Forumowa Mafia - edycja 1.

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Tuśka » 2013-10-30, 20:35

Ładnieście rozjechali mieścinę. Nic tylko pogratulować!
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Safinetka » 2013-10-30, 20:38

Krasus napisał(a):Ty Safinetka weź z prostakami. O mało nie wtopiliśmy przez ciebie. Ładna z was mafijna para z Oldmanem :D


Jakie przeze mnie? Nic nie zrobiłam. Chciałam was dziś przechytrzyć, ale mi się nie udało. A mam nadzieję, że nie macie do mnie żalu, że przyplątała się tu jakaś przybłęda z FCBarca.com
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez OSZA » 2013-10-30, 20:38

Kiedy nastepna edycja?ja sie podjaralem ta gierca.Jest ekstra.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 20:38

Teraz to każdy podejrzewał, każdy wiedział... Ech :P

Taktyka była przyjęta mocno z grubsza, a reszta jak upek napisał, na zasadzie reagowania :)

Mam straszną ochotę rozpisać się o grze, zarówno z perspektywy Mafii, jak i swojej własnej, bo pierwszy raz miałem okazję zagrać jako członek Mafii. Nie omieszkam tego zrobić :)

Gdyby była nagroda "Złoty mindfuck" to tylko dla Kubsona. Gość podejrzany jak bramka Kiesslinga z Hoffenheim, a do ostatniego Linczu nie było o nim słowa :D
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-30, 20:40

Brawa dla mafii. Na początku nie mogłem się wkręcić w grę, ale potem wjechaliście mi na ambicję i nawet nie znając tu nikogo, byłem mocno wczuty i chciałem za wszelką cenę rozwiązać zagadkę, kto jest w mafii
Upka podejrzewałem od (prawie) początku, dejvid pasował mi na mózg mafii, choć długo sądziłem, że lepiej pasuje mi tu jun_or, Krasus był dla mnie trzecim wyborem na taktyka mafii, rozważałem go raczej tylko tak dla zasady, bo starałem się nikogo nie wykluczać. Kubson znalazł się na moim celowniku przez chwilę i szybko stamtąd wyleciał.

PS. Jeżeli ktoś poczuł się urażony moim słownictwem, to zapewniam, że to nie było nic osobistego. Taki mam sposób gry, dodatkowo w testamencie te "gówna" i "dupy" znalazły się celowo - chciałem zobaczyć, czy dwaj najbardziej przeze mnie pdoejrzewani - upek i Krzysiek - skorzystają z pozornie pomocnej dłoni, czyli zamiast odnieść się do zarzutów, przyczepią się do mojej kultury. Obaj tak zrobili i do postu jun_ora pewien byłem, że obaj są w mafii, dopiero gdy detektwy stwierdził, że obu sprawdził, musiałem przyznać, że co do jednego się pomyliłem.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krzysiek » 2013-10-30, 20:41

Krasus napisał(a):Teraz to każdy podejrzewał, każdy wiedział... Ech

Ej ziomek, jakbym się uparł przy upku a nie pocisnął Oldmana to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej :D A później sam go broniłem, "upek na pewno jest niewinny, to by było za proste"... :lol:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-30, 20:42

Krzysiek napisał(a):
Krasus napisał(a):Teraz to każdy podejrzewał, każdy wiedział... Ech

Ej ziomek, jakbym się uparł przy upku a nie pocisnął Oldmana to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej :D A później sam go broniłem, "upek na pewno jest niewinny, to by było za proste"... :lol:

Widzisz, to wszystko Twoja wina. :P
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez mancipium » 2013-10-30, 20:59

audia4 napisał(a):Myślę, że mogę coś napisać :D

Obserwowałem grę z boku i powiem, że ładnie się motaliście :D Co do upka i dejvida byłem pewny, że są w mafii :D Kuby w ogóle nie typowałem, zamiast niego OSZE. Krasus też tak kiepsko.

Ale ładnie się wybijaliście :D Może jak ogarnę czas to na 2 edycję się zapiszę :D


no wlasnie - ja Upka od razu stawialem w roli mafii, naprawde dziwie sie ze nie glosowaliscie na niego. I nie chodzi o glos na mnie bynajmniej. Szkoda ze tak szybko odpadlem - wyeliminowany ktos kto na codzien bawi sie w mafie - sprytne:P.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-30, 21:00

nie da sie ukryc, mialem dobra pompe z Ciebie krzysiek. ladnie mnie broniles, nawet nie wiem dlaczego :D takie wzbudzam zaufanie chyba xD

scaloni, wlasnie to przywilej OC, ze jak go detektyw sprawdzi to dostaje info, ze jest niewinny.

oldman, podejrzewam, ze nawet jakbym nie gral w te gre, a zobaczylbym takie teksty w Twoim wykonaniu to bym reagowal. i w takim wypadku pewnie reagowalbym mocniej, a tak to sie musialem ograniczac xD
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez jun_or » 2013-10-30, 21:04

upek napisał(a):
scaloni, wlasnie to przywilej OC, ze jak go detektyw sprawdzi to dostaje info, ze jest niewinny.


A detektyw jak ostatni frajer dał się podpuścić, żeby sprawdzić Upka na obecność mafii.

Edit:
Jaki waszym zdaniem był naistotniejszy dla biegu wydarzeń punkt tej edycji?
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez scaloni » 2013-10-30, 21:07

jun_or napisał(a):Jaki waszym zdaniem był naistotniejszy dla biegu wydarzeń punkt tej edycji?


mord mafii na sraczu :573: wiedzieli co się świeci więc poleciał jako pierwszy
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-30, 21:09

nie wiem czy najwazniejszy, ale na pewno ultra wazny byl moment Twojego ujawnienia sie i zakomunikowania, ze jestem niewinny. tylko to mnie moglo uratowac, bo po testamencie oldmana bylem na cenzurowanym ;)
widac zreszta po postach na naszym forum jaka mobilizacja byla, zeby po tym testamencie poogarniac wszystko z korzyscia dla nas :-P


mam nadzieje, ze w nastepnej edycji < o ile nie zostane mistrzem gry :) > bede miastowym, bo zdecydowanie wole gonic niz uciekac :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 21:13

Nie wiem, czy był jeden najważniejszy moment. Na początku bardzo pomogła sytuacja z Tuśką i Zarim, w środku dobrze że odpadł Oldman, który na dodatek puścił bardzo pasujący nam testament, a na końcu to, że Osza zachowywał się naprawdę podejrzanie :)

Chociaż i my robiliśmy błędy. Na pewno takim było to, że zagłosowaliśmy wszyscy czterej na Tuśkę wtedy gdy była linczowana. Miałem też stres, że w ostatnim Linczu wybraliśmy skowRona, a to akurat była moja decyzja i gryzło mnie to, ale nie wyszło najgorzej.

Generalnie dejvid i upek grali większość czasu na styku, Kubson tym bardziej, tylko że jego jakoś przeoczyliście. Jedynym, który miał naprawdę dużą swobodę postowania przez cały czas byłem ja, nie wiedzieć czemu :D Także tym bardziej jestem zdziwiony, ale i dumny, że wszyscy dotrwaliśmy w komplecie i tym większy szacunek dla moich ziomków z Mafii, bo mieli trudniej niż ja :)
Ostatnio edytowano 2013-10-30, 21:21 przez Krasus, łącznie edytowano 3 razy
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez scaloni » 2013-10-30, 21:18

pierwsza edycja, więc miasto było słabo ogarnięte, kilku się zapisało, a w ogóle nie grało przez co musieliśmy taktycznie wybijać własnych. poza tym gdyby nie mała pomyłka MG(którą chyba wychwycił Oldman) to może gra byłaby jeszcze kontynuowana do jutra ;) tak czy siak nie udało nam się zlinczować żadnego mafioza :<
hańba nam
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez jun_or » 2013-10-30, 21:22

scaloni napisał(a):pierwsza edycja, więc miasto było słabo ogarnięte, kilku się zapisało, a w ogóle nie grało przez co musieliśmy taktycznie wybijać własnych. poza tym gdyby nie mała pomyłka MG(którą chyba wychwycił Oldman) to może gra byłaby jeszcze kontynuowana do jutra ;) tak czy siak nie udało nam się zlinczować żadnego mafioza :<
hańba nam

Ja bardzo długo czekałem na tą edycję aż do momentu gdy zebrało się niezbędne kworum. Niestety kilku z graczy było tylko na papierze, w związku z czym juz na starcie byliśmy kilka linczów w plecy.

Upek napisał(a):nie wiem czy najwazniejszy, ale na pewno ultra wazny byl moment Twojego ujawnienia sie i zakomunikowania, ze jestem niewinny. tylko to mnie moglo uratowac, bo po testamencie oldmana bylem na cenzurowanym ;)

Za to przyznaje sobie karnego k***a.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron