Forumowa mafia - edycja 4

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez jun_or » 2014-02-09, 22:55

Ja jestem na wypowiedzeniu w robocie, więc czasu będę miał dużo :P

Co do głosowania, oczywiście że tajne.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Borussen » 2014-02-09, 23:09

Nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z resztą. Głosujemy tajnie i zobaczymy co się z tego wykluje.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Katalończyk » 2014-02-09, 23:49

Czy manc napisał właśnie, że miał rolę? :570: Ja pie*dolę... Mam nadzieję, że był terrorystą, bo jeśli mafia odjebała nam deta w pierwszym mordzie, to znaczy, że od startu jedziemy bez jednego koła.

Krimson napisał(a):Mam pytanko. Opis mordu zawsze jest dziełem mafii? MG w niego nie ingeruje?


Opisy mordów zawsze tworzy mafia i MG przynajmniej nie powinien nic przy nich mieszać.
Od Mistrza wychodzą opisy linczów.


@Iron
Nie poczułeś się zbyt pewnie pisząc o genialnych oskarżeniach i niewinnych bzdurach? :mrgreen: Zaraz wyszukam jakiś źle postawiony przecinek w mordzie i skończy się cwaniakowanie :lol:
Katalończyk
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 625
Wiek: 39
Dołączył(a): 2013-02-17, 20:38
Online: 23h 25m 44s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Oldman » 2014-02-09, 23:58

DREWNIANY SRACZ napisał(a):No, ale tym razem mniejszy ruch w robocie, więc i mam więcej czasu na grę.

Ludziom nie chce się srać? :P

Uff, nie poleciałem w pierwszym mordzie. Tylko niestety nie zmienia to faktu, że nadal jestem zagrożony. Mogę polecieć w kolejnym mordzie albo w linczach, bo z każdym przeżytym mordem coraz bardziej będziecie się zastanawiać, dlaczego żyję i mnie utłuczecie, żeby sprawdzić, po której stronie stałem.

Zapewniam, że po tej dobrej, ale nie wiem, ile osób przekonam. Myślę, że najpóźniej w piątek się przekonacie - jeśli nie zginę w najbliższych 2 mordach, to tak czy owak mnie zlinczujecie. A jeżeli jakimś cudem przekonam Was, że jestem niewinny i nie będzie szans na to, że mnie zlinczujecie, to mafia natychmiast mnie odstrzeli.

Jeśli chodzi o plan na najbliższe dni, to mam na razie kilka uwag ogólnych:
-tajne głosowanie to oczywistość, ale niech to nie będzie strzał na zasadzie losowania. Jeśli macie jakieś podejrzenia, to walcie w podejrzanego, jeśli nie macie, to zastanówcie się, kto jest bezużyteczny nawet jako miastowy, kto nie pomoże w śledztwie, kto nie będzie miał trafnych analiz i oddajcie głos na tą osobę. Wiadomo, że najlepiej odstrzeliwać samych mafiozów, ale sytuacja taka jak w drugiej edycji już się raczej nie powtórzy, więc z braku pewnych mafiozów trzeba pozbywać się tych, którzy potem będą tylko przeszkadzać. Z nowych osób mogę zaręczyć, że gacek przeszkadzać nie będzie, a wręcz przeciwnie, może pomóc. O ile oczywiście jest z nami, a nie w mafii.
-detektyw niech sprawdza osoby, które raczej nie będą OC oraz takie, które mają szansę trochę pograć. Bo sprawdzanie osób, które są podejrzane w tej chwili nie ma sensu - one i tak zaraz polecą, nawet jak są niewinne, a det nic z tym nie zrobi, bo musiałby się ujawnić.
-ksiądz powinien generalnie chronić siebie na przemian z kimś, komu ufa, a jak nie ufa nikomu, to niech chroni tego, kto jego zdaniem na pewno nie jest OC. Jeśli wydaje mu się, że rozpoznał deta, to oczywiście chroni go na przemian z sobą.

Na obecną chwilę to chyba tyle.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez upek » 2014-02-10, 00:50

Oldman napisał(a):
DREWNIANY SRACZ napisał(a):No, ale tym razem mniejszy ruch w robocie, więc i mam więcej czasu na grę.

Ludziom nie chce się srać? :P

Uff, nie poleciałem w pierwszym mordzie. Tylko niestety nie zmienia to faktu, że nadal jestem zagrożony. Mogę polecieć w kolejnym mordzie albo w linczach, bo z każdym przeżytym mordem coraz bardziej będziecie się zastanawiać, dlaczego żyję i mnie utłuczecie, żeby sprawdzić, po której stronie stałem.

wow. nadal jestes zagrozony, nieslychane... a nie, czekaj, to tak jak kazdy kto aktualnie gra w tej edycji. znowu robisz z siebie meczennika? daj spokoj.

co mial na mysli manci piszac, ze mial role miastowa nie mam pojecia. rola miastowego, czyli szarak czy mial wylosowana role? heh. pytanie bez odpowiedzi poki co
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez OSZA » 2014-02-10, 00:53

Katalończyk napisał(a):Czy manc napisał właśnie, że miał rolę? :570: Ja pie*dolę... Mam nadzieję, że był terrorystą, bo jeśli mafia odjebała nam deta w pierwszym mordzie, to znaczy, że od startu jedziemy bez jednego koła.


Napisał,że rolę miastowego :wink:


@Oldman:
Czy mówiąc o bezużytecznych miastowych,mówiłeś o mnie? Mam takie wrażenie,że nie jestem Twoim faworytem.

@scaloni:
Czemu jestem pierwszy z brzegu? :( I,wyobraź sobie,że mogę Ci dać na piśmie,że jestem niewinny.

Na razie nawet gdybym bardzo chciał to nie ma za bardzo czego analizować.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-02-10, 01:08

Napisał, że dostał rolę miastowego. Jakkolwiek mam to rozumieć może być to zwykłe przejęzyczenie z jego strony i "urodził" się z rolą miastowego lub zapomniał napisać, że coś dostał. Byłoby fatalnie gdybyśmy już na początku stracili księdza, a tym bardziej deta. Najmniejsza szkoda byłaby oczywiście ze straty terrorysty choć i on jest w pewnym momencie przydatny. Pozostaje mieć nadzieję na zwykły błąd językowy ze strony Manciego i modlić się, żeby nie miał żadnej roli.
Tak w ogóle to ten post jest dłuższy niż zlepek moich poprzednich wypowiedzi z poprzedniej edycji :D
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez audia4 » 2014-02-10, 07:06

Ale napisał ze był na skrzynkach. Normalny miastowy nie otrzymuje pw o tym, ze jest miastowym :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Oldman » 2014-02-10, 08:38

audia4 napisał(a):Ale napisał ze był na skrzynkach. Normalny miastowy nie otrzymuje pw o tym, ze jest miastowym :D

Ale moderator może dostać jakieś PW z "donosem" lub jakąś prośbą, co ktoś obserwujący skrzynki uzna za dowód posiadania roli.

OSZA napisał(a):Czy mówiąc o bezużytecznych miastowych,mówiłeś o mnie? Mam takie wrażenie,że nie jestem Twoim faworytem.

Nie da się ukryć, że nie byłeś nigdy najbardziej pomocnym graczem, ale akurat nie miałem teraz na myśli Ciebie. Może trochę ze względu na to, że poprzednio odpadłeś jako pierwszy, więc mi Ciebie zwyczajnie szkoda. A może dlatego że znam tu większych szkodników.

upek napisał(a):wow. nadal jestes zagrozony, nieslychane... a nie, czekaj, to tak jak kazdy kto aktualnie gra w tej edycji. znowu robisz z siebie meczennika? daj spokoj.

Yyyy...? Jakiego męczennika? Stwierdzam po prostu, że nie ma możliwości, żebym długo pograł. Kwestia tylko tego, czy będzie ze mnie pożytek, póki będę grał.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez audia4 » 2014-02-10, 08:46

Oldman napisał(a):
audia4 napisał(a):Ale napisał ze był na skrzynkach. Normalny miastowy nie otrzymuje pw o tym, ze jest miastowym :D

Ale moderator może dostać jakieś PW z "donosem" lub jakąś prośbą, co ktoś obserwujący skrzynki uzna za dowód posiadania roli.


W sumie tru. Sam miałem taką sytuację w 2 edycji :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Pietras » 2014-02-10, 11:09

Póki co najbardziej w oczy rzuca się chyba Dziony, któremu jest coś bardzo wesoło, a po zeszłej edycji wspominał, że ma nadzieję w końcu dostać jakąś rolę, być może marzenie się spełniło :mrgreen:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez ZeldoPL » 2014-02-10, 11:19

Już 5 stron, całkiem nieźle. Zapowiada się ciekawie...
ZeldoPL
Bawarczyk
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2014-01-08, 19:27
Online: 0s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez OSZA » 2014-02-10, 11:28

Pietras napisał(a):Póki co najbardziej w oczy rzuca się chyba Dziony, któremu jest coś bardzo wesoło, a po zeszłej edycji wspominał, że ma nadzieję w końcu dostać jakąś rolę, być może marzenie się spełniło :mrgreen:


Niekoniecznie musi to być mafioz :wink:
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez upek » 2014-02-10, 11:51

ZeldoPL napisał(a):
Oldman napisał(a):
mancipium napisał(a):
Oldman napisał(a):
Mistrz Gry napisał(a):Lincze Miasta:Codziennie (zaczynając od poniedziałku) do 21:00 Mordy Mafii:Co drugi dzień (zaczynając od wtorku) do 21:00 Detektyw:Co drugi dzień (zaczynając od poniedziałku)Ksiądz:W dniach Mordu Mafii (zaczynając od wtorku)
To jakaś pomyłka i pierwszy mord jest dzisiaj, czy też nieszablonowo zaczynamy od linczu a nie mordu?
dzialasz na korzysc mafii + post upka. Jak nie jestes w mafii polecisz dzisiaj;PP, inaczej mafia jak nic!
Nie, nie działam na korzyść mafii, działam na korzyść przejrzystości gry. Jeśli MG ustalił mord na dzisiaj, to tak czy owak odbyłby się on dzisiaj i co najwyżej część graczy byłaby zaskoczona.Wcale się nie zdziwię, gdy polecę w pierwszym mordzie, ale nie wiem, czy to wyjdzie mafii na dobre. Chciałem w tej rozgrywce sprawdzić skuteczność nowej taktyki, którą wymyśliłem, ale jak mnie ubiją w pierwszym mordzie, to będę musiał ten pomysł porzucić i tak jak poprzednio zdemaskować część mafii już w dzisiejszym testamencie.



Czekam XD

ja rowniez czekam, dawaj sherlocku, nie krepuj sie.

btw, pytanie poza mafia, jestes z warszawy?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Forumowa mafia - edycja 4

Postprzez Dziony » 2014-02-10, 12:13

Pietras napisał(a):Póki co najbardziej w oczy rzuca się chyba Dziony, któremu jest coś bardzo wesoło, a po zeszłej edycji wspominał, że ma nadzieję w końcu dostać jakąś rolę, być może marzenie się spełniło :mrgreen:


Ja z natury jestem wesołym człowiekiem :D A teraz jeszcze sesja się skończyła, wszystko zaliczone, ferie się zaczynają, w tej edycji zebrała się ekipa ciekawych graczy. No żyć nie umierać :)

A gorszy humor mam tylko jak ktoś mnie oskarża na podstawie jakichś argumentów z kosmosu. A że na razie te wszystkie "Dziony na 1000000%" traktuje jako żarty to humor nadal jest dobry ;)
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron