Barclays Premier League - Anglia

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Matifcb » 2017-01-15, 17:55

heh jakie to piekne uczucie zobaczyc ze na forum sa posty lidze angielskiej i odrazu wiadomo e hejt po Pepie do czytania gotowy :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 13m 33s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Dave » 2017-01-15, 18:00

Ładnie się Davis zabawił przy trzeciej bramce z DEFENZYWĄ City (jak mawia p. Hajto) :D

Gdyby City miało większą skuteczność pod bramką Evertonu to De Bruyne miałby spokojnie z 3 asysty. Ma skubaniec te podanie... :)
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez scholli7 » 2017-01-16, 22:49

Ale minę ma Pepciu nietęgą na tym zdjęciu. :twisted: Całą noc nie spał przed tym meczem najpierw kontrolując swoich zawodników czy są już w swoich domach, później układając taktykę na ten mecz, ba bazując rzecz jasna na posiadaniu piłki, a dostali czwórkę hahaha.
Ale żal mi Go i nie mówię tego złośliwie, On chyba naprawdę dochodzi do wniosku, że czas zejść ze sceny.

Arti napisał(a):
arekBM napisał(a):Everton 4:0 City. Fajnie sie na taki wynik patrzy :D A posiadanie piłki 29% - 71% więc Pepik pewnie dumny :D


Dodałbym jeszcze, że Everton wsunął cztery bramki z kontrataków :D

Jak mi się marzy, żebyśmy trafili na zespół tego pajaca na dalszym etapie LM i wdupczyli im np.: 3-0 po golach z kontry i przy posiadaniu piłki City oscylującym w granicach 70 %... :D :D :D


Jeśli chodzi o te bramki Evertonu to wszystko się, zgadza ale nie podoba mi się dalsza część Twojej wypowiedzi i wyzwiska w stronę bądź co bądź byłego trenera Bayernu, z którym świętowaliśmy kilka sukcesów, w ostatnich latach i z których zapewne sam się cieszyłeś. Dlatego proszę o więcej szacunku dla Niego, przynajmniej w takiej postaci, by Go nie wyzywać a tym samym nie obrażać, bo to trochę nie na miejscu i nie w porządku,w przeciwnym razie posypią się ostrzeżenia
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez tomal125 » 2017-01-17, 17:25

Nie wszystkie bramki były z kontry ;) tak nawiasem mówiąc ;)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez scholli7 » 2017-01-17, 18:40

rad napisał(a):
scholli7 napisał(a):
Jeśli chodzi o te bramki Evertonu to wszystko się, zgadza ale nie podoba mi się dalsza część Twojej wypowiedzi i wyzwiska w stronę bądź co bądź byłego trenera Bayernu, z którym świętowaliśmy kilka sukcesów, w ostatnich latach i z których zapewne sam się cieszyłeś. Dlatego proszę o więcej szacunku dla Niego, przynajmniej w takiej postaci, by Go nie wyzywać a tym samym nie obrażać, bo to trochę nie na miejscu i nie w porządku,w przeciwnym razie posypią się ostrzeżenia


To jak w takim wypadku pewien użytkownik który bez przerwy szkaluje Lewandowskiego nawet w tematach z nim w ogóle nie związanych, funkcjonuje bez banów na tym forum???????????

Widać, że słabo w takim razie czytasz forum. Sam osobiście wystawiałem Mu ostrzeżenie w momencie kiedy padały wyzwiska wobec Lewego. I ponownie to zrobię jeśli sytuacja się powtórzy i jeśli nie umknie to mojej uwadze. I podejrzewam, że zrobi to ponownie każdy z moderatorów jeśli sytuacja się będzie powtarzać i nie dotyczy to tylko pewnego użytkownika o którym wspomniałeś, a wszystkich użytkowników bez wyjątku i tyle w temacie.Bo trzeba mieć trochę przyzwoitości kultury i szacunku do Klubu, któremu się przecież kibicuje, zawodników czy też trenera.Zresztą co to za Fan, który wyzywa zawodników czy też trenera, trenerów Klubu którego Kocha, szanuje i któremu kibicuje? Jak można siebie określać mianem Fana danego Klubu, który w ten sposób się zachowuje? Niezrozumiałe to dla mnie i tyle.Czyste chamstwo i buractwo. Taki ktoś to prostak, a nie Fan i tyle w temacie.Bo można Kogoś krytykować, mieć swoje zdanie, czy też poglądy na pewne tematy, pewnie czemu nie, ale wydaje mi się, że wyzwiska pod adresem czy to zawodników aktualnie grających w Klubie czy też byłych zawodników , czy trenera, czy również byłych trenerów są nie na miejscu prawda? Można też Kogoś lubieć albo i nie, a Kogoś innego jeszcze mniej, ale nie bądźmy dziećmi i wypowiadajmy się z szacunkiem do zawodników, czy też trenera Klubu, któremu przecież sympatyzujemy, bo świadczy to też o Nas Kibicach, Fanach.
rad i jeszcze taka prośba z mojej strony do Ciebie i do innych - jest taka opcja jak zgłoszenia i jeśli widzisz, że dany użytkownik w jasny sposób wyzywa któregokolwiek zawodnika,trenera czy też innego użytkownika tego forum, poprostu to wciśnij, myślę, że nie pozostanie to bez odezwu ze strony moderatorów. :568:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-01-26, 21:32

Dele Alli wzbudza wielkie zainteresowanie dużych klubów. Zawodnikiem Tottenhamu interesuje się przede wszystkim Real Madryt. Jednak "Daily Express" donosi, że piłkarz może przenieść się do Manchesteru United. Czerwone Diabły są gotowi zapłacić "Kogutom" aż 100 milionów
funtów za piłkarza.


ha ha ha ha ha,leję : D 100 milionów xD To mi trochę przypomina transfery tych Chińczyków w lidze Chińskiej za kilkadziesiąt baniek :mrgreen:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez mancipium » 2017-01-26, 22:22

kto to dele alli? x
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez dmagio » 2017-02-01, 22:22

Ktoś wie dlaczego Bastiana nie ma w składzie MU?
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 36m 42s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Mad » 2017-02-08, 20:48

Alli to kolejny wyspiarz po jakichś Stonesach, Brakleyach i tym podobnych wynalazkach, który zagrał dobry sezon i jest forsowana jego zajebista wartość.
Smutna jest ta liga, że sami mało co potrafią wychować czy ściągnąć jakichś młodych z Ameryki Południowej, jak przychodzi okienko to kupują tych co się wyróżniają z Hiszpanii, a potem i tak dostają od Primery w dupę. Teraz będzie tak samo, Arsenal poleci z Wami, Leicester z całym szacunkiem do nich, bo w małym stopniu lubię tę ekipę dostaną (cenzura) od Sevilli, Tottenham sam się wyautował, a najlepszy trener świata może się nieźle namęczyć z Monaco.
Mad
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Wiek: 31
Dołączył(a): 2014-02-22, 21:41
Online: 1d 22h 41m 7s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-09, 21:27

Ale w Polsce ta liga ma jakieś za duże poważanie.Grosicki przechodzi do jednej z gorszych ekip,a tu szał jakby trafił do Bayernu,a to całe Hull by wyłapało trójkę od Freiburga.
Tak samo art. o Krzynówku,gość wymiatał w Leverkusen,Wolfsburgu,w lidze mistrzów,a tam piszą,że gość niedoceniony,bo nie grał w Premier League xD
A potem ja się dziwię,że ktoś głosuje na nowoczesna :mrgreen:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Recit » 2017-02-09, 23:20

Premier League ma taki specyficzny klimat, który mnie się akurat podoba i sam oglądam od wielu lat. Chociaż prawda taka, że coraz bardziej się ten klimat rozmywa w zalewie kasy i piłkarzy z różnych części świata.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 12s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez tomal125 » 2017-02-11, 13:46

Dobry mecz Arsenalu. Łatwo tworzą sytuacje.
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez scaloni » 2017-02-23, 21:26

Ranieri wywalony na ryj.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez bartek959 » 2017-02-24, 01:16

Szkoda... bardzo go lubię, sympatyczny, spokojny i uśmiechnięty gość. Z jednej strony może wydawać się dziwne że wywalają faceta dzięki któremu Leicester wygrało BPL i wyszło z grupy LM, z drugiej jednak... taki jest dzisiejszy futbol i tyle. Nie ma wyników, groźba spadku - wylot, zresztą chyba potrzebny tej drużynie jest nowy, mocny impuls bo widać gołym okiem że w tym sezonie motywacja i koncentracja poleciały na łeb na szyję, to kompletnie inna drużyna niż ta która wygrywała ligę. Dziwne jest jednak to, że włodarze Leicester jeszcze niedawno temu zapewniali o zaufaniu do Ranieriego i prosili tylko o 40 pkt w lidze żeby się utrzymać (+ w LM nic jeszcze nie zostało przesądzone), a tu bang - z tego co zdążyłem już przeczytać w internetach, to duża większość zarówno kibiców jak i trenerów/zawodników mimo wszystko jest zdziwiona tą decyzją i stoją po stronie Ranieriego (sytuację komentowali już m.in. Mourinho, Spaletti, Ferdinand czy Lineker).

http://www.thesportbible.com/football/n ... y-20170223

Obrazek
Obrazek
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Barclays Premier League - Anglia

Postprzez Dave » 2017-03-04, 19:15

A tymczasem po 40 minutach w meczu Liverpool - Arsenal mamy już wynik 2:0. Chyba oszczędzają siły na wtorkowe spotkanie :P
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość