Forumowa Mafia - edycja II

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-21, 18:37

Zari napisał(a):Ja głosuję na shadowa, konsekwentnie! Tak jak pisałem. Sztuczny wydawał mi się ten atak jednego z mafiozów na jego osobę.


Spójrz na moje głosy wcześniejsze. To, że ktoś się do mnie dowalił z niczego nie jest raczej moją winą :lol:


Madzia napisał(a):Głosuje na Shadowa.


a jakaś argumentacja? :D
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Zari » 2013-11-21, 19:26

Dawajcie na SZADOŁA!!!
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez ironlemon » 2013-11-21, 19:54

No to tak. Poniżej macie aktualny rozkład głosów wraz z oznaczeniem winny/niewinny/martwy. Z przyczyn oczywistych, nie umieściłem w tabelce bolcinho i Oldmana. Dopisałem też głosy, z którymi niektórzy zadeklarowali się na dziś.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

Teraz postanowiłem sobie trochę pogdybać:
1. Oznaczyłem na zielono Safinetkę. Naprawdę, podziwiam tych, którzy widzą w jej działaniach jakiś szatański plan.
2. Przyjąłem założenie, że OSZA jest niewinny. Gdyby było inaczej, mafiozi ryzykowaliby całkiem sporo, podczepiając się pod niego aż tak chętnie. Tak, wiem, że to dość grube, biorąc pod uwagę to, że OSZA jako jedyny miastowy ani razu nie zagłosował na mafiozę, ale... no właśnie, czepił się Sztalpera jak rzep psiego ogona nie popierając tego żadnymi argumentami i nie wiem, czy mafia by mu pozwoliła na tak ryzykowną grę. Niby to OSZA, na którego wszyscy przymykają nieco oko, ale bez przesady :p
3. Przy założeniu niewinności OSZY, odpada także wina Zariego i scaloniego. Wyobrażacie sobie, żeby mafia w jednym głosowaniu, które było oczywistym waleniem w bolcinho, podpięli się pod niego aż we trzech ;)
Jak to teraz wygląda?

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

I teraz kto zostaje:
Manci? W związku z tym, że dzisiaj i tak odpadnie, nie liczę go do tego zestawienia i na jego potrzeby oznaczam jako niewinnego. Jeśli dziś trafimy, grejt, jeśli nie, może się na coś przydam ;)
Shadow albo Madzia? Postaram się na razie uwierzyć, że mafiozo nie pozwoliłby sobie na odpuszczenie głosu.
audia4 również zostawiam w spokoju, kiedys to wyjaśniałem. Zbyt mocno bruździł swoimi głosami reszcie mafiozów i w krytycznych momentach wyraźnie pisał "na gorąco" - podejrzewam, że się z nikim nie konsultował.
Swój głos na dejvida odszczekałem już dawno temu, jest zdecydowanie zbyt przydatny dla miasta.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

Z piątki, która mi została... kto może najbardziej pasować do pozostałej czwórki? :) Obstawiam Raela, Pietrasa albo upka. Dziony gra dla mnie zbyt pożytecznie, natomiast Tomek z Fillbacą rąbią po mafii z taką celnością, że nie wierzę w aż takie prowo. Z trójki, którą w wymieniłem, mój głos pójdzie na Pietrasa. Upek mógł głosować na Krasusa znając go dobrze jako członka swojej drużyny z poprzedniej edycji i wiedząc, jak rewelacyjnie potrafi się maskować i zakręcić resztą. Na niekorzyść Pietrasa przemawia też dla mnie to, że próbował uderzyć w Fillbacę - patrząc na głosy, jednego z najlepszych członków miasta.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez ironlemon » 2013-11-21, 19:56

PS. I sorry, że walę coś takiego w momencie, kiedy głosowanie jest przesądzone, ale naprawdę nie miałem wcześniej czasu i sił nad tym usiąść :p
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-21, 20:05

dzie wyniki?
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-21, 20:08

OSZA napisał(a):dzie wyniki?


Klasyk! :D
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez mancipium » 2013-11-21, 20:27

trop na mnie jest najgłupszym jaki tutaj czytalem. Glosowalem niemal ciagle najkorzystniej dla miasta. ale rozumiem, bo jednak w tej chwili jest 14:1 wiec ciezko utrafic mafiozę.

ale powtorze kolejny raz, w sumie edycja i tak nudna wiec nie bede plakau, ze odpadne - ale to najglupszy trop ever, chyba tylko dlatego ze pierwszy glosujacy mnie wskazal i reszta z braku laku powtorzyla :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez lechista_tomek » 2013-11-21, 20:31

trudno Mancipium celne trafienia wymagają czasem niestety poświęceń, jakbyś może sam zapodal jakimś tropem to byłoby inaczej :)
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez mancipium » 2013-11-21, 20:32

teraz to sie ... no ten pocalujcie w dupe :P.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez lechista_tomek » 2013-11-21, 20:34

pomozesz nam najwyżej w testamencie. :)
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Mistrz Gry » 2013-11-21, 20:36

Ostatniej nocy spędzonej w celi Mancipium nie mógł spać. Gdy tylko zamknął oczy, jego głowę wypełniały przeczucia i wizje tego co miało się wkrótce wydarzyć. {Będę pod ochroną} - powtarzał sobie. {Nie dopuszczą mnie do wieśniaków. Nikomu nie pozwolą mnie dotknąć}. Przewodniczący miasta obiecał mu przynajmniej tyle. To jednak nie ukoiło jego strachu. Po ostatnich nietrafionych linczach miasto było jeszcze bardziej rządne krwi. {Dopuścić mnie na długość ręki a rozszarpią na strzępy}. Spacerował po celi niespokojny jak tygrys w klatce. Za kratami brzask odsłonił właśnie ciemną zasłonę nocy, niebo zajaśniało światłem wschodzącego słońca. {To już niedługo. Masz szansę, nie zmarnuj jej}. Burmistrz zapowiedział mu, że wyrok nie zostanie wydany pochopnie, będzie miał okazję wytłumaczyć się przed sądem.
Gdy przyszło po niego dwóch napakowanych strażników poczuł się jednak niepewnie. Był na głodzie. Bez swoich magicznych proszków był słaby jak starzec, więc aby go odprowadzić wystarczyłaby zwykła dziewka służebna. Podnieśli go brutalnie.
- Burmistrz obiecał, że nie stanie mi się krzywda.
- To się jeszcze okaże.
Gdy wyprowadzili go z więzienia, wśród zebranego przed budynkiem tłumu zapanowało poruszenie. Mimo, że ogrodzenie ledwo wytrzymywało ich napór, nikt nawet nie próbował ich odpędzać. Włodarz miasta czekając na więźnia przyglądał się ludziom z założonymi rękoma. Kiedy dwóch osiłków rzuciło Manca do jego stóp, rozciągnął usta w ohydnym uśmiechu.
- Witaj Manci. Zdaje się, że kiedy ostatnim razem cię widziałem wyglądałeś nieco lepiej.
- Daruj sobie. Mówiłeś, że odwiozą mnie do sądu. Trzeba chyba najpierw wygonić stąd tych ludzi.
- Ależ nie będzie takiej potrzeby - zaśmiał się odpalając cygaro.
- Jak to? - strach wyraźnie wymalował się na jego twarzy - Obiecałeś, że będę mógł wytłumaczyć się przed sądem!
- Zmieniłem zdanie - burmistrz wyszczerzył się jeszcze bardziej - Nudno się tu ostatnio zrobiło. Potrzeba trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście. Muszę jakoś zabawić swoich ludzi. Otworzyć bramę!
Uradowana gawiedź miała okazję nasycić swój gniew.


Decyzją mafii zlinczowany jest:
mancipium - niewinny [*][*][*]

mancipium, masz prawo do napisania jeszcze JEDNEGO postu "testamentu" w tym temacie, którego napisać możesz najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Głosy:
manci - dejvid, Tomek, Dziony, Safinetka
Madzia - Pietras, upek, mancipium, Shadow
Shadow - Zari, Madzia, audia
Zari - Rael
Pietras - ironlemon
audia4 - scaloni
upek - OSZA

Kolejny dzień

Siedziałem na kanapie i coś nie dawało mi spokoju. Pytałem siebie.... Dlaczego zostałem sam?? Co mogliśmy zrobić lepiej?? Czy miastowi są tacy inteligentni, czy może my tacy głupi?? Wypiłem trochę piwa i poszedłem zrobić kolejny krok. To było łatwe, bo nikt nie spodziewał się, że trafi akurat na niego. Spotkałem go na schodach.... wyszedł, a ja tuż za nim. Niczego nie słyszał i niczego się nie spodziewał.

To było zbyt proste.

Kolejne żniwo zebrane!

Złość była coraz mniejsza, ale wiedziałem, że mój koniec jest bliski.... dziękowałem jednak niebiosom, że wciąż mogę zabijać!


lechista_tomek- piąta ofiara mordu mafii [*][*][*]

lechista_tomek, masz prawo do napisania jeszcze JEDNEGO postu "testamentu" w tym temacie, którego napisać możesz najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Lista Graczy:
1. manci - ósma ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
2. ironlemon
3. Shadow
4. Junior - druga ofiara mordu mafii [*][*][*]
5. Oldman - pierwsza ofiara mordu mafii [*][*][*]
6. Rael
7. Zari
8. klamaFCB - szósta ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
9. lechista_tomek - piąta ofiara mordu mafii [*][*][*]
10. Pietras
11. Krasus - czwarta ofiara mordu mafii [*][*][*]
12. inwigilatorrer - piąta ofiara linczu miasta - winny [*][*][*]
13. scaloni
14. dejvid
15. Dziony
16. Kubson - czwarta ofiara linczu miasta - winny, Ojciec Chrzestny [*][*][*]
17. OSZA
18. audia4
19. Madzia
20. Fillbacca
21. Tuśka - trzecia ofiara mordu mafii [*][*][*]
22. Cozmo - pierwsza ofiara linczu miasta - winny [*][*][*]
23. up
24. Safinetka
25. Sztalper - siódma ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]
26. skowRon - trzecia ofiara linczu miasta - winny [*][*][*]
27. bolcinho - druga ofiara linczu miasta - niewinny [*][*][*]

Punkty karne:
Fillbaca - 2,5 pkt (brak postu i głosu)
Madzia - 2,5 pkt
upek - 1,5 pkt
ironlemon - 1 pkt
shadow - 1 pkt

Spis treści:
I mord
I lincz
II lincz & II mord
III lincz
IV lincz & III mord
V lincz
VI lincz & IV mord
VII lincz
Ostatnio edytowano 2013-11-21, 21:18 przez Mistrz Gry, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez mancipium » 2013-11-21, 20:41

nie pomagam, glosujecie bez sensu to szkoda mojego czasu. no, ale w sumie ta edycja juz skonczona to moze niekotrzy upili sie sukcesem.

Fajny opis katalonczyk - propsuje.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 21:04

Tomek odpadł, a szczerze cicho go podejrzewałem. Zaczyna mi się nie podobać, jakie osoby są eliminowane. Szczerze czekam i czekam aż ta Safinetka poleci i nic. Serio, ona w mafii to coś abstrakcyjnego, ale im dłużej to trwa tym coraz bardziej mi to śmierdzi. Chociaż nadal to się nie mieści w głowie. Czemu mafia ją oszczędza? Boją się testamentu po tym co wyszło z Oldmanem? Albo szukają deta.

Iron odwalił fajną robotę, pod warunkiem, że sam nie jest w mafii.

Nie podoba mi się tylko odpuszczenie Shadowa i Madzi, serio dla mnie nie ma żadnych podstaw żeby ich odpuszczać, szkoda, że Madzia się obudziła (z całym szacunkiem, no offence)

Zastanawia za to, jak głosują mafiozi. Kubson jak sam napisał planował odpadnięcie, a inwigaliterki głosuje i tak na OSZE? Jaki to ma sens?! Nie można przez to założyć, że mafiozi wiedząc, że odpadnie Kubson na niego głosowali. ALE, kto na niego nie głosował? OSZA, Zari i Rael, no kurde. Pierwszych dwóch zostawiam w spokoju bo nie da się inaczej i modlę się, że det już ich sprawdził. Zostaje Rael i ja głosuje na niego. Mam to gdzieś. Jeśli Rael to zły trop trzeba założyć, że mafiozo głosował na Kubsona.

Druga spraw to ubicie Cozmo, czyli coś co również mafia wiedziała z góry. Kto na niego nie głosował? Upek i znowu OSZA + głosował na niego tylko 1 mafiozo. Jeśli Rael to zły trop to następny mój głos idzie na Upka, musi nam się wyjaśnić kilka spraw.

Dużo może nam powiedzieć śmierć inwigaliterki. To była sytuacja stykowa i raczej drugi mafiozo nie pogrążałby swojego kolegi. Nie głosowali na niego z jednoczesnym głosem na Sztalpera(na którego głosowa inwigaliterki): Rael(ale jego musimy sprawdzić bo znowu się pojawia), Zari, scaloni, OSZA (dajcie żyć) i Iron. Mafia tak głupia chyba nie jest żeby w tym linczu, być może kluczowym, głosować inaczej bo tu mogli albo ładnie się oczyścić, albo przedłużyć szansę drugiego mafiozo na pozostanie w grze.

Podsumowując bo aż za dużo już drążę. Zagłosujmy na tego Raela bo pojawia się przy dwóch niewiadomych. Jeśli nie on to sprawdzimy Upka i kończymy analizę mordu Cozmo i Kubsona. Det jeśli nie sprawdził OSZY sprawdza go koniecznie, jeśli sprawdził już to niech sprawdza Zariego(ale to serio powinno już być zrobione), a także dla mnie Irona bo wydaje się ok, ale pojawia się przy linczu inwigalicyferkiliterki i lepiej to sprawdzić. A potem zobaczymy jak się rozwinie.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-21, 21:07

dejvid320 napisał(a):Nie podoba mi się tylko odpuszczenie Shadowa i Madzi, serio dla mnie nie ma żadnych podstaw żeby ich odpuszczać, szkoda, że Madzia się obudziła (z całym szacunkiem, no offence)


Ja nie kumam czemu w ogóle się do mnie 'przyczepiliście' - jak pisałem wcześniej - obadajcie na kogo głosowałem - prawie zawsze zgodnie z resztą miasta i zawsze jak głosowaliśmy na mafiozę to ja też oddawałem głos na tę osobę.

Trochę się dowaliliście do mnie jak do manciego, Zari rzucił tekst, Madzia poparła (prędko się obudziła). Imho zero podstaw żeby mnie podejrzewać.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 21:08

Podejrzani są wszyscy.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości