Forumowa Mafia - edycja II

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-21, 21:16

Dobra ja rozpiszę się później, ale teraz tak na szybko. Moim zdaniem Madzia jeżeli jest niewinna to powinna "popełnić" samobójstwo. Ta gra raczej nie sprawia jej dużej frajdy, a dzisiaj był remis. I zaraz się zacznie, czy to był remis między dwójką niewinnych, czy uratowała własną skórę. A tak jeśli odpadnie sama, to odrobinkę zawęzi nam się grono podejrzanych. A jeśli nic nie napisze i nie zagłosuje, to odpanie już jutro. Co wy na to?
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Mistrz Gry » 2013-11-21, 21:19

Mała aktualizacja głosów. Wcześniej nie policzyłem głosów na Shadowa.
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-21, 21:29

Zari napisał(a):Dawajcie na SZADOŁA!!!


Ledwo co zwróciłem uwagę, że jakoś przycichłeś i nagle wróciłeś do "formy" :D
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Zari » 2013-11-21, 21:33

Kuźwa! Rozgryzłeś mnie!!! Poddaję się, jestem mafiozą!

Ty nie namawiaj tu ludzi na głosowanie na mnie, bo dobrze wiemy, że czas na Ciebie. Panowie i Panie uderzamy w RAELA!! Zróbmy to razem!

A tak na poważnie to ja dalej, konsekwentnie, uderzam w SZADOŁA.
Ostatnio edytowano 2013-11-21, 21:35 przez Zari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-21, 21:34

dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez lechista_tomek » 2013-11-21, 21:51

Fajnie było ale się skończyło. Jeden ze skurczybyków, a może kobieta (to tym bardziej wstyd) mnie ubił/a. Trochę zastanowiło mnie przy opisie mojego mordu mocne zaakcentowanie tego, że napisał to facet, więc może to kobieta, a może facet po prostu chciał, żebyśmy tak pomyśleli.

Szczerze mówiąc nie mam jakichś specjalnych typów. Manci był dla mnie lekko podejrzany, był niewinny mówi się trudno.

Upek głosował dość dziwnie, mało się odzywa, może chce by o nim zapomniano?
OSZA również dość dziwnie. Co do Shadowa mi się wydaje, że jest on niewinny.

Sorry, ale na tą chwilę zbytnio wam nie pomogę ciężko cokolwiek powiedzieć, mnie ktoś uwalił, bo widocznie za dużo się odzywałem. Ja gdybym jutro mógł głosować postawiłbym na Raela bądź Upka chyba. Powodzenia.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 21:59

OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?


Uczę się od najlepszych.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-21, 22:00

dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?


Uczę się od najlepszych.


Slabo obserwujesz Padawanie.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 22:04

OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?


Uczę się od najlepszych.


Slabo obserwujesz Padawanie.


Jesteś dla mnie zbyt surowy.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-21, 22:06

dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?


Uczę się od najlepszych.


Slabo obserwujesz Padawanie.


Jesteś dla mnie zbyt surowy.


Surowy, ale sprawiedliwy.

Potrzebujesz jeszcze troszke nauki...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Fillbacca » 2013-11-21, 22:07

ironlemon napisał(a):Z piątki, która mi została... kto może najbardziej pasować do pozostałej czwórki? :) Obstawiam Raela, Pietrasa albo upka. Dziony gra dla mnie zbyt pożytecznie, natomiast Tomek z Fillbacą rąbią po mafii z taką celnością, że nie wierzę w aż takie prowo. Z trójki, którą w wymieniłem, mój głos pójdzie na Pietrasa. Upek mógł głosować na Krasusa znając go dobrze jako członka swojej drużyny z poprzedniej edycji i wiedząc, jak rewelacyjnie potrafi się maskować i zakręcić resztą. Na niekorzyść Pietrasa przemawia też dla mnie to, że próbował uderzyć w Fillbacę - patrząc na głosy, jednego z najlepszych członków miasta.

Dzięki za taką pochwałę i aż mi głupio, że po takim poście dostaję punkty karne :( Chciałbym Was przeprosić, dzisiaj miałem bardzo zawalony dzień i dopiero przed chwilą przypomniałem sobie o mafii...

Dlatego piszę dopiero teraz - najbardziej w oczy rzuca mi się Pietras. Oczywiście zwróciłem uwagę na to po tym, jak zagłosował na mnie (chyba logiczne :)), wcześniej sam należał do jednych z cichociemnych. Co ciekawe zachęcał do głosowania na kogoś z innych cichociemnych. Wypadło na mnie, co zdziwiło mnie jeszcze bardziej, zważywszy na celność moich głosów. A jakby nie patrzeć - Pietras w mafię ewidentnie nie trafia i próbuje utłuc biednego, niewinnego Krasusa.

Jednak zastanawia mnie także Madzia. Przy tych wszystkich kontrowersjach dotyczących opisów mordów i testamentów aż ciężko nie zwracać na nią uwagi. A tu zamiast logicznych argumentów i przemyśleń dostajemy dzień bez posta i linczu. Safinetka ma rację, Madzia nie wnosi za wiele do tej rozgrywki i co więcej "budzi" się gdy mafia musi napisać opis mordu i ustalić kogo zamordować. Trochę to śmierdzi.

Tak czy inaczej, mój następny głos leci najprawdopodobniej na Pietrasa
Fillbacca
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-11-01, 13:19
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-21, 22:10

OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):
OSZA napisał(a):
dejvid320 napisał(a):Podejrzani są wszyscy.


Jak na to wpadles Mistrzu?


Uczę się od najlepszych.


Slabo obserwujesz Padawanie.


Jesteś dla mnie zbyt surowy.


Surowy, ale sprawiedliwy.

Potrzebujesz jeszcze troszke nauki...


Twoje słowa są jak balsam dla mych suchych stóp. Prowadź mnie, in trust I OSZA.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez ironlemon » 2013-11-21, 22:42

Fillbacca napisał(a):Tak czy inaczej, mój następny głos leci najprawdopodobniej na Pietrasa

I ja również będę na niego naganiał. Wydaje mi się być dużo bardziej szkodliwy niż Madzia. Nią bym się zajął później, jeśli mój trop okaże się błędny.

Zapdejtowana tabelka poniżej. Ktoś coś w tym widzi?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

dejvid320 napisał(a):in trust I OSZA.

In trust we God :lol:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-21, 23:08

ironlemon napisał(a):Zapdejtowana tabelka poniżej. Ktoś coś w tym widzi?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing


hmm... jedynie OSZA nigdy nie głosował na żadnego złapanego mafiozę, a upek tylko 1 raz. Z kolei skowRon i inwigilatorrer głosowali 2 razy na OSZĘ, więc wątpię, że ten jest w mafii - pozostaje więc upek.

To tyle ode mnie tak 'na szybko'.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-21, 23:41

dejvid320 napisał(a):Szczerze czekam i czekam aż ta Safinetka poleci i nic. Serio, ona w mafii to coś abstrakcyjnego, ale im dłużej to trwa tym coraz bardziej mi to śmierdzi. Chociaż nadal to się nie mieści w głowie. Czemu mafia ją oszczędza?

Ykhm, to samo mogę napisać o Tobie. Czekam i czekam, kiedy mafia walnie w tak inteligentnego i groźnego gracza jak Ty i jakoś nie mogę się doczekać. Napisałam, że moim zdaniem Madzia powinna popełnić samobójstwo i poprosiłam o opinie innych. Między innymi Twoją, bo Ty wiesz jak powinno się w to grać, ale się nie doczekałam. Za to postanowiłeś z OSZĄ walnąć trochę spamu. Dodatkowo w poprzedniej edycji udowodniłeś, że ciężko Cię na czymś "przyłapać". No, ale są inni, którzy zdecydowanie bardziej wydają mi się podejrzani.
Będę szła chronologicznie linczami.
Moim zdaniem pierwszy lincz nic nam nie mówi. Czysta loteria jak głosował ostatni mafiozo.
Drugi lincz. Biorąc pod uwagę, że już w pierwszym linczu poleciał mafioza, to jestem skłonna uwierzyć, że mafia za wszelką cenę chciała jednego dnia uwalić trzech graczy. Z żyjących na OSZĘ głosowali scaloni i Zari. A no i biorąc pod uwagę, że dwóch mafiozów głosowało na OSZĘ, to zakładam, że ten ostatni jest niewinny.
Lincz trzeci. W/w dwójka dalej wali w OSZĘ i dołącza do nich Shadow, który dzień wcześniej podobno wysłał głos do innego gracza. W Krasusa namolnie wali upek i Pietras, który wspominał też coś o mnie, ale na mnie głosował wtedy inwigilatorrer, więc głupio byłoby, gdyby głosowało na mnie razem dwóch mafiozów (zakładając, że ostatnim mafiozą jest Pietras).
Lincz czwarty. Jedyne dziwne zachowanie to głosowanie przez Raela na Zariego, a Zariego na klamę. Głosów OSZY nie liczę, on nigdy nie głosuje "normalnie".
Lincz piąty. Tu się robi ciekawie. Generalnie głosy rozkładały się dość równo, więc uważam, że wstępnie możemy wykluczyć osoby, które głosowały na inwigilatorrera. Zostają nam Iron, ale on już wcześniej podejrzewał Sztalpera, więc jego głos mnie nie dziwi. Zostają Rael, Zari, scaloni oraz Pietras i Madzia z głosami "od czapy".

Kolejne trzy lincze moim zdaniem mówią nam niewiele. Z graczy, których wymieniłam wyżej najmniej podejrzewam Madzię i mam nadzieję, że ona "odpadnie" sama. I chyba w sumie Zariego, bo jakoś nie wydaje mi się, że będąc w mafii aż tak by tu hasał i krzyczał.
Jak dla mnie faworytem nr 1 na ten moment jest Pietras, gdyby okazało się, że on jest niewinny, to dla mnie drugi jest chyba scaloni, a dopiero trzeci Rael. Jakby cała trójka okazała się czysta to już nie wiem, czy bardziej upek czy shadow.

Co do graczy moim zdaniem niewinnych to chyba Iron, ale tu mam tak samo jak z dejvidem, czemu oni jeszcze żyją? Ale generalnie są bardzo daleko na liście.
Tak jak pisałam wcześniej, nie wierzę, że w mafii jest OSZA, do graczy poza kręgiem podejrzanych dołączam Dzionego i Fillbaccę. Choćbym chciała, nie mam się do czego przyczepić w ich wypadku. Audia4 też wydaje mi się czysty.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości