Forumowa Mafia - edycja 1.

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-23, 22:40

scaloni napisał(a):czyli jutro lincz i mord?

Ale dlaczego ja? :(
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez scaloni » 2013-10-23, 23:01

pierwszy lincz ;) nie bralbym tego do siebie.. no chyba, ze masz swoje za uszami :>
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez luki_matrix » 2013-10-23, 23:01

O zapomnialem zaglosowac :P A moze to byla celowa zagrywka ... moze ;)
widze ze chcieliscie mnie uwalic no ladnie. A mafia nie spi ;)
Obrazek
luki_matrix
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Wiek: 29
Dołączył(a): 2010-12-26, 15:51
Lokalizacja: Łódź
Online: 3h 37m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Rael » 2013-10-24, 00:50

luki_matrix napisał(a):O zapomnialem zaglosowac :P A moze to byla celowa zagrywka ... moze ;)
widze ze chcieliscie mnie uwalic no ladnie. A mafia nie spi ;)


Czy tylko mi sie wydaje to troche kiepską próbą blefu :P?
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-24, 06:38

- a jednak odpisala - powiedzial do siebie ciuchutko, usmiechajac sie szczerze. ok dżonn, play it cool. Odpisze, ale nie dzis, ani pewnie nie jutro. ja czekalem ponad dwa tygodnie...
Zreszta, mam inne, wazniejsze na ten moment sprawy na glowie. czego chca ode mnie Andrzej i Rael... jak moga podejrzewac mnie o zabicie Sracza. to na pewno dlatego, ze jestem czarny... pieprzeni rasisci :!: - konczac te mysl zamknal laptopa.
- jeszcze 3 dni wolnego, czas za szybko mi ucieka, trzeba go troche zwolnic - i odpalil malego skreta.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-24, 08:21

Powtarzamy tajne głosowanie, czy deklarujemy, na kogo leci głos?
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez jun_or » 2013-10-24, 08:35

Oldman napisał(a):Powtarzamy tajne głosowanie, czy deklarujemy, na kogo leci głos?

ja optuje za kolejnym tajnym głosowaniem - argumenty tak jak poprzednio, no chyba ze ktoś już ma jakieś ciekawe spostrzeżnia, dowody, teorie.

Edyta:
Oldman napisał(a):Stąd mój głos. Teraz wypadałoby, żeby ze swoich głosów wytłumaczyli się 2 pozostali współzabójcy niewinnego.

też jestem ciekaw argumentacji.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Oldman » 2013-10-24, 08:41

Twoje argumenty do mnie przemawiają i jestem wielkim zwolennikiem tajnego głosowania, ale... możliwe, że będę nawoływał do nagonki na jedną, konkretną osobę. Myślę, że do 13.30-14 mogę się z tą nagonką wstrzymać i dać tej osobie szanse na uratowanie się i ewentualne szczegóły napiszę po tej godzinie. Bo gdybym napisał teraz, a ta osoba by się wybroniła, to i tak głosy mogłyby już polecieć i nie doszlibyśmy, czy to było podpięcie się mafii pod moją sugestię, czy jakieś inne powody.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Kubik » 2013-10-24, 09:01

Był pochmurny poranek. Stary Kiu siedział w swoim biurze próbując skupić się nad robotą. Wokoło rozbrzmiewały jakieś murzyńskie rytmy, zapodane przez jego ziomka. Wspomniał Kiu przy tej muzyce na bielskiego czarnucha Dżonn, gdyż doszły go słuchy że Dżonn o mało co nie pożegnał się ze swoim żywotem.
Przez jego myśli przeleciał też mancipium. Stary ochlapus - pomyślał ... Stary ochlapus, ale nie był taki zły. Kto mógł go rzucić tą butelką? Może to manci w swoim szalonym życiu natrafił na jakiś ślad, krążył wokół tego i go sprzątnęli?
Ostatnio edytowano 2013-10-24, 09:25 przez Kubik, łącznie edytowano 2 razy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-24, 09:13

jun_or napisał(a):
Oldman napisał(a):Powtarzamy tajne głosowanie, czy deklarujemy, na kogo leci głos?

ja optuje za kolejnym tajnym głosowaniem - argumenty tak jak poprzednio, no chyba ze ktoś już ma jakieś ciekawe spostrzeżnia, dowody, teorie.

Edyta:
Oldman napisał(a):Stąd mój głos. Teraz wypadałoby, żeby ze swoich głosów wytłumaczyli się 2 pozostali współzabójcy niewinnego.

też jestem ciekaw argumentacji.

powod byl iscie prozaiczny. na tym poziomie, gdy nie ma zadnych podejrzanych < no, moze poza oldboyem, ciekawy jestem :) zacznijmy te gre na powaznie :!: > zaglosowalem na pierwszego na liscie :] tzn poza mna, ja bylem pierwszy, manciu drugi ... tak wyszlo. nie sadzilem, ze przyczynie sie do zaciukania go sprzeglem*... a szkoda, bo oddalem glos przed jego wpisem, a byl ciekawy, moglismy nawiazac fajny kontakt, wszak dzonn tez lubi zajarac :] < ale nic mocniejszego ;) >

co do tajnosci glosowan, jestem przeciwny. Sam dostalem dwa glosy, chcialbym moc sie bronic, bo nie chce konczyc gry na tym etapie, a tym bardziej nie chce konczyc dzielem przypadku... chcialbym wykorzystac potencjal tej gry mozliwie jak najwczesniej :)

* luzne nawiazanie do samosadu we wlodowie :]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez upek » 2013-10-24, 09:17

Kiu... Dżonn, mow mi Dżonn ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-24, 09:38

W moim przypadku tez byl to czysty strzal, mialem pewne podejrzenia, ale glownie zaufalem swojej intuicji ;) Wybacz mancipium, ale zrobilem tak jak w przypadku obstawiania, stwierdzilem, ze pierwsza mysl najlepsza i tak zostalo.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-24, 10:27

Pierwsze głosowanie, jak to zazwyczaj - kompletna losowość, co zaskutkowało zlinczowaniem niewinnego. Wątpię, żeby wśród głosujących na mancipiuma był więcej niż jeden mafiozo, o ile w ogóle jakiś był.

Ciężko ustosunkować sie kolejnego tajnego głosowania. Pierwsze tajne nie przyniosło żadnych informacji, większość głosów to kompletne strzały, co też widać na rozkładzie - dużo osób ma po jednym przypadkowym głosie. Z drugiej strony, jeżeli nadal nie ma informacji, to ciężko zrobić rzetelne głosowanie jawne ;)

Ja zagłosowałem na Kubę, ponieważ jak dotąd nie napisał niczego konkretnego, tak jakby chciał sobie przemknąć przez te pierwsze dość losowe lincze. Takich osób było zresztą więcej, więc można powiedzieć, że też zagłosowałem dość losowo. Niewykluczone jednak, że swój głos powtórzę dzisiaj.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez OSZA » 2013-10-24, 10:36

Głosowanie miało być tajne,a i tak każdy wie kto na kogo głosował :wink:

Andrzej nie był zadowolony z tej wizyty w zakładzie ubezpieczeń. Rzeczoznawca uznał,iż auto jest tak uszkodzone,że nadaje się tylko do kasacji- szkoda całkowita. Pieniądze należą się spore, jednak nie pozwoli na zakup kolejnego modelu, a wcześniejszy czeka marny los...

I jeszcze te posądzenia o rasizm...To nie są dla niego najlepszy tydzień. Weekend blisko, jednak spędzi go ze swoją żoną, którą najchętniej wysłałby na Madagaskar...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez mancipium » 2013-10-24, 10:44

TESTAMĘND

... więc wyszedł z tego mieszkania z coroną w ręce. Schodząc po schodach okazało się, że w kieszeniach oprócz portfela i komórki [instynkt nigdy nie zawodzi, tych rzeczy nigdy nie zgubi] ma jakieś papiórki. Nie spojrzał, zostawił. Autopilot powiódł go do ziomeczków siedzących w zaciszu ławki i kaszlących przy paleniu, czego? Domyślił się, podszedł. Poprosił - nie dali. Uderzył -> wziął -> uciekł. Spalił, w połaczeniu z wczorajszymi dragami efekt był piorunujący.

Wśród bloków zaczął chodzić Godzilla, z którym walczyli Power Rangers. Wszystko działo się tak wolno. Czuł ciało, ale mózg był z boku, widział ciało jakby z niego się ulotnił, nie kierował nim. Doszedł do knajpy, ani wygląd, ani neony nie zachęcały. Czy kiedykolwiek on potrzebował zachęty by wejść do knajpy?

Siedział, pił piwo, rozmawiał z nieznajomymi - kolejny ciekawy dzień po którym obudzi się nie wiadomo gdzie. Trawa ciągle działała na zmysły, lecz po zmuleniu przyszło ich wyostrzenie zamiast zjazdu. Dziwne. Poszedł do kibla, wyciagając łapy z kieszeni wyleciały papiery i plastikowa torebeczka z białym proszkiem. NADAL MAM TA BIAŁOM HERE !! Wstrzyknął w sobie w żyły tą marihuanen[mam nadzieje znany mem przyp. red.]. Oprócz tego zaczął czytać papiery - widział jakieś olbryzmie kwoty, rachunki, potwierdzenia odbioru. Wyglądało to dziwnie i podejrzanie, jednak teraz miał ochote na carpie diem, a nie analizę czyichś rachunków. Wyszedł, czas leciał jak głupi. Chciał wyjść, wstał. Ktoś go próbował powstrzymać.

Upadł. Mózg znów był poza ciałem, widział jak biorą od niego najpierw te dziwne rachunki, potem reszte hery i resztki pinionszków. Nadal myślał, widział siebie leżacego w kałuży krwi. Był młody, za młody by umierać, zginął niewinny.

Był dumny liczył, że ta śmierć coś zmieni. Może świat stanie się lepszy bez niego ? Pewnie tak.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości