(1/2 ME) Włochy - Niemcy

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez clay » 2012-06-29, 01:46

Mi ten mecz do złudzenia przypominał finał Pucharu Niemiec. Jedna drużyna całkowicie bezsilna, a drugiej po prostu (niemal) wszystko wyszło. Włosi byli lepsi, to jest bezsprzeczne. Szkoda mi naszych piłkarzy, bo liczyłem, że zwycięstwo na ME ich odbuduje. Ciężko tutaj kogoś ganić indywidualnie i kogoś nagradzać z piłkarzy Bayernu. Zawiedli w najważniejszym momencie.

Ten sezon dla graczy Bayernu był po prostu koszmarny. Na każdej płaszczyźnie bardzo bolesne porażki i bezsilność w kluczowych momentach. Trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Scholli » 2012-06-29, 01:47

no i po co trolla karmicie? :roll: naprawdę, mamy już jednego oswojonego oszołomka światopoglądowego na tym forum - nie szukajmy nowych ;)

szimi napisał(a):
Wielebny napisał(a):Pięknie Italia. Upokorzyć z 4:0 i będzie pięknie. Każdy Polak powinien się dziś cieszyć! :)

Jestem Polakiem się nie cieszę i co? :roll:
witaj po drugiej stronie lustra Alicjo :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Ponury Zoltek » 2012-06-29, 07:15

Jak ja nie cierpie takiech ludzi jak Wielebny. Każdy kraj ma coś za skórą, wg twojego rozumowania różnisz się od nas tylko tym, że nasi dyktatorzy napadali na inne kraje :lol:
Po co w sport mieszać historię... Po co... Co ci piłkarze mają wspólnego z wojną itd. No po prostu brak słów. No ale to jest chwila chwały dla takich ludzi. Cieszcie się, bo wasze kolejne 5 minut może przyjść bardzo późno.
Ponury Zoltek
Bawarczyk
 
Posty: 82
Wiek: 46
Dołączył(a): 2012-02-08, 22:07
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Jarmo » 2012-06-29, 07:28

Rozumiem pewnego rodzaju zapatrzenie i rozczarowanie wczorajszą porażką, ale stwierdzenie, że wczorajsza wygrana L'Italii była fartowna zakrawa na kiepski żart.
Przegrywać też trzeba umieć.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez tomal125 » 2012-06-29, 07:49

Byłem za Niemcami ale tylko dlatego że graja tam zawodnicy Bayernu. Druga sprawa zwykle graja perfekcyjny futbol miły dla oka.
Ale jestem pewien że jakby Hiszpanie mieli zbiorowisko europejczyków w reprezentacji to bylo by wielkie zamieszanie i wyśmiewanie że gra tam turas, polak ghańczyk itp itd. No ale swoje trzeba chwalić

Beznadziejna sprawa że zagraja ze sobą ''Makarony'' i ''Barcelonka''- mimo że wiecej graczy to teraz Real,prawda?

Z dwojga złego niech po karnych wygrają Włosi
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Ze_Rafaelo » 2012-06-29, 07:53

pablo napisał(a):Spodziewalem sie lepszej gry Niemcow w drugiej polowie. Wyglada na to, ze Wlosi wygrali ten mecz swietna taktyka. Niemcy nie sa przyzwyczajeni do tego , ze przegrywaja, ze przeciwnik potrafi utrzymac sie przy pilce i nie potrafili na to odpowiednio zareagowac. Sadze tez , ze Loew troche przejechal sie na stawianiu na tych swoich "pewniakow", Podolski od poczatku turnieju nic nie gra, Bastian jest w slabej formie - powinien zagrac za niego Kroos. Zmiana Gomez --> Klose byla moim zdaniem bezsensowna. Gomez nie dostawal wogole dobrych pilek to czemu nagle Klose mialby takie dostac, no ale Klose to kolejny pewniak Loewa.

Moze za bardzo sie czepiam i moze to poprostu Wlosi zagrali genialnie, moze ta reprezentacja jest poprostu za mloda. Widac bylo u Wlochow ogromne doswiadczenie i cwaniactwo boiskowe, Niemcom tego zabraklo.

Najbardziej szkoda Bawarczykow, ktorzy w tym sezonie przegrali wszystko co bylo do przegrania. Naprawde koszmarny sezon.

Pierwszy raz się zgodzę z Tobą heh Toni powinien zagrać na CM zamiast Bastiana. Finał z Chealsy jeszcze siedzi w głowach piłkarzy, owszem jak jest dobry wynik to wszystko cacy ale jak się przegrywa to już psychika siada.
Przejdźmy do błędów Loewa:
1. Mario Gomez on musi grać wszystkie mecze i musi mieć pewność miejsca w składzie wtedy jest najlepszy ( powtórzył błąd LvG) to nie Zickler który wchodzi na kilka meczy czy minut i strzela gole.
2. Toni Kros powinien grać zamist Bastiana a nie w ofensywie na litość boską największy atut Toniego to precyzyjne długie podanie a nie strzał, drybling czy bajeczna technika po h.. on w ofensywie? Strzelał tylko na wiwat zresztą tak jak w Bayernie ( wystarczyło zobaczyć statystyki ile strzelił goli w Bayernie) ale widać Loew ma swój świat i nie wyciąga wniosków z błędów trenerów klubowych.
3. Podolski zamiast niego powinien grać Reus albu Shurle, Lukas zwykle jak jest trudny rywal nie istnieje.
4. Zmiany Klose za Gomeza to był gwóźdź do trumny. Było wstawić Klose za Bastiana.
Poza tym Bawarczycy mieli fatalny sezon psychicznie są zmęczeni, w dołku, co więcej nie mają radości z gry, dlatego pisałem po meczu z Chealsy nie są dla mnie faworytem tego Euro.

[ Dodano: 2012-06-29, 09:09 ]
clay napisał(a):Ten sezon dla graczy Bayernu był po prostu koszmarny. Na każdej płaszczyźnie bardzo bolesne porażki i bezsilność w kluczowych momentach. Trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć.

Trzeba wyciągnąć wnioski, bo gdzieś są błędy, jeżeli nie to się powtórzy w następnym sezonie sytuacja śmiem twierdzić
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez marcin_fcbm » 2012-06-29, 08:26

Ze_Rafaelo napisał(a):bo gdzieś są błędy

Błędy są w głowach. Dojście do finału czy półfinału jakichś rozgrywek świadczy o sile. Ale jak głowa w najważniejszym momencie nie wytrzymuje to nic na to nie poradzisz. Najmłodsza ekipa na euro i to niestety przekłada się min na doświadczenie.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Mariusz10 » 2012-06-29, 08:52

Co wczoraj Niemcy zagrali to szok.
Nie rozumiem zmiany Loewa Kroos za Mullera, po co? Gość wczoraj nic nie grał.
Tak naprawdę cały środek Niemiec: Basti, Oezil, Khedira byli bardzo słabi wczoraj...

Szkoda, że słabszy mecz przydażył się w półfinale.. ehh
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Ponury Zoltek » 2012-06-29, 09:10

Niestety tak się stało. Zwalili wszyscy. Bez wyjątku, no, może poza Neuerem. Bez względu czy byli to gracze Borussii Dortmund, Bayernu Monachium czy Realu Madryt. Gdy oni wszyscy grają razem, nazywają się reprezentacją Niemiec, więc to ona, a nie Bayern czy Borussia czy Real ponosi winę za porażkę.
Ponury Zoltek
Bawarczyk
 
Posty: 82
Wiek: 46
Dołączył(a): 2012-02-08, 22:07
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Ze_Rafaelo » 2012-06-29, 09:38

Możemy już przyjąć nowe powiedzenie: NIEMCY GRAJĄ PIĘKNIE JAK NIGDY, A PRZEGRYWAJĄ JAK ZWYKLE (ostatnio).
Ich kadra przypomina Hiszpanię za czasów Raula :). Widocznie taki los.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Scholli » 2012-06-29, 10:01

Ze_Rafaelo napisał(a):4. Zmiany Klose za Gomeza to był gwóźdź do trumny. Było wstawić Klose za Bastiana.
też nie rozumiem tego upartego trzymania się gry jednym napastnikiem (nie tylko wczoraj, ale i w zeszłym sezonie w Bayernie) - trzeba strzelić koniecznie bramki przeciwko broniącej się drużynie to dla mnie oczywiste jest, że 2 napastników > 1 napastnik... co daje kolejny pomocnik który nie będzie potrafił się przebić przez dobrą i/lub liczną obronę? :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Zari » 2012-06-29, 10:19

Z perspektywy gra Niemców wyglądała tragicznie, cały mecz brakowało drugiego skrzydłowego. Wpuszczenie Kroosa było błędem, mógł Jogi zostać przy dwóch prawdziwych skrzydłowych i grać.

Jestem wkur... i tyle :/
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Pietras » 2012-06-29, 12:32

Byłem na meczu i z poziomu stadionu było widać jak na dłoni nieporadność Niemców. Czułem się jakbym oglądał Bayern z wielu meczów zeszłego sezonu, milion podań w poprzek, a następnie długie podanie do napastnika, z czego nie wynikało kompletnie nic. Kroos? Może i się starał, ale cały czas schodził do środka, Boa musiał za niego całą robotę odwalać na skrzydle. Aż się prosiło wytoczyć najcięższe działa od początku w postaci Mullera. Znowu ci Włosi :roll:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Borussen » 2012-06-29, 13:05

Niemcy: Neuer (3) - Boateng (4,5), Hummels (5), Badstuber (5), Lahm (5) - Schweinsteiger (6), Khedira (3,5) - Kroos (4,5), Özil (4,5), Podolski (6) - Gomez (5)
Zmiany: Reus (3,5), Klose (5), Müller (brak oceny)
:lol:
Niemiecka prasa widocznie jest bardzo rozczarowana.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Bayern fun » 2012-06-29, 13:22

tak BTW. fajnie by było jakby ktoś zrobił gifa z tymi wyjściami Neuera w okolicach 90 minucie, jak grał na połowie ;)

Zrobiłbym to sam, ale nigdy nie robiłem takich rzeczy...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3664
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 17m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron