Wyjazdy na mecze Bayernu

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Krzysiek » 2007-10-27, 10:13

No dobra, tylko to na pewno nie było spotkanie z drużyną typu Borussia, Werder czy Schalke, bo na takie mecze myślę większość z nas chciałaby się dostać, tylko z jakimiś ogórkami, którzy spadli potem z ligi (albo znaleźli się w okolicach strefy spadkowej ;) ). Bądź co bądź, nie ma szans, żeby na każdy mecz przyszło 69 tys. ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez die » 2007-10-28, 02:41

Witam,będzie to mój pierwszy post ;P mieszkam w Rybniku woj.Górnośląskie.Jak już wiemy ;P na Górnym Śląsku jest najwięcej kibiców Bayernu ^^

Nudzi mnie już kibicowanie na odległóść popieram wyjazd trzeba jakoś to zorganizować ;]

Nudzi mnie czytanie takich postów typu :

Nie ma mniejsc , są problemy z biletami :P

Trzeba tylko chciec i sie za to wziąść :P skontaktuje sie z założycielem Fanklubu.

Proszę piszcie kto by był chętny na taki wyjazd.

_____________________________________

Jest nas już 4 xD licząc 3 kumpli ktorzy chcą jechać xD
die
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-10-28, 02:27
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Huzar89 » 2007-10-28, 10:12

Ja byłbym chętny ;)
Goalkeepers are crazy
Huzar89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 792
Wiek: 34
Dołączył(a): 2006-12-29, 22:54
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Don Toma » 2007-10-28, 12:43

w pare samochodow sie zgadac i jechac :D my z Firaczem jedziemy na wiosne na mecz jak co
[center]
Obrazek
Obrazek
av by me / sig by Firo
[/center]
Don Toma
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-25, 10:43
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Mars » 2007-10-28, 14:21

Ja wstepnie to najwczesniej na wiosne ale to i tak nie jest pewne
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez haj » 2007-10-28, 19:04

Ja się piszę 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Don Toma » 2007-10-28, 21:19

wydaje mi sie ze najwczesniej dopiero na wiosne mozna ruszyc na meczyk ( no wiadomo trzeba odlozyc kase a beda swieta i te sprawy ) i mysle ze albo Puchar UEFA albo jakis mecz w Bundeslidze ale na szczycie tylko wiadomo ze bilety trzeba zalatwic z 3 tygodnie szybciej :D Rano ruszymy zeby przed meczem z 3 godzinki byc w monachium nocleg w jakims hotelu i po sniadaniu do domku :)
[center]
Obrazek
Obrazek
av by me / sig by Firo
[/center]
Don Toma
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-25, 10:43
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Huzar89 » 2007-10-28, 23:02

Ja jestem za, obiecałem sobie, że muszę zobaczyć Kahna... :)
Goalkeepers are crazy
Huzar89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 792
Wiek: 34
Dołączył(a): 2006-12-29, 22:54
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-10-29, 10:41

Krzysiek napisał(a):Bądź co bądź, nie ma szans, żeby na każdy mecz przyszło 69 tys. ;)

Jeśli chodzi o mecze Bundesligi, to póki co na każdym meczu był komplet publiczności, czyli właśnie 69 tyś :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Krzysiek » 2007-10-29, 11:22

DamKam napisał(a):Jeśli chodzi o mecze Bundesligi, to póki co na każdym meczu był komplet publiczności, czyli właśnie 69 tyś :!:

Ale masz na myśli tylko ten sezon? Jeśli tak, to specjalnie się nie dziwię, każdej drużynie dziwnym trafem nagle przybywa kibiców, kiedy zespół zaczyna grać coraz lepiej i osiągać coraz więcej ;) Ale kiedy tylko minie jakiś czas i tzw. "pikniki" znudzą się chodzeniem na mecze, albo po prostu zdarzy nam się słabsza seria i przegramy kilka spotkań pod rząd (mam nadzieję, że nie prędko ;) ) to sytuacja wróci do normy. Ale jeżeli komplety były nawet na naszych meczach pod koniec ubiegłego sezonu, to muszę przyznać, że wszystkim fanom z Monachium i okolic należy się wielki szacunek, za to, że są ze swoją rużyną na dobre i na złe ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-10-29, 11:37

Krzysiek napisał(a):
DamKam napisał(a):Jeśli chodzi o mecze Bundesligi, to póki co na każdym meczu był komplet publiczności, czyli właśnie 69 tyś :!:

Ale masz na myśli tylko ten sezon?

Nie. Mam na myśli czas odkąd gramy na Allianz Arena :P I jeśli się nie mylę, to nigdy nie było wyjątku od takiego stanu rzeczy, jakim jest ausverkauft :wink:
Krzysiek napisał(a):Ale jeżeli komplety były nawet na naszych meczach pod koniec ubiegłego sezonu, to muszę przyznać, że wszystkim fanom z Monachium i okolic należy się wielki szacunek, za to, że są ze swoją rużyną na dobre i na złe ;)

Widzę, że nie bardzo orientujesz się w tej kwestii. Takie rzeczy jak frekwencja na stadionie możesz sobie sprawdzić np. na oficjalnej stronie. A jak masz możliwość oglądania skrótów, to tam też podawają takie informacje :568:

A co do wyjazdu na mecz do Monachium, to już nie raz była o tym dyskusja na forum i niestety jakoś nigdy nie doszło do konkretów, więc wolę podchodzić do tego z dystansem...

A jak już jesteśmy przy temacie wyjazdu na mecz, to ja mogę się pochwalić, iż 15 grudnia będę na meczu Hertha Berlin - Bayern. Wujek z Berlina załatwił mi bilety. Jedynym minusem jest fakt, iż będę siedział w sektorze kibiców Herthy, ale co tam. Ważne, że się będzie na meczu :mrgreen:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Serek_ » 2007-10-29, 11:52

Co weekend oglądam Sportschau i przed każdym meczem pisze jaka frekwencja jest kibiców. Jak powiedział DamKam AA była zawsze pełna na meczach ligowych i uzyskanie biletu przed samym meczem jest dla mnie picem na wodę jak się sam przekonałem. Co roku jestem w Monachium od lipca do końca sierpnia(w tym nie byłem 2x bark mi wypadł) ... i pierwsze co robiłem to biegłem do Olympia Einkaufszentrum by kupić bilety i co nigdy nie było. Na początku sierpnia były już wysprzedane do listopada ;/ Ale zawsze można sie wybrać na lwy bo jest średnio kolo 65 tys :D
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-10-29, 12:10

Serek_ napisał(a):Jak powiedział DamKam AA była zawsze pełna na meczach ligowych i uzyskanie biletu przed samym meczem jest dla mnie picem na wodę jak się sam przekonałem.

Ja również jakoś nie potrafię uwierzyć w historię, że komuś udaje się kupić bilet w kasie pod AA przed samym meczem, a tym bardziej w trakcie jego trwania, jak napisał kraju...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Krzysiek » 2007-10-29, 12:42

DamKam napisał(a):Widzę, że nie bardzo orientujesz się w tej kwestii. Takie rzeczy jak frekwencja na stadionie możesz sobie sprawdzić np. na oficjalnej stronie. A jak masz możliwość oglądania skrótów, to tam też podawają takie informacje :568:

No masz rację, nie bardzo się orientuję, na oficjalną raczej nie zaglądam, bo nie szprecham po niemiecku, a skróty to które masz na myśli, bo ja oglądam te od Mic'a i tam frekwencji raczej nie podają, chyba że coś tam komentator mówi ale to i tak po niemiecku :P No więc dzięki za wyjaśnienie :D
DamKam napisał(a):Jedynym minusem jest fakt, iż będę siedział w sektorze kibiców Herthy, ale co tam. Ważne, że się będzie na meczu :mrgreen:

Tak na marginesie: ja tam bym się nie wychylał ze swoją "bawarskością" :P Wiesz, co zrobili wczoraj gościowi na Wisła-Legia, kiedy pokazał "Elkę" siedząc w sektorze gospodarzy...? :mrgreen: Ale to już tak na marginesie, wyczytałem dzisiaj i mi się na myśl nasunęło :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Scholli » 2007-10-29, 17:04

Krzysiek napisał(a):No masz rację, nie bardzo się orientuję, na oficjalną raczej nie zaglądam, bo nie szprecham po niemiecku
jeśli to jakoś zmienia postać rzeczy to oficjalna jest również dostępna w języku angielskim i hiszpańskim, oraz japońskim i chińskim - tak dla formalności ;-) ... Ottmar Hitzfeld po japońsku: オットマール・ヒッツフェルト :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości