Forumowa Mafia - edycja V''

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez ironlemon » 2014-10-09, 22:05

mismis napisał(a):Iron, Jack, zapraszam na forum Borussii :) hello (na forum barcy moj nick to Sallinger:)) Szarleju kim u nas jesteś? 8)

Witam koleżankę współmafiozkę :D Jak powiedziałem, bardzo chętnie zagram, aczkolwiek teraz po prostu nie mam siły na kolejną edycję jedna po drugiej. Tym bardziej, że zapowiada się podobno rozgrywka sław i obawiam się o przepalenie swoich styków w wyniku rozkminy. Ale kiedyś - chętnie ;) Ale wtedy Ty zagrasz w jakiejś u nas!

[ Dodano: 9 paź 2014, o 23:05 ]
Borussen napisał(a):A ogólnie, to szkoda, że się nie zapisałem... Żałuję.

Żałuj. Ja wiem, że Oldman z Safinetką będą się lubować w nabijaniu się z Ciebie do końca świata, ale sam uważam Cię za zdecydowanie ogarniętego gracza. Zapewne sam mam na koncie więcej głupawych wpadek niż Ty - kto pierwszy rzuci kamień itp. :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Szarlej » 2014-10-09, 22:06

mismis napisał(a):Szarleju kim u nas jesteś? 8)


Liczim :) Ale uznałem, że w gdybym tutaj grał beznadziejnie, to lepiej się zabezpieczyć, bo co prawda poprzednia moja edycja nie była najlepsza, ale mogło być dużo gorzej :P
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Oldman » 2014-10-09, 22:06

scaloni napisał(a):btw Oldman - te dwa pierwsze mordy, to faktycznie vendetta za II edycje? :)

Nie. Ciebie to nawet szkoda mi było odpalać, ale za to dobrze pasowało do planu. Wiedzieliśmy, że ja mam swoich "fanów" i jak nie zginę w modzie, to ktoś się do mnie doczepi, więc od początku Safinetka miała mnie zdemaskować, a te mordy były takimi rzeczami, które ona mogła rzucić w akcie oskarżenia, a których wcześniej nikt by nie podłapał. Podobnie jak cytat z książki.

Problem w tym, że gdy w piątek rano Safinetka chciała na mnie nagonić, to ja źle oceniłem sytuację i powiedziałem, że powalczę. A że byłem niewyspany i zmęczony podróżą oraz turniejem, to dodatkowo napisałem kulawego posta i wszystko się posypało. Ciekaw jestem, czy gdybym nic nie napisał wtedy, a Marta oskarżyła mnie przed decyzją Katalo, to by reszta to kupiła.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 22:07

Borussenie, nie martw się, tron Króla Chaosu nie stał pusty!
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez mismis » 2014-10-09, 22:09

@ Iron. Rozumiem, tez nie byłabym w stanie grać dwóch edycji z rzędu. Gratuluję dobrej gry, byłam przekonana, że będziesz namawiał do linczu na kowdim a wtedy gra by się skończyła, także gratuluję dobrej decyzji. Myślę, że zagramy jeszcze wspólnie w jakiejś edycji soon :wink: @ Liczi super zagrałeś, w życiu bym się nie spodziewała, że to Ty :P bardzo rozsądnie:)
Ostatnio edytowano 2014-10-09, 22:10 przez mismis, łącznie edytowano 1 raz
mismis
Bawarczyk
 
Posty: 0
Dołączył(a): 2014-06-17, 22:08
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Oldman » 2014-10-09, 22:10

ironlemon napisał(a):Ja wiem, że Oldman z Safinetką będą się lubować w nabijaniu się z Ciebie do końca świata

Tak krótko? :mrgreen:

scaloni napisał(a):a na żółtej MG jest niejaki Madrisso? :lol: nieraz tam coś poczytam i kojarzę go tylko z trolowaniem :mrgreen:

Jest gorzej, on zdaje się wierzyć w to, co pisze, a nie trolować.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Rael » 2014-10-09, 22:11

Szarlej napisał(a):borussia.com.pl/forum

@kowdi, co ja poradzę, że byłem niecierpliwy :D


Czy Żółty Wojak Szwejk gra :D?
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Borussen » 2014-10-09, 22:15

Radosław Lubor napisał(a):Borussenie, nie martw się, tron Króla Chaosu nie stał pusty!


Godnie mnie zastąpiłeś. :P

ironlemon napisał(a):Żałuj. Ja wiem, że Oldman z Safinetką będą się lubować w nabijaniu się z Ciebie do końca świata, ale sam uważam Cię za zdecydowanie ogarniętego gracza. Zapewne sam mam na koncie więcej głupawych wpadek niż Ty - kto pierwszy rzuci kamień itp.


Do następnej na pewno się zapisuję.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Szarlej » 2014-10-09, 22:21

Rael napisał(a):
Szarlej napisał(a):borussia.com.pl/forum


Czy Żółty Wojak Szwejk gra :D?


Jeśli pytasz o Hummelsa to nie wiem :-P Jeśli pytasz o mnie, to jak najbardziej, wkręcam się :D A jeśli o kogoś innego, to nie wyłapałem ^^
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Rael » 2014-10-09, 22:23

Szarlej napisał(a):
Rael napisał(a):
Szarlej napisał(a):borussia.com.pl/forum


Czy Żółty Wojak Szwejk gra :D?


Jeśli pytasz o Hummelsa to nie wiem :-P Jeśli pytasz o mnie, to jak najbardziej, wkręcam się :D A jeśli o kogoś innego, to nie wyłapałem ^^


Nie znasz słynnego Adisia :D?
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Oldman » 2014-10-09, 22:23

Sonek napisał(a):A tam widze Gary mordować mnie chciał często dosyć ;d

Ale dało się tylko raz. :P
Sonek napisał(a):No nicków nie sprawdzałem wydawało mi się, że to OC zakładał tematy 1 i 3 mordu, w takim razie zabraniam Ci używać mojego tekstu "odifikaj się ode mnie" ~copyright sonek 2014

Tematy zakładałem rzeczywiście ja i pisałem tam o propozycjach, ale przed założeniem tematu dyskutowaliśmy w domu i to Safinetka Cię proponowała, ja miałem inne kandydatury.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Mad » 2014-10-09, 22:25

Oldman napisał(a):Jest gorzej, on zdaje się wierzyć w to, co pisze, a nie trolować.

Oczywiscie, ze wierze. Przeciez to wszystko prawda (no powiedzmy w 95%), choc taka juz rola Madryla (fajne okreslnie w sumie).
Mad
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Wiek: 31
Dołączył(a): 2014-02-22, 21:41
Online: 1d 22h 41m 7s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Szarlej » 2014-10-09, 22:25

Rael napisał(a):Nie znasz słynnego Adisia :D?


Aaaaa, nie skojarzyłem, bo w sumie na forum Borussii jestem jakiś rok, czy dwa, a jego od dość dawna nie ma. Poza tym, nie sądzę żeby grywał w mafię :D
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Sonek » 2014-10-09, 22:27

Oldman napisał(a):
Sonek napisał(a):A tam widze Gary mordować mnie chciał często dosyć ;d

Ale dało się tylko raz. :P
Sonek napisał(a):No nicków nie sprawdzałem wydawało mi się, że to OC zakładał tematy 1 i 3 mordu, w takim razie zabraniam Ci używać mojego tekstu "odifikaj się ode mnie" ~copyright sonek 2014

Tematy zakładałem rzeczywiście ja i pisałem tam o propozycjach, ale przed założeniem tematu dyskutowaliśmy w domu i to Safinetka Cię proponowała, ja miałem inne kandydatury.


Zawsze mnie wolały kobitki bardziej niż chopy 8)
Sonek
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-09-20, 16:48
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Krasus » 2014-10-09, 22:28

Radek był nieprawdopodobny :D Kojarzył mi się z takim pijanym wujkiem na wiejskim weselu, który kręci całą imprezą byle tylko coś się działo. Najlepsze były te notoryczne fragmenty, kiedy wygłaszał jakąś piękną teorię, a później jeszcze lepiej ją usprawiedliwiał. W rodzaju:
Chodziło o ochranianie Oldmana, a w przypadku niepowodzenia - narobienie mu materiału, choćby był marnej jakości to lepszy taki niż nic. Bardziej niż Quebo "wrabiałem" innych, na pierwszym miejscu siebie samego "Nie udało się" w ten sposób ochronić, bo mafia zrobiła po swojemu, bezpiecznie. Nie wyskoczyli np z ubiciem STefana, co by bardziej namieszało. Pewnie uznali, że tak mieszając im się przydam, albo bali się uderzyć we wciągnięte osoby. Teraz swoje przemyślenia i przeczucia kto jest winny a kto nie mogę chować, jak nie zlinczujemy Oldmana, a ksiądz się za niego pomodli to kilka dni pożyje. I przepraszam, że tak się na nim skupiłem, ale coś mnie w nim w tej edycji intryguje i lepiej dać mu czas.

Na początku to było denerwujące, ale później stwierdziłem, że to nadaje niepowtarzalny koloryt całej grze. To już nie jest Król Chaosu, to jest Imperator Chaosu :D
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron