Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Nasze wspólne inicjatywy, np. Vlepki, kalendarze, bluzy, otwieracze

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2010-06-09, 19:51

po weekendowym turnieju w Kalwarii (żeby nie rozpraszać Naszej Wspaniałej Ekipy) trzeba przysiąść nad tematem i wtedy się okaże co i jak :) trzeba będzie pomyśleć nad różnymi aspektami...
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez upek » 2010-06-09, 21:08

no wiec wlasnie, temat koszulek to nie jest jakas mega palaca sprawa. nie spieszy sie z tym az tak. przed nami kalwaria, na tym skupiamy, po turnieju bedziemy montowac.
aczkolwiek beda to na 100% koszulki EdB, takze osobom niezrzeszonym pozostaja zakupy w fanshopie albo na allegro ;]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez zachar » 2010-06-09, 21:54

upek, jakbyście się nie uparli od razu na te koszulki z EdB to już dawno byłyby zwykłe koszulki :P Przy utrzymaniu obecnego tempa to nie sądzę żebyście się z nimi wyrobili do grudnia, jeżeli w ogóle da radę. Nie jestem dokładnie w temacie ale jak przeczytałem wypowiedź mario to widzę, że chłopak jest załamany i dobrze to nie wróży koszulkom EdB, więc co szkodzi zrobienie teraz normalnych, a EdB za jakiś czas skoro póki co to i tak to nie wyjdzie widać :P zresztą sam mówisz że nie jest to paląca sprawa. Może jakby to ruszyć i poczekać na jakiś odzew to coś z tego wyjdzie
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez upek » 2010-06-10, 07:24

zachar napisał(a):upek, jakbyście się nie uparli od razu na te koszulki z EdB to już dawno byłyby zwykłe koszulki :P Przy utrzymaniu obecnego tempa to nie sądzę żebyście się z nimi wyrobili do grudnia, jeżeli w ogóle da radę. Nie jestem dokładnie w temacie ale jak przeczytałem wypowiedź mario to widzę, że chłopak jest załamany i dobrze to nie wróży koszulkom EdB, więc co szkodzi zrobienie teraz normalnych, a EdB za jakiś czas skoro póki co to i tak to nie wyjdzie widać :P zresztą sam mówisz że nie jest to paląca sprawa. Może jakby to ruszyć i poczekać na jakiś odzew to coś z tego wyjdzie

:lol: :lol: :lol:

z gadka ze z koszulek nic nie wyjdzie sie wstrzymac radze ;] zreszta, gadaj sobie co chcesz, koszulki beda EdB, Tobie polecam allegro.pl.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2010-06-10, 08:54

zachar napisał(a):ale jak przeczytałem wypowiedź mario to widzę, że chłopak jest załamany


no tom się dowiedział he he :) nie jestem załamany - tylko nie panikuję i czekam aż ważniejsze rzeczy takie jak turniej się pokończą i wtedy na spokojnie będzie można ogarnąć temat :) pomyśleć nad wyborem wykonawcy i pozbierać ludzi chętnych na koszulki EdB, bo takie mają być :) na chwilę obecną trzeba w końcu zrobić coś dla ludzi z fanclubu, a później w jakiejś nieodległej pezyszłości pomyśli się nad zrobieniem czegoś dla ogółu kibica he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez zachar » 2010-06-10, 10:57

upek, nie wiem co to szkodzi, ale dobra, jak tam sobie chcesz tylko wiedz, że będę obserwował poczynania w sprawie koszulek EdB moim krytycznym okiem :wink:
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez upek » 2010-06-10, 11:10

mi nie szkodzi zrobienie koszulek dla ogolu, ale chce zrobic koszulki dla EdB. a fakt ze masz krtyczne oko .. to juz Twoja sprawa tak szczerze mowiac. Btw, wystarczy ze przeniose temat do odpowiedniego dzialu i nie bedziesz zadnym okiem obserwowal poczynan i patrzac na Twoje wpisy dosc mocno sie zastanawiam czy tak nie zrobic ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez zachar » 2010-06-10, 11:28

Po prostu chciałem wyjść z inicjatywą, zacząć konstruktywną rozmowę i ruszyć to trochę do przodu bo widzę że sprawa trochę stanęła w miejscu, więc nie rozumiem w tym momencie Twoich złośliwości. Ale ok, rób jak tam sobie uważasz i widzę, że na drugi raz po prostu nie będzie sensu zaczynać tematu.
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez lahm_90 » 2010-06-10, 14:41

a gdyby ktos inny zajal sie koszulkami dla niezrzeszonych ? ;> tylko kluczowy byłby tu projekt i ktos inny moglby sie tym zajac :)
Obrazek
lahm_90
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2009-12-18, 18:20
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2010-06-10, 19:43

lahm_90 napisał(a):a gdyby ktos inny zajal sie koszulkami dla niezrzeszonych ?


a nie widzisz jak chętnie się wszyscy inni zajmują takiego typu rzeczami? :> wszystko co się załatwia tutaj na forum kręci się wokół góra ±10 osób. Niestety wszystkie te osoby też mają swoje obowiązki i nie zawsze wszystko idzie w takim rytmie i czasie takim, gdyby to była nasza praca, a nie tylko przyjemny dodatek do życia he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez zachar » 2010-09-28, 08:17

upek, tylko bez nerwów, jak idzie załatwianie koszulek EdB?
Diese Tage voller Sonne | Voller Licht, oh FCB | Und die Zeiten großer Siege | Voller Glück, oh FCB | Du warst auf allen hohen Gipfeln | Die Triumphe ungezählt | Diese Tage voller Sonne, FCB
zachar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-02-07, 11:29
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez upek » 2010-09-28, 08:57

wystarczy zebrac kase od ludzi, projekty sa gotowe. swoja droga, dobrze ze przypomniales bo mi z glowy wylecialo :D
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez szimi » 2010-09-28, 09:19

Wiela za taką przyjemność się płaci?
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2010-09-28, 17:18

no o tych polówkach to nawet ja zapomniałem, bo już mi się przypominać nie chciało :P za dużo miałeś Upek na głowie he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez Szybki » 2010-09-28, 17:41

Idzie zima ! Może czas na kurtki :D ?
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólne inicjatywy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości