Forumowa Mafia - edycja V

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez eUrban91 » 2014-09-23, 20:16

To ja pierwszy to skomentuje... mafia nie zaskoczyla. Polecieli na łatwizne i skasowali nowego.
eUrban91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył(a): 2014-01-04, 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Rael » 2014-09-23, 20:17

scaloni napisał(a):
Szarlej napisał(a):
Zari napisał(a):Ale nołnejmów :/ :cry:


Gdyby nie my, noname'y, ta edycja albo by się w ogóle nie zaczęła, albo wystartowałaby o wiele później, także coś za coś :-P


jesteśmy dozgonnie wdzięczni! dozgonnie! proponuje przyznać im immunitet do końca gry, zważywszy na ich ogromne zasługi 8)




eUrban91 napisał(a):No i mam pytanie role juz rozlosowane?


nie, MG poczeka z tym do połowy rozgrywki :)

są dwie możliwości, albo to taka sprytna taktyka mafii, aby wybielić się z podejrzeń pytając o coś takiego (wiadomo, ze jeśli nie dostał priva, to jest czysty), albo jesteś aż tak ograniczony intelektualnie? wybieraj :>
zresztą Bender nie grasz pierwszy raz :lol: powinieneś wiedzieć takie rzeczy..


Jesli to mialabyczagrywka mafioza na wybielenie sie to byla ona naprawde glupia :D
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Tuśka » 2014-09-23, 20:32

Oj, przepraszam, że pierwszy wpis tak późno, ale wczoraj byłam w podróży i dopiero teraz zorientowałam się, że zaczęliście już grać. Zaraz zacznę nadrabiać zaległości.
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez eUrban91 » 2014-09-23, 20:45

Juz mowilem nie ogarnolem. Ale jesli chcecie mnie zlinczowac to zobaczycie ze zmarnowaliscie glos dzieciaczki.
eUrban91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył(a): 2014-01-04, 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez małpiszon » 2014-09-23, 20:59

Pierwszy lincz tajny?

@eUrban91
Serio nie zaskoczył cie wybór iksa? Ja byłem przekonany, że w pierwszej kolejności będą ładować w potencjalnych liderów miasta.
małpiszon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2014-02-24, 19:18
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Szarlej » 2014-09-23, 21:05

Mistrz Gry napisał(a):Od teraz możecie już wysyłać do mnie głosy do linczu. Proszę żeby w temacie wiadomości pisać według wskazanego schematu: LINCZ 1 iks


Chyba nie rozumiem. Mamy w temacie pisać imię ostatnio zamordowanego przez mafię, osobę, którą my chcemy zlinczować, czy też po prostu 'LINCZ + numer', a to 'iks' wzięło się tam przez przypadek? :D

Mord mało interesujący, chociaż coś mi tam już po głowie chodzi.

Może dwa pierwsze tajne?
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-09-23, 21:12

Dość spokojnie podszedłem do dzisiejszego mordu. Spodziewałem się, że poleci, któryś z nowych graczy. Ubicie tych starszych użytkowników byłoby zbyt oczywiste jak dla mnie.
Jutro rzecz jasna głosowanie tajne chyba, że ktoś ma jakieś pomysły, z chęcią poczekam do jutra z głosem, bo obecnie nawet nie myślałem na kogo mógłbym jutro zagłosować.
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Stefan » 2014-09-23, 21:13

Ja przede wszystkim chciałem nie polecieć pierwszy. Lincz z tego co wiem tajny, zresztą taki jest najrozsądniejszy.

małpiszon napisał(a):Ja byłem przekonany, że w pierwszej kolejności będą ładować w potencjalnych liderów miasta.

A skąd to przekonanie? Przecież wszystko zależy od składu mafii. Jak w mafii są właśnie Ci potencjalni liderzy miasta to po co mają wyżynać takich jak oni. Zresztą już to kiedyś przerabialiśmy pamiętasz :P
Stefan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-09-17, 22:25
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez jun_or » 2014-09-23, 21:20

Szarlej napisał(a):
Mistrz Gry napisał(a):Od teraz możecie już wysyłać do mnie głosy do linczu. Proszę żeby w temacie wiadomości pisać według wskazanego schematu: LINCZ 1 iks


Chyba nie rozumiem. Mamy w temacie pisać imię ostatnio zamordowanego przez mafię, osobę, którą my chcemy zlinczować, czy też po prostu 'LINCZ + numer', a to 'iks' wzięło się tam przez przypadek? :D

Mord mało interesujący, chociaż coś mi tam już po głowie chodzi.

Może dwa pierwsze tajne?

iks to przykład.

@Szarlej - dla Ciebie uproszczona wersja szablonu

LINCZ [numer - np. 1], [nazwa użytkownika, np. iks, Stefan, Zari].

Coś jeszcze jest niejasne ?
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Sonek » 2014-09-23, 21:20

Ten kto wskaże kandydata od razu dla mnie będzie podejrzanym :D Musi być tajny pierwszy bo potem to ciężko rozkminić :)
Sonek
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-09-20, 16:48
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Dziony » 2014-09-23, 21:21

Szczerze to mnie też wybór iksa jakoś specjalnie nie zaskoczył. Spodziewałem się, że mafiozi jakoś specjalnie nie będą się wychylać i przyładują w kogoś nowego. Nawet specjalnie do opisu się nie przyłożyli, co może świadczyć, że w mafii jest sporo osób które możemy już znać więc chcieli uniknąć wtopy. No ale oczywiście wcale tak być nie musi i po prostu nikomu się porządnego opisu zrobić nie chciało i poszli na łatwiznę. Na razie ciężko cokolwiek wyrokować ;)
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez ironlemon » 2014-09-23, 21:21

@Monkey: Ja nie widzę w tym absolutnie nic zaskakującego. Każdy ogarnięty w grze to potencjalny OC/lider mafii, więc dopóki nie jest zbyt groźny (a trudno, żeby był groźny na samym początku), będą go trzymać przy życiu jak najdłużej.

No cóż, to żeby nie robić na starcie za dużego shitstormu, tradycyjnie opowiadam się za głosowaniem tajnym oraz z myślą, że lepiej wytypować ostrożnie niż próbować zaistnieć i prowokować robienie burdelu od samego początku.
Ostatnio edytowano 2014-09-23, 21:23 przez ironlemon, łącznie edytowano 1 raz
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez Radosław Lubor » 2014-09-23, 21:23

Sonek w tej chwili przegląda prywatne wiadomości :D To na tę chwilę mój jedyny trop. Jako nowy, a i pewnie jako cel pierwszego linczu (wiem, wszyscy mnie kochają :D) poczekam na innych z osądami.

Teraz doczytałem powyższe posty, wyłamałem się z prośby ironlemona i stałem podejrzanym dla... Sonka, który na start tak określił wszelkie propozycję. Zaliczyłem więc wtopę jak Bayern z Realem, ale to moja pierwsza edycja to proszę o wyrozumiałość :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez iks » 2014-09-23, 21:25

PATRZCIE JAKIE WEJŚCIE ŚWIEŻAKA BĘDZIE :mrgreen:

To będzie najlepszy testament ever. Przepraszam panowie, że zepsułem wam grę ale głupotą jest Zakładanie forum mafijnego na phorum.pl XD

W mafii są:
oldman
endriu
stefan
andixos

piątej osoby nie udało mi się zidentyfikować niestety, gdyż ukrywa się pod ciekawym nickiem. Pozdrawiam :D

P.S żeby nie było że kłamię to macie jednego linka z ich listy : http://scr.hu/20tq/5ofqj" target="_blank
iks
Bawarczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-03-22, 11:28
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-09-23, 21:27

:570: :573:
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości