisał(a):Naturyźmie? :)))


Ale lol, narcyzmie oczywiście :mrgreen:

Dziadek Mróz napisał(a):jest niegrzeczny,robi to co chce,to taka zbrodnia? Jest młody,wolny.pewny siebie,ma kasę,jest dobrym piłkarzem - korzysta z tego.Nie udaje kogoś kim nie jest,jest sobą.O co chodzi? :)


Teraz moglibyśmy wejść głębiej w rozmowę o naszych życiowych filozofiach, ale ta dyskusja tego nie wymaga. Już ci napisałem, o co mi chodzi - o jego podejście do wykonywanego zawodu.

Dziadek Mróz napisał(a):Daj spokój,media? Media żyją dzięki takim postaciom :) Gość nie jest nudny/pospolity i dlatego się o nim pisze.Wszystkie jego "występki" to bzdury totalne (bo niby co takiego zrobił?),każdy z nas robił "lepsze" rzeczy,ale nie jesteśmy obserwowani prze media.Śmiem twierdzić,że im więcej będzie się mówiło i pisało o wybrykach Balotelliego - tym więcej ich będzie.Bo tak to działa.


Nie ma to dla mnie znaczenia, że gość jest na świeczniku. Jeśli mój sąsiad jest burakiem, to uważam go za buraka, bez względu na jego medialność.

Dziadek Mróz napisał(a):Czyli być sobą/żyć po swojemu mogą tylko ci co są najlepsi na świecie? :) Jak piekarz bije żonę - jest zły.Jak Kaczamrski - no cóż,ma fajne piosenki? :)
Życie prywatne i zawodowe to dwie różne sprawy.


Zdaję sobie sprawę z tego ostatniego zdania, dlatego moje zarzuty kieruję w stronę jego profesjonalizmu (a w zasadzie jego braku) zawodowego.

Dziadek Mróz napisał(a):Głupi są Ci co twierdzą,że gdyby "zmądrzał" byłby na poziomie C.Ronaldo czy Messiego.


Tak samo głupi jak ci, którzy uważają, że gdyby zmądrzał, na pewno nie osiągnąłby takiego poziomu.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez audia4 » 2012-06-21, 21:42

Dziadek Mróz napisał(a):A co do tego,że nie potrafił założyć sobie koszulki - to z nerwów.Tak,tak - z nerwów.Nie macie tak czasami?


Ale jeśli żyje w swoim świecie, w którym jest najlepszy to skąd te nerwy O.o ?
Przecież jest najlepszy nie musi się o nic martwić.
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: (1/4 ME) Włochy - Anglia

Postprzez Recit » 2012-06-21, 21:44

A naprawdę kompletnie głupi są ci, co wszystkich często nazywają głupimi innych :roll:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron