Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Nasze wspólne inicjatywy, np. Vlepki, kalendarze, bluzy, otwieracze

Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez scholli7 » 2009-12-16, 19:29

Słuchajcie razem z mario_mk wpadlismy na taki pomysł,żebyśmy może na wiosnę stworzyli fanklubowe koszulki.Co Wy na to ???? Wiem,że to rozgrywa się o kasę itd,ale mógłby to być kolejny krok w tym aby nasz fanclub się rozwijał :) I fajnie by było spotkać się już na zlocie w takich koszulkach fajnie to by wyglądało.Mogłyby być to koszulki z Logiem jaki np zaproponował teraz Upek na flagę.Bardzo spodobało mi się to logo i myślę że skoro do tego czasu mielibysmy już taką flagę,co niektórzy mieliby bluzy które ostatnio zamawiał Haj ,jeszcze inni czapki na które też znależli się chętni.To i na takie koszulki również znalazłoby się duzo chętnych.Myślę,że zrobienie projektu i sama taka koszulka nie byłaby aż taka droga i już po okresie świątecznym ,po nowym roku można by było się nad czymś takim zastanowić Co Wy na to ??? Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2009-12-18, 00:05 przez scholli7, łącznie edytowano 1 raz
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2009-12-16, 19:35

to cfaniak, podpiął mnie pod pomysł :P ogólnie tak tylko gadaliśmy - ogólnie takie proste koszulki na wzór może tych pierwszych to byłoby coś fajnego. Tylko może z wyszywanymi logami, a nie naprasowanymi, ale to tylko takie tam pomysły bo nawet nie wiem ile by to kosztowało :P i na pewno na wiosnę najwcześniej :P
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez olek » 2009-12-16, 19:36

A nie można było pomyśleć o tym nieco wcześniej i jako meczówki na Trzciankę zrobić od razu koszulki fanklubowe?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez scholli7 » 2009-12-16, 20:02

Ha można było !!! ale dzisiaj dopiero na to wpadłem ! to był moment to była chwila :D , podczas rozmowy z mario_mk na temat bluz jakoś mnie olśniło,w ogóle mam dzisiaj chyba jakąś wenę twórczą hahaha , bo podpowiedziałem Upkowi 4 wzór flagi.A wracając do tego czy nie można było wczesniej pomyśleć o koszulkach ,niby można było ,jednak wydaje mi się że jednak priorytetem jest jednak flaga i legitymacje o których pisał Upek. Natomiast do flagi można odnieść w jakiś sposób właśnie koszulki(mam na mysli że jej wzór logo może być podobne własnie do flagi),mało tego zaproponowałem termin wiosny bo wtedy na pewno znajdzie sie większa ilośc chętnych,wiadomo robi się cieplej a i do jakiegoś zlotu będzie bliżej.I wtedy moglibysmy sie na nim pojawić właśnie w takich koszulkach.Upek a co Ty o tym sądzisz ??
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez trocky » 2009-12-16, 20:25

w lipcu kupiłem czapkę z fanshopu Bayernu, nie dawno pojawiła się inicjatywa z czapkami EdB, potem na jesień kupiłem w fanshopie bluzę Bayernu szarą, za chwilę pojawił sie komunikat o bluzach EdB niemal identycznej do mojej, teraz boję się cokolwiek kupować w Megastore bo chciałbym wreszcie coś mieć EdB, a nie chcę dublować tych samych rzeczy :P koszulki dobra sprawa :)
Ostatnio edytowano 2009-12-16, 20:32 przez trocky, łącznie edytowano 1 raz
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez scholli7 » 2009-12-16, 20:30

trocky hahaha to sprawa jest prosta narazie nie kupuj koszulki !!! myślę że naprawdę to dobry pomysł i znajdzie się dużo chętnych ze mną już jest kumpel również wielki fan Bayernu ,a i na pewno sam wziąłbym co najmniej dwie dla siebie i żonki ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez PTK » 2009-12-16, 20:50

Logo wyszywane ? nie da rady. Chyba tylko na koszulce polo ale wątpię żeby większość taką chciała ;-)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez Mars » 2009-12-16, 20:58

Logo wyszywane ? nie da rady. Chyba tylko na koszulce polo ale wątpię żeby większość taką chciała ;-)


Dlaczego nie da rady? Da jak najbardziej :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez scholli7 » 2009-12-16, 21:01

panowie dzisiaj ze wszystkim można sobie poradzić nawet i z wyszywanym logiem zobaczcie z ciekawości ile teraz nawet firm ogłasza się na allegro,robiąc wszelkiego rodzaju bluzy,koszulki itp itd i wyszywane logo to najmniejszy problem chodziło mi o to czy poprostu znajdą się chętni,a tak jak myslałem jak najbardziej,dlatego załozyłem taki temat
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2009-12-16, 21:06

scholli7 napisał(a): ... mało tego zaproponowałem termin wiosny bo wtedy na pewno znajdzie sie większa ilośc chętnych ...


no nie mogę he he, teraz wszystkie zasługi sobie przypisze :P ten termin akurat mnie wpadł do głowy :P

a co do wyszywanego logo? i innych wyszywanych rzeczy na koszulce? wydaje mi się, że to jest do zrobienia to raz, dwa - nie wiem jak to się cenowo przedstawia, ale gdyby to ode mnie zależało to wolałbym dodać te 10-15 zł ale wiedzieć, że przy jakichś kiepskich warunkach pogodowych czy gorszym dbaniu o koszulkę, czy nawet w praniu wszystko zostanie na tej koszulce, a nie się z niej po prostu odklei :) ale to tylko moje zdanie :P
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez PTK » 2009-12-16, 21:11

To już lepiej moim zdaniem zrobić np. sitodrukiem, z tym że musi być większa ilość osób (nawet koło 100). Wtedy mamy pewność że nic nie zejdzie. Bo wyszywanie na koszulce może wyglądać dziwnie, na koszulkach polo czy bluzach to co innego bo materiał jest grubszy
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez Mars » 2009-12-16, 21:17

PTK napisał(a):, z tym że musi być większa ilość osób (nawet koło 100)

ale jak to maja byc fanklubowe koszulki to 100 sie nie znajdzie podejrzewam...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez scholli7 » 2009-12-16, 21:17

mario_mk :
no nie mogę he he, teraz wszystkie zasługi sobie przypisze ten termin akurat mnie wpadł do głowy


hahaha nie przypisuję wszystkich zasług tylko sobie hahaha jako iż jesteś starszy z uprzejmości przyznaję :D że prawdę mówi on zaproponował termin , ja wpadłem jedynie na pomysł żeby o takich koszulkach pomysleć ;)
A i jesli chodzi o wyszywane logo to mario również masz rację,czasem naprawdę warto dołożyć kilka zł więcej i mieć jednak konkretniejsze wykonanie czegokolwiek.Skoro bluza na którą chętnych zbierał Haj ,a na którą chętnych zbiera teraz mario_mk ma wyszywane logo to i na koszulce nie będzie takiego problemu ,bez dwóch zdań.No i skoro bluza miała taką przystępna cenę to podejrzewam że i koszulka nie bedzie zbyt droga :) Pytanie tylko czy znajdzie się na tyle chetnych aby za taką inicjatywę się wziąść :)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez mario_mk » 2009-12-16, 22:02

zawsze można to zrobić na koszulkach polo, myślę, że też to by fajnie wyglądało gdyby taka koszulka była np. cała czerwona, biała z czerwonymi wstawkami lub szara jak te poniżej

pomysł 1

pomysł 2

pomysł 3

ale to tylko pomysły i to takie na przyszłość :)
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Czy znaleźliby się chętni na koszulki

Postprzez Tapir » 2009-12-16, 22:13

Szare są super, ale widać pod pachami mokre plamy jak sie spocisz :D
Tapir
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1887
Dołączył(a): 2009-06-01, 17:09
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Wspólne inicjatywy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości