Forumowa Mafia - edycja 3

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Mistrz Gry » 2014-01-30, 21:03

Manci uwalił się na kanapie i sięgnął po kolejnego skręta. Coś jednak nie dawało mu spokoju i nie mógł się do końca zrelaksować. Coś ciągle go uwierało… Jednak ogólne był w dobrym humorze. Ostatnio udało mu się załatwić świetny towar, po naprawdę niezłej cenie. Słyszał jakieś plotki, że w mieście jest jakaś mafia, ale nie wiedział dokładnie o co chodzi. Nie miał czasu na czytanie gazet i inne bzdety. Miał inne sprawy na głowie, a na dodatek ciągle coś go uwierało. Zaczął szperać w zagłębieniach kanapy i udało mi się znaleźć uwierającego prześladowcę. Zmrużył oczy, kręcił głową, ale nie było wątpliwości co trzyma w dłoni i co przez ostatnie pół godziny uwierało go w tyłek: wielki, czarny wibrator.

„Cholera muszę bardziej uważać, kogo zaprasz…” ŁUP! ŁUP! „Nieee, na dzisiaj to na pewno nikogo nie zapraszałem, kogo licho niesie.”

Manci poszedł otworzyć drzwi. Ku jego zdziwieniu na klatce stała dość duża grupka mieszkańców.
-Co jest? Żadnej impry nie ma. Idźcie chlać do pubu.
-Manci, nie udawaj głupka. Wszyscy wiemy kim jesteś!
-No jestem moderatorem, ale to chyba nie powód, by robić mi nalot na chatę.
-Och, zamknij się w końcu.

W starciu z rozwścieczoną masą mieszkańców manci nie miał najmniejszych szans. Ich zdziwienie było ogromne, gdy na stole w salonie znaleźli policyjny protokół z napisem: UNIEWINNIONY OD WSZYSTKICH ZARZUTÓW.


mancipium – niewinny [*]

Głosy:
mancipium – scaloni, Zari, Pietras, ZeldoPL, Dziony, DREWNIANY SRACZ, jun_or, audia4

mancipium masz prawo do jeszcze jednego posta - testamentu, który musisz opublikować najpóźniej do jutrzejszego linczu.


Samobójcza śmierć kibica Barcelony nie poruszyła "Przecinka". "Przecież łomot od Angoli dostaną dopiero w lutym..hmm..a. już wiem! Pewnie ten kurdupel z Argentyny złamał nogę i cały ten teatrzyk pójdzie w pizdu" pomyślał i podrapał się po szyi będąc w głębi duszy bardzo zadowolony, że tak szybko rozwiązał zagadkę.

Kilka godzin po "rozwiązaniu" problemu śmierci kibica Barcelony otrzymał krótki list, który przyniósł facet ubrany w koszulkę Realu Madryt. "O (cenzura) tu chodzi?" pomyślał i natychmiast otworzył kopertę. "To ja, Katalończyk. Starałem się jak mogłem. Wystawiłem miastu twoich trzech giermków, tak jak mnie o to prosiłeś. Interes należy już tylko do Ciebie. Teraz proszę Cię o dyskrecję. Jutro mam zamiar upozorować własną śmierć. Całe miasto w to uwierzy, jednak tak naprawdę przeprowadzam się do Monachium. Te 0:7 z Bayernem cały czas mnie boli i postanowiłem, jak na prawdziwego sezonowca przystało, zacząć kibicować Bayernowi. VISCA EL BAYERN..sory, MIA SAN MIA!! Do zobaczenia na Allianz Arena!"

"Wiedziałem. (cenzura), wiedziałem. Przecież ten tchórz nigdy nie popełniłby samobójstwa. Ma szczęście, że w mieście żyją same barany i niczego nie podejrzewają" pomyślał i przypomniał sobie, że dzisiaj ma sporo czasu wieczorem, więc jednego z tych baranów może zabić. Ruszył więc do domu Dziony'ego, który wyróżniał się ogromną nijakością. "Od tylu lat żyje w tym mieście, a ja (cenzura) nawet nie wiem, gdzie on pracuje. Jest tak mało wyrazisty, że muszę go (cenzura)".

Uważał Dziony'ego za jedną z największych miernot w mieście, więc postanowił, że jego śmierć będzie równie słaba. Zapukał do drzwi, a w nich po pięciu sekundach pojawił się Dziony. "Przecinek" nawet się nie przywitał. Popchnął go do środka domu i młotkiem zaczął rozbijać mu czaszkę. Ofiara podobno nawet nie krzyczała.

Dziony [*] – czwarta ofiara mordu mafii

Dziony masz prawo do jeszcze jednego posta - testamentu, który musisz opublikować najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Lista Graczy:
1. scaloni
2. Zari
3. manci [*] - szósta ofiara linczu miasta - niewinny
4. Pietras
5. ironlemon [*] - trzecia ofiara linczu miasta - winny
6. DREWNIANY SRACZ
7. OSZA [*] – pierwsza ofiara linczu miasta - niewinny
8. Dziony [*] - czwarta ofiara mordu mafii
9. eUrban91 [*] - pierwsza ofiara mordu mafii
10. Krzysiek [*] - piąta ofiara linczu miasta - winny
11. Cozmo [*] - trzecia ofiara mordu mafii
12. kowdi [*] - czwarta ofiara linczu miasta - winny
13. hermano [*] - druga ofiara mordu mafii
14. jun_or
15. ZeldoPL
16. audia4
17. 1900fcb [*] - druga ofiara linczu miasta - niewinny
18. Katalończyk [*] – terrorysta spudłował - niewinny

Punkty karne:
mancipium – 1 pkt (brak głosu)

Punkty karne łącznie:
kowdi - 2,5 pkt
mancpium - 2 pkt
Krzysiek – 1 pkt


Spis treści:
Pierwszy mord mafii
Pierwszy lincz
Drugi lincz
Drugi mord mafii
Trzeci lincz
Czwarty lincz
Trzeci mord mafii
Piąty lincz
Strzał terrorysty
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 22:45 przez Mistrz Gry, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-30, 21:26

Ehh... to teraz pewnie ja jestem w kolejce :< a ja tak samo niewinny ja manci :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-30, 21:26

ZARAZ WRZUCĘ NOWEGO POSTA BO TU MI SIĘ POMIESZAŁO!
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-01-30, 21:40

Jakby to nie zabrzmiało to ja waliłbym w Sracza :)

Jak to mówią cicha woda brzegi rwie. Myślę, że warto zajrzeć do testamentu Katalończyka bez którego bylibyśmy teraz w znacznie trudniejszej sytuacji.

Co do Drewnianego Sracza to praktycznie się nie udziela, jest niewidoczny. Może to jakiś rodzaj taktyki?
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-30, 21:54

1.Zari
2.Pietras
3.Sracz
4.Audia
5.Junior

To są podejrzani. Obecnie jest 6 VS 1 więc mamy 3 pomyłki do wykorzystania.
ZARI-Dobrze gra, mógłby być OC, ale jakichś podejrzeń codo niego raczej nie było.
Pietras+Junior=Nie chcieli ujawnienia się deta (on ma to zrobić!).
Sracz+Audia=Praktycznie nic nie piszą.

Zabiłbym Sracza, co da nam efekt 5 VS 1 (jeśli będzie miastowym). Potem na stos powinien pójść Audia- 4 VS 1 + Ktoś zginie w mordzie co da nam 3 VS 1. Wtedy na lincz pójdzie Junior a w przypadku gdy on będzie niewinny zostanie 2 VS 1. I wtedy zacznie się Final Showdown, od tego głosowania będą zależały losy miasta i mafii (oczywiście na to jest mała szansa, gdyż raczej ktoś z nich jest winny). W takim rozrachunku stawiał bym raczej na Pietrasa.

Oto mój plan:

6 VS 1 KILL: Sracz
5 VS 1 KILL: Audia
3 VS 1 KILL: Junior
2 VS 1 KILL: (raczej) Pietras

Myślę, że to może nam pomóc w wygraniu tej gry.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-01-30, 21:58

Ja po prostu odradzam głosować jutro na siebie, bo nie ma to żadnego sensu. Ktoś wyżej słusznie napisał. W mafii był iron, który nabił sporo postów, a więc to raczej on byłby w takim przypadku OC, tym bardziej zastanówcie się czy iron srio pozwoliłby mi być OC zwłaszcza po 1 edycji? Mój nick to bez wątpiena tykająca bomba zegarowa. Mogę się utrzymać do samego końca, a równie dobrze paść w pierwszym linczu, bo nick.
Jutro po raz kolejny trzeba zagłosować kogoś z większą ilością postów.
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-30, 22:41

dobra, teraz zaczną się schody ;/

po 1 - jeśli ksiądz żyje nie ujawnia się i modli na zmianę za mnie i za siebie! (jeśli dziś zginął, to również się nie ujawnia)
po 2 - detektyw tu już nic nie zrobi, równie dobrze może się ujawnić, ale jego wskazówki odnośnie sprawdzeń niczego nam nie powiedzą, bo został tylko OC.
po 3 - byłem w 99% pewny, ze manci jest OC :lol: aż mnie zatkało, jak zobaczyłem, ze jest zielony ;/
po 4 - kogo można wykluczyć z grona podejrzanych? Pietrasa i Zeldo w 90%, później najmniej bym podejrzewał jun_ora. reszta do wybicia, ale pytanie w jakiej kolejności.
na ten moment.. tak na gorąco: audia, Zari i SRACZ

jutro szczegółowo postaram się prześwietlić trójkę najbardziej podejrzanych.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Pietras » 2014-01-30, 22:49

Pierwsze to prośba do Zeldo: Nie zachowuj się w sprawie ujawnienia detektywa jak polski polityk, który będzie gadał o rzeczach trzeciorzędnych, zamiast skupić się na prawdziwych problemach. Ujawnienie się deta kompletnie nic nam nie da już.
Trzeba iść póki co za testementem Katalończyka, jutro audia, potem ewentualnie Sracz. Nic innego nie wymyślimy narazie. Przeanalizowałem posty Zariego i jeżeli możnaby znaleźć jakieś podejrzane rzeczy, to raczej na siłę. Już bardziej u juniora. 2 lincze przed nami i zakładam, że jeden z nich zakończy robotę.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-30, 23:04

audia jest widoczny na forum, a skoro miałby być OC, to on wysyłałby privy do MG. aż tak by się narażał znając historię Cozmo? no chyba, ze przekazuje te opisy na tym ich prywatnym forum?
szkoda, ze wcześniej tego nie zauważyłem, bo można byłoby go dziś poobserwować.. ;/ w sumie manci też jest widoczny o czym od dawna wiedziałem ;/
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-30, 23:08

Najciemniej pod latarnią :D Jeszcze się zdziwimy kto jest na prawdę w mafii :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez jun_or » 2014-01-30, 23:19

Wracam z prapremierowego pokazu "Jack Strong" a tutaj takie nowiny.
Zaczyna się robić ciekawie.

Jutro w pracy coś skrobne na spokojnie.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-30, 23:22

ja bym walnął jutro jednak w Zariego. te wszystkie opisy pasują mi do niego. później ewentualnie Sracz/audia.. to znów tak na gorąco ;p
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Dziony » 2014-01-31, 00:07

Byłem prawie pewny, że dziś polecę. Inną opcją był scaloni, ale OC wiedział, że mógł się za niego pomodlić ksiądz, więc ja byłem następny w kolejce.

Co dla mnie rzuca się tutaj w oczy? Pierwsze dwa lincze:

OSZA- Pietras, 1900fcb, DREWNIANY SRACZ, Zari, Cozmo
1900fcbscaloni, Dziony, audia4
Krzysiek – jun_or, ZeldoPL, ironlemon
Dziony hermano, Krzysiek
Cozmokowdi
DREWNIANY SRACZ – Katalończyk
Scaloni OSZA


1900fcbmancipium, Zari, DREWNIANY SRACZ, Pietras, kowdi, audia4, hermano
Dziony1900fcb, ZeldoPL, Katalończyk, ironlemon, Krzysiek, jun_or
HermanoCozmo
Katalończyk - scaloni
KrzysiekDziony

Wyczyściłbym z jakichkolwiek podejrzeń Zeldo i jun_ora. Nie dość, że głosowali na Krzyśka w pierwszym linczu, to w drugim obaj poszli na mnie w momencie, kiedy mogłem się mafii przydać jako kozioł ofiarny i dwóch mafiozów i tak już na mnie zagłosowało. Dlatego teraz ładujcie po kolei w tę czwórkę, która w drugim linczu głosowała na fcb.

W jakiej kolejności ich tłuc? Ja bym walnął audia :arrow: SRACZ :arrow: Pietras/Zari

Przeglądałem teraz cały temat od początku. Audia cały czas próbował przeforsować, żeby przed Krzyśkiem ściągnąć manciego. Poza to bycie widocznym też może być zmyłką. Co to za problem ukryć się na czas wysyłania wiadomości do MG? SRACZA to już dla zasady trzeba ubić. Taki OSZA wersja beta. Napisze jeden post dziennie, w którym są same pierdy. Pietras i Zari to już według waszego uznania. Zari dosyć szybko po kowdim był pewny żeby głosować na Krzyśka. Aż tak by już sobie w mafii układali taktykę dla OC?

Jutro audia, później SRACZ. Tu gdzieś musi być ostatni mafiozo!

A tak btw Panie Tato Chrzestny za tę "miernotę" to się policzymy jak się edycja skończy :lol:
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-01-31, 01:17

1900fcb – mancipium, Zari, DREWNIANY SRACZ, Pietras, kowdi, audia4, hermano
Dziony – 1900fcb, ZeldoPL, Katalończyk, ironlemon, Krzysiek, jun_or

Patrząc na to głosowanie warto zauważyć, że trzej mafiozi głosowali w mniej więcej tym samym czasie. Czyli można się domyślać, że opracowywali taktykę głosowania. W podobnym czasie swoje głosy do MG wysyłali:
Pietras, jun_or i audia4, czyli Panowie, którzy nadal są w grze :)

Myślę, że jeżeli nie wyjdzie z Drewnianym Sraczem to warto się skupić na tej trójce. Wątpię, że któryś z mafiozów zagłosowałby na własną rękę.

Co do oskarżeń w moją stroną to kompletnie nie mam zamiaru się bronić. Wystarczy spojrzeć na kogo, jak i kiedy głosowałem.

Ważne żeby dzisiaj obyło się bez remisu.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-31, 06:30

Zari napisał(a):Patrząc na to głosowanie warto zauważyć, że trzej mafiozi głosowali w mniej więcej tym samym czasie. Czyli można się domyślać, że opracowywali taktykę głosowania. W podobnym czasie swoje głosy do MG wysyłali:
Pietras, jun_or i audia4, czyli Panowie, którzy nadal są w grze :)


Może tak a może to przypadek.

Ja wszystkie głosy wysyłam w okolicach godz. 19 jak wrócę z pracy :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości