Liga Mistrzów - zbiorczy

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez grejfrut » 2023-11-08, 16:26

To, że media ich promują, ok - kasa to kasa. Dziwi mnie tylko, że sami kibice w to wierzą  :lol:

Barcelona wyjdzie z grupy, bo dostała łatwe zadanie. Ale w 1/8 jak trafią na mocnego rywala, to kaplica. Choć moim zdaniem mają szansę i na 1/4, bo jak wyjdą z 1 miejsca i trafią np. na Lipsk to szanse są 50/50. Dwa równorzędne kluby aktualnie.

Oni mi przypominają Bayern przed erą van Gaala. Też potrafiliśmy dojść do 1/4 jak nam się dobrze ułożyło po drodze. Inaczej nie było szans. Szanse oczywiście ma każdy, nikt by nie stawiał, że Bayern będzie w finale w 2010 roku. Ale dla takich klubów jak aktualnie Barcelona, to trzeba dużo więcej szczęścia niż Bayernowi czy Realowi.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2023-11-08, 16:34

Oooj przed van Gaalem to byliśmy chyba jeszcze słabsi niż obecna Barcelona, pamiętam jak dziś oklep w półfinale LE 4:0 od zenitu w 2008 roku :P
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez alien666 » 2023-11-08, 23:00

Ojoj Manczester Junajted! :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez grejfrut » 2023-11-09, 09:24

ETH mnie szokuje. Jego klub jest bezjajeczny, a ten stoi i patrzy. Gość w ogóle nie panuje nad metalem. Jakim cudem taki klub jak MU, wydający co sezon furę siana, prowadzący 2-0, nagle po czerwonej klęka przed Kopenhagą :shock: Kurde, za SAFa, nawet jak z nami grali w 10, to jak równy z równym i przegrywali po geniuszu Robbena, a nie w taki sposób. To jest niesamowite, że ten klub, jak nie idzie sypie się w minutę.

Bardzo, bardzo źle to u nich wygląda. Fatalnie wydane pieniądze, brak mentalu itd. Ogólnie oni budują zespół w sposób, jaki moim zdaniem jest najgorszy. Kupują na horrendalny hajs wonder-kidy lub weteranów. Ok, wonder-kidy są spoko, ale w rozsądnych cenach. Zobaczcie jak to robi Real. Rodrygo, Vinicius, Camavinga - oni przyszli za cenę Antonego :lol: A w MU wydają kolosalne kwoty na zużytych piłkarzy Realu i dzieci z przyszłością za ogromną kasę. Antony to w ogóle ETH powinien za to beknąć. Kupić gościa za 95 mln euro to niezła nieporozumienie :lol: Jeszcze z Sancho nie miałbym pretensji, bo ten faktycznie robił furorę. Pytanie co poszło nie tak? Może tygodniówka za wysoka?
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez alien666 » 2023-12-18, 13:18

Zagramy w 1/8 z Lazio. :D

Pozostałe pary:
Porto - Arsenal
Napoli - Barcelona
PSG - Sociedad
Inter - Atletico Madrid
PSV - Borussia
Kopenhaga - Manchester City
Lipsk - Real Madryt
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Recit » 2023-12-18, 16:46

Dobre losowanie.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 22s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Matifcb » 2023-12-18, 17:14

Kurde ominąłem. Jest jakaś drabinka żeby zobaczyć co dalej czeka?

A to chyba od ćwierćfinałów dopiero drabinka
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez grejfrut » 2023-12-20, 09:19

Ale ekstra :D 14.02 będę w Neapolu i mam tylko 2,5h do Rzymu. Oby się udało złapać bilety 8) Poza tym fajnie też zagrać z kimś, z kim nie ma się okazji grać zbyt często. Niby z Lazio też graliśmy 3 lata temu na tym samym poziomie, ale mecze z nimi to i tak lekka egzotyka.

Co ciekawe nie ma też wielkich hitów na tym poziomie. Inter - Atletico i Napoli - Barcelona zapowiada się ciekawie, ale to jest wciąż dalekie od wielkich starć. Szczególnie ten drugi mecz, gdzie zagra Napoli pod formą i Barcelona, która jest sztucznie pompowana jako super silny klub, a fakty jakie są, wszyscy wiemy.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2023-12-22, 14:50

Znowu powrócił temat superligi, w sumie to zdążył już ponownie upaść a tu taka cisza ? :D
Znowu wszyscy się odwrócili na piecie i na pokładzie został tylko Realik, Barka i Juve. Wyciekło info ze Real i Barka mieli dostać po milird euro z agresywna w superlidze. Od poczakru było wiadomo po co to wszystko, na szczęście inne kluby nie są takie naiwne żeby dać się w to wciągnąć, w tym nasz Bayern z czego jestem ogromnie dumny :wink:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez grejfrut » 2023-12-22, 15:28

Nie ma za bardzo o czym dyskutować Format wymyślony przez upadłe finansowo kluby, aby się odbić od dna. Tylko to nic nie da, rozwalą kolejną fortunę i potem będzie trzeba stworzyć nowe rozgrywki.

Poza tym zaproponowany format jest słaby. Raptem 64 kluby z całej Europy w rozgrywkach międzynarodowych. Bardzo, bardzo mało. Dodatkowo pomiędzy dwiema najwyższymi dywizjami, mają się zmieniać tylko dwa kluby co sezon. Na dole ma być większe przetasowanie, ale też z 3 do 2 dywizji awans jest tylko dla dwóch zespołów. Nie podoba mi się ten brak rotacji i hermetyczne środowisko Super Ligi. Zwiększy to tylko finansowy dystans i nic więcej. Zabije ducha futbolu, bo już nikt mały nie będzie mógł wygrać. Nie dość, ze teraz to rzadkość, ale mali nawet nie zostaną dopuszczeni do grania z wielkimi. Nie będzie już wielkich dni dla małych klubów, bo będzie nawalanka tych samych zespołów.

Format jak dla mnie kiepski, ograniczający dostęp do rozgrywek międzynarodowych i zabierający wielkie dni meczowe, dla mniejszych klubów. Jednak przyjazd takiego Bayernu czy Manchesteru do Kopenhagi, to były wielkie dni dla kibiców. W SL taka Kopenhaga może co najwyżej pomarzyć, aby zagrać z takimi rywalami. Ogólnie nuda, projekt się nie uda, na szczęście.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2024-03-14, 18:41

Wczoraj odpadła ostatnia włoska drużyna w tej edycji LM, Atletico wyeliminowało Inter po karnych.
Dla Bundesligi to bardzo dobra informacja.

Kogo chcielibyście wylosować w 1/4? Ja chciałbym uniknąć City i jeszcze Realu, reszta może być, ale najlepiej kogoś z dwójki bvb/psg.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez baymann9 » 2024-03-15, 12:13

Mamy Arsenal. Niezłe losowanie.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 30m 57s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2024-03-15, 12:22

Słabe losowanie dla Nas.
O ile ns Araenal mie ma co narzekać (choć byli IMHO trzecia siła możliwa do wylosowania) to drabinkę do finału mamy arcytrudną. Tymczasem taka barka ma autostradę do finału.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2024-04-17, 09:26

Bardzo ciekawe ćwierćfinały w tym roku, nie pamiętam chyba ciekawszych i bardziej zaciętych. Goli pada od groma, wczoraj bvb zaliczyło podwojny comeback z Kotletico i super, w LM im kibicuje bo punkty dla BL są bezcenne.

Wczoraj po kompromitacji u siebie poleciala barka(xavi klasycznie szczeka o sedziach :lol: ) i atleti, dziś przy dobrych wiatrach odpadnie ostatnia hiszpanska drużyna w Pucharach, chcieli konkurować z BPL ale nie mają podjazdu (w sumie u nich tez bieda, jak awansujemy dzis to zostanie tylko City). Chociaz w sumie wolałbym żeby real pokonał City, jeśli dziś przejdziemy kanonierow to wolałbym zagrać z nimi niż z walcem guardioli.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Liga Mistrzów - zbiorczy

Postprzez Bayern fun » 2024-04-17, 23:02

Aktualizacja: nie ma angielskich drużyn w polfinale :D
Jedna hiszpańska, jednak francuska i DWIE niemieckie :!:

Ciekawostka, 11 lat temu finał też był na Wembley, składa półfinałów był niemal identyczny(zamiast PSG Barca), kto wtedy wygrał w finale chyba wszyscy pamiętamy. Oby triumfator był ten sam co wtedy 8)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron