GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez yarpen » 2016-07-03, 21:00

scholli7 napisał(a):Mecz meczowi nierówny :wink:

Oczywiście ;) Mnie jak dotąd gra Niemców nie porwała na tym EURO. Może miałem za duże oczekiwania, ale są znacznie słabsi niż się spodziewałem.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-07-03, 21:06

Niemcy na turnieju :
Świetne mecze : z Irlandią,ze Słowacją
Niezłe : z Ukrainą,Włochami
Średnie : z Polską

O co chodzi :mrgreen: Po odejściu Lahma i Klose,po stracie Reusa i Gundo,jest półfinał ME,więc słowa "słabsi/słabi" średnio pasują.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez scholli7 » 2016-07-03, 21:07

Ale jednego czego nie można odbierać Niemcom to swego rodzaju już powtarzalność to już ich 6 bodajże półfinał z rzędu w takich dużych turniejach. Gra Niemców może nie porywa, ale ja ich nie skreślam 2 lata temu objachali Brazylię jako gospodarza mistrzostw, dlaczego więc mają nie powtórzyć tego w meczu z Francją? Może właśnie w tym meczu wreszcie się Tomek obudzi jak obudził się Lewy w meczu z Portugalią. Własnie Portugalia, jeśli nie porywa gra Niemców co można powiedzieć o grze Portugalii? Liczę na taki finał Portugalia - Niemcy
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-07-03, 21:14

Jak Niemcy grają słabo,to innych w ogóle nie ma : D
Bo taka Francja pokazuje duuużo mniej,wszystkie mecze na dużym farcie,ledwo,ledwo,oprócz tego dzisiejszego.
O Portugalii nie ma co pisać,a Walia świetnie,ale też chpćby przegrali z Anglią.A Niemcy z 1 straconą bramką z karnego :-P
Nierealne oczekiwania niektórzy mają :-P
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez yarpen » 2016-07-03, 21:33

Dziadek Mróz napisał(a):Świetne mecze : z Irlandią,ze Słowacją
Niezłe : z Ukrainą,Włochami
Średnie : z Polską

No nie zgodzę się, mecze z Irlandią i Ukrainą były słabe. Z Ukrainą nie wiele brakowało pod koniec aby się zakończyło remisem, zanim poszła ostateczna kontra. Północna Irlandia? Milion sytuacji i jedno wykończenie.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Klinsmann » 2016-07-03, 21:51

yarpen napisał(a):Milion sytuacji i jedno wykończenie.
I absolutne panowanie na boisku :wink: A to, że strzelili tylko jedną? Nie oznacza słabego meczu :wink:
Niech tak słaby mecz zagrają w finale :)
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez yarpen » 2016-07-03, 21:55

Klinsmann, ile znasz z ostatnich lat meczy Bayernu, gdzie dominowaliśmy całe spotkanie, nie wykorzystywaliśmy sytuacji i przegrywaliśmy po jednej kontrze albo stałym fragmencie gry? Powinieneś pamiętać przynajmniej jedno takie spotkanie :P

Po 2012 roku nie chciałbym nigdy widzieć swojej drużyny grającej dokładnie taki futbol w finale.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-03, 22:16

Mówcie co chcecie, ale Niemcy grają na tym turnieju najpewniej i - moim zdaniem - najlepiej. Krytykowałem Jogiego za skład, ale teraz zwracam honor - Niemcy podeszli do tego starcia z Włochami bardzo taktycznie, i tak też zagrali, 3-5-2 okazało się dobrym pomysłem, o czym pisał Silas. Tymczasem Francja - męczarnie z Rumunią, gole w końcówce z Albanią, remis ze Szwajcarią, i znowu wymęczony mecz z Irlandią 2-1. Jak dla mnie Trójkolorowi mają słabą obronę - o czym świadczą te dwa gole, które wcisnęły im Ragnary, choć tutaj wpływ mogło mieć rozluźnie. Niemcy jednak mają poważne osłabienia i mam nadzieje, że Jogi to poukłada. Będzie dobrze.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-03, 22:17

Obrazek

:lol: :lol: :lol:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez scholli7 » 2016-07-04, 09:35

Zawsze jest jeszcze Poldi :lol: Nie zapominaj o Nim i nie lekceważ Jego umiejętności.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez scaloni » 2016-07-04, 11:03

Podolski? Facet jest za zasługi i robi za maskotkę.

Szczerze, nie widzę Niemców w finale. Hummels, kontuzje, zmęczenie, brak formy kilku graczy, to wszystko sprawia, że stawiam na Francuzów. Chciałbym się pomylić, ale słabo to widzę.
Zagrałbym czymś takim:
Neuer
Hoewedes-Boa-Mustafi
Kimmich-Can-Kroos-Hector
Oezil-Mueller-Draxler

Francja ma wielki potencjał ofensywny i trzeba go czymś zdusić. Szczelna defensywa i ten Can to rozbijania w środku. Schweini nawet jeśli będzie w stanie zagrać (znów ma problemy), to nie daje mu żadnych szans w starciu z Kante, Pogbą czy Matuidim.
Khedira i Gomez już w ogóle nie zagrają.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Klinsmann » 2016-07-04, 11:39

No nieciekawie to wygląda :(
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-07-04, 12:07

Jest Boa,który będzie ogarniał defensywę,Mustafi to nie jest dużo słabszy piłkarz od Hummelsa,trochę optymizmu ;)
A Podolski jak wszedł to dał dobrą zmianę,w Turcji też świetnie grał,słuchajcie dalej komentatorów-głupków,to daleko zajdziecie ; ) Nikt do kadry Niemiec nie dostałby się za zasługi,a już na pewno nie wszedłby na boisko.
W ataku jest jeszcze utalentowany Sane,który zostanie drugim Bierhoffem może? ; ) Na pewno lepszy niż Gignac :-P
Jest jeszcze Neuer,bramkarz trochę lepszy od Llorisa..
A co do Francji jeszcze : Evra,Umtiti,Kościelny,Sagna - to oni powinni się bać :mrgreen:
Oby Muller miał swój dzień w końcu.
W każdym razie szykuje się wielki mecz,Francja gra ofensywnie,Niemcy też,będzie dużo bramek,będzie co oglądać :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez mancipium » 2016-07-04, 13:30

nie wroze sukcesu z francja, bardzo niemcy sa oslabione
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: GRUPA C - (Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna)

Postprzez scholli7 » 2016-07-04, 15:32

Owszem to nie Tomka turniej ale jest w składzie wyśmienity Draxler, oraz Kroos i Özil który może zapewnić Niemcom awans do Finału. Mecz się jeszcze nie odbył a już takie czarne scenariusze.
Ja myślę że Niemcy pomimo swojego osłabienia przed tym spotkaniem są w stanie awansować
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2016

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość