Forumowa Mafia - edycja 3

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez audia4 » 2014-01-31, 21:39

A frajerzy chcieli mnie ubić :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Katalończyk » 2014-01-31, 21:43

Brawo Panowie i sorry, że jeszcze mogłem Was w końcówce wprowadzić w błąd :D Zjebałem konkretnie z tym testamentem. Zająłem się dopatrywaniem czegoś w postach Manca i Audii, a całkiem zapomniałem o drugim i trzecim opisie mordu, które jeśli nie wyszły od Scaloniego, po prostu musiały być dziełem Zariego! :-P
W sumie, to jak sobie teraz pomyślę, mieliśmy sporego farta, że sytuacja się tak potoczyła :) Do Irona miałem po prostu czuja i tą pokraczną analizę dobierałem pod niego na siłę, żeby zrobić tylko jakikolwiek zwrot akcji i nie dopuścić do strzelania na ślepo przy stanie 10-4. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się do końca jego winy i naganiałem na niego głównie dlatego, aby szukać mafiozów wśród tych, którzy najchętniej się pod niego podpinali :P W końcu ten opis mógł wyjść spod klawiatury każdego - pozdrawiam Kowdi! :mrgreen:

Btw fajne te opisy Zari! :) Mam nadzieję, że lincz też przypadnie Ci do gustu :P
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Cozmo » 2014-01-31, 21:46

jun_or, jakim cudem drugi raz dostales role deta i znow sprawdziles OC?? :) Jednakze gratuluje ostatniego glosu. Sam w pewnym momencie pisalem, ze Zari zachowuje sie w tej edycji jak nie on, ale poprzez glosowania i popieranie kandydatur mafiozow mnie przekonal. Bardzo brawurowa zagrywka, chyba jednak za bardzo jak widac.

PS Opis genialny, dawno sie tak nie usmialem :D
All work and no play makes Jack a dull boy.
Cozmo
Bawarczyk
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2011-03-27, 21:22
Online: 7d 12h 24m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-01-31, 21:47

Haha, genialny opis linczu. Propsy. Bardzo fajnie się czytało. Tylko bramka Brunszwiku troszkę mnie wybiła ze skupienia..

Powiem tak: śmierć "mojego wafla" Katalończyka spie.rdoliła mi niemal cały plan. Szkoda, bo pewnie jeszcze kilka dni byśmy pograli
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Krasus » 2014-01-31, 21:52

Pięknie, świetna partia ze strony Miasta! Grom roboty odwalił Katalończyk, ale generalnie współpraca szła wam świetnie od samego początku. Mafia znowu mnie zadziwiła, naprawdę mieliście mocny skład (ironlemon, Krzysiek i Zari w sumie też), a powpadaliście fatalnie. Kiedy ktoś zbliży się do poziomu Mafii z pierwszej edycji? 8)

Bardzo fajnie obserwowało się grę z zewnątrz, ale jednak nie ma to jak siedzieć w samym środku akcji. W następnej edycji muszę zagrać! :)

Piekne opisy, zarówno mordów, jak i linczów. I tylko popieram Krzyśka, jako student Gospodarki Przestrzennej - układ miasta był zaplanowany naprawdę fatalnie, architekt tudzież planista się nie popisał :mrgreen:
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-31, 21:54

podobno ten opis z "przecinkami" to nie autorstwa irona tylko kowdiego :lol:

najlepsze jest czytanie z tajnego forum ;p dobra beka :)
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez jun_or » 2014-01-31, 21:57

Cozmo napisał(a):jun_or, jakim cudem drugi raz dostales role deta i znow sprawdziles OC?? :) Jednakze gratuluje ostatniego glosu. Sam w pewnym momencie pisalem, ze Zari zachowuje sie w tej edycji jak nie on, ale poprzez glosowania i popieranie kandydatur mafiozow mnie przekonal. Bardzo brawurowa zagrywka, chyba jednak za bardzo jak widac.

PS Opis genialny, dawno sie tak nie usmialem :D

Nie mam pojęcia, ale nie popełniłem już tego błędy żeby ślepo wierzyć w sprawdzenia.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-31, 21:58

Pięknie. Zasłużone MVP dla Katalończyka.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ZeldoPL » 2014-01-31, 21:59

scaloni napisał(a):podobno ten opis z "przecinkami" to nie autorstwa irona tylko kowdiego :lol:

najlepsze jest czytanie z tajnego forum ;p dobra beka :)


Pisałem o takiej możliwości podczas gry.
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-01-31, 22:05

ZeldoPL napisał(a):Pięknie. Zasłużone MVP dla...

Obrazek

A tak serio, widać, że mała liczba graczy spowodowała mały ruch w temacie. Sam czekam na 4 edycję i liczę na jakąś większą rolę :)
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Safinetka » 2014-01-31, 22:12

Za długo to sobie nie mistrzowałam, ale muszę przyznać, że to całkiem fajne doświadczenie. Mam nadzieję, że nie odczuliście jakoś bardzo, że na tym stanowisku nastąpiła zmiana i że spisałam się w swojej roli choć trochę lepiej niż mafia w drugiej edycji :wink:

Uważam, że mafia miała jednak trochę pecha. Iron wpadł przez przeczucie Katalończyka i przecinki kowdiego, a Krzysiek grał tak samo jak w pierwszej edycji, czyli: mam podejrzanego i zdania nie zmienię.
Zariemu muszę przyznać, że pisał naprawdę świetne mordy, ale to właśnie one go zgubiły.
Krasus napisał(a):I tylko popieram Krzyśka, jako student Gospodarki Przestrzennej - układ miasta był zaplanowany naprawdę fatalnie, architekt tudzież planista się nie popisał :mrgreen:


Następną mapkę róbta se sami! Człowiek się stara i chce żeby każdy w mieścinie znalazł coś dla siebie, to tylko krytykują :cry:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez scaloni » 2014-01-31, 22:41

taka edycja rozgrzewkaowa :) oby w następnej o ile zbierze się co najmniej 25 osób było lepiej :)
brawo Katalończyk ;) pomijając samobója w moją stronę :> wykonałeś najlepszą robotę.. to było kluczowe, złapać pierwszego mafioze, bo później już poszło z górki :D
może gdyby w I edycji udało się tak samo, to wynik byłby inny? 8) a może gdyby w II edycji nie było Oldmana to może byśmy ku*wa wygrali :evil: ;p

btw dobrze, ze Zeldo na końcu ogarnął, bo byśmy do jutra grali mając wystawionego przez samego siebie OC
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Zari » 2014-01-31, 22:48

Gdyby Katalończyk nie zabiły samego siebie to jestem przekonany, że jeszcze PRZYNAJMNIEJ dwa lincze bym przeżył ;)
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez Krzysiek » 2014-01-31, 23:23

Krasus napisał(a):popieram Krzyśka, jako student Gospodarki Przestrzennej

Jako student gospodarki przestrzennej mam prawo wygłaszać takie tezy :P Stawiasz piwo jak będziesz we Wro :P

Btw, powpadaliśmy na totalnych pierdołach, ale to Katalończyk bezapelacyjnie zasługuje na tytuł przekozaka tej rozgrywki. Ajrona wyczuł w sumie bez żadnych argumentów, do mnie przyczepił się po tym głosowaniu uparcie na Dzionego, czym dość mocno się podłożyłem (no nic, przy następnej rozgrywce będę mądrzejszy ;) ) ALE poza nim praktycznie nikt nie wyczuł nic podejrzanego, śmiem twierdzić że gdyby został odstrzelony tak wcześnie jak to było planowane to dzisiaj byłoby jeszcze przynajmniej dwóch mafiozów :P Ale nic , miasto wygrywa w pełni zasłużenie ;P

Swoją drogą do czasu ujawnienia się terrorysty dałbym sobie rękę uciąć, że Katalończyk jest detektywem :P Naprawdę, jestem pod wrażeniem dedukcji ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Forumowa Mafia - edycja 3

Postprzez ironlemon » 2014-01-31, 23:35

No to po ptokach :P Piszę z telefonu, więc może dodam jeszcze trochę przemyśleń później, ale tak na szybkiego:

Gratulacje dla miasta, choć nie mogę przeboleć tego, że wpadłem przez przeczucie - wszyscy już widzą, że moje tłumaczenie z przecinkami było 100% serio, bo tamtego opisu mordu bym nie popełnił :P Inna sprawa, że być może mógłbym się lepiej kryć, gdybym miał trochę więcej doświadczenia... W ogóle schlebia mi, że wszyscy traktowali mnie jak "ogarniętego i doświadczonego", podczas gdy w pierwszej edycji zaspałem i wyleciałem na starcie, a w drugiej jako miastowy nie walnąłem do końca gry prawie żadnego trafionego tropu :lol:

Jeśli coś dokumentnie zjebaliśmy, to sam start, bo do pierwszego linczu wszyscy odnosili się przez całą grę i oczyszczono tak wiele osób, a myśmy zagrali wtedy bez głębszego zastanowienia, jakie to mogło mieć konsekwencje.

Gratulacje przede wszystkim dla Katalończyka (intuicja poziom hard :D), natomiast kolegom po fachu należą się osobne podziękowania:
Zari - gra z Tobą to niezły rollercoaster :D Sprawiasz wrażenie, jakbyś najpierw pisał, a potem myślał, a na koniec i tak wychodzi na Twoje :D Z perspektywy czasu uważam samodzielne rzucenie się na miasto za samobójstwo (i to nie osobista wrzuta - po prostu w mieście musiałyby być same kołki, żeby to skopać), ale brawo, że pociągnąłeś to tak daleko i miałeś (małe, ale jednak) szanse pociągnąć to dłużej.
Kowdi - szkoda, że to się tak szybko posypało, bo na moje gdybyś nie został drugim podejrzanym w Przecinekgate, to mógłbyś całkiem długo wytrzymać :)
Krzysiek - bez kitu, też pomyślałem, że Katalończyk jest detem, jak Cię wskazał :D Najbardziej mi szkoda tego przegapionego głosu (który przecież rzeczywiście przegapiłeś!), bo nie sądziłem, że dla miasta zrobi się tego aż tak silny argument przeciw Tobie.

Dzięki wielkie dla Pary Prowadzącej :D Opisy linczów były co jeden, to lepszy, no i miło, że zasady były jasne i respektowane bez wyjątków.

Podsumowując - dawać czwartą edycję :twisted:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości