Ultras Bayern - Schickeria

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez piotr1908 » 2007-06-28, 21:28

Ostatnio przeczytałem ze jakies polmozgi daly 75 zakazow stadionowych czlonkom Schickeria Munchen - jedynej dzialajacej grupie Ultras w Bayernie. Schickeria wedlug mnie robial srednie oprawy jak na niemieckie warunki ale chwala im za to ze mieli pasje i poswiecali temu klubowi wiele czasu, wielokrotnie stawali w obronie klubowych barw, a teraz beda musieli ogladac mecze swojej ukochanej druzyny w TV... Dla mnie to jest wielkie nieporozumienie, ze najbardziej oddani kibice dostali zakazy. Jak wiecei cos wiecej na temat ultraski w Bayernie piszcie w tym temacie!
piotr1908
Bawarczyk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-06-02, 19:33
Online: 0s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez Mars » 2007-06-28, 21:50

gdzies czytalem ze te zakazy maja zostac odwolane ale zgubilem to, musze poszukac i sie dowiedziec dokladniej ;) Co do samej grupy to naprawde sporo robia ale czy sa jedyną grupa w FCB tego nie wiem?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez haj » 2007-06-28, 22:21

Jak ludzie z Schickerii nastukali babce w Norymbergii że ta wylądowała w szpitalu, to nic innego jak zakaz stadniony dlatakiego bydła. Moim zdaniem nie ma co się burzyć, tylko pogratulować natychmiastowej reakcji zarządu FC Bayernu na skandaliczne zachowanie pseudokibiców FCB.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez piotr1908 » 2007-06-28, 22:29

Haj mam do Ciebie pytanie. Byłes tam? Widziales? Raczej babki to nie pobili, bo po co? Gazety i serwisy informacyjne mogly tak podac ale to pewnie wielka bzdura. Haj co by nie mowic to napewno oni robia wiecej dla tego klubu niz wszyscy forumowicze razem wzieci, pewnie nie jednej nocy nie przespali, żeby zrobić dobrą oprawe. Dla nich ten klub to nie tylko piłka nożna to jest całe życie. Osobiscie bardzo szanuje ludzi z pasją, ludzi ktorzy poswiecaja sie dla klubu obojetnie jakiego.
Ostatnio edytowano 2007-06-28, 22:34 przez piotr1908, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
piotr1908
Bawarczyk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-06-02, 19:33
Online: 0s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez Grzechoo » 2007-06-28, 22:32

piotr1908 napisał(a):Raczej babki to nie pobili, bo po co?


Dlaczego? A już ci mogę podać przykład powodu - bo miała na szyi szalik 1.FC Nurnberg (...)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez PeKs » 2007-06-28, 22:34

Sorry, ale kobiet się nie rusza. Chociażby miała szalik ruchu w Sosnowcu. Co najwyżej się go zabierze. Przynajmniej tak jest u nas.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez piotr1908 » 2007-06-28, 22:37

Grzechoo napisał(a):
piotr1908 napisał(a):Raczej babki to nie pobili, bo po co?


Dlaczego? A już ci mogę podać przykład powodu - bo miała na szyi szalik 1.FC Nurnberg (...)


Dobra napewno te 75 osob co dostalo zakazy jej nie bilo. Poza tym watpie zeby ja pobili, moze tylko kazali oddac szalik. Zreszta nie mozna oceniac calej grupy po jedym wystepie.
Obrazek
piotr1908
Bawarczyk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-06-02, 19:33
Online: 0s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez OSZA » 2007-06-28, 22:40

Moze juz wczesniej ta grupa robila i dostala nakaz?
To co slyszysz w mediach to tylko czastka prawdy. Oni<czlonkowie grupy> doskonale wiedza za co dostali. Zarzad tez. A w mediach pisza rozne rzeczy. NIeprawdziwe,albo tylko czastkowe.
Takze ja nie stoje ani w ich obronie,ani ich nie potepiam. Zrobili cos nie tak-musza poniesc kare
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez piotr1908 » 2007-06-28, 22:45

Ja zawsze stoje po stronie kibicow, bo w koncu to oni, a nie pilkarze ani dzialacze tworza klub.
Obrazek
piotr1908
Bawarczyk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-06-02, 19:33
Online: 0s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez OSZA » 2007-06-28, 22:47

piotr1908 napisał(a):Ja zawsze stoje po stronie kibicow, bo w koncu to oni, a nie pilkarze ani dzialacze tworza klub.

Klub tworza prawdziwi kibice i zarzad i pilkarze. Bez kogos z wymienionej trojki nie ma zespolu .
Zespolu nie tworza pseudokibice!
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez Max » 2007-06-28, 22:50

piotr1908 napisał(a):Ja zawsze stoje po stronie kibicow, bo w koncu to oni, a nie pilkarze ani dzialacze tworza klub.
Pieprzenie kojarzące mi się z idiotami z Ł3. Jak wg Ciebie piłkarze i działacze nie tworzą klubu to nie ma o czym rozmawiać. Skoro narozrabiali to zakaz powinien być, nie wiem dokładnie co się działo więc pozostaje zaufać działaczom.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez piotr1908 » 2007-06-28, 23:14

Piłkarze się zmieniają jedni przychodza, drudzy odchodza i tak to jest, malo jest pilkarzy przywiazanych do barw klubowych... Dla dzialaczy to jest świetny biznes, a kibice sa zawsze! Dam wam prosty przykład z polskiej piłki. W Bydgoszczy było wszystko, stadion, pilkarze, pieniądze ale klub jednak wytrzymał tylko kilka miesięcy... Dlaczego? Nie bylo dla kogo grac...

Max a czy odpalanie rac na meczu też jest dla Ciebie idiotyzmem?
Obrazek
piotr1908
Bawarczyk
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-06-02, 19:33
Online: 0s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez Max » 2007-06-28, 23:56

piotr1908 napisał(a):Piłkarze się zmieniają jedni przychodza, drudzy odchodza i tak to jest, malo jest pilkarzy przywiazanych do barw klubowych... Dla dzialaczy to jest świetny biznes, a kibice sa zawsze! Dam wam prosty przykład z polskiej piłki. W Bydgoszczy było wszystko, stadion, pilkarze, pieniądze ale klub jednak wytrzymał tylko kilka miesięcy... Dlaczego? Nie bylo dla kogo grac...

Max a czy odpalanie rac na meczu też jest dla Ciebie idiotyzmem?
:lol: :lol: :lol:
Kibice też przychodzą, odchodzą itp.
Dla takich ludzi jak Honess, Beckenbauer czy Rummenigge to z pewnością świetny biznes, tylko że każdy z osobna zrobił dla klubu więcej niż wszyscy objęci zakazem razem wzięci.
Świetny przykład. :d Zawisza wycofał się z rozgrywek, bo i tak poleciałby kilka klas niżej za korupcję (pozdro dla Scholliego, który kiedyś miał jakieś wątpliwości co do tego chyba). Kibice by się znaleźli, wszystko można kupić (wide Chelsea).

Odpalanie rac owszem, nie wiem czy polska rzeczywistość to dobre pole do dawania przykładów. :|
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez OSZA » 2007-06-29, 04:52

Czlowiek ma zmienny charakter,poglady dlatego malo jaki kibic<zwlaszcza mlody> jest wierny jednemu klubowi.
Zarzad zarzadza klubem(maslo maslane,ale co tam :D ). Jezeli klub odnosi sukcesy,przynosi zyski i moze sie rozwijac to czemu czlonkowie zarzadu maja nie zarobic? To jest ich praca- tak operowac firma(tutaj klubem) by kazdy mial z tego zysk. Kibice,bo klub stac na lepszych pilkarzy czy rozbudowe,a nawet kupno nowego stadionu,pilkarze bo maja lepsze warunki pracy,a zarzad bo moze wiecej zarobic prywatnie.
jak juz mowilem bez trojki-zarzad,kibice,pilkarze klub nie istnieje.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Ultras Bayern - Schickeria

Postprzez Max » 2007-06-29, 07:54

piotr1908 napisał(a):Piłkarze się zmieniają jedni przychodza, drudzy odchodza i tak to jest, malo jest pilkarzy przywiazanych do barw klubowych... Dla dzialaczy to jest świetny biznes, a kibice sa zawsze! Dam wam prosty przykład z polskiej piłki. W Bydgoszczy było wszystko, stadion, pilkarze, pieniądze ale klub jednak wytrzymał tylko kilka miesięcy... Dlaczego? Nie bylo dla kogo grac...

Max a czy odpalanie rac na meczu też jest dla Ciebie idiotyzmem?
:lol: :lol: :lol:
Kibice też przychodzą, odchodzą itp.
Dla takich ludzi jak Honess, Beckenbauer czy Rummenigge to z pewnością świetny biznes, tylko że każdy z osobna zrobił dla klubu więcej niż wszyscy objęci zakazem razem wzięci.
Świetny przykład. :d Zawisza wycofał się z rozgrywek, bo i tak poleciałby kilka klas niżej za korupcję (pozdro dla Scholliego, który kiedyś miał jakieś wątpliwości co do tego chyba). Kibice by się znaleźli, wszystko można kupić (wide Chelsea).

Odpalanie rac owszem, nie wiem czy polska rzeczywistość to dobre pole do dawania przykładów. :|
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości