Monachium - hotele, noclegi

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Monachium - hotele, noclegi

Postprzez Mars » 2017-02-05, 20:20

Przyda się taki temat, bo co jakiś czas ktoś dopytuje o nocleg przy okazji wizyty w Monachium. Na pewno sporo użytkowników ma jakieś doświadczenia związane z hotelami, hostelami itd więc można tu wpisywać sprawdzone miejsca wraz z ceną za noc i lokalizacją. Czasem warto zostać po meczu i coś pozwiedzać lub odpocząć po podróży.

Jeśli ktoś szuka tanich noclegów, max kilka dni i preferuje namiot to polecam ośrodek http://the-tent.com/ ale to tylko w okresie letnim. Korzystałem kilka razy i koszt za noc to 8/9 euro.

Jednak przydałaby się alternatywa w postaci hotelu w Monachium lub okolicach. Wiem, że google i booking.com ale jednak zawsze lepiej coś sprawdzonego.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Monachium - hotele, noclegi

Postprzez ironlemon » 2017-02-06, 16:29

W listopadzie korzystaliśmy z Super 8 Munich City North. Nowiutki hotel, ma wszystko co potrzeba, ceny znośne (z ciekawości sprawdziłem cenę na Bookingu na pierwszy weekend marca i za noc wychodzi 67 ojro za 2 osoby w dwójce), no i jest bardzo ładny dojazd w każde miejsce. Spod hotelu regularnie kursuje tramwaj 23 do Münchner Freiheit, a 7 minut autobusem/20 minut piechotą na wschód jest stacja U6, z której dojedziesz w 5 minut pod AA.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron