GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Dyskusje na temat najważniejszych piłkarskich rozgrywek na Starym Kontynencie

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez filip97 » 2016-06-14, 20:42

Ja mam Renato Sanchesa i Quaresme i nikt nie zagra :D
filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 951
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 14h 49m 18s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez ironlemon » 2016-06-14, 21:07

JEDEN JEDEN!!!!! ISLANDIA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Rael » 2016-06-14, 21:09

Brawo!
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-06-14, 21:27

Wchodzi nasze czarne złoto,mam go akurat na rezerwie,znając życie to coś strzeli :-P
Też znamienne,że wchodzi taki młodziak,a nie Quaresma,trzeba go obserwować ; )

Jacek Ziober - "dla mnie ręka jest ręką" xD Mogliby eksperci zajrzeć czasem do przepisów..
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez ironlemon » 2016-06-14, 21:52

A więc jednak! Ale dzisiaj fajne niespodzianki :D W ogóle komentator na ESPNie stwierdził, że jeśli Islandii uda się przejść do 1/8, to pewnie któryś z wulkanów na Islandii dostanie imię Bjarnasona :D
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Rael » 2016-06-15, 17:28

Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Klinsmann » 2016-06-15, 22:10

Wreszcie ktoś prawdę powiedział :) Wspaniała riposta :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez ironlemon » 2016-06-15, 22:22

Ej, ale z tą akcją, co niby Ronaldo nie chciał dać koszulki kapitanowi Islandii to nie jest jakaś ściema? Obejrzałem filmik z całego zajścia, gdzie niby Krystyna "obśmiał Islandczyka i poszedł w swoją stronę", ale wygląda to raczej tak, jakby powiedział mu coś w stylu "later". Zresztą sam Islandczyk też nie wyglądał na oburzonego, a wymienianie się koszulkami także po meczu w korytarzu czy szatni to też norma.

Ja wiem, że Ronaldo to primadonna, ale mam czasami wrażenie, że w jego przypadku szuka się sensacji na siłę :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Klinsmann » 2016-06-15, 22:33

Ale piony nawet nie przybijał i obrażony zszedł z boiska :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-06-15, 23:17

Sorry,ale to normalnie jakaś dyktatura plebsu w dzisiejszych mediach.Gość ma prawo być wkurzony,skoro liczył na zwycięstwo - widać po prostu,że mu zależy.To się nazywa ambicja i sportowa złość i nawet gdyby odmówił i wysłał Ragnara do wszystkich diabłów,to bez przesady,chyba brodacz nie jest 10 letnią dziewczynką i się nie popłacze z tego powodu.Tym bardziej,że wiadomo jaki jest Ronaldo,że jest bardziej wrażliwy i przeżywa.I straszna rzecz się stała,że chwilę po końcowym gwizdku nie był w nastroju na pogaduszki z rywalem.. :roll:
A widziałem już tytuły "Ronaldo upokorzył Islandczyków",a ludzie to łykają - chore.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Klinsmann » 2016-06-15, 23:49

To nie dyktatura a ludzkie zachowania których jemu brak :wink: Meczu nie oglądałem, ale podobno zagrał totalny syfilis - ale pomijając już to, to do (*****) nędzy, jakiś szacunek do rywala się należy.

Przegrał/zremisował/zagrał gówno - to morda w kubeł, bo sam ciul posrany dalej nie zajdzie niż taka Islandia. Brak szacunku dla rywala to już jest szczyt dna, a tego nie będę tolerował nigdy. Mógł sam zagrać lepiej i nie miałby powodów do narzekań.

Ostatnią rzeczą która go interesuje powinno być to, jak zagrał przeciwnik - taki wielki ch jak moja noga go to obchodzić powinno. Nie przegrali? Czyli zagrali odpowiednio, a że są słabsi na papierze i to dużo, to wychodzi na to, że byli dużo lepsi bo dowieźli remis.

Robben i wielu innych miało mnóstwo okazji do takich wypowiedzi i jakoś nie słyszałem takich kretyńskich wypowiedzi z ich ust. On ma ambicję bo dalej ma mózg dzieciaka i zatrzymał się w rozwoju, on chce być naj naj naj i jeszcze raz naj, tylko sobie kretyn nie zdaję sprawy, że porywa się z motyką na słońce. Do 40stki będzie grał :lol: żeby przebić Messiego :lol:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Serek_ » 2016-06-16, 10:06

Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Rael » 2016-06-16, 13:10

Serek_ napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=_kOd8BWEjjs



Genialny kanal

https://www.youtube.com/watch?v=ISO-jbLjK44 - pulom ze śmiechu XDDD
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-06-17, 23:03

Dziś rano Bild wywołał sporą burzę wokół Cristiano Ronaldo. Niemiecki dziennik nazwał zawodnika „najbardziej zarozumiałym arogantem świata” po tym, jak CR7 powiedział po remisie Portugalii z Islandią, że przeciwnicy „mają małą mentalność i nie zrobią niczego na Euro”.

Ponadto, tabloid wyjawił rozmowę pomiędzy Cristiano i Aronem Gunnarssonem. Islandczyk miał dwukrotnie prosić zawodnika Realu Madryt o meczową koszulkę, jednak ten go ignorował. Gunnarssonem naciskał, a Cristiano odpowiedział: „Chcesz moją koszulkę? A kim ty jesteś?”. Informacje Bilda szybko powtórzyły niemal wszystkie media.

Doniesienia Niemców były oczywiście kompletnie wyssane z palca, co potwierdził na dzisiejszej konferencji prasowej Islandczyków sam Gunnarsson.

– To prawda, że poprosiłem go o koszulkę, ale nie powiedział do mnie „kim jesteś”. Powiedział, że nie ma żadnego problemu, ale w środku (w szatni). Jestem zmęczony tą historią, chcę się skoncentrować na kolejnym meczu. To przeszłość i nie mam nic więcej do powiedzenia – skwitował pomocnik.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: GRUPA F - (Portugalia, Islandia, Austria, Węgry)

Postprzez yarpen » 2016-06-18, 21:46

Dziadek Mróz napisał(a):Dziś rano Bild wywołał sporą burzę wokół Cristiano Ronaldo. Niemiecki dziennik nazwał zawodnika „najbardziej zarozumiałym arogantem świata” po tym, jak CR7 powiedział po remisie Portugalii z Islandią, że przeciwnicy „mają małą mentalność i nie zrobią niczego na Euro”.

I na tym polega cała afera! Malutki kraj, gdzie jest mniej mężczyzn zdolnych do gry w piłkę niż mieszkańców w małym mieście w Polsce, pierwsze w historii EURO, pierwsze w historii punkty na EURO, pierwszy w historii gol na EURO, ale Ronaldo nie potrafi mentalnie znieść remisu i nie potrafi okazać odrobiny szacunku przeciwnikom. Takie zachowanie jest zwyczajnie żałosne i więcej mówi o Ronaldo, jego ego i problemach z psychiką aniżeli o Islandii:
"Cieszyli się jakby wygrali całe Euro. Niesamowite. Kiedy nie starasz się grać i tylko się bronisz, to masz mentalność malutkiego. Nic nie zdziałają na tym Euro"

Ronaldo może i jest wybitnym piłkarzem, ale po raz kolejny zawodzi na wielkim turnieju i nie potrafi tego znieść. W meczu przeciwko Islandii były dwa wolne, z odległości nie dającej większych szans na gol, a zamiast miękkiej wrzutki mamy dwa strzały Ronaldo w mur. Może nie potrafi znieść tego że nigdy nie będzie Messim?

EDIT:
Węgry 4, Islandia 2, Portugalia 2, Austria 1 - jest spora szansa że wyjdą Węgry i Islandia :)
Przy wygranej Węgier (mało prawdopodobne, ale możliwe) Islandii wystarczy remis, przy porażce będą decydować chyba te dziwne reguły. Przy remisie Węgier Islandia musi wygrać albo remisować + reguły. Przy obecnej formie Austrii jestem przekonany, że Islandia jest w stanie ich rozjechać.
Ostatnio edytowano 2016-06-18, 21:58 przez yarpen, łącznie edytowano 1 raz
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do EURO 2016

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron