Serie A - Włochy

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Serie A - Włochy

Postprzez marvINos » 2019-09-10, 17:10

Obejrzałem sobie kilka spotkań Serie A w tym sezonie, a w minionym jakoś na fali Polaków w lidze też śledziłem. No i mam problem z tym co się mówi w mediach - Serie A wraca na salony, liga znów rośnie w siłę, Bundesliga musi się obawiać swojej pozycji. Szczerze? Juventus wyrasta ponad te rozgrywki zdecydowanie, Napoli to dobry klub ale zweryfikowany w Europie już kilka razy. Reszta? Roma, Inter, Milan, Atalanta - wszystkie te projekty jeszcze wymagają zweryfikowania a reszta ligi to jak dla mnie nie jest poziom rewelacyjny. Z pewnością Włosi poszli po rozum do głowy i w końcu ładnie przedstawiają swoją ligę, pewnie zmiana prawa podatkowego ułatwi też ściąganie lepszych graczy... no ale nadal uważam że Serie A to nie są rozgrywki w których poza meczami w topie znajdzie się wiele wysokiej jakości pojedynków. Oczywiście do Bundesligi też można taką tezę przykleić z tym że jakoś widzę tu więcej walki, ciekawsze tempo. Serie A jeszcze ma kawałek drogi żeby całościowo przyciągnąć do siebie.
marvINos
Bawarczyk

Online: 1h 26m 25s

Re: Serie A - Włochy

Postprzez Bayern fun » 2019-09-14, 15:29

Genialny mecz Riberyego przeciwko Juve jak do tej pory. Jest głównym kreatorem akcji, podaje, strzela, cofa sie do obrony. Widok jak 36 letni Ribery dogania Ronaldo który rozpoczyna kontrę i czysto zabiera mu piłkę jest niepowtarzalny.
Współczuje mu jednak, ze musi sie kopać po czole z takimi jaśkami jak Chiesa, Dalbert i inne tuzy futbolu...

Obrazek

Statystyki meczu na chwilę po zejściu Francuza.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk

Online: 5d 9h 19m 36s

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie