Wyjazdy na mecze Bayernu

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez danielo » 2007-07-15, 15:33

A ktoś ma rodzine blisko Monachium? ktoś z rodiznki by mógł załatwic bilety z okregu sląskiego napewno by sie nazbierało z 15 osób spokojnie :]
Co do Cottbus można by jechac na sektor gospodarzy ale bez gazdzetów Bayernu wiadomo czym się może to zakończyc:] o ile by były bilety co tez w to watpie jak by grali z Bayernem wszystkie bilety wysprzedane pare dni przed meczem ! Super by było jagbysmy trawili na druzyne z Słowacji lub Czech :]
danielo
Bawarczyk
 
Posty: 217
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 12:44
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-07-15, 18:38

Wydaje mi się, że do kwestii wyjazdu na mecz trzeba podchodzić z trochę większym spokojem i przede wszystkim trzeźwym spojrzeniem na sytuację. Panowie, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Wyjazd do Monachium praktycznie graniczy z cudem (i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości), a na mecz do np. Cottbus nie jest tak naprawdę wiele łatwiej, bo przecież na każdym stadionie w Niemczech, na mecz z Bayernem jest niesamowite zainteresowanie. Wielu osobom tam na miejscu pewnie nie udaje się kupić biletów, a co dopiero nam. Nie raz widziałem w TV jak pokazywali tłumy ludzi ustawionych w kolejkach, jeszcze przed otwarciem kas, żeby zdobyć bilety na mecz przeciwko FCB. Poza tym łatwo się mówi o wyjeździe, ale organizacja takiego przedsięwzięcia to już zupełnie inna bajka. Na dodatek cena takiego wypadu przy małej liczbie osób zawsze będzie bardzo wysoka. Nie żebym z góry zakładał, że wypad na mecz jest niewykonalny, ale na pewno podchodziłbym do tego sceptycznie, a może wypadałoby powiedzieć nawet realistycznie. Prawda jest taka, że najłatwiej jechać jest samemu, kupując bilet np. na eBayu, bądź też przez rodzinę w Niemczech. Kilka osób z tego forum było już na meczu w Monachium właśnie takimi sposobami.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Mars » 2007-07-15, 18:57

Fanklub miał nam dać możliwość wyjazdu na mecz, teraz sie okazuje ze to praktycznie niemozliwe, no trudno takie wymogi a nie inne... Trzeba jednak próbować może sie kiedys uda, np za kilka miesiecy, pol roku albo rok
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-07-15, 19:11

Mars napisał(a):Fanklub miał nam dać możliwość wyjazdu na mecz, teraz sie okazuje ze to praktycznie niemozliwe,

Mam nadzieję, że nie sugerowałeś się moją wypowiedzią, bo przecież nie ode mnie to zależy czy fan klub zorganizuje wyjazd na mecz. To co napisałem, to tylko i wyłącznie moja opinia na ten temat.
Mars napisał(a):Trzeba jednak próbować może sie kiedys uda, np za kilka miesiecy, pol roku albo rok

Tu się zgadzam.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Mars » 2007-07-15, 19:14

DamKam napisał(a):Mam nadzieję, że nie sugerowałeś się moją wypowiedzią


Nie no ogólnie ująłem ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez haj » 2007-07-16, 09:02

Fanklub miał nam dać możliwość wyjazdu na mecz


zamawiane bilety na mecze u siebie oraz na wyjeździe będą rezerwowane i wysyłane przed oficjalną sprzedażą

A to co to jest ? :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez grucha89 » 2007-07-16, 18:01

danielo napisał(a):A ktoś ma rodzine blisko Monachium? ktoś z rodiznki by mógł załatwic bilety z okregu sląskiego napewno by sie nazbierało z 15 osób spokojnie :]
Co do Cottbus można by jechac na sektor gospodarzy ale bez gazdzetów Bayernu wiadomo czym się może to zakończyc:] o ile by były bilety co tez w to watpie jak by grali z Bayernem wszystkie bilety wysprzedane pare dni przed meczem ! Super by było jagbysmy trawili na druzyne z Słowacji lub Czech :]


Ja mam rodzine w Monachium ale jest taka sprawa ze o bilety tak trudno ze jest to malo realne Ciotka pracuje w banku ktory jest sponsorem raz do roku maja organiozwane spotkania na boisku treningowym z pilkarzami autografy zdjecia itd itp ale to wszystko jest taki sam problem zalatwic bilety miejscowym jak nam w polsce chodz ostatnio poznala jakiegos pol niemca pol polaka pracujacego w Bayernie jak go spotyka to daje jej zdjecia z autografami dla mnie wiec moze on by potrafil cos wykonbinowac a pozatym jestem z Jastrzebia wiec Slask !!!
Najważniejsze w życiu nie jest kapitalizowanie naszych osiągnięć. To potrafi nawet głupiec. Najważniejsze jest w życiu czerpanie korzyści z porażek. Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca.
grucha89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-26, 11:48
Lokalizacja: Jastrzebie Zdr\ KrK
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Mars » 2007-07-17, 08:57

haj napisał(a):zamawiane bilety na mecze u siebie oraz na wyjeździe będą rezerwowane i wysyłane przed oficjalną sprzedażą

A to co to jest ?


to ja chce bilet
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Kociol » 2007-07-17, 10:02

Mars napisał(a):
haj napisał(a):zamawiane bilety na mecze u siebie oraz na wyjeździe będą rezerwowane i wysyłane przed oficjalną sprzedażą

A to co to jest ?


to ja chce bilet


:roll:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez kotek:* » 2007-07-17, 11:17

Moim marzeniem jest jechac na mecz Bayernu, wiem ze to mało realne, ale pomarzyc zawsze mozna :)
BAyern gÓrĄ!!!
kotek:*
Bawarczyk
 
Posty: 4
Wiek: 45
Dołączył(a): 2007-07-16, 23:37
Lokalizacja: Szczecin
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez olek » 2007-07-17, 13:31

Akarin napisał(a):Aha i poza tym chciałem się jakoś lepiej przedstawić, może część mnie zna, jeden użytkownik na pewno- olson. Razem piszemy na pilka.pl i jesteśmy tam moderatorami, on może za mnie zaświadczyć, że Bayern w sercu mam od urodzenia.


Zaświadczyć? Ciekawe o czym. Akarin to pionek, najgorszy wśród moderatorów na pilka.pl. Co więcej, tak naprawdę jest kibicem BVB.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Akarin » 2007-07-17, 14:02

olson napisał(a):Zaświadczyć? Ciekawe o czym. Akarin to pionek, najgorszy wśród moderatorów na pilka.pl. Co więcej, tak naprawdę jest kibicem BVB.

Schalke kuwa :D taa znalazł się, ten którego ciagle nie ma i sie wyżywa na stronie głównej :P

sorry za OT :wink:
Akarin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-17, 14:59
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 10d 15h 31m 56s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez danielo » 2007-07-29, 09:24

Jest możliwosci pojechania na mecz BVB-BAYERN 27 pazdziernika jest ten mecz.
Wejsciowka za bramki na stadionie BVB wynosi 10 euro bardzo szybko sie te bilety rozchodza bo sa najtansze ! Lepsze miejsce koszt biletu 25euro. Gadałem z wujem nie mam problemu bilety był załatwił tylko nie wiadomo czy jeszcze sa do nabycia wejsciowki na ten mecz ! Najlepiej by jechał było na mecz busikiem można zaczymac sie kiedy sie chce i szybciej piszcie na priv kto by był chętny !
danielo
Bawarczyk
 
Posty: 217
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 12:44
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez bercik » 2007-10-13, 15:36

danielo napisał(a):Jest możliwosci pojechania na mecz BVB-BAYERN 27 pazdziernika jest ten mecz.
Wejsciowka za bramki na stadionie BVB wynosi 10 euro bardzo szybko sie te bilety rozchodza bo sa najtansze ! Lepsze miejsce koszt biletu 25euro. Gadałem z wujem nie mam problemu bilety był załatwił tylko nie wiadomo czy jeszcze sa do nabycia wejsciowki na ten mecz ! Najlepiej by jechał było na mecz busikiem można zaczymac sie kiedy sie chce i szybciej piszcie na priv kto by był chętny !
bilety były w sprzedaży 33 minuty w ilości 2709 sztuk 1.10.2007 reszta wysprzedana ale ja 2 MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-10-13, 16:43 ]
dokładne ceny na www.bvb.de a na mecze z fcb ,werder schalke 20% droższe
bercik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2007-06-26, 17:12
Online: 4d 1h 29m 26s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez kraju » 2007-10-27, 00:07

Słuchajcie... Ja mam rodzine w Munchen (Neuperlach) Miałem zaszczyt (tylko raz) być na meczu naszej Gwiazdy z południa. Ale nie wpadłem tutaj żeby się chwalić:)

widziałem tam że ktoś pisał że cena wyjazdu to 500 - 600 zł.... hmmm no to bardzo ciekawe... :D

Słuchajcie prawie każdego dnia niedaleko Olimpiapark`u obok BMW na parkingu odjeżdżają samochody które zawsze szukają chętnych na przejazd do Polski... koszt - 25 euro w jedną strone... Problemów jednak jest kilka... Najwięcej osób które przewożą ludzi to kierowcy ze śląska... więc reszta miałaby problem.... druga sprawa... trzeba byłoby mieć wszystko ustalone... z kim by się jechało w tamtą strone... i z kim spowrotem... ale to wszystko jest do załatwienia bo jak już wspomniełem w Monachium mam rodzine...

A co do biletów to hmmm... troche się mylicie co do tego że cięzko jest dostać bilety... tzn ciężko jest na np 50 osób dostać... ale to i tak jest i nie jest problem... bo można przelać kase komuś zaufanemu który jest w niemczech i kupiłby te bilety odpowiednio wcześnie....

W moim przypadku to jazda na mecz to był spontan... Jak byłem w Munchen i zwiedzałem Olimpia park to wpadłem na pomysł żeby jednego dnia wyruszyć też na Allianz arene... Gdy jechałem w tamtym kierunku zorientowałem się że chyba będzie dziś grał Bayern bo coraz wiecej ludzi w szalach koszulkach z piwami wsiadali do u-bahny ktora jechałem.... gdy dojechałem doszedłem do bramek stadionowych to okazało się że mecz się już zaczął... ale nie zraziłem się tym :D podszedłem do okienka i chciałem jakoś zagaić na temat wejścia na stadion, to kasjerka odrazu zapytała mnie na któy sektor chce i nie było problemów z biletem.... a jak już wszedlem toooo.... MARAS !!!! byłem sam na tym meczu, ale.... to coś nie samowitego.... musicie tam kiedyś dotrzeć !! życze wam tego, może w przyszłości będę mógł wam to jakoś ułatwić lub wam jakoś w tym pomóc....

Pamiętajcie... wszystko da się przeskoczyć pod warunkiem że będą chętni !!
W dzisiejszych czasach wiele da się załatwić !!
kraju
Bawarczyk
 
Posty: 1
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-10-27, 00:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron