Rozmowy o wszystkim i o niczym

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Kociol » 2006-07-24, 16:11

Lmollu napisał(a):
haj napisał(a):
Grzechoo napisał(a):
haj napisał(a):skąpo ubrane dziewczyny :lol:


Mam 10km do najbliższej plaży nudystów (Czechy) :D Chcesz jakieś zdjęcia? :lol:


ehh, takie coś to można w necie zobaczyć - chodzi o to, że smaczkiem jest gdy dziewczyna tak jakby odsłaniała wszystko, ale to co najlepsze jdnak zasłania :lol:


Święta racja :D Dzisiaj byłem na kąpielisku i było na co popatrzeć, choć ludzi było niewiele, bo dziś nie ma takiego upału. Jednak taka pogoda jest idealna do kąpieli.


Ja słyszałem, że najlepsze są kąpiele w zime, wraz z osobami z klubu morsa :lol:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez haj » 2006-07-24, 16:48

No to źle słyszałeś :P Ja byłem kilka razy na Węgrzech na kąpielisku w Hajduszoboszlo - zaręczam, tam jest dopiero na co popatrzeć :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Kociol » 2006-07-24, 17:02

haj napisał(a):No to źle słyszałeś :P Ja byłem kilka razy na Węgrzech na kąpielisku w Hajduszoboszlo - zaręczam, tam jest dopiero na co popatrzeć :D


Ja zaręczam, że w Rybniku można sobie poogladać, a na pewno w Hiszpanii 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Lmollu » 2006-07-24, 18:04

Kociol napisał(a):
haj napisał(a):No to źle słyszałeś :P Ja byłem kilka razy na Węgrzech na kąpielisku w Hajduszoboszlo - zaręczam, tam jest dopiero na co popatrzeć :D


Ja zaręczam, że w Rybniku można sobie poogladać, a na pewno w Hiszpanii 8)


Taaa w Hiszpanii na plaży są przede wszystkim stare, obleśne Niemki- bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Jeszcze się topless opalają i w falach na Ciebie z tymi obleśnymi cycami wpadają. Aż chcę się wymiotować :roll:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Max » 2006-07-24, 19:07

Kociol napisał(a):
haj napisał(a):No to źle słyszałeś :P Ja byłem kilka razy na Węgrzech na kąpielisku w Hajduszoboszlo - zaręczam, tam jest dopiero na co popatrzeć :D


Ja zaręczam, że w Rybniku można sobie poogladać, a na pewno w Hiszpanii 8)
Potwierdzam. :mrgreen:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez carry » 2006-07-24, 20:01

Tak sobie pomyslalem, ze napisze o tym co dostrzeglem w jednym z postow na naszej stronce :)

Beckenbauer świętuje wesele
Franz Beckenbauer i jego żona Heidi będą podwójnie świętować w austriackim Going już w najbliższą sobotę. Na przyjecie weselno-urodzinowe (40 urodziny Heidi) zostało zaproszonych ponad 300 gości, w tym Karl Heinz Rummenigge, Uli Hoeness, Joseph Blatter i Gerhard Mayer-Vorfelder. Przypomnijmy, iż dla Cesarza najwspanialszym momentem życia był 24 czerwca, kiedy powiedział wybrańce życia Tak.

Wiem, ze dopatruje sie szczegolow i nie bierzcie sobie tego do serca, ale chwilowo powialo nuda i postanowilem sie tym zajac, ogolnie od razu mowie lekka jazda .. :sylwester:

Mam 2 pytania do autora :
1. Skad wiadomo, ze to akurat 24 czerwca biezacego roku kiedy nasz kochany Kaiser powiedzial wybrance tak byl jego najwspanialszym momentem w zyciu.. :?: :o
2. Czy nie wydaje sie to wam dziwne, ze to nasz cesarz powiedzial wybrance tak, a nie ona jemu :?
:wink:

Sorry za Offa :lol:
Ostatnio edytowano 2006-07-24, 20:08 przez carry, łącznie edytowano 1 raz
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Mars » 2006-07-24, 20:05

carry napisał(a):Tak sobie pomyslalem, ze napisze o tym cos dostrzeglem w jednym z postow na naszej stronce :)

Beckenbauer świętuje wesele
Franz Beckenbauer i jego żona Heidi będą podwójnie świętować w austriackim Going już w najbliższą sobotę. Na przyjecie weselno-urodzinowe (40 urodziny Heidi) zostało zaproszonych ponad 300 gości, w tym Karl Heinz Rummenigge, Uli Hoeness, Joseph Blatter i Gerhard Mayer-Vorfelder. Przypomnijmy, iż dla Cesarza najwspanialszym momentem życia był 24 czerwca, kiedy powiedział wybrańce życia Tak.

Wiem, ze dopatruje sie szczegolow i nie bierzcie sobie tego do serca, ale chwilowo powialo nuda i postanowilem sie tym zajac, ogolnie od razu mowie lekka jazda .. :sylwester:

Mam 2 pytania do autora :
1. Skad wiadomo, ze to akurat 24 czerwca biezacego roku kiedy nasz kochany Kaiser powiedzial wybrance tak byl jego najwspanialszym momentem w zyciu.. :?: :o
2. Czy nie wydaje sie to wam dziwne, ze to nasz cesarz powiedzial wybrance tak, a nie ona jemu :?
:wink:

Sorry za Offa :lol:


Niewiem kto to napisal ale musialo Ci sie juz chyba kompletnie nudzic, skoro zajales sie ta sprawa :D:P hehehe
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Kociol » 2006-07-24, 20:20

Lmollu napisał(a):
Kociol napisał(a):
haj napisał(a):No to źle słyszałeś :P Ja byłem kilka razy na Węgrzech na kąpielisku w Hajduszoboszlo - zaręczam, tam jest dopiero na co popatrzeć :D


Ja zaręczam, że w Rybniku można sobie poogladać, a na pewno w Hiszpanii 8)


Taaa w Hiszpanii na plaży są przede wszystkim stare, obleśne Niemki- bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Jeszcze się topless opalają i w falach na Ciebie z tymi obleśnymi cycami wpadają. Aż chcę się wymiotować :roll:


Ta, trzeba patrzeć na Polki, które tam są ^^ :D Co do tamtego off-topa, musiało mi się ostro je(walnąć)*** z czego jestem znany :lol: A co do "Tak" to on mogl jej powiedziec, ona jemu :P :mrgreen: 24 czerwca chyba to się tajniacko poslubił :> K ;d

Wydaje mi się, że za oknami robi się ciemno :P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Adams » 2006-07-25, 01:50

Ahh te lato :) Nie ma to jak basenik dzień w dzień :)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-25, 07:26

oo tak :d basenik to piekna sprawa ;) a jakie dziewczyny :d raz, widzialem taka panienke ze sie chyba normalnie zakochalem ... jakie miala oczy <marzyciel> ale to tylko raz :P potem juz nie mialem takiego szczescia :P ale nie zmienia to faktu ze dzis tez ide :P a co :d

[ Dodano: 2006-07-25, 09:10 ]
Mariusz Pudzianowski rozpoczyna karierę muzyczną
Dariusz "Tygrys" Michalczewski nie jest jedyną postacią ze świata polskiego sportu, której zamarzyła się kariera na scenie. Zamierza do niego dołączyć Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.
Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Dariusz "Tygrys" Michalczewski bierze lekcje śpiewu, a jego nauczycielką jest Dorota Miśkiewicz. Okazuje się, że nie tylko on chce zrobić karierę muzyczną. Bracia Mariusz i Krystian Pudzianowscy założyli zespół Pudzian Band, z którym nagrali piosenkę "Zdobyć świat". Już dziś, we wtorek, powstanie teledysk do tego utworu. Wideoklip kręcony będzie w Warszawie.

Singel będzie miał premierę w sierpniu, całego albumu należy się spodziewać jeszcze w tym roku, w listopadzie.

buahahahahahahahahahahahahaha :d kolejna gwiazda polskiego showbiznesu :lol: a pozniej przyjemna posadka w sejmie i jest ustawiony do konca zycia ... ehhh slabo :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Kociol » 2006-07-25, 10:01

Adams napisał(a):Ahh te lato :) Nie ma to jak basenik dzień w dzień :)


Jeździsz na ten darmowy basenik, bo kiedyś czytałem, że ów taki w Katowicach jest :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez haj » 2006-07-25, 11:24

buahahahahahahahahahahahahaha n kolejna gwiazda polskiego showbiznesu Laughing a pozniej przyjemna posadka w sejmie i jest ustawiony do konca zycia ... ehhh slabo n


Tylko żeby nie skończył czasami jak kolega Krzysztof R. 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez olli » 2006-07-25, 11:29

Upek napisał(a):[ Dodano: 2006-07-25, 09:10 ]
Mariusz Pudzianowski rozpoczyna karierę muzyczną
Dariusz "Tygrys" Michalczewski nie jest jedyną postacią ze świata polskiego sportu, której zamarzyła się kariera na scenie. Zamierza do niego dołączyć Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.
Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Dariusz "Tygrys" Michalczewski bierze lekcje śpiewu, a jego nauczycielką jest Dorota Miśkiewicz. Okazuje się, że nie tylko on chce zrobić karierę muzyczną. Bracia Mariusz i Krystian Pudzianowscy założyli zespół Pudzian Band, z którym nagrali piosenkę "Zdobyć świat". Już dziś, we wtorek, powstanie teledysk do tego utworu. Wideoklip kręcony będzie w Warszawie.

Singel będzie miał premierę w sierpniu, całego albumu należy się spodziewać jeszcze w tym roku, w listopadzie.

buahahahahahahahahahahahahaha :d kolejna gwiazda polskiego showbiznesu :lol: a pozniej przyjemna posadka w sejmie i jest ustawiony do konca zycia ... ehhh slabo :d

I dziwić się że później nasz rynek muzyczny jest taki a nie inny... Wszystkie pseudogwiazdeczki które nie umieją nic są wyżej stawiane niż grono zespołów które grają muzkę niekomercyjną :roll:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-25, 11:54

olli napisał(a):
Upek napisał(a):[ Dodano: 2006-07-25, 09:10 ]
Mariusz Pudzianowski rozpoczyna karierę muzyczną
Dariusz "Tygrys" Michalczewski nie jest jedyną postacią ze świata polskiego sportu, której zamarzyła się kariera na scenie. Zamierza do niego dołączyć Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.
Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Dariusz "Tygrys" Michalczewski bierze lekcje śpiewu, a jego nauczycielką jest Dorota Miśkiewicz. Okazuje się, że nie tylko on chce zrobić karierę muzyczną. Bracia Mariusz i Krystian Pudzianowscy założyli zespół Pudzian Band, z którym nagrali piosenkę "Zdobyć świat". Już dziś, we wtorek, powstanie teledysk do tego utworu. Wideoklip kręcony będzie w Warszawie.

Singel będzie miał premierę w sierpniu, całego albumu należy się spodziewać jeszcze w tym roku, w listopadzie.

buahahahahahahahahahahahahaha :d kolejna gwiazda polskiego showbiznesu :lol: a pozniej przyjemna posadka w sejmie i jest ustawiony do konca zycia ... ehhh slabo :d

I dziwić się że później nasz rynek muzyczny jest taki a nie inny... Wszystkie pseudogwiazdeczki które nie umieją nic są wyżej stawiane niż grono zespołów które grają muzkę niekomercyjną :roll:

to jest typowe ... ktos jest popularny to chwyta sie czego tylko moze zeby sie wiecej nahapac :/ < nie wiem jak to sie pisze szczerze mowiac ;) > gdzies slyszalem nawet < nie wiem czy to prawda > ze Ronaldinho nagral plyte <lol2> ehh :P a polscy " fani " muzyki potem sluchaja takiego syfu. .. no sorry, Pudzian Band :lol: " Zdobyc swiat " juz widze tekst " wpieprzaj koksy zawsze i wszedzie masy mula Ci przybedzie " <lol2> mam talent 8)
haj napisał(a):
Tylko żeby nie skończył czasami jak kolega Krzysztof R. 8)

heheh ten kolega tez idzie na dno, ale spokojnie :d jeszcze zdazy nakrecic 3 filmy, zagrac w 8 i stworzyc Rutek Band :lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez carry » 2006-07-25, 19:48

O Rutkowskiego sie nie bojcie :wink: Koles jest tak nadziany ma uklady tam gdzie trzeba i nic mu nie udowodnia.
Swoja droga to jego przykrywka z tym byciem detektywem i zarabianiem milionow byla naprawde mocna :lol:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości