Forumowa Mafia - edycja II

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-21, 23:51

Safinetka napisał(a):Lincz czwarty. Jedyne dziwne zachowanie to głosowanie przez Raela na Zariego\


Przecież pisałem co motywuje ten głos :)
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez OSZA » 2013-11-22, 00:33

Safinetka napisał(a):OSZĄ OSZĘ OSZĘ OSZĘ OSZY OSZA


Postanowilas moj pseudonim odmienic przez wszystkie przypadki?
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-22, 00:53

Rael, Ty się lepiej idź tłumacz do dejvida, bo to on chce w Ciebie walić jutro, a nie ja. Zresztą ja już tłumaczyłam, że jestem niewinna, a Ty dalej chcesz by det mnie sprawdził.
OSZA napisał(a):
Safinetka napisał(a):OSZĄ OSZĘ OSZĘ OSZĘ OSZY OSZA


Postanowilas moj pseudonim odmienic przez wszystkie przypadki?


Tak, ale jeszcze nie znam wszystkich przypadków :cry:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-22, 01:06

Safinetka napisał(a):Rael, Ty się lepiej idź tłumacz do dejvida, bo to on chce w Ciebie walić jutro, a nie ja. Zresztą ja już tłumaczyłam, że jestem niewinna, a Ty dalej chcesz by det mnie sprawdził.


Raczej zakładam, że już to zrobił.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Pietras » 2013-11-22, 12:15

Fillbacca napisał(a):
Dlatego piszę dopiero teraz - najbardziej w oczy rzuca mi się Pietras. Oczywiście zwróciłem uwagę na to po tym, jak zagłosował na mnie (chyba logiczne :)), wcześniej sam należał do jednych z cichociemnych. Co ciekawe zachęcał do głosowania na kogoś z innych cichociemnych. Wypadło na mnie, co zdziwiło mnie jeszcze bardziej, zważywszy na celność moich głosów. A jakby nie patrzeć - Pietras w mafię ewidentnie nie trafia i próbuje utłuc biednego, niewinnego Krasusa.

Tak czy inaczej, mój następny głos leci najprawdopodobniej na Pietrasa


Należałem do cichociemnych? Dla mnie to nie tylko ktoś mało udzielający się, ale przede wszystkim osoba, która zarejestrowała się na forum tylko i wyłącznie w celu tej gry. Także nawet, jeśli mało na początku pisałem, to nie możesz mnie tak nazwać, to samo przecież mogłoby się tyczyć upka, który mało pisze. Dla mnie cichociemni to Ty i Madzia, dlatego na was oboje zdarzyło mi się już głosować w tej edycji, bo nie wiem czego się po was spodziewać. Padło na mnie ostatnio kilka podejrzeń. Ja w mafii? A jak sobie to wyobrażacie? Jestem w mafii, na początku mało piszę, a w momencie kiedy zostałem sam na placu boju wychodzę przed szereg i rzucam oskarżeniami na lewo i prawo? :lol: To byłaby czysta głupota. Ostatni mafiozo z pewnością jest ostrożny i albo swój udział w grze ogranicza do minimum (Madzia, upek) albo pisze pokręcone posty z dużą pewnością siebie i jednoczesnym odsuwaniem jakichkolwiek podejrzeń od swojej osoby (np. Safinetka, Rael). Poza tym zostało nas coraz mniej, czyli mniej osób do rozkmin, dlatego wytypowanie ostatniego mafiozy nie będzie łatwe. Jeszcze nie wiem na kogo oddam swój głos, Madzi wyrzucać nie chcecie, także ja jej też dzisiaj chyba odpuszczę. Czekam jeszcze na jakieś wartościowe posty.

Jeszcze jedno. Głosowałem różnie na początku gry co mi wytknął Fillbaca, że celowałem w niego czy Krasusa. Być może dla niektórych dziwne jest mieć własne zdanie i własne rozkminy, a nie tylko podążać za głosem tłumu, bo tak wygodniej. To już jednak nie jest mój problem.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-22, 12:20

Tak Rael już to zrobiłem. Wchodzimy w ciężki okres, gdzie prawdopodobnie nie będziemy działać razem, a nasze głosy rozłożą się na kilka osób. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Safinetka ja już napisałem chybs jako pierwszy, że lepiej Madzi nie linczować bo odpadnie sama i nam to ułatwi sprawę. Ale celowo nie ma co jej kazać się zabić, chyba że faktycznie nir czerpie radości z tej gry, jej wybór, nie nasz.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Dziony » 2013-11-22, 12:27

Dobra moi drodzy. To teraz się dogadajmy na kogo sobie zagłosujemy dzisiaj co by znowu remisu nie było. Widzę, że głosy rozkładają się między Raela i Pietrasa. Jak sobie tak przejrzałem głosy to dziś skłaniam się ku głosowaniu na Pietrasa. Ale ewentualnie jutro, chętnie sprawdziłbym upka. Kij go tam wie czy naprawde nie ma tyle czasu na grę czy to jego obrona. No i pasowałoby to do pomysłu, że w I linczu każdy z mafii oddał głos na kogoś innego. Także jeśli nic mi się ciekawego w oczy nie rzuci albo ktoś czegoś nie odkopie to dziś Pietras a jutro upek
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez scaloni » 2013-11-22, 12:43

widzę, ze temat audia4 kompletnie ucichł, także i ja go odpuszczam, bo gra w pojedynkę nie ma sensu :lol: mimo tego, ze znów zapowiada się jakichś remisowy lincz.
sam jeszcze nie wiem na kogo pójdzie mój głos.. poczekam chyba do 19:59 :twisted:
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez upek » 2013-11-22, 12:44

Dzisiaj znowu nie mam czasu i kompa, dopiero jutro ogarne. Widze ze sie stalem podejrzanym :lol:
Szczytem jest ze jakas przybleda typu dziony bedzie planowal moj lincz na jutro :lol: powiem tak, mi na grze nie zalezy, ale wam powinno zalezec na mnie, bo tak. Jutro cos napisze.

Aha, gdybym byl w mafii to mafiozi nie odwalaliby takiej chaly :]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez audia4 » 2013-11-22, 15:16

To na kogo dziś ładujemy? Wylądowałem na week w kraku i nie będę miał za dużo czasu.
Więc za bardzo nie poogarniam.
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-22, 16:28

Dobra, ja to widzę tak: dzisiaj Pietras, a jutro jakby co to chyba Rael, bo dejvid mu nie odpuści, a nie ma sensu rozpraszać głosów na 3 lub 4 osoby.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez dejvid320 » 2013-11-22, 16:45

Ok, w takim razie ja też zagłosuję na Pietrasa.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez shadow7 » 2013-11-22, 16:53

Skoro Pietras to Pietras - również mój głos na niego leci.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Rael » 2013-11-22, 17:21

Safinetka napisał(a):Dobra, ja to widzę tak: dzisiaj Pietras, a jutro jakby co to chyba Rael, bo dejvid mu nie odpuści, a nie ma sensu rozpraszać głosów na 3 lub 4 osoby.


Z tym, że jak widać wyżej dejvid właśnie się uławnił jako det ;P Wiec jesli to nie zmyła to zapewne poleci w mordzie najblizszym. Ciagle podejrzewam Zariego, ale skoro Pietras i tak poleci to mój głos rówież idzie na niego.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Postprzez Safinetka » 2013-11-22, 17:24

Joł, joł garść ogłoszeń parafialnych, tfu już nie jestem zakonnicą, pomyliły mi się role :P
Kilka odpowiedzi.
inwigilatorrer napisał(a):W ogóle to, jak to jest, komuś zarzucacie że ukrył się na forum a sama jesteś ukryta?

Bo mam rolę i nie chciałam by mafia przydybała mnie na częstym przeglądaniu skrzynki.
Rael napisał(a):Kubson byl OC - niech det sprawdzi safinetke.

Przykro mi Rael, nie będę marnować sprawdzenia na siebie :lol:
dejvid320 napisał(a):Panie detektywie, jeśli teraz masz ostatniego mafioze to możesz się ujawnić

Ja Ci dam Panie detektywie, Pani detektyw, a tak dokładnie to Pani detektywka 8)

Drodzy Państwo,
miałam się z wami jeszcze chwilkę pobawić, ale biorąc pod uwagę, że jutro jest ważny mecz, nasz MG też już ma dość, a i ja nie mam zbytnio czasu to napiszę od razu: scaloni - winny. Czy tylko ja go podejrzewałam?

O właśnie, nie ładnie się tak podszywać pod detektywkę dejvid!
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości