Forumowa Mafia - edycja 3

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ironlemon » 2014-01-31, 23:38

No to po ptokach :P Piszę z telefonu, więc może dodam jeszcze trochę przemyśleń później, ale tak na szybkiego:

Gratulacje dla miasta, choć nie mogę przeboleć tego, że wpadłem przez przeczucie - wszyscy już widzą, że moje tłumaczenie z przecinkami było 100% serio, bo tamtego mordu bym nie popełnił :P Inna sprawa, że być może mógłbym się lepiej kryć, gdybym miał trochę więcej doświadczenia... W ogóle schlebia mi, że wszyscy traktowali mnie jak "ogarniętego i doświadczonego", podczas gdy w pierwszej edycji zaspałem i wyleciałem na starcie, a w drugiej jako miastowy nie walnąłem do końca gry prawie żadnego trafionego tropu :lol:

Jeśli coś dokumentnie zjebaliśmy, to sam start, bo do pierwszego linczu wszyscy odnosili się przez całą grę i oczyszczono tak wiele osób, a myśmy zagrali wtedy bez głębszego zastanowienia, jakie to miało konsekwencje.

Gratulacje przede wszystkim dla Katalończyka (intuicja poziom hard :D), natomiast kolegom po fachu należą się osobne podziękowania:
Zari - gra z Tobą to niezły rollercoaster :D Sprawiasz wrażenie, jakbyś najpierw pisał, a potem myślał, a na koniec i tak wychodzi na Twoje :D Z perspektywy czasu uważam samodzielne rzucenie się na miasto za samobójstwo (i to nie osobista wrzuta - po prostu w mieście musiałyby być same kołki, żeby to skopać), ale brawo, że pociągnąłeś to tak daleko i miałeś (małe, ale jednak) szanse pociągnąć to dłużej.
Kowdi - szkoda, że to się tak szybko posypało, bo na moje gdybyś nie został drugim podejrzanym w Przecinekgate, to mógłbyś całkiem długo wytrzymać :)
Krzysiek - bez kitu, też pomyślałem, że Katalończyk jest detem, jak Cię wskazał :D Najbardziej mi szkoda tego przegapionego głosu (który przecież rzeczywiście przegapiłeś!), bo nie sądziłem, że dla miasta zrobi się tego aż tak silny argument przeciw Tobie.

Dzięki wielkie dla Pary Prowadzącej :D Opisy linczów były co jeden, to lepszy, no i miło, że zasady były jasne i respektowane bez wyjątków.

Podsumowując - dawać czwartą edycję :twisted:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez 1900fcb » 2014-02-01, 00:41

Szybka się skończyło :D Niestety długo sobie nie pograłem :P
1900fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2014-01-12, 14:54
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Dziony » 2014-02-01, 00:59

Zari jak będe w mafii to lecisz pierwszy w następnej edycji :D
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-02-01, 01:05

Dziony napisał(a):Zari jak będe w mafii to lecisz pierwszy w następnej edycji :D


Jestem MG. Za takie groźby już się postaram, żebyś po losowaniu był zwykłym miastowym :twisted:
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez kowdi » 2014-02-01, 02:04

Gratulacje miastowym :)
Niestety na samym początku popełniliśmy za dużo błędów, albo po prostu mieliśmy pecha.
Za mało mojego doświadczenia w tej grze spowodowało m.in. to, że wpadliśmy przez przecinki. Pól biedy jakbym sam wpadł, ale nie dogadaliśmy się i w mocne podejrzenia wpadł też Iron, który po linczu na mnie mógłby się ewentualnie wyczyścić z Przecinekgate'a.

Też byłem prawie pewien, że Katalończyk to det dopóki się sam nie zabił ;)

Pierwszy raz byłem w mafii w wersji forumowej, dużo ciężej się gra, jak jest mało osób, jest się nowym na forum i trzeba z jednej strony nie rzucać się w oczy i zachowywać "naturalnie", a z drugiej uważać na każdy przecinek :D

Opis słynnego "przecinkowego" mordu był stworzony przeze mnie. W wielu wypowiedziach na forach zdarza mi się wstawiać przecinki tam, gdzie robiłbym przerwy podczas wypowiedzi i to mnie (i nie tylko mnie) zgubiło :)
kowdi
Borussen
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2014-01-14, 18:00
Lokalizacja: Gliwice
Online: 13m 56s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Dziony » 2014-02-01, 02:28

Zari napisał(a):
Dziony napisał(a):Zari jak będe w mafii to lecisz pierwszy w następnej edycji :D


Jestem MG. Za takie groźby już się postaram, żebyś po losowaniu był zwykłym miastowym :twisted:


Jak będę bez roli w następnej edycji, to ty jesteś bez roli w V :D

Zawrzyjmy umowę. Ja mam rolę w IV a Ty masz rolę w V. Piszesz się? :lol:
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-02-01, 09:30

Jeśli ktoś jeszcze nie wie to ruszyły już zapisy do IV edycji.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Katalończyk » 2014-02-01, 10:26

Safinetka napisał(a):Mam nadzieję, że nie odczuliście jakoś bardzo, że na tym stanowisku nastąpiła zmiana i że spisałam się w swojej roli choć trochę lepiej niż mafia w drugiej edycji :wink:


Zapomniałbym Cię pochwalić! :) Zdecydowanie najlepiej poprowadzona edycja. Nie było choćby jednej malutkiej wpadki, wszystko było jasne i czytelne, a opisy szły Wam równo i zajebiście :)

Zari napisał(a):Gdyby Katalończyk nie zabiły samego siebie to jestem przekonany, że jeszcze PRZYNAJMNIEJ dwa lincze bym przeżył ;)


Ojj nie byłbym tego taki pewien :mrgreen: Myślę, że jeden lincz więcej to MAX ;)
Jak już napisałem, zjebałem z testamentem po całości, bo zająłem się wyszukiwaniem pierdół, a całkiem zapomniałem o opisach, które wskazywały na Ciebie :wink:
Gdybym wstrzymał się ze strzałem i pozostał w grze pewnie prędzej, czy później zwróciłbym na to uwagę. Wyglądałoby to pewnie tak, że przedwczoraj nagoniłbym na Scaloniego, a potem strzelił w Audię albo Ciebie, dając dosyć klarowną sytuację dla miastowych :)

Aha, jeszcze jedno.
To, że wykryłem Krzyśka było aż takie dziwne? :P IMO w tamtej sytuacji jego upieranie się przy Dzionym i próby tłumaczenia strasznie zajeżdżały mafią :)

No i jeszcze przy okazji podziękowania dla mafii, że nie zdecydowaliście się ubić swojego byłego MG w pierwszym mordzie :wink:
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-02-01, 10:48

Czemu opisy wskazywały na mnie :O?
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Katalończyk » 2014-02-01, 11:57

Były takie mocno w Twoim stylu ;) Spośród innych graczy jeszcze tylko Scaloni pasował mi na ich twórcę, ale ten okazał się niewinny.
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Krzysiek » 2014-02-01, 12:28

Katalończyk napisał(a):To, że wykryłem Krzyśka było aż takie dziwne? IMO w tamtej sytuacji jego upieranie się przy Dzionym i próby tłumaczenia strasznie zajeżdżały mafią

Może i tak, ale tylko Ty zwróciłeś na to uwagę, niektórzy nawet pisali, że jestem poza podejrzeniem :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Oldman » 2014-02-01, 13:42

ironlemon napisał(a):Dzięki wielkie dla Pary Prowadzącej :D Opisy linczów były co jeden, to lepszy, no i miło, że zasady były jasne i respektowane bez wyjątków.

Podziękowania należą się Marcie, ja miałem mały wkład w tę edycję: drobna pomoc przy mapce, opis linczu na 1900fcb, część opisu śmierci snajpera oraz pomysł, jak wykorzystać tekst Zariego o przejmowaniu pałeczki w opisie linczu, co na opis przerobiła już Marta. Tak więc za wiele się nie napracowałem.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Safinetka » 2014-02-01, 14:03

Katalończyk napisał(a):Zapomniałbym Cię pochwalić! :) Zdecydowanie najlepiej poprowadzona edycja. Nie było choćby jednej malutkiej wpadki, wszystko było jasne i czytelne, a opisy szły Wam równo i zajebiście :)


Czy jest szansa, że kiedykolwiek Cię przekonamy, że bardzo dobrze poradziłeś sobie w roli MG (zwłaszcza w drugiej edycji)? W sumie to wypadałoby Cię jeszcze w końcu przekonać, że bardzo dobrze grasz i tworzysz świetne historyjki. Choćby Twoja część opisu linczu na Zarim jest genialna :D
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Katalończyk » 2014-02-01, 14:10

Ale o czo chodzi? :D To, że to była najlepiej poprowadzona edycja jest przecież prawdą :P O pierwszej edycji pisałem już wielokrotnie, do drugiej większych zastrzeżeń nie miałem, ale kilka razy zdarzyło mi się jebnąć przy liczeniu głosów, a ta była po prostu bezbłędna :)
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Oldman » 2014-02-02, 00:16

Jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na nazwę forum mafijnego... Kowdi musiał być przeszczęśliwy, gdy dostał linka... :P
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość