Rozmowy o wszystkim i o niczym

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez OSZA » 2009-06-29, 08:24

http://biznes.onet.pl/0,1998704,wiadomosci.html
I jak z tym jest u was? Też pijecie mniej niż kiedyś?
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez tomson » 2009-07-03, 11:50

Słyszeliście co Ronaldo nawyrabiał?? Jak macie dzisiejsze wydanie gazety Fakt to przeczytajcie sobie. Ta kasa to już chyba przedwcześnie bije mu do głowy :roll:

http://www.efakt.pl/Ronaldo-pokaleczyl- ... 351,1.html
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Mars » 2009-07-03, 12:05

tomson bardzo ambitne masz źródła informacji pilka.pl, fakt. Po za tym chociaż nie lubie Cristiano to dobrze zrobił, dziewka szukała sensacji i ją znalazła. Chciałbym się dowiedzieć jakie obrażenia odniosła "poraniona" hehe chyba tylko szyba.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez tomson » 2009-07-03, 12:18

Dziewczyna ma jakieś obrażenia na ciele. W fakcie pisało że Ronaldo będzie musiał zapłacić bardzo wysokie odszkodowanie.
Wg. Mnie Ronaldo zachował się po prostu po chamsku. Nie mógł podejść i po prostu zwrócić uwagę?
Taki przykład. Widzisz Riberego, masz przy sobie kamerę i chcesz sobie uwiecznić ten moment i nagle dostajesz od niego kopa. Jak się czujesz?
Niestety Ronaldo nie zyskal u mnie poparcia :?
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Mars » 2009-07-03, 12:27

G*wno mnie obchodzi co pisze w fuckt'cie. Jakieś obrażenia? pewnie sie zadrapała gdzies i juz ofiara. Wiesz ilu ludzi dziennie fotografuje i śledzi Cristiano ?Mnie tez by to wkurzyło, tymbardziej że ta dziołcha pewnie żadną fanką nuie była, tylko zwykłą podpuchą.

Spotykam piłkarza ? Podchodzę i pytam czy moge sobie zrobić z nim zdjecie a nie filmuje go z samochodu, w którym dodatkowo siedzi jakis typ (przypuszczalnie paparazzi)

Typa nie trawie ale wiem co potrafią zrobić i jak prowokować dziennikarze, byleby mieć jakąś tanią sensację.
Ostatnio edytowano 2009-07-03, 12:31 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez blazq » 2009-07-03, 12:29

tomson napisał(a):Nie mógł podejść i po prostu zwrócić uwagę?


Jak sam mówi podszedł, zwrócił uwagę i to nieposkutkowało... Ja w to wierzę. Nie pochwalam jego zachowania ale też specjalnie mu się nie dziwie, natrętna baba jeździ za nim i go kameruje. :| Facet chce mieć troche prywatności zwłaszcza, że jak piszą jechał z matką, z która zapewne nie spędza zbyt wiele czasu w trakcie sezonu...
blazq
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 360
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-05-23, 13:12
Online: 18h 35m 4s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez haj » 2009-07-03, 12:52

Tania sensacja :lol: niech rzuci kamieniem w niego ten, co nie ma nic na sumieniu :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Scholli » 2009-07-03, 13:00

haj napisał(a):Tania sensacja :lol: niech rzuci kamieniem w niego ten, co nie ma nic na sumieniu :lol:
o! ja nigdy szyby w samochodzie nie stłukłem, nigdy nie zaatakowałem kobiety ani nikogo kto mnie fotografować chciał... to mogę rzuć go kamieniem? no proooooooooszę, mogę? :D ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez haj » 2009-07-03, 13:06

Sumienie Twoim zdaniem ogranicza się do zbicia szyby w samochodzie, albo uderzenia kobiety lub fotografowania? :wink: Ale rzucaj tylko uważaj na swój monitor :wink:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez emem » 2009-07-03, 13:39

Pewnie dziewczyna wyolbrzymiła całą sprawę, bo można z takiego Cristiano ładne pieniądze wydoić w sądzie, ale jestem zdania, że osoby medialne nie mają co złościć się na fotografów, fanów. Ci ludzie wykonują swoją pracę i tym samym piszą o danych gwiazdach zwiększając ich popularność i pieniądze, dzięki m.in. paparazzi Cristiano jest tak rozpoznawalną osobą w mediach i na pewno z tego tytułu ma milionowe dochody z reklam itp. Jeżeli wybrali sobie taką drogę kariery to nie powinni mieć do nikogo złości, jesteś popularny, Twoje życie prywatne będzie wyłożone jak na talerzu - z tym muszą się pogodzić.
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez tomson » 2009-07-03, 13:52

Każdy ma swoje zdanie na ten temat a ja mam takie a nie inne. Nie pochwalam zachowania Cristiano można to było rozwiązać w zupełnie inny sposób niż agresją.
Emem dobrze to ująłeś :D
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Scholli » 2009-07-03, 15:43

emem napisał(a):Jeżeli wybrali sobie taką drogę kariery to nie powinni mieć do nikogo złości, jesteś popularny, Twoje życie prywatne będzie wyłożone jak na talerzu - z tym muszą się pogodzić.
muszą? wybrali? skąd wiesz czego chcą? to wina Ronaldo, ze ktoś chce mu dawać taką kasę? może paparazzich potrzebują gwiazdeczki filmowe bez talentu i inni ludzie znani z tego że są znani, bo wypinanie dupy do obiektywów 24/h na dobę to ich "praca" ale taki Ronaldo czy inni którzy na swój sukces zasłużyli talentem i prawdziwą pracą chyba maja prawo do względnego spokoju poza miejscem swojej pracy - przecież nikt nie mówi, żeby znani ludzie byli nietykalni i nieosiągalni dla fanów i mediów, ale chyba każdy wie do jakiej bezszczelności potrafią posunąć się i jedni i drudzy i trudno winić gwiazdy, że co jakiś czas puszczą im nerwy :roll:

tomson napisał(a):można to było rozwiązać w zupełnie inny sposób niż agresją
byłeś tam? widziałeś to? potrafisz postawić się w jego sytuacji? nie - więc po co gadasz takie głupoty? zresztą... z kim ja rozmawiam :? wracaj do czytania sobie Faktu - odpowiedni poziom dla Ciebie widać...

btw: nie lubie C. Ronaldo, także żeby nie było, że go bronię... mówię ogólnie o sytuacjach gwiazdy vs paparazzi/szaleni fani
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez emem » 2009-07-03, 16:07

Scholli napisał(a):muszą? wybrali? skąd wiesz czego chcą? to wina Ronaldo, ze ktoś chce mu dawać taką kasę? może paparazzich potrzebują gwiazdeczki filmowe bez talentu i inni ludzie znani z tego że są znani, bo wypinanie dupy do obiektywów 24/h na dobę to ich "praca" ale taki Ronaldo czy inni którzy na swój sukces zasłużyli talentem i prawdziwą pracą chyba maja prawo do względnego spokoju poza miejscem swojej pracy - przecież nikt nie mówi, żeby znani ludzie byli nietykalni i nieosiągalni dla fanów i mediów, ale chyba każdy wie do jakiej bezszczelności potrafią posunąć się i jedni i drudzy i trudno winić gwiazdy, że co jakiś czas puszczą im nerwy :roll:


A co, myślisz, że jak był młodym obiecującym piłkarzem to nie marzył o wielkiej światowej karierze? To marzenie każdego dzieciaka, który kocha kopać piłkę. To się tyczy również innych profesji - śpiewania, aktorstwa. Pracujesz i dążysz do tego, żeby być najlepszym, sławnym i bogatym, może zaprzeczysz, że w tych zawodach nie o to chodzi? To nie ścieżka kariery bankowca, czy inżyniera budownictwa. Każda wielka gwiazda z talentem czy bez, początkowo świeci dupą jak to ująłeś, bo do tego dążyła, jednak jak już swoje "nachapie", wszystko osiągnie, to zaczyna ta cała otoczka być natręctwem.
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez bolo » 2009-07-03, 17:03

To niesamowite xd dziewczyna zbila dziewczyne :D Ja bym zamiast jej szybe zbic do bym jej roztrzaskal ta kamerke xd
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez tomson » 2009-07-03, 19:25

tomson napisał(a):można to było rozwiązać w zupełnie inny sposób niż agresją
byłeś tam? widziałeś to? potrafisz postawić się w jego sytuacji? nie - więc po co gadasz takie głupoty? zresztą... z kim ja rozmawiam :? wracaj do czytania sobie Faktu - odpowiedni poziom dla Ciebie widać...

btw: nie lubie C. Ronaldo, także żeby nie było, że go bronię... mówię ogólnie o sytuacjach gwiazdy vs paparazzi/szaleni fani


Ok spoko nie byłem tam i nie jestem w stanie do końca powiedzieć jak to było. Tylko sugeruję jak to się mogło potoczyć. Rozumiem że każdy chce mieć chwilę spokoju i prywatności ale jak to słusznie napisał emem taką drogę wybrali więc muszą się liczyć z takimi sytuacjami.
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że wielu z was (nie wszyscy) tylko by się kłócili bądź coś w tym stylu. Nie można już nic od siebie napisać bo zaraz ktoś zjeżdża cię i obraża. Takie mam odczucie. Nie można po prostu zaakceptować czyjegoś poglądu na dany temat?[/quote]
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości