(1/2 ME) Włochy - Niemcy

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez dejvid320 » 2012-06-25, 13:04

blok defensywny Juventusu 20 goli tylko straconych w całym sezonie, blok defensywny Bayernu 22 gole. Czyli ciut lepsza defensywa Włochów, ale w przodzie nie ma czego porównywać. Włosi nie posiadają skrzydłowych, w napadzie Klose i Gomez lepsi od dwójki Casano, Baloteli. Środek pomocy też lepszy Bastian/Khedira/Ozil>Pirlo/De Rossi/Montolivio

Krótko mówiąc jedyna szansa Włochów na zwycięstwo to stały fragment gry Pirlo i gol z rzutu wolnego i obrona Jasnej Góry hehe.


:roll:

Człowieku, gadasz jakby wszystkie repry grały takim samym ustawieniem i taką samą taktyką.

Włosi nie potrzebują nominalnych skrzydłowych bo w obecnym ustawieniu tę rolę pełnią boczni wysunięci obrońcy. Oprócz tego skrzydła cały czas są wspierane przez Pirlo lub Cassano. Porównanie napastników to wgle masakra, bo nie dośc, że Niemcy grają jednym, a Włosi dwoma, to w dodatku ci zawodnicy to kompletnie inne zadania, inne atuty. Gomez i Klose nie mają czego szukac w ustawieniu Italii, tak samo Cassano i Balotelli na samotnym napastniku.

Środek pola lepszy? Ozil wymiata, ale Pirlo w niczym nie odstaje, a wręcz zjada go swoim doświadczeniem. Wczorajszy karny :564: Bastek w takiej formie nie jest żadnym wzmocnieniem reprezentacji, a już na pewno nie >Montolivo, który wczoraj zagrał bardzo solidne zawody. Jedynie Khedira w obecnej dyspozycji może byc lepszy od swojego Włoskiego odpowiednika, ale nei przesadzajmy, De Rossi grał asekuracyjnie przez kartki, teraz będzie kosił równo.

I jedyną szansą stałe fragmenty? Na pewno to duży atut Włochów, ale na tym turnieju już pokazali, że to już nie ten sam zespół co kilka lat temu. Grają bardzo fajny futbol i gdybym nie kibicował naszym z Bayernu, to chciałbym finał Włochy - Portugalia.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez bulke » 2012-06-25, 13:34

Mam nadzieje , że Bastian nie zagra bo jest totalnie bez formy. Niech już nawet Kroos za niego gra.
bulke
Bawarczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2012-06-23, 18:00
Online: 0s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Zari » 2012-06-25, 14:03

Ja już mam bilecik, także wybieram się już na trzeci mecz Niemców na Euro, hura!

Niemcy są zdecydowanymi faworytami, ale mecz będzie bardzo ciężki. Włosi zdominowali strasznie Anglików i pokazali, że potrafią grać w piłkę. Jednak według mnie nie mają szans z Niemcami, super defensywa nie wystarczy, trzeba też grać coś do przodu, a siła rażenia Niemców jest o wiele większa od Italii
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez alien666 » 2012-06-25, 14:12

Zari napisał(a):Ja już mam bilecik, także wybieram się już na trzeci mecz Niemców na Euro, hura!

Niemcy są zdecydowanymi faworytami, ale mecz będzie bardzo ciężki. Włosi zdominowali strasznie Anglików i pokazali, że potrafią grać w piłkę. Jednak według mnie nie mają szans z Niemcami, super defensywa nie wystarczy, trzeba też grać coś do przodu, a siła rażenia Niemców jest o wiele większa od Italii


No nie wiem, porównując Anglików i Greków to jednak Włosi mieli trudniejszych przeciwników (przynajmniej na papierze).
Włosi grają na tych mistrzostwach inaczej niż do tego przyzwyczaili. Przede wszystkim grają bardzo ofensywnie. W obronie jak zawsze spokój (z małymi wyjątkami).
Widziałem ich na żywo z Irlandią i bardzo mi się podobała ich gra.
BTW: zazdroszczę Ci tego biletu.
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4899
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 4h 24m 35s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Zari » 2012-06-25, 19:32

Wszystkie posty, które był odpowiedzią na zaczepki tego półgłówka zostały usunięte. Hitler i Mussolini czy Naziści i Faszyści ze sobą nie będą grali.

Z tego co się orientuje Paolo Di Canio w reprezentacji Włoch nie gra :-)

Co do meczu, to mam nadzieję, że zagra Gomez i Mueller :<
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez ironlemon » 2012-06-25, 19:36

http://euro2012.tvp.pl/7814834/de-rossi ... -hiszpanie

Panie De Rossi, z całym szacunkiem (bo gra pan bardzo ładny turniej), ale nie zdziwcie się, jak obudzicie się w czwartek z ręką w nocniku :)
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez człowiek.tłumu » 2012-06-25, 20:15

bulke napisał(a):Mam nadzieje , że Bastian nie zagra bo jest totalnie bez formy. Niech już nawet Kroos za niego gra.


Piszesz jakbyś nie ufał dobrej postawie Toniego, a przecież na ten moment jest na pewno w lepszej dyspozycji od Schweiniego.
człowiek.tłumu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1159
Wiek: 29
Dołączył(a): 2012-06-17, 14:40
Online: 9d 9h 3m 57s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Olszesky » 2012-06-25, 20:20

niemcy trafili najgorzej jak mogli. przewiduje niestety porazke z makaronem i koncowy ich triumf w turnieju.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez ironlemon » 2012-06-25, 20:41

A ja jestem optymistą jak nigdy. Jak tak sobie teraz to przeliczę - popatrzcie na wyniki Włochów w tym turnieju. Wszyscy zachwycają się żelazną defensywą, a spójrzcie z kim grali. Jedyne ich zwycięstwo po regulaminowym czasie gry to Irlandia, którą - z całym szacunkiem - rozłożyłyby nawet Biedronki Smudy. Remis z Hiszpanią, która zaczyna takie turnieje grubo poniżej swoich umiejętności (vide - 2 lata temu) i jeszcze tłumaczy się pierdołami typu murawa to sukces? Wymęczenie 0:0 z Anglią grającą parodię futbolu niegodną ćwierćfinalisty Euro? Remis z Chorwatami to chyba ich najlepszy mecz na tym turnieju, a i w nim nie potrafili utrzymać wyniku.

Błagam. Nie próbuję nikomu wmówić, że Niemcy się po nich przejadą, o nie. Ale jeśli ktoś uważa, że szanse rozkładają się po równo, to chyba zarobił czymś ciężkim w głowę.
Ostatnio edytowano 2012-06-25, 20:44 przez ironlemon, łącznie edytowano 1 raz
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez killy » 2012-06-25, 20:43

orientuje sie moze ktos ile moglbym wziac za 3 sztuki biletow na Niemcy - Italia pod stadionem przed meczem? :)) a moze z forum bylby ktos chetny ?

[ Dodano: 2012-06-25, 21:45 ]
kategoria 3 zapomnialem dodac
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Recit » 2012-06-25, 20:48

Olszesky napisał(a):niemcy trafili najgorzej jak mogli. przewiduje niestety porazke z makaronem i koncowy ich triumf w turnieju.
To samo. Włosi pokazali jak dla mnie pierwsi na turnieju poziom mistrzowski. Są u nich wariaci, ale są też doświadczeni kolesie, którzy pociągną jak coś nie idzie (Pirlo, Buffon). Niemcy są silni, wiadomo, ale mają też niesamowite doświadczenie w przegrywaniu najważniejszych spotkań (pomyślcie jaką oni muszą czuć presję! Jeżeli kilkoro z nich przegra kolejny finał... to może lepiej dla nich, żeby odpadli już w 1/2 ;) ).
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 13s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez scaloni » 2012-06-25, 21:03

też kwestia kim wyjdzie w ataku Prandelli. jeśli tym oszołomem to pół sukcesu. Di Natale natomiast dostanie jedną szanse i będzie gol. koleś jest zajebisty i aż dziw, ze nie gra w Milanie, Juve czy Interze
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez OSZA » 2012-06-25, 21:52

Di Natale high level osiągnął w wieku ponad 30 lat. Także wiesz, nawet jak na włoskie warunki trochę późno.
Zresztą to może być ten sam typ co Lucarelli czy Podolski- gwiazda u przeciętniaków, za słaby na mistrzowski zespół.
Zresztą Udinese nie jest takie słabe,a Inter?Brak różnicy.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez dmagio » 2012-06-26, 00:07

Zari napisał(a):Wszystkie posty, które był odpowiedzią na zaczepki tego półgłówka zostały usunięte. Hitler i Mussolini czy Naziści i Faszyści ze sobą nie będą grali.

Z tego co się orientuje Paolo Di Canio w reprezentacji Włoch nie gra :-)

Co do meczu, to mam nadzieję, że zagra Gomez i Mueller :<


i chyba usunąłeś mojego posta:d
ze względu na Twój wysoki ranking w Fantasy Football wybaczam:d
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 54m 57s

Re: (1/2 ME) Włochy - Niemcy

Postprzez Lothar » 2012-06-26, 00:08

Będzie super mecz, nie wydaje mi się, aby makarony postawiły autobus, (przynajmniej nie a'la chelsea czyt. tylko 1 zawodnik widział jak wygląda połowa przeciwnika), będzie cios za cios, na końcu muszą wygrać Dojcze, bo im się to po prostu należy za całokształt ich postawy w ostatnich 6 latach.
Myślę, że w podstawie wyjdzie Gomez i ukłuje jakąś bramę w jedynym jego kontakcie z piłką, albo będzie cały czas pod grą i nie strzeli nic(historia zna takie przypadki).
Bastian ciśnie się do gry na siłę z niezaleczoną kontuzją, ma dużo strat, boję się, że po Euro wróci jak Arjen z RPA-prosto na trybuny z kulasem w gipsie.
lelum polelum
Lothar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-01-21, 09:39
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości