(1/2 ME) Włochy - Niemcy

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez szimi » 2012-06-29, 16:32

Wielebny napisał(a):
Niestety sprawdziło się to, co przeczuwałem przed meczem - dominacja Niemców, fartowne dwie akcje Włochów i po meczu.

:lol: Cytat roku.

Dominacja Niemców. Dwie fartowne akcje haha. Gdyby Marchisio i Di Natale trafili setki to było by 5:1.

A gdyby na linii przy rogu, który Gigi puścił pod nogami nie było obrońcy....etc,etc. Gdybologia. Gdyby babcia stanęła na rękach byłaby skarbonka.

[ Dodano: 2012-06-29, 17:34 ]
Wielebny napisał(a):To dziadek z pradziadkiem pewnie bardzo dumni, że kibicujesz Niemcom, którzy na kazdym kroku gardzą Polakami i Polską. Co kto lubi. Niby tego komu się kibicuje się nie wybiera, to przychodzi samo. Miałeś pecha po prostu;/
Nie lubisz Włochów, bo zawsze przejeżdzali się po Niemcach, czy to w LM(Inter, Juventus) czy reprezentacja. Taka zawiść na zasadzie, nie lubię ich bo są lepsi.

Tak samo jak Ty Niemców-więcej ugrywali ostatnio, to trzeba jakoś im dopiec :twisted:
Z Niemcami może i Włosi umieją grać, ale z taką Słowacją już nie :mrgreen:

[ Dodano: 2012-06-29, 17:37 ]
Wielebny napisał(a):Zacytuje:
Nie dla mnie przyjaźń polsko-niemiecka. Niemców nienawidzę od dziecka

Nie zna się historii to tak jest. Najpierw był Benito, potem Adolf :P Nie na odwrót. Ale jakoś trzeba się usprawiedliwiać. OK. Japońców też nie lubmy (państwo Osi). I Austriaków. I Turków. I Szwedów. I Czechów. I Skandynawów za Wikingów. 8)

[ Dodano: 2012-06-29, 17:38 ]
Rael napisał(a):
Wielebny napisał(a):Zacytuje:
Nie dla mnie przyjaźń polsko-niemiecka. Niemców nienawidzę od dziecka


Molestowali Cie w dziecinstwie :<?

Walnij się Rael w łeb :roll: do teraz go molestują. NIEMCY. Niemieccy pedofile, nauczyciele etc. :lol: :lol:

[ Dodano: 2012-06-29, 17:39 ]
Scholli napisał(a):no i po co trolla karmicie? :roll: naprawdę, mamy już jednego oswojonego oszołomka światopoglądowego na tym forum - nie szukajmy nowych ;)

szimi napisał(a):
Wielebny napisał(a):Pięknie Italia. Upokorzyć z 4:0 i będzie pięknie. Każdy Polak powinien się dziś cieszyć! :)

Jestem Polakiem się nie cieszę i co? :roll:
witaj po drugiej stronie lustra Alicjo :)

Nie sap :P to, że lubię Niemców nie znaczy, że zmieniłem poglądy :wink:

[ Dodano: 2012-06-29, 17:40 ]
Ponury Zoltek napisał(a):Jak ja nie cierpie takiech ludzi jak Wielebny. Każdy kraj ma coś za skórą, wg twojego rozumowania różnisz się od nas tylko tym, że nasi dyktatorzy napadali na inne kraje :lol:
Po co w sport mieszać historię... Po co... Co ci piłkarze mają wspólnego z wojną itd. No po prostu brak słów. No ale to jest chwila chwały dla takich ludzi. Cieszcie się, bo wasze kolejne 5 minut może przyjść bardzo późno.

Czasem nawet Ty napiszesz coś mądrego....
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Scholli » 2012-06-29, 20:45

szimi napisał(a):
Scholli napisał(a):
szimi napisał(a):
Wielebny napisał(a):Pięknie Italia. Upokorzyć z 4:0 i będzie pięknie. Każdy Polak powinien się dziś cieszyć! :)

Jestem Polakiem się nie cieszę i co? :roll:
witaj po drugiej stronie lustra Alicjo :)

Nie sap :P to, że lubię Niemców nie znaczy, że zmieniłem poglądy :wink:
ależ ja się nie łudzę, że takie coś może nastąpić - tylko właśnie ktoś potraktował Ciebie dokładnie tak jak Ty innych traktujesz i Ci się to nie spodobało - bardzo fajne wydarzenie :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Recit » 2012-06-30, 08:14

Niemcom brakuje właśnie takich kolesi. I jaj.

"94. minucie sędzia Stephane Lannoy zagwizdał po raz ostatni, tuż po krótko rozegranym przez Niemców rzucie wolnym. Włosi ruszyli, by świętować, a zdenerwowany Buffon od razu skierował się do szatni. Rezerwowy bramkarz, Morgan De Sanctis, próbował objąć kolegę, ale został odepchnięty. Z drogi Buffona zmieciona została też maskotka Euro 2012.

- Gramy o coś całkowicie wyjątkowego i prestiżowego, więc nie powinniśmy tak się narażać w ostatnich pięciu minutach. Podpaliliśmy się - tłumaczył potem Buffon.

- Gdyby Niemcy mieli jakiś szczęśliwy rykoszet i wyrównali na 2:2, to w dogrywce przegralibyśmy 2:9. To są mistrzostwa Europy, nie można sobie odpuszczać.

- Zawsze analizuję występy i podejście do gry, a nie suche wyniki. Wciąż mamy młody skład, z wyjątkiem kilku starych piłkarzy, i musimy wyciągać wnioski. Starzy piłkarze muszą opieprzać młodszych i wzniecać kłótnie - dodał."


Jak to czytam od razu widzę parę minut do końca, van Buytena wchodzącego za Tomka, nadzieję w oczach Bawarczyków, że "jest, zrobiliśmy to!". Szczyt... sami wiecie czego. Widać, że to już nie są Niemcy, a niezła mieszanka genów.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Poprzednia strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość