Forumowa Mafia - edycja 3

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez kowdi » 2014-01-26, 02:49

Szczerze mówiąc, nie mam żadnego tropu po tym linczu. Starałem się przeanalizować testamenty, no ale nic ciekawego z nich nie wyciągnąłem :D

Niby OSZA rzucał się troszkę w oczy, jednak, tak jak Katalończyk, uważam, że tacy gracze są raczej potrzebni mafii i przydani jej długo. Sytuacja, gdy miasto samo sieje chaos i ferment jest dla mafii idealna (o czym przekonałem się podczas I edycji mafii na "swoim" forum), więc zabicie takiego gracza miało by niewiele sensu z ich punktu widzenia. Teraz pytanie, czy przyjęli inną taktykę, czy może losowe głosy miasta przeważyły (mało prawdopodobne) czy może na prawdę głosowali losowo?
kowdi
Borussen
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2014-01-14, 18:00
Lokalizacja: Gliwice
Online: 13m 56s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-26, 08:59

Ja się podepnę do postu Dzionego o 1900fcb bo na kacu nie mam sił do normalnego pisania :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez mancipium » 2014-01-26, 09:54

audia4 napisał(a):Ja się podepnę do postu Dzionego o 1900fcb bo na kacu nie mam sił do normalnego pisania :D


jezu mozna dwa dni sie bawic i byc poza kontrollo, ale nie podczas -14 st.. Siedze wlasnie purpurowy i zastanawiam sie czy jak zrobie 2h goracej kapieli to dam rade przeprowadzic egzamin bez zgonu wczesniej :).

podpinam sie tez i sory za brak glosu, ale j/w bylem za daleko ^^.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-26, 10:15

Dziony napisał(a):Się uczepiliście tego pierwszego posta :D

Chciałem po prostu napisać coś innego niż: "łuhuuu gramy ale super" albo "ciekawe jak to będzie". W ostatniej edycji też się na mnie wszyscy rzucili po pierwszym poście a byłem czyściutki jak łza. Zapewniam, że teraz jest tak samo. Jeśli chcecie się przekonać możecie na mnie głosować, ale potem będziecie żałować zmarnowanego linczu.

Żeby głosować na 1900fcb decyzje podjąłem w ostatniej chwili. Pierwotnie głos miał pójść na Ciebie mój drogi Katalończyku ale po przejrzeniu postów zdecydowałem sięna 1900 właśnie przez te jednozdaniowce. Często w mafii jest taki ktoś kto siedzi cicho i nic do gry nie wnosi. A posty typu:"Czekamy na jakiś błąd mafiozów", "ciekawe kogo MY wykosimy w linczu" czy "czekamy do 22" są właśnie takimi postami typu: chcę coś pisać ale nie chce się niczym narazić. Jak ktoś myślał, że kierowało mną coś głębszego - niestety nie.

Jeśli nic się nie zmieni to jutro dalej głosuję na 1900. Jeszcze bardziej przekonała mnie do tego jego szybka zmiana decyzji po poście Katalończyka, jak zobaczył że jest nadzieja podpiąć się pod mój mord i uratować swój tyłek.


Co do linczu na OSZY moje zdanie jest takie, że głosował na niego max 1 mafioza. Tak jak to powiedział Katalończyk - był dla nich zbyt wygodnym graczem, żeby ryzykowali wykoszenie go już na starcie. To było raczej randomowe wskazanie kilku miastowych, którzy chcieli się już na wejściu upewnić czy OSZA w mafii jest czy znowu będzie spamował do końca edycji.

Myślę, że to by było na tyle. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem :)



Czyżby? Napisałeś posta o tym, że "jeden gagatek już wzbudził twoje podejrzenia" (str.6) o 20:14 co oznacza, że miałeś jeszcze sporo czasu do linczu, który miał być o 22:00. Wytłumacz się z tego panie Dziony.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez 1900fcb » 2014-01-26, 10:49

ale po przejrzeniu postów zdecydowałem sięna 1900 właśnie przez te jednozdaniowce


To nie argument, to początek zabawy. Mam się rozpisywać o niczym?
Twoje potknięcie dosyć komicznie wytłumaczyłeś i co mnie dziwi audia4 znowu się podpina pod twój głos (pierwsze było tajne, przypadek?).

Mam nadzieję, że tym razem mafia spisze się lepiej niż w poprzedniej edycji

Przeglądając poprzednie edycje Oldman wykrył mafiozę właśnie za taką "bzdurę". Idę tym tropem.

Co do wczorajszego linczu - byłem niemal pewny, że OSZA był niewinny. Zagłosowałem na niego bo trochę prowokował swoimi postami, jak się okazało nie tylko mnie.
1900fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2014-01-12, 14:54
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Krzysiek » 2014-01-26, 12:04

Trochę się zdziwiłem, że w pierwszym linczu dostałem aż 3 głosy, nawet mi to schlebia ale niestety muszę was rozczarować :P No i Iron, coś pokręciłeś bo ja nigdy nie byłem w mafii, ale to akurat mogłoby działać na moją niekorzyść, bo skoro poprzednio nie zostałem wylosowany to teoretycznie teraz prawdopodobieństwo jest wyższe ;)

Wracając do sedna sprawy, głos na Dzionego oddałem prawie na ślepo - po prostu wydało mi się podejrzane, że gość, który od października napisał na forum 12 postów nagle tak się ożywił. Myślę, że gdyby był zwykłym miastowym to nie spowodowałoby aż takiej aktywności. Ale teraz jeszcze to co zauważył ZeldoPL - decyzja podjęta "w ostatniej chwili" mając jeszcze godzinę lekcyjną na zastanowienie (bo lincze są o 21 a nie o 22 panie Zeldo, mam nadzieję że to zwykła literówka a nie próba skierowania podejrzeń na kogoś innego ;) ). Nauczony poprzednimi rozgrywkami nie będę namawiał do linczu nie mając twardych dowodów, ale przemyślcie to ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-26, 12:17

Tak, pomyliło mi się, bo lincz był o 21:33 więc myślałem, że był wcześniej (z powodu szybszego oddania wszystkich głosów), a nie opóźniony. Więc był to mój błąd, ale nie zmienia to faktu, że miał bardzo dużo czasu.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-26, 12:22

1900fcb napisał(a):
To nie argument, to początek zabawy. Mam się rozpisywać o niczym?
Twoje potknięcie dosyć komicznie wytłumaczyłeś i co mnie dziwi audia4 znowu się podpina pod twój głos (pierwsze było tajne, przypadek?).


Znowu O.o ?
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez 1900fcb » 2014-01-26, 12:31

Doczytałeś mój post do końca?
1900fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2014-01-12, 14:54
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-26, 13:03

Tak i nadal nie wiem o co Ci chodzi.. może to ten kac
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Dziony » 2014-01-26, 13:22

ZeldoPL napisał(a):Czyżby? Napisałeś posta o tym, że "jeden gagatek już wzbudził twoje podejrzenia" (str.6) o 20:14 co oznacza, że miałeś jeszcze sporo czasu do linczu, który miał być o 22:00. Wytłumacz się z tego panie Dziony.


Uczepiliście się mnie i widzę, że teraz każde słówko moje będziecie dokładnie analizować. Mówiąc, że zagłosowałem w ostatniej chwili nie chodziło mi o to, że oddałem głos o 20.59. Miałem na myśli to, że już miałem oddawać głos na Katalończyka, ale jeszcze rzuciłem okiem na to co do tej pory było pisane i zagłosowałem jednak na 1900fcb. Ot cała filozofia. Ale ok, bije się w pierś, że może tutaj jednak źle sformułowałem swoje myśli.

Ktoś wspomniał o tym, że mając tylko 12 postów na forum nagle się ożywiam. Cóż już przy II edycji pisałem, że zostałem namówiony do gry dlatego założyłem konto i się tutaj zgłosiłem. W mafii zawsze staram się być w miarę aktywny bo o to w tej grze chodzi.

A jeśli chcecie iść tropem Oldmana i wykminić mafiozę po jego pierwszych postach to widzę, że dużo wam jeszcze brakuje do niego, bo jestem całkowicie NIEWINNY. I jestem niemal całkowicie pewny, że ktoś kto na mnie teraz nagania musi być w mafii.
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez 1900fcb » 2014-01-26, 13:32

jestem całkowicie NIEWINNY


Jakoś mnie to nie przekonuje...

Ja już oddałem głos. Pomiędzy Dzionym a audią widzę jakąś współpracę, ale to tylko zwykłe podejrzenia :)
1900fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2014-01-12, 14:54
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Dziony » 2014-01-26, 13:44

1900fcb napisał(a):
jestem całkowicie NIEWINNY


Jakoś mnie to nie przekonuje...


A ja z każdym twoim postem coraz bardziej zaczynam wątpić w to, że jesteś w mafii. Najpierw jeden wpis Katalończyka od ręki przekonuje Cię, jestem mafiozą i nic Cię od tego nie odwiedzie. Teraz zaczynasz dostrzegać jakąś współpracę z audia ;)

Trudno. Róbta co chceta. Mi już się nie chce z każdym postem udowadniać mojej niewinności. Pośmieje się z was jak zginę i zobaczycie, że jestem "zielony" :D

Btw. moje nadzieje chyba się spełniają. Widzę, że na razie mafia gra dużo lepsze zawody niż ostatnio
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-26, 14:20

mój wczorajszy głos na 1900fcb to czysty strzał, coś jak w pierwszej edycji na Krasusa(bez większych motywów).. wtedy był celny jak się okazało :> nie wiem jak jest teraz, ale obecnie skłaniam się ku osobie Katalończyka. głos jeszcze nie poleciał, ale jeśli nic się nie wydarzy, to nie zmienię decyzji
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Mistrz Gry » 2014-01-26, 14:29

Myślałam, że w pierwszy poście wszystko jest jasno napisane, ale widzę, że są pewne wątpliwości. Mam nadzieję, że tym postem uda mi się je rozwiać.

Mistrz Gry napisał(a):Do kiedy przyjmuję zgłoszenia:
Lincze Miasta:
Codziennie (zaczynając od soboty) do 21:00
Mordy Mafii:
Co drugi dzień (zaczynając od jutra) do 21:30

Wyniki postaram się podawać codziennie do godziny 22.


Na wysłanie głosów macie czas do 21. Wyniki nigdy nie pojawią się przed tą godziną, nawet jak będę miała wszystkie głosy, bo nie mam zamiaru pozbawiać was waszego prawa do zmiany głosu. Na zegarze wybija godzina 21, ja podliczam wasze głosu i przygotowuję ogłoszenie wyników. Czasem zrobię to szybciej, czasem wolniej, ale wyników możecie się spodziewać najpóźniej o godzinie 22.
Czyli wy macie czas do 21 na wysłanie głosu, a ja mam czas do 22 na publikację wyników. W dniach gdy są zarówno lincze i mordy, będę robiła tak jak Katalończyk, czyli w jednym poście będę podawał informacje odnośnie linczu i mordu.
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne :wink:
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości