Forumowa Mafia - edycja 1.

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Kubson » 2013-10-30, 21:28

:D Wygrana! Gratulacje dla kolegów po fachu! Zaje*iście to planowaliście! Ogromna przyjemność pracować z takimi ludźmi!

Było kilka istotnych momentów: na pewno rozkmina Zariego i na 100% Krzysiek z obroną upka. Pewnie to nie wszystkie ale te najbardziej istotne.

Jeszcze raz ogromny szacun dla Dejva, Krasusa i Upka - jesteście mocarni!

A tak poza tym, czemu nikt (prawie) do samego końca mnie nie podejrzewał? Nie rozkminiałem czemu :D
UWAGA! Użytkownik gorszego sortu
Kubson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 823
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-06-18, 16:07
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 10h 7m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-30, 21:29

jun_or napisał(a):
Upek napisał(a):nie wiem czy najwazniejszy, ale na pewno ultra wazny byl moment Twojego ujawnienia sie i zakomunikowania, ze jestem niewinny. tylko to mnie moglo uratowac, bo po testamencie oldmana bylem na cenzurowanym ;)

Za to przyznaje sobie karnego k***a.

Przez cały wczorajszy dzień i połowę dzisiejszego zastanawiałem się nad jakimś logicznym rozwiązaniem, żeby okazało się, że nie jesteś detem, a prawdziwy det zginął szybko i się nie ujawnił. Byłem przekonany, że upek jest winny, ale sądziłem, że OC jesteś Ty albo dejvid, więc jedyną opcją było to, żebyś był podstawionym detem. Linia telefoniczna z Safinetką była rozgrzana do czerwoności, ale w końcu dziś koło południa ostatecznie skapitulowaliśmy i uznaliśmy, że jednak jesteś detem, więc upek musi być OC.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez OSZA » 2013-10-30, 21:29

Trza sie mnie bylo sluchac. Ku***
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-30, 21:35

Oldman napisał(a):
jun_or napisał(a):
Upek napisał(a):nie wiem czy najwazniejszy, ale na pewno ultra wazny byl moment Twojego ujawnienia sie i zakomunikowania, ze jestem niewinny. tylko to mnie moglo uratowac, bo po testamencie oldmana bylem na cenzurowanym ;)

Za to przyznaje sobie karnego k***a.

Przez cały wczorajszy dzień i połowę dzisiejszego zastanawiałem się nad jakimś logicznym rozwiązaniem, żeby okazało się, że nie jesteś detem, a prawdziwy det zginął szybko i się nie ujawnił. Byłem przekonany, że upek jest winny, ale sądziłem, że OC jesteś Ty albo dejvid, więc jedyną opcją było to, żebyś był podstawionym detem. Linia telefoniczna z Safinetką była rozgrzana do czerwoności, ale w końcu dziś koło południa ostatecznie skapitulowaliśmy i uznaliśmy, że jednak jesteś detem, więc upek musi być OC.

naruszenie regulaminu? :P nie bylo tak, ze tylko tutaj mozna bylo rozkminiac mafijne interesy?:P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez dejvid320 » 2013-10-30, 21:36

Na pewno takim było to, że zagłosowaliśmy wszyscy czterej na Tuśkę wtedy gdy była linczowana


O tym pisałem na naszym forum. W pewnym momencie po ujawnieniu się deta + linczu doszło do takiej sytuacji:

Tuśka - dejvid, Safinetka, Kubik, Krasus, Oldman, Kuba, scaloni, shadow7, jun_or, upek

Gdyby ktoś uaktualnił moją tabelkę to miałby nas 3 na widelcu. Bo zdaje się i Cozmo, i Oldman sugerowali, że w głosowaniu na Tuśkę było nas co najmniej dwóch, a w zasadzie wszystkie lincze przeszły bez echa. Cozmo zdaje się pisał nawet o 3-4 :lol:

OSZA :arrow: Ciężko żeby ktoś Ciebie posłuchał, skoro w zasadzie nic na nas nie napisałeś, tylko głosowałeś.

Oldman :arrow: Zastanawia mnie w sumie jedno. Czemu widząc ile osób głosuje na OSZE nie zmieniliście targetu i nie zachęciliście do zmiany? Przecież to śmierdziało strasznie, że nagle miasto jest takie zgodne i wszyscy trzymając się za ręce głosują na OSZE. Też nikt inny nie pomyślał, że zebrało się już ponad 6 osób na OSZĘ, a co za tym idzie jego śmierć jest dla mafii korzystna.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 33
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez ironlemon » 2013-10-30, 21:37

OSZA napisał(a):Trza sie mnie bylo sluchac. Ku***

I mówi to ten, który wypierał się pracy zespołowej :D

Kurde, szacun dla mafiozów! Spodziewałem się, że możecie zajść daleko, bo taki urok pierwszej edycji, że pół miasta (w tym i ja, bo wyszedł mi niezły falstart) nie ogarniało, co się dzieje... ale pojechać wszystkich do zera i to z dwoma członkami, którzy prawie całą grę byli poza podejrzeniem? Rrrrispekt.

Czekam na drugą edycję! To będzie dopiero mózgotrzep :mrgreen:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Kubson » 2013-10-30, 21:38

Aaaa i graty dla Mistrza Gry - jakoś taki mocno krytyczny w stosunku do siebie, a nie wiadomo czemu. Świetnie to prowadziłeś - dzięki wielkie od wszystkich graczy.
UWAGA! Użytkownik gorszego sortu
Kubson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 823
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-06-18, 16:07
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 10h 7m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-30, 21:41

upek napisał(a):
Oldman napisał(a):
jun_or napisał(a):
Upek napisał(a):nie wiem czy najwazniejszy, ale na pewno ultra wazny byl moment Twojego ujawnienia sie i zakomunikowania, ze jestem niewinny. tylko to mnie moglo uratowac, bo po testamencie oldmana bylem na cenzurowanym ;)

Za to przyznaje sobie karnego k***a.

Przez cały wczorajszy dzień i połowę dzisiejszego zastanawiałem się nad jakimś logicznym rozwiązaniem, żeby okazało się, że nie jesteś detem, a prawdziwy det zginął szybko i się nie ujawnił. Byłem przekonany, że upek jest winny, ale sądziłem, że OC jesteś Ty albo dejvid, więc jedyną opcją było to, żebyś był podstawionym detem. Linia telefoniczna z Safinetką była rozgrzana do czerwoności, ale w końcu dziś koło południa ostatecznie skapitulowaliśmy i uznaliśmy, że jednak jesteś detem, więc upek musi być OC.

naruszenie regulaminu? :P nie bylo tak, ze tylko tutaj mozna bylo rozkminiac mafijne interesy?:P

Póki oboje byliśmy w grze, rozkminialiśmy niezależnie i tylko tutaj, dopiero po moim testamencie, gdy Safinetka przyznała mi się, że jest niewinna i jest księdzem zaczęliśmy się konsultować.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Zari » 2013-10-30, 21:55

Spieprzyłem z Tuśką. Bo w mordach mafii był KINATO, a ja szukałem w googlach KANATO. Ktoś tutaj o tym wspomniał, ale przeczytałem o tym za późno, żeby się wycofać.

Inna sprawa, że miasto troszkę głupio się zachowało wyrzucając mnie. Bo co za mafioza wychodziłby tak przed tłum wiedząc, że osoba, która typuje nie jest w mafii? No głupota.

Cóż, czekam na następną edycję. Liczę, że poprowadzi ją osoba, która tak samo ogarnia jak Katalończyk.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Mistrz Gry » 2013-10-30, 23:35

Brawo mafia! Przetrwać do końca gry z pełnym składem? Była kiedykolwiek taka sytuacja w historii tej gry? :D Piękne partido. Co mi się szczególnie rzuciło w oczy, to świetna gra zespołowa od początku do końca. Nie było jednego lidera, który sterował wszystkimi po kolei. Wszystko było ustalane wspólnie, nikt nie działał na własną rękę i każdy miał swój udział w końcowym zwycięstwie. Graty wielkie panowie.
Miasto strasznie błądziło, ale jako, że większość ma z tą grą styczność pierwszy raz można to wybaczyć :) Strasznie mozolnie się rozkręcaliście, a kiedy już ta rozgrywka jakoś ruszyła podchwyciliście trop z dupy i w efekcie straciliście dwa lincze na ubicie niewinnych (Zari, Tuśka). Pod koniec te rozkminy nie szły już Wam najgorzej i gdyby rozgrywka potrwała trochę dłużej, pewnie w końcu trafilibyście, któregoś z mafiosów. W następnej edycji pójdzie już lepiej :wink:
Do pozostałych ról, czyli Detektywa i naszej Zakonnicy zastrzeżeń nie mam. Jun_or nie było wcale tak źle. Sprawdzałeś osoby, które w danych momentach mogły wydawać się podejrzane. Miałeś tylko takiego pecha, że akurat Upka wybrano na OC :wink: Safinetka też nie miała zbytnio szansy kogoś wybronić, bo i te ofiary mafii nie miały większego posłuchu.
Co do mojej roli, to muszę przyznać, że było to fajne doświadczenie. W mafię w takiej formie miałem okazję grać kilka lat temu. Uczestniczyłem w 3 edycjach i za każdym razem byłem zwykłym miastowym, dlatego prowadzenie gry i obserwowanie wszystkich graczy z mafią włącznie było fajną odmianą :) "Mistrzowanie" nie było jednak tak kolorowe jak się spodziewałem. Sporo nerwów straciłem przez tą grę. Należę do osób, które nienawidzą popełniać błędów, a tych niestety kilka popełniłem. I to w miarę istotnych. Pierwsza wpadka przyszła już na samym początku. Podjarany grą, chcąc jak najszybciej zacząć rozgrywkę skombinowałem dla mafii pierwsze lepsze forum, nie dbając o to, żeby było zablokowane dla niezarejestrowanych użytkowników. Gdyby ktoś wkleił w wyszukiwarkę pierwszy opis mordu, to wje*ałbym wszystkich mafiozów na samym starcie (OSZA - Twój pierwszy głos: "Głosuję na upka, bo myślę, że on jest w mafii" podczas gdy ten nie napisał jeszcze żadnego posta, był zwykłą intuicją? :> ). Na szczęście Upek był czujny i szybko dało się zaradzić tej sprawie. Kolejnego wielbłąda popełniłem przy trzecim linczu. Matrix napisał mi, żeby wypisać go z listy i jako, że byłem na świeżo po napisanym poście i śpieszyło mi się do wyjścia, bezmyślnie wpisałem mu samobójstwo. Tutaj to już wku*wiłem się straszliwie, bo o ile pierwszą wpadkę udało się jakoś naprawić to tutaj już poważnie osłabiłem miastowych. Można do tego dołożyć małe niespójności w regulaminie i mamy w efekcie najgorszego Mistrza Gry w historii :D To, czy mam prowadzić kolejną edycję zależy od Was. Ja z jednej strony chciałbym zmazać plamę po nieudanej edycji i postarać się przeprowadzić kolejną już bezbłędnie. Z drugiej to po takich babolach wstyd by mi było zapisać się nawet jako zwykły gracz :D Dlatego oddaje się w Wasze ręce.
Żeby nie było wątpliwości co do tego, że role były losowane, wrzucam Print skriny: mafia, detektyw, ksiądz. Uprzedzając Wasze pytania: używałem Explorera, bo Firefox się zaciął, a słitaśna tapeta jest dziełem żony :)

Tak od razu na świeżo chyba nie opłaca się robić drugiej edycji. Myślę, że co najmniej tydzień przerwy wszystkim dobrze zrobi, a w tym czasie można by wspólnie poprawić regulamin + dodać jakieś ulepszenie (np. jakąś nową rolę).
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Mistrz Gry » 2013-10-30, 23:35

Brawo mafia! Przetrwać do końca gry z pełnym składem? Była kiedykolwiek taka sytuacja w historii tej gry? :D Piękne partido. Co mi się szczególnie rzuciło w oczy, to świetna gra zespołowa od początku do końca. Nie było jednego lidera, który sterował wszystkimi po kolei. Wszystko było ustalane wspólnie, nikt nie działał na własną rękę i każdy miał swój udział w końcowym zwycięstwie. Graty wielkie panowie.
Miasto strasznie błądziło, ale jako, że większość ma z tą grą styczność pierwszy raz można to wybaczyć :) Strasznie mozolnie się rozkręcaliście, a kiedy już ta rozgrywka jakoś ruszyła podchwyciliście trop z dupy i w efekcie straciliście dwa lincze na ubicie niewinnych (Zari, Tuśka). Pod koniec te rozkminy nie szły już Wam najgorzej i gdyby rozgrywka potrwała trochę dłużej, pewnie w końcu trafilibyście, któregoś z mafiosów. W następnej edycji pójdzie już lepiej :wink:
Do pozostałych ról, czyli Detektywa i naszej Zakonnicy zastrzeżeń nie mam. Jun_or nie było wcale tak źle. Sprawdzałeś osoby, które w danych momentach mogły wydawać się podejrzane. Miałeś tylko takiego pecha, że akurat Upka wybrano na OC :wink: Safinetka też nie miała zbytnio szansy kogoś wybronić, bo i te ofiary mafii nie miały większego posłuchu.
Co do mojej roli, to muszę przyznać, że było to fajne doświadczenie. W mafię w takiej formie miałem okazję grać kilka lat temu. Uczestniczyłem w 3 edycjach i za każdym razem byłem zwykłym miastowym, dlatego prowadzenie gry i obserwowanie wszystkich graczy z mafią włącznie było fajną odmianą :) "Mistrzowanie" nie było jednak tak kolorowe jak się spodziewałem. Sporo nerwów straciłem przez tą grę. Należę do osób, które nienawidzą popełniać błędów, a tych niestety kilka popełniłem. I to w miarę istotnych. Pierwsza wpadka przyszła już na samym początku. Podjarany grą, chcąc jak najszybciej zacząć rozgrywkę skombinowałem dla mafii pierwsze lepsze forum, nie dbając o to, żeby było zablokowane dla niezarejestrowanych użytkowników. Gdyby ktoś wkleił w wyszukiwarkę pierwszy opis mordu, to wje*ałbym wszystkich mafiozów na samym starcie (OSZA - Twój pierwszy głos: "Głosuję na upka, bo myślę, że on jest w mafii" podczas gdy ten nie napisał jeszcze żadnego posta, był zwykłą intuicją? :> ). Na szczęście Upek był czujny i szybko dało się zaradzić tej sprawie. Kolejnego wielbłąda popełniłem przy trzecim linczu. Matrix napisał mi, żeby wypisać go z listy i jako, że byłem na świeżo po napisanym poście i śpieszyło mi się do wyjścia, bezmyślnie wpisałem mu samobójstwo. Tutaj to już wku*wiłem się straszliwie, bo o ile pierwszą wpadkę udało się jakoś naprawić to tutaj już poważnie osłabiłem miastowych. Można do tego dołożyć małe niespójności w regulaminie i mamy w efekcie najgorszego Mistrza Gry w historii :D To, czy mam prowadzić kolejną edycję zależy od Was. Ja z jednej strony chciałbym zmazać plamę po nieudanej edycji i postarać się przeprowadzić kolejną już bezbłędnie. Z drugiej to po takich babolach wstyd by mi było zapisać się nawet jako zwykły gracz :D Dlatego oddaje się w Wasze ręce.
Żeby nie było wątpliwości co do tego, że role były losowane, wrzucam Print skriny: mafia, detektyw, ksiądz. Uprzedzając Wasze pytania: używałem Explorera, bo Firefox się zaciął, a słitaśna tapeta jest dziełem żony :)

Tak od razu na świeżo chyba nie opłaca się robić drugiej edycji. Myślę, że co najmniej tydzień przerwy wszystkim dobrze zrobi, a w tym czasie można by wspólnie poprawić regulamin + dodać jakieś ulepszenie (np. jakąś nową rolę).
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-31, 00:13

Dzieki Safinetka za torpedowanie moich pomyslow :) Bylem chyba najblizej typow, ale niestety nikt nie chcial mi wierzyc :) Sorry Oldman, ale Twoja narzeczona powinna posypac grubo glowe popiolem, choc prawde mowiac cisna sie mi inne slowa na usta. W kazdym razie moj ostatni post oczywiscie jak zwykle nic nie zmienil, ale czego sie mozna bylo spodziewac. Krasus bylem co do Ciebie dzisiaj pewien, ale chcialem sprobowac wrobic Kubsona, podpuszczajac miastowych z OSZA, gdy sam bylem mocno wiazany z mafia. Coz, nie udalo sie.

Upek, dejvid, jednak co do was tez mialem racje, choc twist na koncu byl naprawde dobry. Szkoda tylko, ze zamiast trzymac sie dluzej jednej hipotezy zaczalem strzelac do swoich.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-31, 00:34

Cozmo napisał(a):O ile mnie wzrok nie myli to najwiecej osob oskarzaja dejvid i Ty, Krasus. Reszta (w tym ja) jest raczej powsciagliwa w swoich ocenach, bo i czego sie mozna zlapac? Poza tym na miejscu mafii glosowalbym maksymalnie we 2 na kogos, by sie nie wychylac, a dejvid glosowal wlasnie z w/w jun_orem... Takie sa moje wstepne przemyslenia.


Cozmo napisał(a):I ja tu jestem cichociemny? Ok, nie udzielam sie zbytnio, ale jako jedyny podalem konkretne dowody na to, ze Tuska jest niewinna i tak tez glosowalem. Mafiozo by raczej tak nie zrobil. Wsrod glosujacych na Tuske bylo 2,3 lub nawet 4 mafiozow (co mogloby byc strzalem w stope dla mafii, wiec rzuca to poszlake na glosujacych pojedynczo OSZE i skowrona). Uwazam, ze warto sie zastanowic nad kandydatura ktoregos z nich. Pozostaje oczywiscie kwestia typujacych na Tuske.


Cozmo napisał(a):Jedna mala uwaga - na skowrona glosowalo 3 lub nawet 4 z mafii, jesli Ci, ktorzy na mnie glosowali sa naprawde niewinni. Jestem teraz pewien co do Kuby i to on powinien moim zdaniem jutro poleciec. Choc pewnie mafia go teraz poswieci, bo lepiej stracic pionka (bez urazy) i wygrac gre.


Cozmo napisał(a):Oj tam, oj tam ;) Ciebie i dejvida na samym poczatku typowalem i sie mi teraz pomyliliscie ;] Tak wiec glowna trojka podejrzanych sa Kubson, OSZA, Kubik, do tego zostaje ktos z dwojki dejvid, Krasus, jesli historia z detektywem jest prawdziwa. W sumie chyba i tak trzeba w nia uwierzyc, bo z nia wszystko zaczyna nabierac ksztaltow i w koncu widac swiatelko w tunelu. Pozostaja wiec dwa wyjscia: uderzacie we mnie i gra jest skonczona lub linczujemy jutro Kubsona, ktorego wina poprowadzi nas prosto do reszty mafii.


Cozmo napisał(a):O ile mnie wzrok nie myli to najwiecej osob oskarzaja dejvid i Ty, Krasus. Reszta (w tym ja) jest raczej powsciagliwa w swoich ocenach, bo i czego sie mozna zlapac? Poza tym na miejscu mafii glosowalbym maksymalnie we 2 na kogos, by sie nie wychylac, a dejvid glosowal wlasnie z w/w jun_orem... Takie sa moje wstepne przemyslenia.


Cozmo napisał(a):I ja tu jestem cichociemny? Ok, nie udzielam sie zbytnio, ale jako jedyny podalem konkretne dowody na to, ze Tuska jest niewinna i tak tez glosowalem. Mafiozo by raczej tak nie zrobil. Wsrod glosujacych na Tuske bylo 2,3 lub nawet 4 mafiozow (co mogloby byc strzalem w stope dla mafii, wiec rzuca to poszlake na glosujacych pojedynczo OSZE i skowrona). Uwazam, ze warto sie zastanowic nad kandydatura ktoregos z nich. Pozostaje oczywiscie kwestia typujacych na Tuske.


Cozmo napisał(a):Jedna mala uwaga - na skowrona glosowalo 3 lub nawet 4 z mafii, jesli Ci, ktorzy na mnie glosowali sa naprawde niewinni. Jestem teraz pewien co do Kuby i to on powinien moim zdaniem jutro poleciec. Choc pewnie mafia go teraz poswieci, bo lepiej stracic pionka (bez urazy) i wygrac gre.


Cozmo napisał(a):Oj tam, oj tam ;) Ciebie i dejvida na samym poczatku typowalem i sie mi teraz pomyliliscie ;] Tak wiec glowna trojka podejrzanych sa Kubson, OSZA, Kubik, do tego zostaje ktos z dwojki dejvid, Krasus, jesli historia z detektywem jest prawdziwa. W sumie chyba i tak trzeba w nia uwierzyc, bo z nia wszystko zaczyna nabierac ksztaltow i w koncu widac swiatelko w tunelu. Pozostaja wiec dwa wyjscia: uderzacie we mnie i gra jest skonczona lub linczujemy jutro Kubsona, ktorego wina poprowadzi nas prosto do reszty mafii.


Cozmo napisał(a):Szczerze mowiac mozecie na mnie glosowac do woli, bo mafia i tak mnie pewnie nie zabije. Jestem chyba ich ulubionym miastowym, bo glownie z mojej winy zostalo zlinczowanych dwoje niewinnych. Moje typy na Zariego i shadowa oparte byly glownie na pewnosci, ze Tuska jest niewinna. Jak widac po prostu oni dwaj dali sie nabrac na zagrywke mafii, przez co mafia nie musiala nawet ruszyc palcem, bysmy sie zaczeli nawzajem eliminowac.

Owszem, mam swoje typy, chcialbym powiedziec, ze jestem przekonany, ale przekonany moge byc tylko o swojej niewinnosci, bo w roli szukajacego mafiozow jestem beznadziejny (oby tylko przez to, ze jestem w tej grze poczatkujacy). Moim zdaniem w mafii sa Kuba i/lub Kubik i jesli dzis przezyje to bede sie tego trzymal do konca. Poniewaz mimo wszystko uwazam, ze ktos choc troche musial nas na siebie ponapuszczac. Dla Kuby argumenty Zariego brzmialy prawie jak dowody, byl pewien winy Tuski, do tego wyciagal dziwne oskarzenia na Oldmana, nie poparte jakimis powazniejszymi zarzutami.

Co do uwagi Safinetki to nie inaczej, pisze bez polskich znakow, upek tez. Ludzie, naprawde jestescie strasznie naiwni, jesli lykacie takie "dowody" na czyjas wine. Zrobiliscie tak z Tuska, robicie w moim przypadku i po tym wieczorze bedzie 6 do 4. Skoro juz macie mnie zabic to przestancie chociaz czytac mordy mafii, bo one tak naprawde nie daja zadnych wskazowek odnosnie tego, kto jest z mafii! Glownym zrodlem podejrzen powinny byc dziwne zachowania/posty danych uzytkownikow, a nie jakas bajeczka o czyjejs smierci.

Podczepilem sie pod jun_ora, bo sadzilem, ze wreszcie powiazalem fakty i wpadlem na dobry trop. Sprawdzilem pozostale posty shadowa i przekonalem sie, ze w ogole nie pomaga miastu. Tak naprawde to dzieki mnie sie dopiero uaktywnil, hehe. Okazalo sie, ze jest niewinny i mafia znow mogla mi podziekowac za skazanie niewinnego. Az za dobry w tym jestem, wybaczcie.


Mam ogromne wrazenie, ze nikt nie czytal moich postow. A przynajmniej w ogole sie w nie nie wglebial. Przykre.

W kazdym razie gratuluje zwyciestwa mafii.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Safinetka » 2013-10-31, 09:52

Taaa jasne, miasto było na dobrym tropie, a ja zła was zawróciłam :lol:
Trzeba się było podpiąć jak chciałam walić w dejvida. Ja przynajmniej wyłapałam wszystkie rzeczy, które mi się w jego postach nie podobały. Tyle, że odzewu było zero. A zresztą nie mam sensu się teraz obrzucać winą, bo zawaliliśmy jako całe miasto. Choć OSZA pewnie też całą winę zwali na mnie. Trudno stało się, ale to tylko gra.
Panowie mafiozi jeszcze raz gratki.

I na koniec podziękowania dla Katalończyka. Może jakieś małe zgrzyty były, ale bardzo się starałeś i to było widać. Fajnie sobie poradziłeś w roli MG. No i dzięki za zaproszenie do gry, bo choć miasto przegrało z kretesem, to fajnie się bawiłam.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-31, 18:53

Safinetka napisał(a):Czy tylko ja mam wrażenie, że to co pisze Cozmo nie trzyma się kupy? Po co mafia miała się teraz cała pchać do głosowania na skowRona? Jaki cel by im przyświecał? Czyli padła propozycja głosowania na "niewinnego" Cozmo, a mafia radośnie w całości poszła głosować na skowRona. Bez sensu.
Uważam jednak, że w zaproponowanej przez Cozmo trójce jest przynajmniej jeden mafioza. Najmniej podejrzewam Kubsona, który został wymieniony jako pierwszy.
Zakładając, że miasto uwierzyłoby Cozmo, w linczu ginie niewinny Kubson, potem jest mord i koniec gry.
Jeśli zaś mimo wszystko miasto postanawia głosować na OSZĘ, co do którego jest coraz więcej wątpliwości i okazuje się on winny, to Cozmo zacznie krzyczeć: Widzicie wskazałem wam mafiozę, jestem niewinny!


Teraz odniosę się do tego co napisał Krasus, bo mamy szalenie podobny punkt widzenia w tym momencie. Może w końcu coś się układa w logiczną całość?
Jestem za tym, by w najbliższym linczu walić w OSZĘ. Krasus ma rację, że jego nagła zmiana sposobu głosowania jest bardzo podejrzana. To już nasza ostatnia szansa, więc nie możemy rozproszyć głosów! Walmy jutro w OSZĘ!
Wydaje mi się, że w mafii jest dejvid, OSZA i Cozmo. Jeśli chodzi o ostatniego mafiozę, to niestety mam duże wątpliwości.
Moim zdaniem dzisiaj OSZA, jutro Cozmo.


Mialem zamiar nie odpisywac, ale tak, jestem pewien, ze to przez Ciebie przegralismy. Najpierw zaczelas mnie oskarzac o to pisanie bez polskich znakow, gowniany argument. Do tego oskarzylas o podpiecie sie pod jun_ora, co wyjasnilem w moim quasi testamencie. Poza tym kompletnie zignorowalas, ze jako jedyny naprawde probowalem ratowac niewinna Tuske (choc to chyba dla nikogo nie bylo wazne).Za to w ogole nie raczylas zauwazyc, ze PRZED samym glosowaniem napisalem, ze jest przekonany, ze mafia i tak mnie uratuje, bo jestem dla nich przydatnym mieszkancem. Musialbym byc geniuszem manipulacji, zeby jako mafiozo przyznac sie przed glosowaniem, ze pewnie i tak przezyje. Okazalo sie, ze wrobili mnie prosta zagrywka (z pomoca OSZY, ktory ni z tego, ni z owego nie zaglosowal tak jak zwykle). Gdy nagle wszyscy zaczeli w niego uderzac, ani myslalas poddac to pod watpliwosc! To bylo jasne jak slonce jak i to, ze ja bylem winny, ahahahaha.
Mafia wystawila brzuch robiac sie zbyt pewna i popelniajac kilka bledow, ale na szczescie prawie cale miasto nie zostalo dluzne popelniajac pieprzone seppuku! Nawet moj ostatni post przeszedl bez echa, kpina. Chyba powinienem rzucac wulgaryzmami w postach jak Oldman w swoim testamencie to ktos by mnie w koncu wysluchal, cholera.

PS W nastepnej edycji najbardziej podejrzanych bede wymienial na drugim miejscu, bo wtedy tez NA PEWNO bede w mafii.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron