Forumowa mafia - edycja 4

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Krasus » 2014-02-22, 09:31

Jeżeli szefowa mówi, że w Krasusa, to czego bym nie napisał, to już się nie obronię. Przykre tylko, że sami sobie komplikujemy rozgrywkę przy samej mecie.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-02-22, 10:17

No to skoro Krasus to Krasus. Obyś miała racje Safinetka to może już jutro skończymy.
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Sztalper » 2014-02-22, 14:11

Głos poszedł. Jeszcze się okaże, że wygramy prawie przegraną grę :D
Sztalper
Madridista
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2013-07-11, 22:43
Online: 10m 53s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Dziony » 2014-02-22, 15:19

Brawo Rael! Mafiozi się musieli mocno zmarszczyć jak zobaczyli, że im mord nie wyszedł. To dziś Krasus, jutro Sracz i mam nadzieje, że kończymy te gre. Oczywiście głos już wysyłam.

Ale tak btw. to jest naprawdę najlepsza edycja ever ;)
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Mistrz Gry » 2014-02-22, 20:22

Krasus - ofiara linczu miasta - niewinny

Krasus, masz prawo do jeszcze jednego posta - testamentu, który musisz opublikować najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Głosy:
Krasus - wszyscy (oprócz zamordowanego, który nie zagłosował)


Lista graczy: [/i]
1. OSZA - siódma ofiara linczu miasta - niewinny [*]
2. Krasus - trzynasta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
3. Pietras - czwarta ofiara mordu mafii [*]
4. Katalończyk - dziesiąta ofiara linczu miasta - winny - Ojciec Chrzestny [*]
5. upek - trzecia ofiara mordu mafii [*]
6. mancipium - pierwsza ofiara mordu mafii [*]
7. scaloni - trzecia ofiara linczu miasta - niewinny [*]
8. ironlemon - szósta ofiara mordu mafii
9. Borussen - jedenasta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
10. dejvid320 - piąta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
11. Safinetka
12. Jun_or - dziewiąta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
13. audia4 - dwunasta ofiara linczu miasta - winny [*]
14. Krzysiek - usunięty z gry - niewinny [*]
15. Rael
16. Cozmo - piąta ofiara mordu mafii [*]
17. Oldman - druga ofiara linczu miasta - niewinny [*]
18. Sztalper
19. Tuśka - szósta ofiara linczu miasta - winna [*]
20. Drewniany Sracz
21. Dziony
22. eUrban91 - pierwsza ofiara linczu miasta - niewinny [*]
23. Krimson - druga ofiara mordu mafii [*]
24. ZeldoPL - czwarta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
25. gacek1197 - ósma ofiara linczu miasta - niewinnny [*]

Punkty karne:
- Pietras (1pkt. za brak głosu)
- Drewniany Sracz (1pkt. + 1,5 pkt.)
- Krzysiek (1 pkt. + 1,5 pkt. + 1 pkt. + 1,5 pkt. - usunięty - niewinny[*])

Trzynasty lincz miasta: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262427#262427

Dwunasty lincz miasta i siódmy mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262310#262310

Jedenasty lincz miasta: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262213#262213

Dziesiąty lincz miasta i szósty mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261847#261847

Dziewiąty lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261601#261601

Ósmy lincz miasta i piąty mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?t=2 ... &start=660

Siódmy lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261279#261279

Szósty lincz miasta i czwarty mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261170#261170

Piąty lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=260864#260864

Czwarty lincz miasta i trzeci mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=260745#260745

Trzeci lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=195

Drugi lincz miasta i drugi mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=195

Pierwszy lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=105

Pierwszy mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=105
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Sztalper » 2014-02-22, 20:38

WTF? :| Jeśli nie Krasus, to Drewniany Sracz leci, ta?
Sztalper
Madridista
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2013-07-11, 22:43
Online: 10m 53s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-02-22, 20:46

Czyli jutro szykuje się koniec gry skoro aż tak bardzo chcecie mnie zlinczować, a sytuacja wygląda 3-2. Może jeszcze uda mi się Was jakoś przekonać, aby na mnie jutro nie głosować, ale raczej Safinetki nikt nie przekrzyczy w obecnej sytuacji i to ona ma teraz władzę w mieście.
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Krasus » 2014-02-23, 11:30

O, jedenasta, a po linczu przybyły całe 2 posty. Dzisiaj już nikt nie jest taki pewny, co dalej robić?

No nic, macie swoją szefową, niech ona was dalej prowadzi, chociaż długo to nie potrwa, bo pewnie dzisiaj zostanie zamordowana. Wierzę że sobie poradzicie i bez mojego testamentu ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Safinetka » 2014-02-23, 12:12

Krasus napisał(a):O, jedenasta, a po linczu przybyły całe 2 posty. Dzisiaj już nikt nie jest taki pewny, co dalej robić?

No nic, macie swoją szefową, niech ona was dalej prowadzi, chociaż długo to nie potrwa, bo pewnie dzisiaj zostanie zamordowana. Wierzę że sobie poradzicie i bez mojego testamentu ;)

Zobacz, Ty nawet po śmierci się nie wychylasz i grasz asekurancko (no po prostu modelowy mafioza) - nie chcesz podać swoich typów. :P

Teraz już nie mamy prawa do błędu, a do tego musimy być jednomyślni! Nawet jeśli wszyscy niewinni zagłosują na mafiozów, ale na 2 różnych, to mafia doprowadzi do remisu i wygra! Dlatego też proszę wszystkich o głosowanie na Dzionego! Już podaję argumenty!

Po pierwsze, brak głosów w pierwszym linczu, w sytuacji gdy kilka osób żartowało, że Dziony jest w mafii. W tej sytuacji podpięcie się mafii wydawałoby się rzeczą oczywistą, a jednak nie dostał ani jednego głosu. Zauważył to już Oldman w swoim testamencie, a mnie też się to wydaje co najmniej dziwne. Tu macie cytat z testamentu Oldmana:
Oldman napisał(a):d) Dziony - podejrzewam go od początku. Głosy na Zeldo są bezpieczne i przy braku podejrzeń zrozumiałe, więc nie o to mi chodzi. Dziwi mnie natomiast... brak głosów na Dzionego w pierwszym linczu. Jak już pisałem, mafia chętnie podpina się pod osoby, na które spodziewa się głosów/na które jest wytłumaczenie głosu. Kilka osób żartowało sobie, że Dziony jest w mafii, tymczasem ten nie dostaje żadnego głosu? Żaden mafioza się nie podpiął? Do tego zastanawiają mnie te posty:
Dziony napisał(a):Ej no teraz by była straszna chamówka jakby mafia znowu Oldmana wykosiła na wejściu. Poprowadził nam z Safinetką poprzednią edycję to niech sobie teraz chłopak pogra ;)

Dziony napisał(a):Wychodzę z propozycją, żeby z okazji złota Stocha nie robić dzisiaj mordu!

Pierwszy post jest bardzo miły dla mnie, ale jakoś pachnie mi taką próbą zdobycia mojej przychylności, a to jest dla mnie mocno podejrzane. Mafia bardzo lubi zaprzyjaźniać się z niewinnymi, wszak po śmierci takiego niewinnego można samemu zostać oczyszczonym. Drugi post to albo średnio śmieszny żart, albo próba pokazania się jako super-mega-hiper miastowy, który chce wynegocjować brak mordu. :P
No i jeszcze do myślenia daje mi to:
eUrban91 napisał(a):Dziony już dwa posty na bank jest w mafii, a nawet to OC!! :D

A nuż OC wybrał eUrbana właśnie ze względu na ten post? Może mafia bała się, że ten żarcik eUrbana może się przerodzić potem w oskarżenia?


Za to w drugim linczu, gdy zrobił się chaos przy Oldmanie i na Dzionego nikt już nie zwracał uwagi, to ten nagle dostaje głos od audia4. No tak, skoro można założyć, że Dziony nie dostanie jakiś przypadkowych głosów, to jakiś mafioza mógł sobie tu spokojnie zrobić alibi.

Do tego zauważcie, że w tej edycji mafia nie broni swoich. Ba, wręcz przy najmniejszych podejrzeniach naganiają na nich jako pierwsi. Wiemy już, że na Tuśkę głosowało co najmniej 3 mafiozów, więc głosy na nią nie są żadnym alibi. W linczu jun_or vs audia4 na swojego naganiał Katalończyk, więc i głos Dzionego można spokojnie uznać za element budowania sobie pozycji w mieście.

O tym, że mafia lubi się zaprzyjaźniać z niewinnymi pisało już kilka osób, które mają doświadczenie z gry po tej złej stronie np. Krasus, Oldman. I Dziony się w to idealnie wpasowuje. Zobaczcie posty wycytowane wyżej, choćby propozycja, żeby nie robić mordu.

A tutaj to już zupełny śmiech na sali:
Dziony napisał(a):No jakoś specjalnie niewinność Borussena to mnie nie zdziwiła. Co do jutrzejszego linczu to nawet nie ma co pisać. Już teraz wysyłam swój głos na audi. No i mam przy okazji małą satysfakcje bo już od kilku dni chcę, żeby go zlikwidować :) tym razem miałem racje :)

Nie dziwi go niewinność Borussena, ale przed linczem słowem się na ten temat nie zająknął, choć wcześniej cały czas krzyczał o winie audiego! Pewnie zaraz przyleci i będzie się tłumaczył, że nie chciał mi podpaść, w końcu kto śmie zadzierać z Szefową :P Ale tak serio, to jest to czysto mafijna zagrywka - podpiąć się pod lincz na niewinnym, nie próbować przekonać innych do zmiany zdania, a potem krzyczeć, że się podejrzewało, że zlinczowany będzie niewinny.

Chciałam zauważyć jeszcze jedną rzecz. Dziony zupełnie nie próbuje pomóc w tych ostatnich momentach. W sumie nikt nie próbuje, ale ten się nawet nie odzywa, choć jest na forum! Sprawdzałam wczoraj listę obecnych i był na forum po linczu przynajmniej 4 razy, ale nie napisał ani słowa. Ewidentnie czeka na moją lub Raela decyzję, żeby nam nie podpaść, nie wychylić się.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Dziony » 2014-02-23, 13:32

No nie wierze. Czyli po Krasusie teraz to ja jestem winny? Sracz i Sztalper pewnie śmieją się w głos i już zacierają ręcę. No bo mnie i mafiozów już jest wszystko jasne: Rael jest księdzem, Ty Safinetko jesteś niewinna, Sracz, Sztalper i ja wiemy, że ja jestem niewinny.

Że nie dostałem żadnych głosów w 1 linczu? Że zagłosował na mnie audi? Powiem szczerze - co ja mogę na to poradzić? Może właśnie tego się spodziewała mafia? Wiadomo, że mafiozi często głosują na siebie na początku ale później może się to obrócić przeciwko im. Może tak właśnie zakładali, że po śmierci audi będziemy szukać takich powiązań i kupią sobie jeden lincz więcej w kryzysowym momencie kiedy nagonka pójdzie na mnie. Niestety z tego co widzę tak właśnie się dzieje i dziś kończymy porażką.

Bo staram się być miły to od razu jestem w mafii i próbuje się zakolegować z niewinnymi? No przecież wiadomo, że bardziej miastu pomogę kłócąc się z kim popadnie i rzucając winnymi na prawo i lewo wymieniając połowę graczy.

Nie krzyczałem głośno, że Borussen jest niewinny? A co by to dało? Czy ktoś mnie chociaż raz posłuchał w tej grze? Czy odniósł się choć raz do moim postów? Ale jak już trzeba kogoś zlinczować to patrzcie. Dziony jednak z nami gra! NO NIESAMOWITE! Nie jestem takim typem człowieka, żeby prosić się o uwagę dlatego machnąłem na to ręką i po prostu starałem się nam nie przeszkadzać. Przecież nie od dziś wiadomo, że w tej grze słucha się 4-5 osób a reszta to statyści. Zobaczcie, że mafia zostawiła sobie na koniec samych mało aktywnych graczy bo tacy w niej zostali i od 2-3 mordów walą w głośnych żeby trudniej było ich namierzyć. Teraz prym wiedzie Safinetka i mimo, że wczoraj chciała walić w Sracza dziś jednak powinienem lecieć ja. Super

Dlatego pewnie nic to da ale jeszcze raz was proszę: przeczytajcie posty moje, Sracza i Sztalpera. Przejrzyjcie głosowania. Naprawdę według was to ja jestem winny a nie, któryś z nich? Mi to naprawdę wszystko jedno w kogo dziś uderzymy czy to będzie Drewniany czy Sztalper. Błagam nie kompromitujmy się na ostatniej prostej!
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Safinetka » 2014-02-23, 14:08

Dziony napisał(a):Czyli po Krasusie teraz to ja jestem winny? Sracz i Sztalper pewnie śmieją się w głos i już zacierają ręcę. No bo mnie i mafiozów już jest wszystko jasne: Rael jest księdzem, Ty Safinetko jesteś niewinna, Sracz, Sztalper i ja wiemy, że ja jestem niewinny.

Niby wszystko jasne, a mimo że non-stop siedzisz na forum, to nic nie raczyłeś napisać. :roll:

Dziony napisał(a):Dlatego pewnie nic to da ale jeszcze raz was proszę: przeczytajcie posty moje, Sracza i Sztalpera. Przejrzyjcie głosowania. Naprawdę według was to ja jestem winny a nie, któryś z nich?

Biorąc pod uwagę, że posty i głosowania mógł rozpisywać Wam Katalończyk, to jakoś nie za bardzo jest to dla mnie argument. Oczywiście, któryś z nich jest winny, tyle że raczej z Tobą.

Jeszcze wczoraj wydawało się logiczne, że mafia nie chciała dobić Tuśki, więc najbardziej podejrzani byli Krasus i Sracz, ale gdy wiemy już, że de facto Tuśka została zlinczowana głosami swoich, to całą teorię trzeba było budować od początku i Twoje akcje gwałtownie spadły.

Jeszcze ewentualnie napiszę coś koło 19, a potem to już tylko testament, bo nie mam wątpliwości, że dziś w mordzie lecę ja. Jeszcze raz proszę o ładny opis mordu :P

PS. Głos już wysłałam. Najpierw nikt mi nie pomaga, a potem wszyscy płaczą, że nie jestem nieomylna, więc i tak odpowiedzialność biorę na siebie i proszę niewinnych o jednomyślność.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Dziony » 2014-02-23, 14:38

Nie będziesz się musiała trudzić z testamentem bo dzisiejszy mord nie będzie potrzebny. Grę kończymy po linczu na mnie. Rzucenie się dziś na mnie jest OGROMNYM błędem. Klapki na oczy i nic nie zmieni Twojej decyzji. Rael Ty myślisz tak samo jak Safinetka czy po prostu żeby się nie wyłamywać zagłosujesz tak jak Ona?

Mam jeszcze raz powtórzyć? Jestem na forum i nic nie piszę bo i tak jestem w tej edycji olewany po całości od samego początku. Powiedz szczerze: co by zmieniły moje wypowiedzi? No właśnie. Raczej tylko jeszcze bardziej byście mnie podejrzewali bo by było: ooooo tak to nic nie pisał a teraz nagle jest aktywny. Na pewno jest w mafii!

Myślałem, że dotrwamy chociaż do tego 2 vs 1 ale widzę, że to były złudne nadzieje. Gratulacje dla mafii za świetne kitranie i podszywanie się pod miastowych. Widzimy się w następnej edycji
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Dziony » 2014-02-23, 16:08

Jeszcze mi się jedna rzecz w oczy rzuciła. Jak jestem na forum i się nie odzywam tutaj to znaczy, że jestem w mafii? Sztalper też jest na forum, udziela się 10 razy częściej ode mnie w różnych wątkach, tutaj praktycznie też milczy i on już jest czysty tak? Safinetko przemyśl to jeszcze raz przed tą 21. Głos jeszcze możesz zmienić. Naprawdę dowody na to, że jestem w mafii są takie mocne? Nie wydaje mi się. Aż tak bardzo nie chcecie mi zaufać?

A co do Sracza to całkowite propsy ode mnie. Typ po prostu zagrał swoje, był na świeczniku już kilka razy i za każdym razem udało mu się wywinąć. Za to ode mnie szczere gratulacje!
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Safinetka » 2014-02-23, 20:06

Dziony napisał(a):Klapki na oczy i nic nie zmieni Twojej decyzji. Rael Ty myślisz tak samo jak Safinetka czy po prostu żeby się nie wyłamywać zagłosujesz tak jak Ona?

No takimi tekstami z pewnością mnie przekonasz. A Rael już pisał wcześniej, że Cię podejrzewa. Wczoraj sytuacja wyglądała zupełnie inaczej i choć od dawna mam wrażenie, że piszesz inaczej niż w poprzednich edycjach, to logiczne wydawało mi się, że rozkład głosów wskazuje na Krasusa i Sracza, skoro jednak Krasus okazał się niewinny, to nie mogę przejść obojętnie koło Twojego zachowania. Zwłaszcza na początku tych miłych tekścików było za dużo, no i jakoś ciągle mnie dręczy, dlaczego nie dostałeś w pierwszym linczu żadnego głosu... I jeszcze raz co do tego, że tak zupełnie zmieniłam front od wczoraj, no cóż moje zdanie o audia4 też zmieniało się jak w kalejdoskopie, ale na koniec wybrałam słusznie. Wierzę, że teraz też mam rację :wink:

Dziony napisał(a):Mam jeszcze raz powtórzyć? Jestem na forum i nic nie piszę bo i tak jestem w tej edycji olewany po całości od samego początku. Powiedz szczerze: co by zmieniły moje wypowiedzi? No właśnie. Raczej tylko jeszcze bardziej byście mnie podejrzewali bo by było: ooooo tak to nic nie pisał a teraz nagle jest aktywny. Na pewno jest w mafii!

Rozumiem, że ja powinnam się po pierwszej edycji obrazić, bo nikt nie zwrócił uwagi na mojego posta w którym oskarżyłam dejvida? A w drugiej może o to, że jak pisałam, że scaloni jest jak dla mnie podejrzany, to też nikt nie zwrócił na to uwagi?

Dziony napisał(a):Myślałem, że dotrwamy chociaż do tego 2 vs 1 ale widzę, że to były złudne nadzieje. Gratulacje dla mafii za świetne kitranie i podszywanie się pod miastowych. Widzimy się w następnej edycji

Wiesz bardzo podobnego posta już w tej edycji czytałam, jest tylko jeden malutki problem. Wiesz jaki? Pisał go... Katalończyk.

Rael jeśli mam rację i to Dziony jest w mafii, to z jutrzejszym głosem wstrzymaj się do czasu mojego testamentu. Powinnam wyrobić się do 19.
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Mistrz Gry » 2014-02-23, 20:27

"Ciało ludzkie zaczyna się rozkładać cztery minuty po śmierci. Coś co kiedyś było siedliskiem życia, przechodzi teraz ostatnią metamorfozę. Zaczyna trawić samo siebie. Komórki rozpuszczają się od środka. Tkanki zmieniają się w ciecz, potem w gaz. Już martwe, ciało staje się stołem biesiadnym dla innych organizmów. Najpierw dla bakterii, potem dla owadów. Dla much. Muchy składają jaja, z jaj wylegają się larwy. Larwy zjadają bogatą w składniki pokarmową pożywkę, następnie emigrują. Opuszczają ciało w składnym szyku, w zwartym pochodzie, który podąża zawsze na południe. Czasem na południowy wschód lub południowy zachód, ale nigdy nie na północ. Nikt nie wie dlaczego. Do tego czasu zawarte w mięśniach białko zdążyło się już rozłożyć, wytwarzając silnie stężony chemiczny roztwór. Zabójczy dla roślinności, niszczy trawę, w której pełzną larwy, tworząc swoistą pępowinę śmierci ciągnącą się aż do miejsca, skąd wyszły. W sprzyjających warunkach – na przykład w dni suche i gorące, bezdeszczowe – pępowina ta, ten pochód tłustych, żółtych, rozedrganych jak w tańcu czerwi, może mieć wiele metrów długości. Jest to widok ciekawy, a dla człowieka z natury ciekawskiego cóż może być bardziej naturalne niż chęć zbadania źródła tego zjawiska?"
Safinetka roześmiała się czytając ostatnie zdanie.
- Już nie jesteś taki szlachetny, co Ojcze? - rzuciła radośnie do trupa leżącego w kącie pokoju.
Po śmierci Katalończyka, Marta nie pozwoliła zakopać ciała zmarłego i zaciągnęła je do swojej chatki. Jej kaprys częściowo spowodowany był fascynacją do literatury Beckett'a, a częściowo tym, że znęcanie się nad Kamilem niezwykle jej się spodobało. Fetor unoszący się w pomieszczeniu i widok rozkładającego się mięsa, miast wzbudzać w niej wstręt, wywoływał jedynie rozkoszne uczucie satysfakcji. Nic nie jest tak cudowne jak smak zemsty. Wciąż czuła złość do Katalończyka. On dobrze wiedział jak bardzo chciała trafić do mafii, a mimo to nie zaproponował jej współpracy. Jego ludzie będą z tego powodu cierpieć! Jednak nim miało to nastąpić, Safinetka chciała jeszcze nasycić się widokiem rozkładającego się Dona.
Od kontemplacji ludzkich zwłok wyrwał ją hałas z pomieszczenia obok. Wparowała do niego w mgnieniu oka, jednak jak się okazało był to tylko okrzyk zwycięstwa Grześka na nagraniu VHS. Zapomniała, że rano włączyła ten mecz. Jedno z najpiękniejszych zwycięstw Oldmana w karierze. Po 12 godzinach gry wygrał walkowerem, po tym jak jego rywal doznał zawału. Widok jej lubego wprowadził ją w melancholijny nastrój. Dopiero po dłuższej chwili zorientowała się, że w pokoju jest ktoś jeszcze. W pośpiechu chwyciła to co miała pod ręką. Rakieta Grzesia rozpadła się jednak po mocniejszym chwycie.
- No tak. Przecież zawsze miał takie drobne rączki...
Mężczyzna w czerni nie próbował jej jednak atakować. Bez słów wręczył dziewczynie paczkę i opuścił jej dom. Pakunek zawierał pałeczkę sztafetową oraz kartkę z napisem:
"Twój czas właśnie nadszedł. Zostaw to miasto pełne ameb i przejmij pałeczkę". Podpisano przez Katalończyka.


Safinetka - ofiara mordu mafii [*]

Safinetka, masz prawo do jeszcze jednego posta - testamentu, który musisz opublikować najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Dziony - ofiara linczu miasta - winny [*]

Dziony, masz prawo do jeszcze jednego posta - testamentu, który musisz opublikować najpóźniej do jutrzejszego linczu.

Głosy:
Dziony - wszyscy (oprócz zamordowanego, który nie zagłosował)


Lista graczy: [/i]
1. OSZA - siódma ofiara linczu miasta - niewinny [*]
2. Krasus - trzynasta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
3. Pietras - czwarta ofiara mordu mafii [*]
4. Katalończyk - dziesiąta ofiara linczu miasta - winny - Ojciec Chrzestny [*]
5. upek - trzecia ofiara mordu mafii [*]
6. mancipium - pierwsza ofiara mordu mafii [*]
7. scaloni - trzecia ofiara linczu miasta - niewinny [*]
8. ironlemon - szósta ofiara mordu mafii
9. Borussen - jedenasta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
10. dejvid320 - piąta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
11. Safinetka - ósmy mord mafii [*]
12. Jun_or - dziewiąta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
13. audia4 - dwunasta ofiara linczu miasta - winny [*]
14. Krzysiek - usunięty z gry - niewinny [*]
15. Rael
16. Cozmo - piąta ofiara mordu mafii [*]
17. Oldman - druga ofiara linczu miasta - niewinny [*]
18. Sztalper
19. Tuśka - szósta ofiara linczu miasta - winna [*]
20. Drewniany Sracz
21. Dziony - czternasta ofiara linczu miasta - winny [*]
22. eUrban91 - pierwsza ofiara linczu miasta - niewinny [*]
23. Krimson - druga ofiara mordu mafii [*]
24. ZeldoPL - czwarta ofiara linczu miasta - niewinny [*]
25. gacek1197 - ósma ofiara linczu miasta - niewinnny [*]

Punkty karne:
- Pietras (1pkt. za brak głosu)
- Drewniany Sracz (1pkt. + 1,5 pkt.)
- Krzysiek (1 pkt. + 1,5 pkt. + 1 pkt. + 1,5 pkt. - usunięty - niewinny[*])

Czternasty lincz miasta i ósmy mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262557#262557

Trzynasty lincz miasta: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262427#262427

Dwunasty lincz miasta i siódmy mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262310#262310

Jedenasty lincz miasta: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=262213#262213

Dziesiąty lincz miasta i szósty mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261847#261847

Dziewiąty lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261601#261601

Ósmy lincz miasta i piąty mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?t=2 ... &start=660

Siódmy lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261279#261279

Szósty lincz miasta i czwarty mord mafii: http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=261170#261170

Piąty lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=260864#260864

Czwarty lincz miasta i trzeci mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=260745#260745

Trzeci lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=195

Drugi lincz miasta i drugi mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=195

Pierwszy lincz miasta: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=105

Pierwszy mord mafii: http://www.bayern.tdcg.pl/viewtopic.php ... &start=105
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości