Forumowa Mafia - edycja V''

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Safinetka » 2014-10-09, 20:54

Ach dwa razy w mafii i dwa zwycięstwa :P
Ogromne podziękowania dla MG za świetne prowadzenie rozgrywki. Punktualny, skrupulatny i jeszcze pisał fajne lincze. Świetnie wykonana robota jun_or! :wink:
Dziękuję również mojej mafijnej paczce. Fajnie się z wami współpracowało, choć to była specyficzna edycja, bo niemała część taktyki była obgadywana nie na forum. Dziwnie mi się współpracowało z Oldmanem. Te nasze mafijne rozmowy przy obiadku :P
I też jestem ciekawa, kiedy skończy się Oldmanowi limit fuksa na role w tej grze :evil:
Endriu rozumiem, że musisz być wku..., ja też długo czekałam na swoją rolę w mafii, dostałam dopiero w swojej ósmej edycji. I muszę się zgodzić z małpiszonem, na dłuższą metę lepiej się gra, gdy jest się miastowym.

Och drogi MG uwielbiam tego gifiora z Lahmikiem. Finał LM z 2013 <3

Jeszcze jedno zapamiętam tę edycję za genialne teksty:
odifikaj się ode mnie
super detektyw mode on
Hummels czy inny tępak
Mistrzostwo świata :mrgreen:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 20:57

A, Tuśka, to, że napisałem w testamencie, że Szarlej jest wymienialny z Tobą to miało oznaczać, że jak jesteś winna to Szarlej niewinny. Szkoda, że miasto nie poszło tym tropem, a tak Tuśka zaczęła się po tym testamencie bronić, nagle się uaktywniła... ta nagonka na Irona wszystko popsuła, bo reszta tropów była świetna.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Sonek » 2014-10-09, 21:01

idzie tą wyszukiwarke na mafijnym naprawić? bo "Następujące słowa zostały zignorowane, ponieważ występują zbyt często: sonek."
A tam widze Gary mordować mnie chciał często dosyć ;d
Sonek
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-09-20, 16:48
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:01

Pora pochodzić złym, bo gdyby nie to zasugerowanie się, ten jeden błąd z Ironem to potem po kolei bym wskazał na 3 ostatnich mafiozów. Głupi, głupi, głupi. Nigdy już nie posłucham Katalończyka. I Zariego :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez DREWNIANY SRACZ » 2014-10-09, 21:02

Daj link do mafijnego Sonek jak możesz.
DREWNIANY SRACZ
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2013-10-20, 00:03
Online: 11m 20s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Sonek » 2014-10-09, 21:03

Radek ja też dałem 65% tuście 35% szarlejowi, ale miasto było amebowe i tyle, my tam ogarniam xd joke

@drewno
w poscie od mg jest http://pechowawersjaostateczna.phorum.pl/index.php
Sonek
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-09-20, 16:48
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Safinetka » 2014-10-09, 21:04

To ja Cię chciałam mordować Sonku :P
I Radek nie pitol, bo fajnie rozkręcałeś rozgrywkę, byłeś totalnie nieprzewidywalny i prawie doprowadziłeś mnie do zawału serca. Graj, tylko pisz troszkę krótsze posty :wink:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:06

Sonek napisał(a):Radek ja też dałem 65% tuście 35% szarlejowi, ale miasto było amebowe i tyle, my tam ogarniam xd joke

@drewno
w poscie od mg jest http://pechowawersjaostateczna.phorum.pl/index.php" target="_blank" target="_blank" target="_blank


Ja tam nie ogarniałem, dlatego wkurzony jestem, Sonek, bo większość mafii wychwyciłem, ale pierwszy raz to sugerowałem się mądrzejszymi i dupa z tego wyszła. A tak chciałem wrobić mafię w remis między Safinetką i małpiszonem, będąc przekonanym, że Małpa jest w mafii... ale by to ich wkurzyło, remis między swoimi :D Zamiast iść za małpiszonem, co by uwiarygodniło mój testament, gdzie wskazywałem Tuśkę i Raela... dlatego, Sonek, frajer z roku ze mnie :D Właśnie dlatego. Gdybym w ogóle namieszał bez sensu to bym nie był tak zły na siebie.

A tak to dla mnie jak finał z Chelsea dla Bayernu... :lol:
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Sonek » 2014-10-09, 21:07

No nicków nie sprawdzałem wydawało mi się, że to OC zakładał tematy 1 i 3 mordu, w takim razie zabraniam Ci używać mojego tekstu "odifikaj się ode mnie" ~copyright sonek 2014
Sonek
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-09-20, 16:48
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:08

Zmiana planów. Jednak Radek, jego pewność co do małpiszona, może oznaczać, że to jednak on jest detem.


Safinetko, to naprawdę myśleliście, że jestem detem? :D :D :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Stefan » 2014-10-09, 21:09

Radziu te całe testamenty, w które Ty tak wierzysz to tak naprawdę pic na wodę. Jak masz coś mocnego i trafisz to za tym idą, ale jak dajesz jakieś srata tata na 50 czy 60% to lepiej nic nie pisać. Po za tym z tego co widzę to do testamentów i tak potem mało kto wraca. Ja pisałem żeby najpierw skasować Safi i Garego, a potem brać na tapetę Sonka/małpiszona, a zanim miasto do tego kroku doszło to po drodze skasowali jeszcze Irona, o którym pisałem, że jeśli Safi jest w mafii to najpewniej Ajrona w niej nie ma, bo jednego dnia oboje podali identyczne typy. Trudno żeby 2 mafiozów wskazywało te same osoby.

Po za tym ten Twój matrix, o którym wspomniał Iron :D Mafia gra najprostszymi środkami, wykorzystując błędy ludzi z miasta i pomagając im samym się wybijać. Owszem mają jakąś strategię, ale nikt nie przewidzi na początku gry, co może zdarzyć się na jej końcu. Taktyka jest opracowywana na bieżąco i wszelkie teorie typu: zapewne pomyśleli tak, że my pomyślimy tak więc zrobili odwrotnie, można sobie o kant dupy roztrzaskać. Jeśli dobrze analizują bieżącą sytuację to potem na tym jadą, tak jak teraz zrobili przy 1 linczu, ale pewnie wtedy, nikt z nich nie przypuszczał, że ktoś z ludzi głosujących na Urbana przeżyje do końca, a tak się stało :)
Stefan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-09-17, 22:25
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-09, 21:11

Wiem, przekombinowałem zamiast iść za głosem serca i pociągnąć resztę mafii ze sobą do grobu :D Cóż, pierwszy raz. Dlatego mówię, że frajer roku, mogłem mieć zamknięcie na debiut roku, a zamiast tego dałem się pociągnąć na Irona i wszystko poszło się wiadomo co.

To dlatego, że lubie tworzyć zawiłe intrygi :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Safinetka » 2014-10-09, 21:13

Wiesz Radku wydawałeś się tak pewny siebie, że jak najbardziej braliśmy to pod uwagę, dlatego prewencyjnie zginąłeś. I to jest Twoja wina, że miałeś tak krótki opis mordu, gdybyś tu nie siał chaosu i nie robił mi nadziei, że mogę jeszcze trochę pomieszać w temacie, tobym Ci coś skleciła :P
A jeśli chodzi o moją grę, to normalnie tragedia... ehhh ameba ze mnie :570:
Safinetka
Culé
 
Posty: 197
Wiek: 35
Dołączył(a): 2013-04-23, 23:57
Online: 10m 1s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Szarlej » 2014-10-09, 21:14

Radku, chciałbym zauważyć, że mówiłeś także "Endriu i Ironlemon (pewniak :-P)", a Małpiszona zignorowałeś, więc wcale nie tak kolorowo ^^ Po śmierci to każdy mądry :-D
Si non confectus, non reficiat
Szarlej
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-04-02, 00:05
Online: 40m 57s

Re: Forumowa Mafia - edycja V''

Postprzez Mistrz Gry » 2014-10-09, 21:15

Jutro podeśle jakiś link do ankiety ewaluacyjnej z prośbą o ocenę :)
Dłuższe podsumowanie także jutro.
Mistrz Gry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-10-21, 14:59
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości