WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Wszystko o kibicach i dla kibiców

WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez AdamGie » 2012-05-11, 09:09

if the kids are united...


widzę, że w Warszawie jest nas kilku / dziesięciu kibiców Bayern. Cieszy mnie to ogromnie :D

:569: ZORGANIZUJMY SIĘ NA FINAŁ!


zaproponujcie miejsce może, z piwkiem i ogólnie miłą atmosferę... mieszkam na Tarchominie, raczej tu nie znam baru w którym możnaby oglądać finał. jak dla mnie to i Bierhalle Nowy Świat i Champion Mariott też moga być... ktoś w komentarzach zaproponował jakiś bar, ale nie wierzę, że nie jest to reklama, jakoś tak dziwnie brzmi ...
ale jeśli to prawda - czemu nie?


miło byłoby oglądać mecze Ukochanej Drużyny w gronie podobnych mi "odszczepieńców"


Adam
AdamGie
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-05-11, 09:03
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez mkIVPanzer » 2012-05-14, 23:47

Jestem, ogólnie rzecz biorąc, za tym pomysłem.
Na pewno w Piwiarni Warki i w Centrum i przy Kinie Femina będzie transmisja - mają tam warunki do oglądania meczów. Masa telewizorów, w sumie fajna atmosfera i przyzwoite ceny piwa.
Poza tym w niemal każdym Irish Pubie będzie możliwość obejrzenia meczu, ale nie wiem, czy chcę tego wieczoru siedzieć w knajpie, której korzenie są na Wyspach Brytyjskich ;)
Pub Przejście na Placu na Rozdrożu. Na codzień legijna knajpa, ale nie spotkałam się z jakimś bydłem i ekscesami w środku. Piwo w normalnych cenach, dużo ekranów, przyzwoita lokalizacja.
Kolega poleca mi jeszcze jakiś pub na Mokotowskiej, który obwieszony jest bawarskimi flagami itp., więc może jutro tam pójdę i sprawdzę, czy mają telewizor i planują transmitować LM.
Jeśli nie będzie więcej chętnych to pewnie pójdę do multikina, a potem świętować do pubu ;)

Pozdrawiam!
mkIVPanzer
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-05-18, 18:51
Lokalizacja: Warschau
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Zari » 2012-05-15, 09:16

Dajcie konkretne miejsce, niedługo będę wrzucał newsa na stronkę to podam Warszawę, na pewno znajdą się chętni ze stolicy :)
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Crono » 2012-05-15, 10:57

Panowie,

Ja myślę, że optymalnym miejscem jest coś a'la bierhalle.

Najważniejsze żeby było blisko metra... Myślę, że warto te pub na polach sprawdzić:>
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez bayern7711 » 2012-05-15, 12:31

Witam , ja tez bym byl zainteresowany zapewne przybyciem , tylko trzeba by bylo upewnic sie czy beda miejsca zeby sie nie okazalo potem ze jak przyjdziemy to nie bedzie gdzie siedziec
bayern7711
Bawarczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-08-20, 17:18
Lokalizacja: warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez mkIVPanzer » 2012-05-15, 13:30

Rezerwacja będzie obowiązkowa.
Dlaczego blisko metra?
A znasz coś "a la Bierhalle"? Bo bezpośrednio w tej knajpie na pewno będzie transmisja, pytanie tylko, czy chcemy siedzieć w restauracji i oglądać mecz...
mkIVPanzer
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-05-18, 18:51
Lokalizacja: Warschau
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Crono » 2012-05-15, 15:58

w sumie zapomniałem, że to restauracja bardziej..

Blisko metra, bo będzie dobry dojazd dla większości. Podejrzewam, że większość, jak będzie miała dostęp do metra, to i łatwiejszy powrót do domu;) No chyba, że się mylę ? Nie jest tak, że to metro "pod" samym pubem/knajpą musi być rzecz jasna.

Co do 'przejścia' to wolałbym inną miejscówkę, z trochę wiekszymi TV i komfortem oglądania :) Moim zdaniem, tam jest ścisk no i małe tv - chyba, że źle pamiętam, bo dawno tam byłem... =] Więc może mnie ktoś w razie czego z błędu wyprowadzić :P

No i klimat brytyski - też myślę słaby pomysł ;) Chociaż z drugiej strony - miny fanatyków Chelsea po traconych golach i przegranym meczu... <bezcenne> :D

Ten pub na motowskiej wydaje się być ciekawym pomysłem. Ja wstępnie jestem za - tylko pytanie,gdzie to konkretnie i jak wygląda sprawa. piwiarnia warki też - te dwa pomysłu jak dla mnie są OK. :) Ewentualnie polecam też hula kula - zdarzyło się tam oglądać Ligę Mistrzów , z tym , że (przynajmniej dla mnie) trochę słabsza lokalizacja. Tym bardziej, jak tam ulice pozamykane dookoła ...

Mam nadzieję, że znajdzie się nas więcej, niż obecna czwórka ... ?
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez mkIVPanzer » 2012-05-16, 00:14

Dobrze, zatem jutro (a raczej dziś) postaram się ogarnąć ten pub na Mokotowskiej. Ogólnie rzecz biorąc tutaj są na niego namiary, ale nie wiem, jak się nazywa itd.:
http://i49.tinypic.com/23m4nix.png

A argument z metrem jest dla mnie o tyle zabawny, że mieszkam na Pradze. Dalej chyba nie muszę tłumaczyć :wink:
Hula Kula odpada. Znając życie będzie tam jakaś wieśniacko-studencka impreza do jakiegoś żenującego DJ'a, poza tym spędzam w BUWie zbyt dużo czasu, żeby jeszcze w wolnym czasie tam przebywać :wink:

Proponuję zrobić tak - jeśli ww. pub okaże się w porządku to można skoczyć tam. Jeśli nie - proponuję Piwiarnię Warki przy Al. Solidarności (obok metra Ratusz Arsenał).
I też liczę na lepszą frekwencję :P
mkIVPanzer
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-05-18, 18:51
Lokalizacja: Warschau
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Crono » 2012-05-16, 07:22

Oj tam, oj tam ... już niedługo 3 linia metra i na Pradze, więc wiesz ;P Po za tym z centrum na prage ,to rzut beretem.. a tam dotrzesz metrem :P Ja np z Ursynowa jadę, to dla mnie główne połączenie... Aczkolwiek wiadome, że nie będę wszystkich uzależniał od swojej osoby;)

Plan organizacyjny, jak najbardziej mi się podoba! Mokotowska, lub Piwiarnia przy Solidarności :) Dogadamy i zostaje kwestia frekwencji - OBY WIĘCEJ!
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Justynasosna » 2012-05-16, 08:33

Pomysł na spotkanie świetny! Liczę na Wasze propozycje, bo nie chodzę po pubach. Półfinał oglądałam na Woli na Olbrachta, ale to klideczka i nas nie pomieści, nawet jak będzie nas 10-cioro.
Raczej nie da się wszystkim przypasować co do lokalizacji miejsca spotkania. Pamiętajcie jeszcze, że mecz może się skończyć o 23.30 (jak ostatnio), a i dekorację będziemy chcieli obejrzeć. O tej porze już tylko nocne jeżdżą.
Justynasosna
Bawarczyk
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2012-05-16, 08:22
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Crono » 2012-05-16, 18:11

W weekend to i metro do późna jeździ :P
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez mkIVPanzer » 2012-05-16, 18:54

j.w.

Byłam dziś w tej knajpie przy Mokotowskiej. Jest dość bawarska, fakt, ale to bardziej restauracja, poza tym - nie ma telewizora, więc sprawa przesądzona.
Kto zrobiłby rezerwację w Piwiarni Warki? [dzwoniąc niech poprosi o dobre miejsca przy tv]
mkIVPanzer
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-05-18, 18:51
Lokalizacja: Warschau
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Justynasosna » 2012-05-17, 08:51

Crono napisał(a):W weekend to i metro do późna jeździ :P


Ale mało komu metro podjeżdża pod dom :]
Justynasosna
Bawarczyk
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2012-05-16, 08:22
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez yasiek » 2012-05-17, 15:09

hej sa jeszcze dwa fajne puby na ursynowie jeden to quatro a drugi "22"....w quatro są chyba 2telewizory i telebim z projektora a w dwójkach telebim, nie jest to centrum więc i ceny są spoko, aba położone blisko metra więc może tam, ja nie wiem czy będe ogladał wspólnie bo miałem się z kumplem ustawić na chacie ale kto wie mamy blisko więc może wpadniemy....
yasiek
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-05-17, 15:05
Online: 0s

Re: WARSZAWA - wspólne kibicowanie

Postprzez Crono » 2012-05-17, 16:58

Justynasosna napisał(a):
Crono napisał(a):W weekend to i metro do późna jeździ :P


Ale mało komu metro podjeżdża pod dom :]


Mi podjeżdża :P

No trudno.. Najwyżej nocnym się wróci .. co dla poniektórych, metrem do centrum i na nocny :p Wiadome, że trudno będzie znaleźć idealne miejsce dla każdego, dlatego okolice centrum wydaj się być OK.

Co do piwiarni Warki:

http://www.piwiarniawarszawa.com/?page_id=15

dostałem jeszcze odp mail na rezerwację w Warce, a telefonu nikt nie odbierał niestety...

Jest jeszcze druga opcja. Ponieważ widzę, że mało ludu, to mogę zaproponować oglądanie w zaciszu domowym ;] Jeśli nic się nie znajdzie, to mogę przygarnąć, bo widzę, że tutaj ledwo 5-tka wypada, więc nie dużo :) Wypad na pub, to świetna sprawa dużą paczką... Choć ilu by nas nie było, jednak boje się, że jak już jutro piątek, to z tą rezerwacją może być średnio :/ Niech każdy szuka lokali w okolicy...

W razie czego warunki do oglądania są ;) Tylko trzeba by niestety(lub stety?) pocieszyć się Polsatem ;]
Ostatnio edytowano 2012-05-18, 16:52 przez Crono, łącznie edytowano 1 raz
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron