Forumowa Mafia - edycja 1.

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez dejvid320 » 2013-10-30, 16:13

Safinetka nawet nie będę odpowiadał bo to jakie argumenty przeciwko mnie znalazłaś, to mówiąc szczerze można pod każdego zrobić coś podobnego. Prosty przykład z postem OSZY, że jest w mafii. Dla jednego to świadczy o jego niewinności, dla drugiego o tym, że próbuje się wybielić.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 16:23

OSZA napisał(a):Wiesz Ty co? Razem pijemy w Grzybku w finale LM, ja Cie chce oblac po tym sukcesie piwem, a Ty mi takie cos?
Co ro jest? Sztylet w serce chcesz mi wbic?

Jak jakimś cudem będziesz niewinny to osobiście kupię ci wielki browar w Grzybku przy pierwszej okazji :D

Sorry, ale głos jednak na ciebie. Każdy kto się wyłamie z głosowania wyląduje na samym czele mojej listy podejrzeń, choćby wcześniej przez całą grę był krystalicznie niewinny :)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez jun_or » 2013-10-30, 17:00

Krasus napisał(a):
OSZA napisał(a):Wiesz Ty co? Razem pijemy w Grzybku w finale LM, ja Cie chce oblac po tym sukcesie piwem, a Ty mi takie cos?
Co ro jest? Sztylet w serce chcesz mi wbic?

Jak jakimś cudem będziesz niewinny to osobiście kupię ci wielki browar w Grzybku przy pierwszej okazji :D

Sorry, ale głos jednak na ciebie. Każdy kto się wyłamie z głosowania wyląduje na samym czele mojej listy podejrzeń, choćby wcześniej przez całą grę był krystalicznie niewinny :)

Nie wiem czy wiesz, ale takim tekstem, jeśli jakimś cudem Osza będzie niewinny, stawiasz się na czele podejrzanych.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krzysiek » 2013-10-30, 17:04

Nie jestem przekonany, ale niech będzie OSZA.

Jak dla mnie warto się jednak przyjrzeć Cozmo i Kubsonowi, pierwszy zwala winę na drugiego, drugi jako jedynego argumentu na swoją niewinność pisze "to nie ja" ;) No ale jesteśmy w takim momencie gry, że nikt nie może się wyłamywać.
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 17:11

jun_or napisał(a):Nie wiem czy wiesz, ale takim tekstem, jeśli jakimś cudem Osza będzie niewinny, stawiasz się na czele podejrzanych.

Nie wiem, czy się rozumiemy. Napisałem w ten sposób, ponieważ najpewniej miastowych jest 6, a Mafii nadal 4. Mafia jeżeli umie grać (a chyba już wiemy, że umie), najprawdopodobniej zagłosuje teraz jednomyślnie na kogoś niewinnego (albo dołączy do głosowania na Oszę, jeżeli zechcą go poświęcić). Jeżeli więc u nas 2 osoby wyłamią się i nie zagłosują wspólnie, to Mafia będzie miała kolejny remis i dezycję w Linczu. Wybiorą oczywiście niewinnego, a nastpnie spokojnie zamordują kolejnego dzisiaj wieczorem. Wtedy będzie remis i wygrywają grę. Po prostu musimy zagłosować wspólnie, żeby w ogóle wyeliminować możliwość remisu i przegranej ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Safinetka » 2013-10-30, 17:22

Na chwilę obecną 5 osób napisało, że ma zamiar głosować na OSZĘ. Krasus, Kubson, upek, Krzysiek, no i ja. Potrzebujemy szóstego głosu, żeby mieć pewność. Jun_or wchodzisz w to?

No i ksiądz niech się dzisiaj modli za deta! Nie możemy go teraz stracić!
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-30, 17:31

Ok, tez zaglosuje na OSZE, dla mnie nie ma znaczenia, kto pierwszy odpadnie, on, czy Kubson.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 17:34

Safinetka napisał(a):No i ksiądz niech się dzisiaj modli za deta! Nie możemy go teraz stracić!

Absolutnie podbijam. Mafia i tak uderzy w Mordzie w kogoś niekontrowersyjnego, tego niestety nie unikniemy, a jun_or będzie jutro kluczowy dla całej gry.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez jun_or » 2013-10-30, 18:04

Safinetka napisał(a):Na chwilę obecną 5 osób napisało, że ma zamiar głosować na OSZĘ. Krasus, Kubson, upek, Krzysiek, no i ja. Potrzebujemy szóstego głosu, żeby mieć pewność. Jun_or wchodzisz w to?

No i ksiądz niech się dzisiaj modli za deta! Nie możemy go teraz stracić!

Consider it done.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Cozmo » 2013-10-30, 18:30

Dobra, wyslalem glos na OSZE, choc jestem przekonany, ze w mafii sa trzej panowie na K i dejvid. Sadze, ze dzis gra sie skonczy, bo mafia wyeliminuje kogokolwiek, tylko nie deta, bo sa pewni, ze ksiadz moze sie za niego pomodlic. Mnie juz dzis nie bedzie przy kompie i ciekaw jestem, czy mialem racje.
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Kubik » 2013-10-30, 18:37

Safinetka napisał(a):Na chwilę obecną 5 osób napisało, że ma zamiar głosować na OSZĘ. Krasus, Kubson, upek, Krzysiek, no i ja. Potrzebujemy szóstego głosu, żeby mieć pewność. Jun_or wchodzisz w to?

No i ksiądz niech się dzisiaj modli za deta! Nie możemy go teraz stracić!


Dorzuce tez swój głos
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez OSZA » 2013-10-30, 18:50

Z tego co widze,bede musial pisac testament... I tak dlugo pogralem wiec, spoko :wink:

Wiecie co? Tlum jest omylny- zawsze! Jestem niczym Jezus! Wolicie Barabasza ode mnie!!
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Mistrz Gry » 2013-10-30, 20:13

Safinetka siedziała na kreśle. Jednak ona tego nie chciała. Bo kto by chciał siedzieć na krześle przywiązany linami ze szmatą w ustach? Nie wiedziała gdzie się znajduje, otaczała ją ciemność, a wyczuć się dało tylko delikatny zapach spoconego mężczyzny. Zapach ten stawał się jednak z sekundy na sekundę bardziej intensywny, aż w końcu Safinetka w nagłym bodźcu przymrużyła oczy, ktoś zapalił światło.
- Miło cię widzieć sąsiadko, jak się miewamy? - powiedział mężczyzna wyciągając Safinetce szmatkę z ust.
- Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że to ty Dejvid! Już prawie was miałam! Całą czwórkę!
- Nie wydaje mi się - rzekł zbliżający się zza jej pleców męski głos. Szybko go rozpoznała, to był Kubson.
- Ohhhh, więc ty też! Zapewniam cię jednak, gdyby Dejvid padł, szybko znalazłabym powiązanie między wami! Miałam zaufanych ludzi. Ja, Junior i Krasus załatwilibyśmy was na amen!
- Krasus? A to ciekawe. Co na to powiesz, stary?
Krasus wyszedł zza sterty kartonów, w prawej dłoni trzymał fajkę, a jego twarz zdobiło poczucie triumfu. Safinetka zamilkła.
- Uwierz mi Safinetka, mamy ze sobą dużo wspólnego, podobnie myślimy, ale raczej nie zostaniemy przyjaciółmi - powiedział Krasus z szyderczym uśmiechem - dobra chłopaki, czas kończyć tę zabawę, Ojcze?
Zaskrzypiały drzwi, wprost na Safinetkę szedł chudy mężczyzna, ciężko powiedzieć czy takie już ma geny, czy go zwyczajnie w domu nie karmią mięsem. W końcu go zobaczyła.
- A jednak... - zdążyła wyszeptać zanim ponownie włożono jej szmatę do ust.
- Żeby nie przedłużać, przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie pokaz fajerwerków. Niestety, nie obejrzymy go razem, ale jestem pewny, że przypadnie ci do gustu. Specjalnie postarałem się o takie bordowo-granatowe - powiedział mężczyzna wskazując na małe laski dynamitu. Do zobaczenia!
Mężczyźni opuścili pomieszczenie, a Safinetce zostało tylko obserwowanie drogi ognia do miejsca jej przeznaczenia. Jedna tylko rzecz nie dawała jej spokoju i o niej tylko myślała.
- "I ty Upek przeciwko mnie?"


Kubik - piąta ofiara mordu mafii [*][*][*]
To także nie pomyłka.


Nastroje w Lellowie Dolnym nigdy wcześniej nie były ponure tak jak tego wieczoru. Mieszkańcy wiedzieli, że nie mogą popełnić więcej błędów. Postanowili, więc zrobić zgromadzenie, na którym omówią sytuację w mieście.
- Sytuacja nie jest taka trudna jak się wydaje. Dzisiaj żegnamy się z Andrzejem. Nie ma innej opcji. Od początku nie chciał z nami współpracować i trzymał się z tyłu. Co ty na to OSZA? Masz może coś na swoją obronę?
- Róbta co chceta. Możecie mnie zabić i oddać się grzecznie w ręce mafii. Proszę bardzo. Możecie też wreszcie zacząć mnie słuchać. Mówiłem wam, że mam swoje typy. W mafii na sto procent jest U... - Andrzej wytrzeszczył oczy i osunął się bezwładnie na ulicę. Huk rewolweru odbijał się jeszcze chwilę po pustych uliczkach.
Wszystkie spojrzenia skierowały się na Upka, który właśnie chował swoją broń za pazuchę.
- Ale... Dlaczego nie dałeś mu dokończyć? - spytał jeden z miastowych - Może miał jeszcze coś wartościowego do przekazania?
- Zawsze starałem się być zapobiegliwy. Kobiety i dzieci mogą być beztroskie. Prawdziwy mężczyzna nie.
- Ty... więc ty jesteś...
- Nazywam się Mateusz. W niektórych kręgach znany też jako Ojciec Chrzestny. Ci zacni panowie obok to: David, Marcin i Kuba. Moi najlepsi ludzie.
- Wy dranie! Przez cały czas kryliście się wśród nas! Uważaliśmy was za swoich! Jak wam nie wstyd?!
- Pracowałem całe życie. Dbałem o rodzinę. Nie żałuję. Nie chciałem być marionetką w rękach jakichś ważniaków. Nie mam się czego wstydzić. Robiłem tu tylko porządek. Teraz zostaliście tylko wy. Ofiaruję wam swoją przyjaźń i daję wolną wolę. Kładę przed wami wodę i ogień, przyjaźń lub śmierć, co wam się spodoba, będzie wam dane.


OSZA - niewinny [*][*][*]

Głosy:
OSZA - wszyscy oprócz...
Upek - OSZA

Mafia Wygrywa!
Obrazek

Końcowa Lista Graczy:
1. up
2. manci - pierwsza ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
3. jun_or
4. Kuba
5. Zari - trzecia ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
6. Tuśka - czwarta ofiara linczu miasta - niewinna [*][*][*]
7. dejvid
8. Krasus
9. Krzysiek
10. ironlemon - druga ofiara mordu mafii [*][*][*]
11. skowRon - siódma ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
12. Safinetka
13. klamaFCB - druga ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
14. DREWNIANY SRACZ - pierwsza ofiara mordu mafii [*][*][*]
15. scaloni - trzecia ofiara mordu mafii [*][*][*]
16. Kiu - piąta ofiara mordu mafii [*][*][*]
17. Rael - czwarta ofiara mordu mafii [*][*][*]
18. luki_matrix - samobójstwo, niewinny [*][*][*]
19. shadow7 - szósta ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
20. OSZA - ósma ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
21. Cozmo
22. Oldman - piąta ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]

Punkty karne:
jun_or - 1,5 pkt

Spis treści:
I mord mafii
I lincz miasta
II lincz miasta & II mord mafii
III lincz miasta
IV lincz miasta & III mord mafii
V lincz miasta
VI lincz miasta & IV mord mafii
VII lincz miasta
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Mistrz Gry » 2013-10-30, 20:13

Role:
Mafia:
- Upek - Ojciec Chrzestny
- Kuba
- Dejvid320
- Krasus
Detektyw:
- Jun_or (sprawdzenia: Safinetka, Upek, Krzysiek)
Ksiądz (zakonnica):
- Safinetka (modlitwy: Oldman, Safinetka, Cozmo, Safinetka)

Martwi mogą się wypowiadać!

Post podsumowujący dodam dzisiaj późniejszym wieczorem albo jutro w południe.
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 1.

Postprzez Krasus » 2013-10-30, 20:18

Tak jest! Mafia wygrywa do zera! :D Dzięki wszystkim za grę :D

Na pewno jeszcze rozpiszę się szeroko o wrażeniach z gry. Teraz czas na chwilę triumfu :)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości