Forumowa Mafia - edycja II

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 13:08

Szczerze zastanawiam się czy jest sens zabijać dzisiaj Madzię jeśli został tylko jeden mafiozo. Lepiej spróbować go trafić niż zabijać akurat ją skoro i tak padnie bez znaku życia. Więc jak ma zginąć niech ginie dla mnie, ja spełnię testament i głosuję na Manciego.

A wieczorem postaram się ogarnąć co było ostatnio pisane i coś wyciągnąć, szczerze odechciało mi się grać w tę edycję i stać mnie tylko na jeden post i głos na podstawie poszlak innych.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez mancipium » 2013-11-21, 13:35

widze, ze jak zaczalem byc aktywniejszy pomimo, ze twierdziliscie iz mafioza siedzi cicho to zaczynacie mnie podejrzewac :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-21, 14:17

Serio, co tak się na tego manciego rzuciliście :D? Ja narazie się zastanawiam nad pietrasem. Przeglądając jego posty zauważyłem, że sugerował winę safinetki (zanim się ktoś czepi - ja sugerowałem tylko sprawdzenie jej przez deta, aby miec 100% pewności) - może chciał się pozbyc doświadczonego gracza? Kolejna sprawa - kiedy mafi zaczął się pali grunt pod nogami bardzo chętnie szafujący dziwnymi oskarzeniami na prawo i lewo Zari zrobił się jakoś cichuteńki :D Przycichł tez upek, ale tu akurat najmniej podejrzliwy jestem.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-21, 14:34

Racja, że teraz ostatnio mafiozo siedzi cicho i się nie wychyla, ale jak długo można taką taktykę stosować?

Co do Madzi to, któryś z mafiozów (nie chce mi się tego teraz sprawdzać) pisał o 'kolegach mafiozach', ale nie wiadomo czy to nie była swego rodzaju podpucha.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-21, 15:04

ja oddalem glos na uzytkownica,ktory gra wyjatkowa asekuracyjnie...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez upek » 2013-11-21, 17:13

Gram po cichu bo nie mam kompa i slabo stoje z czasem. Jak ogolnie mafia grala kupe to ostatni mafiozo stara sie trzymac poziom jakis.
Miejmy nadzieje ze det ogarnia i niedlugo przedstawi swoj typ :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Dziony » 2013-11-21, 17:40

Dobra, rozumiem że może części z was znudziła się już ta edycja i najchętniej zaczęlibyście następna licząc na to, że dostaniecie jakąś rolę. Ale najpierw trzeba skończyć tę edycję! Został nam jeden mafiozo którego trzeba stłuc a do tego trzeba współpracy! A mnie już trochę szlag trafia jak widzę, że część napisze jednego posta, która gó*no daje, inni niby podadzą kogo podejrzewają ale informacji na kogo chcą oddać swój głos próżno szukać. Jedynie może 4-5 osób napisało na kogo chce głosować i za każdym razem są tą praktycznie różne osoby.

Może byśmy się dogadali kogo chcemy dziś usunąć bo jak tak dalej pójdzie to codziennie będzie padała osoba z 3 głosami bo każdy zagłosuje na kogo mu się podoba i nawet o tym nie napisze. Trzeba grać do końca a nie olewać grę, napisać posta, żeby nie dostać karniaków a głos wysłać losowy. Udzielajcie się trochę! Na początku było po 50 postów na godzinę a teraz przez cały dzień max 10.

Ja przyznam, że kompletnie nie mam w tym momencie pojęcia kto może być w mafii. 2-3 razy przewinął się nick mancipiuma i ja dziś głosuję na niego bo jak pisałem wcześniej teraz trzeba likwidować tych, którzy są najbardziej cisi i dają miastu najmniej.

Co do głosowania na Madzię doszedłem do wniosku, że to bez sensu bo tylko byśmy tę grę przedłużyli a widzę, że zależy wam, żeby jak najszybciej ją skończyć więc dzięki temu będziemy jeden lincz bliżej końca bo pewnie manci będzie niewinny.

Od razu przepraszam, że się uniosłem, ale po prostu zaczyna mnie wkurzać ta sytuacja a ja zawsze wychodzę z założenia, że jak się gra to się gra do końca a nie jak zwycięstwo jest już praktycznie przesądzone olewa końcówkę. Chyba komu jak komu ale kibicom nie trzeba tego tłumaczyć?

Tyle ode mnie. Mam nadzieje, że coś się teraz ruszy w tym temacie.
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-21, 17:44

Po przemyśleniu swoich typów głosuję dzisiaj na Zariego.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Zari » 2013-11-21, 17:46

Ja głosuję na shadowa, konsekwentnie! Tak jak pisałem. Sztuczny wydawał mi się ten atak jednego z mafiozów na jego osobę.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-21, 17:57

Co do Madzi, to zgadzam się z dejvidem. Niech sobie odpadnie bez naszego udziału.
No i co robimy dzisiaj Miśki? Bo chyba zaczynamy się rozłazić. I Dziony ma rację, jak chcemy skończyć, to wypadałoby się ogarnąć. Wiem, że generalnie to jest już nudno, mamy dużą przewagę i nikomu nic już się nie chce. W sumie to podejrzany wydaj mi się teraz prawie każdy i w sumie to chyba mogę głosować na manciego.
A i skoro det się nie ujawnił (słusznie rzecz jasna), to ja proszę o modlitwę, a co! :wink:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez scaloni » 2013-11-21, 18:10

tak jak już ktoś wspominał, oby tylko detem nie był bolcinho :573: to by znaczyło, ze nikogo nie sprawdził i od startu jedziemy bez jednego koła :lol:
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Madzia » 2013-11-21, 18:31

Przepraszam Wszystkich, ale z powodów prywatnych nie mialam glowy do tego by sie wczoraj zalogowac i oddac głos. Ubolewam nad tym bardzo, zwlaszcza, ze dla niektorych stalam sie podejrzana.

Tak jak pisalam juz wczesniej, naleze do miasta. Detektyw w każdej chwili moze mnie sprawdzic bo nie mam nic do ukrycia.

Jesli ktos dzis glosuje na mnie to popelnia duzy blad i daje mafii kolejny dzien do gry.
Madzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2013-11-01, 13:28
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez ironlemon » 2013-11-21, 18:31

Siedzę właśnie nad małym dłubandem jeśli chodzi o rozkład głosów w poszczególnych linczach... kilka wniosków się nasuwa :) Wrzucę tu coś przed linczem.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Pietras » 2013-11-21, 18:33

Macie rację, Madzia niech pada poza linczem. Zagłosowałem już na nią, ale zaraz to zmienię. Natomiast nie wiem czemu Safinetka jesteś tak pewna siebie, dodatkowo prosisz jeszcze o modlitwę. Czemu domagasz się specjalnych praw? Mafia miała już sporo okazji, żeby Ciebie ubić, a jednak tego nie zrobiła. Jeśli chodzi o mnie, wcale nie wykluczyłem Cię z kręgu podejrzanych, na zimne trzeba dmuchać. Poza tym dalej podtrzymuję kwestie, że jeśli spora część sprawdzonych przez deta żyje, to powinien on się jutro ujawnić, jeśli dzisiaj nie zakończymy gry. Rael mi to wczoraj zarzucił, zapomniał chyba tylko, że spora część gry za nami i do czegoś mógłby się det w końcu przydać, poza tym mógłby mieć zabezpieczenie przy następnym mordzie w postaci modlitwy. (chyba że bolcinho nie był detem, ale księdzem :lol:) Swój głos edytuję na mancipiuma.

Edit/ nic nie edytuję, podtrzymuję głos na Madzię, bo łaskawie napisała posta. Nie wybaczyłbym sobie, gdyby to była taka zabawa w kotka i myszkę i wodziła nas za nos. Nie popełniamy żadnego błędu, bo skoro nie masz czasu, to i tak nam się nie przydasz, nawet jeśli jesteś niewinna. Dziękuję dobranoc
Ostatnio edytowano 2013-11-21, 18:36 przez Pietras, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Madzia » 2013-11-21, 18:36

Obecnie mam mały mentlik i w sumie większość wydaje sie podejrzana.

Głosuje na Shadowa.
Madzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2013-11-01, 13:28
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości