Forumowa Mafia - edycja V''

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:20

Przy linczu na Safinetce byłem pewny małpiszona, ale jak zginąłem to chciałem wyściułać mądry testament i przejrzałem wszystko, skupiłem się na testamencie Katalończyka i zamiast być konsekwentnym to poszedłem w Irona właśnie :D Zamiast się trzymać swojego tropu. Przez to wszystko Tuśka wydała mi się podejrzana i jej wina wykluczała mi kowdiego i Szarleja. O Sonku byłem przekonany już, że niewinny, za to intrygowało mnie kto z cichociemnych jest w mafii, czy Rael czy właśnie Endriu. Ale Rael był pierwszym wyborem bo pomyślałem, że wrabiają kowdiego mordem, to nie głosowali w całości w pierwszym linczu. A kto nie głosował? Rael.

Także w testamencie moimi typami po kolei byli Iron, Tuśka, Rael. Jak Rael niewinny to Endriu. Dlatego jestem zły, że zmieniłem zdanie z Małpy na Irona :D Bo byłby to debiut roku zamiast frajerstwa roku :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Dziony » 2014-10-09, 21:21

A pisałem w testamencie: w grupie osób malpiszon, Sonek, Safinetka, Tuśka, Szarlej ze dwóch mafiozów być powinno. Okazało się, że było nawet 3 :D Pobawię się w Cozmo: chyba bym musiał stanąć na głowie i rozpracować całą mafię w jednym poście, żeby mnie ktoś w końcu zaczął słuchać w następnych edycjach. Chociaż malpiszon mi już zapowiedział, że jak jeszcze kiedyś będzie w mafii to lecę w pierwszym mordzie. Jak by nie patrzeć to w sumie jakiś komplement

Tak czy siak gratuluje mafii, zwycięstwo to zwycięstwo. Ostatnim razem w takiej sytuacji wygrało miasto, teraz przyszedł czas na mafię ;)
Dziony
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-10-31, 22:33
Lokalizacja: Oblasy
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:22

Jedno jest pewne... nikt już nie posłucha Zariego :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez scaloni » 2014-10-09, 21:23

lol ta krzyżówka z 3 mafiozami, to faktycznie beka :mrgreen: wybrało się 5 Cule i tyle, totalny hazard.. nawet nie było to na zasadzie "a początek gry, to strzele sobie 5 mafiozów" w ogóle nie brałem później tego na poważnie :) a i jeszcze przez to mnie odpalili, albo w dużej mierze przez to ;/ chociaż z drugiej strony cieszyłem się później, ze nie muszę analizować tej całej twórczości Radka i w głębi serca cieszyłem się, ze już nie gram ;p
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:25

Pisałem, by moje posty pomijać, były dla mafii, nie dla miastowych... :D Ale i tak nie mam co już grać. Jak drugi raz grając będę tak często pisać, to mnie zlinczują dla świętego spokoju. Jak będę siedzieć cicho to zlinczują bo uznają, żem w mafii. Tak czy siak przesrane.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Szarlej » 2014-10-09, 21:25

No nic, jutro albo pojutrze mafia na Borussii, więc jestem teraz bogatszy o nowe doświadczenia :D
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:26

Ale co tam... dzie kolejna edycja? A u Katalończyków nie startują? Więcej ich w grze poznałem niż z Borussii, tam zresztą Hummels naśle na mnie zbirów :mrgreen:
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Endriu394 » 2014-10-09, 21:32

Właśnie, grajmy na Naszym podwórku... Na Borussię nie idę, nie chce mi się poznawać 15 nowych nicków, ledwo co kojarzę te co tutaj grają...
Endriu394
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-09-20, 17:49
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Stefan » 2014-10-09, 21:34

Radosław Lubor napisał(a):Hummels naśle na mnie zbirów :mrgreen:

Raczej trolów :P
Co do gry na naszym forum zapisy wystartowały i utknęły w martwym punkcie. Mamy 15 osób więc z 5 trzeba by dobrać stąd, także jak coś to zapraszamy!! Nie mamy jeszcze potwierdzonego MG, ale jak coś to ja moge nim zostać

E: oczywiście jak będzie 10 osób stąd to będzie jeszcze lepiej, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu się chce :) W każdym razie śmiało możecie sie zapisywać
Ostatnio edytowano 2014-10-09, 21:35 przez Stefan, łącznie edytowano 1 raz
Stefan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-09-17, 22:25
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:34

Jak trafię u was do mafii to najpierw morduję Zariego a potem Katalończyka :mrgreen:
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez ironlemon » 2014-10-09, 21:38

Kurde! Czytam to mafijne i z Raelem i fikcyjnym przedłużeniem jego nieobecności to był gruby plot. Najzabawniejsze jest to, że w czasie zbierania poszlak na testament znalazłem go na jakimś innym forum, gdzie też się w miarę regularnie udziela i chciałem sprawdzić, czy przypadkiem nie napisał tam czegoś w czasie swoich rzekomych problemów z netem. Nie dość, że akurat wtedy miał tygodniową przerwę w pisaniu pokrywającą się z jego alibi, to jeszcze po tej przerwie tłumaczył się tam, że sorry, ale nie mógł pisać :lol: Uznałem więc, że alibi jest jak najbardziej sprawdzone :D
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:40

Iron, Raela mafia wkopała... mordując mnie :D Przecież nie wystawili by kowdiego gdyby był w mafii, więc musiał być niewinny, więc brakowało tego mafiozy w pierwszym linczu. A że za tropem Tuśki nikt nie poszedł? Poza wpadką Safinetki z tym odkryciem Oldmana, tak naiwną, że pociągnęła podejrzenia o trzecim dnie, Tuśka pod koniec najbardziej i z aktywności i głosów się nadawała na mafię :D Przeceniłem podstępność mafii, będę wiedzieć, że zazwyczaj idą prostsze środki.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Tuśka » 2014-10-09, 21:43

Ok, dziękuję wszystkim za rozgrywkę, zwłaszcza trójce panów, przez których dzisiaj ostro się napociłam i autentycznie puls mi skoczył do trzycyfrowej wartości ;). Przepraszam Ajrona, że mu tyle nakłamałam i jeszcze trzymałam do końca w niepewności. Przepraszam Endriu, którego wciągnęłam w finałowej rozgrywce w mafijne konszachty. Wielkie dzięki dla całej MAFII, to była przyjemność współpracować z tak dobrymi graczami - przyznam szczerze, że w naszej piątce czułam się najsłabsza, ale to widocznie pomogło mi sprawiać niezłe pozory aż do końca. Nabrałam kupę doświadczenia i będę pewnie próbować swoich sił w następnych edycjach, choć teraz chciałabym się pobawić też w mistrzowanie ^^
Szalikowcy radarowcy

Wit beyond measure is man's greatest treasure.
Tuśka
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1106
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-04-24, 15:48
Lokalizacja: Łask/Breslau
Online: 26m 56s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez ironlemon » 2014-10-09, 21:44

Swoją drogą, od dawna myślałem, żeby zagrać na Borussii i skompletować mafijnego "hat-tricka", ale... po takiej edycji zdecydowanie muszę chwilę odsapnąć :P W sumie szkoda, bo na żółtym krzyczą, że przy takim składzie, jaki jest, zapowiada się niezła all-star game.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:49

To zostaje forum Barcelony. Chyba mam tam konto założone by szpiegować forum przed dwumeczem w półfinale :mrgreen:
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości