Wyjazdy na mecze Bayernu

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez tormor » 2007-07-14, 13:28

Witam wszystkich oficjalnych i nieoficjalnych fanklubowiczow tych z koszulakami i tych bez;]

Chiclaem poruszyc pewna kwestie , nie zabierem czesto glosu na forum ale odiwedzam je prawei codziennie i jak czeasc osob nadal czekam na koszulke ale mam nadzieje ze kiedys dojdzie ale nie to jest tematem mojego postu.

Zapisujac sie do klubu liczylem na wyjazdy na mecze wiem ze jest to dosc duze przedsiewziecie organizaceyjen ale moznaby razme cos wymyslic. wiadomo z ewyjazd wszystkich chetncyh bylby raczej nieosiaglany gdyz bysmy musieli wynajac kilka wagonow w pociagu badz kilka autokarow lecz monza by organizowac takie wypady np wojewodzkie ja osobiscie jestemz bydgoszczy wiec wyjazd chetnych zmojego wojewodztwa tj. Kujawkso-pomorskiego jest latwoej zorganiowaz niz jakbysmy mieli sie z calej polski umowic w jednym miejscu.

Moim zdaniem takie wyjazdy sa podstawa funkcjonowania fanklubu a nie spor o to czy ktos ma koszulke szlaik czy zel pod prysznic Bayernu.

Pozdrawiam z Bydgoszczy
tormor
Bawarczyk
 
Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-15, 14:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Krzysiek » 2007-07-14, 21:02

Jeżeli jedzie min. 75% członków fanklubu, to klub zobowiązuje się zarezerwować miejsca na stadionie. Jeżeli jedzie mniej, to o rezerwację trzeba zatroszczyć się samemu, a z tą nie jest najlepiej na Allianz ;) . Także myślę, że to właśnie jest największa przeszkoda, ale jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Mars » 2007-07-14, 21:04

No właśnie to jest problem Allianz zawsze jest pełny. Np. kibice Juve z Polski jeżdzą w dużych ilościach na mecze i nie muszą się martwić ze zabraknie biletów, chyba ze na jakis wazniejszy mecz/...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Pero » 2007-07-14, 21:20

a nie można zrobić takiej akcji, że będzie tyle osób ile jest wymagane, ale zbierze się nie tylko ludzi z fanklubów, wiecie o co chodzi?
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez tormor » 2007-07-14, 21:43

No to przynaje sie ze nie wiedzialem o takich wymogach ale jak moj przedmowca a raczej przedpiszca moznaby zorganiowac wyjazd osob nie tlyko nalezacych do fanklubu z pewnoscia jest duzo osob ktore calym sercem kibicuja Bayernowi a nie naleza do fanklubu.

Moim zdaniem trzeba by naglosnic ta sprawe i sadze ze znalazlo by sie wielu chetnych na taki wyjazd gdyz z pewnoscia jest niesamowite i niezapomniane do konca zycia wydarzenie;]

Pozdrawiam
tormor
Bawarczyk
 
Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-15, 14:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez upek » 2007-07-14, 21:48

no swietny pomysl ;) z tym ze jest pewien problem ... bilety ... ;) baaardzo ciezko dostac :-P tym bardziej dla grupy zalozmy 10 osob < wiecej i tak by sie pewnie nie zebralo :lol: > w tym samym sektorze i obok siebie < zakladamy ze tak mialoby byc ;) >
tak wiec, jesli biletow nie zalatwimy przez fan club to raczej w ogole nie zalatwimy ;)

ale pomysl jest dobry, sam bym sie przejechal :-P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Pero » 2007-07-14, 22:03

a ile tak mniej wiecej kosztowal bo caly wypad wliczając bilet ten po 15 euro?
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez haj » 2007-07-14, 22:25

No to przynaje sie ze nie wiedzialem o takich wymogach ale jak moj przedmowca a raczej przedpiszca moznaby zorganiowac wyjazd osob nie tlyko nalezacych do fanklubu z pewnoscia jest duzo osob ktore calym sercem kibicuja Bayernowi a nie naleza do fanklubu.


Jest jeszcze jeden problem - bilety zamawiane przez fan klub są imienne.

a ile tak mniej wiecej kosztowal bo caly wypad wliczając bilet ten po 15 euro?


Około 500 - 600 zł.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Pero » 2007-07-14, 22:26

haj napisał(a):Jest jeszcze jeden problem - bilety zamawiane przez fan klub są imienne.


no to już jest problem... :/
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez tormor » 2007-07-15, 11:51

No to niestety nie jest tak rozowo jak myslalem , sadzielm ze zamawiajac bilety jako fanklub mamy jakies liczne przywileje ael wiadomo nie ejstesmy jednymy fanklubem Bayernu no to plan wyjazdu spalil na panewce jak to mowi slynne rumunskie powiedzenie.

No to mzoe panowie choc to jest raczej arkadyjska wizja wyjazdu np wyjazd na mecz Bayernu z Hertha w Berlinie, ale raczej niemozliwe aby jakims cudem dostac sie na sektor gosci bo na sektor gospodarzy nie wypada;]
tormor
Bawarczyk
 
Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-05-15, 14:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez upek » 2007-07-15, 12:04

najlepiej byloby jechac na Energie ;) Cottbus jest blisko granicy :-P
ale wbic sie na sektor gospodarzy w koszulkach Bayernu ... bezcenne xD i glupie :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Akarin » 2007-07-15, 13:19

upek napisał(a):ale wbic sie na sektor gospodarzy w koszulkach Bayernu ... bezcenne xD i glupie


ba, nawet bardzo głupie :P jeszcze może na stadionie byśmy przeżyli, ale po meczu raczej mielibyśmy małe szanse :P

Ja jestem za, jeśli chodzi o wyjazd na jakiś mecz. Fakt są pewne utudnienia, ale dla chcącego nic trudnego :wink:

Aha i poza tym chciałem się jakoś lepiej przedstawić, może część mnie zna, jeden użytkownik na pewno- olson. Razem piszemy na pilka.pl i jesteśmy tam moderatorami, on może za mnie zaświadczyć, że Bayern w sercu mam od urodzenia.

Jeśli wyjazd na mecz z Energie zamknąłby się w kwocie 500 zł, to myślę, że chyba większość dałaby radę zdobyć taką kasę dla pokibicowania ukochanemu klubowi :wink: Problemem byłoby tylko, albo aż zdobycie biletów, bo te trzebaby było zalatwić dużo wcześniej. Ewentualnie możemy zrealizować pomysł upka :wink:
Ostatnio edytowano 2007-07-15, 18:25 przez Akarin, łącznie edytowano 1 raz
Akarin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-17, 14:59
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 10d 15h 31m 56s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Pietras » 2007-07-15, 14:29

Jest jeszcze opcja taka, że Bayern trafi w Pucharze Uefa na któryś z polskich klubów, na przykład Bełchatów czy Groclin..wtedy mozna pomyśleć o wspólnym wyjeździe na taki meczyk w Polsce :wink:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez wojtas69 » 2007-07-15, 14:40

Myślę, że nawet jakby trafił na zespół z Czech, Austrii czy Słowacji to można by pomyśleć o wspólnym wyjeździe na meczyk.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Wyjazdy na mecze Bayernu

Postprzez Serek_ » 2007-07-15, 15:32

Jest jeszcze opcja taka, że Bayern trafi w Pucharze Uefa na któryś z polskich klubów, na przykład Bełchatów czy Groclin..wtedy mozna pomyśleć o wspólnym wyjeździe na taki meczyk w Polsce :wink:

Niby tak, ale wtedy większa rzesza polskich fanów FCBayernu także będzie chciała pojechać an ten meczy i osobiście twierdze iż o bilety będzie jeszcze trudniej niż na wymienione wyżej spotkanie z Cottbus. Ogólnie taka drużyna nie na co dzień wita w Polsce więc w sumie nie tylko fani FCBayernu ale również masa innych będzie chciała zobaczyć gwiazdy kwiatowego formatu. Dla mnie pomysł z wyjazdem co Cottbus wydaje się dość ciekawy i można go przeanalizować dogłębniej.

upek napisał(a):Aha i poza tym chciałem się jakoś lepiej przedstawić, może część mnie zna, jeden urzytkownik na pewno- olson. Razem piszemy na pilka.pl i jesteśmy tam moderatorami, on może za mnie zaświadczyć, że Bayern w sercu mam od urodzenia.

No ja to też mogę potwierdzić iż codziennie zaglądam na pilka.pl i często czytam Twoje komentarze :P
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość