Forumowa mafia - edycja 4

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Borussen » 2014-02-27, 22:24

ironlemon napisał(a):Ja tam bym nie rezygnował z następnych edycji, ale co ja tam wiem!


I tak bym sobie pograł max dwa dni, bo mam już od kilku graczy z urzędu głos w pierwszym linczu. :-D
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Oldman » 2014-02-27, 22:36

Borussen napisał(a):
ironlemon napisał(a):Ja tam bym nie rezygnował z następnych edycji, ale co ja tam wiem!


I tak bym sobie pograł max dwa dni, bo mam już od kilku graczy z urzędu głos w pierwszym linczu. :-D

To i tak Cię nie minie. Ale jak pokażesz przez te dwa dni, że wyciągasz wnioski, to już w kolejnej edycji tych głosów mieć nie będziesz. Przynajmniej ode mnie.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez ironlemon » 2014-02-27, 22:46

Oldman napisał(a):
Borussen napisał(a):
ironlemon napisał(a):Ja tam bym nie rezygnował z następnych edycji, ale co ja tam wiem!


I tak bym sobie pograł max dwa dni, bo mam już od kilku graczy z urzędu głos w pierwszym linczu. :-D

To i tak Cię nie minie. Ale jak pokażesz przez te dwa dni, że wyciągasz wnioski, to już w kolejnej edycji tych głosów mieć nie będziesz. Przynajmniej ode mnie.

I o to mi właśnie chodzi ;)
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Safinetka » 2014-02-27, 23:03

ironlemon napisał(a):Jeszcze odnosząc się do sytuacji z Tuśką - spróbujcie sobie to wszystko teraz wyobrazić, wiedząc już, że byłem niewinny. Moja mina, kiedy oboje sprawdziliśmy wynik linczu na niej podczas wyjazdu, musiała być bezcenna :lol: Teraz wiem, że mogłem sobie gadać "ohoho, swojej dziewczyny będę podwójnie pilnował!", ale to jest 100x trudniejsze niż myślałem. Z jednej strony chce się być pierwszą osobą, która wychwyci jakąś nieprawidłowość w jej zachowaniu, a z drugiej ostatnią, która zepsuje jej grę przez naciągane oskarżenia. Powstrzymywałem się z nim do ostatniej chwili i wyszło jak wyszło - Marta 1, Lemon 0 ;)


Ja wiem jak to jest, więc choć miałam chwilę wahania, to później, gdy postanowiłam zastosować taktykę Borussena (chodzi mi o znalezienie jakiegoś niewinnego, a nie o sianie chaosu :P ) to byłam prawie pewna, że jesteś niewinny. Dlatego potrzebowałam tego linczu na jun_orze, by mieć jasną sytuację, że to Katalończyk jest w mafii.

ironlemon napisał(a):Safinetka - wierz mi, aż do Twojego ataku na Katalończyka byłem gotów sporo postawić na to, że albo Ty jesteś OC, albo jesteś w mafii razem z nim :D Całe szczęście, że to zrobiłaś, bo o ile Twoje argumenty na niego nie były dużo mocniejsze niż to, co padało w jego kierunku wcześniej, o tyle jego obrona "zwycięskim" tonem wyjaśniła mi wszystko. No i tak łatwe podczepienie się pod Borussena, kiedy reszta go konkretnie wyśmiała, też było co najmniej dziwne :mrgreen: One for the team! :564:

No wiesz? Ja w mafii? Ja zawsze jestem niewinna, tak jak OSZA :lol: Wiem, że do pewnego momentu grałam naprawdę kiepsko, no ale oskarżanie mnie, o obecność w mafii... Na szczęście Cię przekonałam, że gramy po jednej stronie :wink:

ironlemon napisał(a):To za ile zbieramy się na piątą? :D :D :D


Ja to chyba najwcześniej w połowie kwietnia bym grała, ale jak będziecie grali wcześniej, to pewnie rzucę okiem :wink:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez jun_or » 2014-02-28, 08:57

Safinetka napisał(a):Ja wiem jak to jest, więc choć miałam chwilę wahania, to później, gdy postanowiłam zastosować taktykę Borussena (chodzi mi o znalezienie jakiegoś niewinnego, a nie o sianie chaosu :P ) to byłam prawie pewna, że jesteś niewinny. Dlatego potrzebowałam tego linczu na jun_orze, by mieć jasną sytuację, że to Katalończyk jest w mafii.

dobrze wiedzieć, że się na coś przydałem.
ironlemon napisał(a):Drugie ogłoszenie parafialne - tak, jun_or, masz u mnie obiecane dwa piwa :P

Spoko - proponuje przy okazji tegorocznego finału LM z udziałem Bayernu :P
ironlemon napisał(a):jun_or - tak, wiem, schrzaniłem Ci grę wzorowo, mea culpa, itp., itd. :p No ale co miałem zrobić, jak grałeś jak mafioza, broniłeś się jak mafioza, jesteś groźnym i ogarniętym graczem... No cóż, zrobiłem Borussena i to chyba w większym stopniu niż sam Borussen. On został uchroniony przed kompromitacją w ostatniej chwili, a ja niestety dopiąłem swego. Powinna była zapalić mi się lampka, że w zasadzie żaden z pozostałych przy życiu ogarniętych do ostatniej chwili nie popierał mojego głosu. Ot, nauczka na przyszłość.

To była bardzo słaba edycja w moim wykonaniu. Tak jak to napisałeś - niektórzy gracze (w tym ja) zbytnio trzymali się swoich tropów i nie byli otwarci na argumenty innych.
I zgadzam się z Tobą - nauczka na przyszłość.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez mancipium » 2014-02-28, 09:18

nie wiem czy padla odpowiedz, ale dlaczego ja w 1 mordzie?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez audia4 » 2014-02-28, 09:25

mancipium napisał(a):nie wiem czy padla odpowiedz, ale dlaczego ja w 1 mordzie?


Gdy dostałem PW z rolą to widziałem, że Ty też wchodziłeś na skrzynki ;D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez mancipium » 2014-02-28, 09:29

ok czyli tak jak myslalem :) dobrze ze mialem najbardziej (cenzura) z rol.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Borussen » 2014-02-28, 12:47

Oldman napisał(a):To i tak Cię nie minie. Ale jak pokażesz przez te dwa dni, że wyciągasz wnioski, to już w kolejnej edycji tych głosów mieć nie będziesz. Przynajmniej ode mnie.


Po pierwsze, w dwa dni nie da się pokazać zbyt wiele, można co najwyżej się nie wychylać i tyle, jeśli mafia gra poprawnie to ciężko żeby się jakieś poszlaki pojawiły przed pierwszym linczem.

Po drugie, mylisz się. Jak nie zagram to mnie minie. :-D
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez jun_or » 2014-02-28, 12:50

Borussen napisał(a):
Oldman napisał(a):To i tak Cię nie minie. Ale jak pokażesz przez te dwa dni, że wyciągasz wnioski, to już w kolejnej edycji tych głosów mieć nie będziesz. Przynajmniej ode mnie.


Po pierwsze, w dwa dni nie da się pokazać zbyt wiele, można co najwyżej się nie wychylać i tyle, jeśli mafia gra poprawnie to ciężko żeby się jakieś poszlaki pojawiły przed pierwszym linczem.

Zawsze są skrzynki.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Borussen » 2014-02-28, 14:28

Skrzynki to totalna lipa, opcja dla ludzi, którzy próbują w cwaniacki sposób obejść zasady zamiast zagrać jak człowiek (tak, zdaję sobie sprawę, że Oldman tak zrobił w pierwszej edycji, ale zdania nie zmieniam i nie popieram czegoś takiego).

"Najechałem myszką na nick użytkownika, przeglądał skrzynkę i okazał się być w mafii, ale ze mnie zajebisty tropiciel". ^^

Więc podziękuję. :-P
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Oldman » 2014-02-28, 15:36

Borussen napisał(a):
Oldman napisał(a):To i tak Cię nie minie. Ale jak pokażesz przez te dwa dni, że wyciągasz wnioski, to już w kolejnej edycji tych głosów mieć nie będziesz. Przynajmniej ode mnie.


Po pierwsze, w dwa dni nie da się pokazać zbyt wiele, można co najwyżej się nie wychylać i tyle, jeśli mafia gra poprawnie to ciężko żeby się jakieś poszlaki pojawiły przed pierwszym linczem.

Można pokazać, że się wyciągnęło wnioski i nie jest się szkodnikiem. Nie chodzi o to, żeby odkryć w dwa dni całą mafię, ale żeby nie tworzyć chaosu dla samego tworzenia chaosu. A Ty nawet jako MG nie potrafiłeś się powstrzymać przed byciem w centrum uwagi i prawie się wygadałeś, że czupur jest niewinny, co mogło położyć nam wygraną grę.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Poprzednia strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość