Liga Mistrzów [08/09]

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Mars » 2009-04-16, 15:09

Osobiście teraz, po odpadnięciu Bayernu, triumfu życzę Chelsea, chociaż jakoś wcześniej nigdy bym nie mógł im kibicować. Ale co? Manchester nie, bo wiadomo. Barca za bardzo się wozi ostatnio :P Jest jeszcze Arsenal ale wole Czelsi jednak (no i Ballack tam gra :) )
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez dejvid320 » 2009-04-16, 16:02

no właśnie ja bym nie chciał żeby Chelsea wygrała bo póki mamy jakieś szanse sprowadzić Zyrkova to musimy z niej korzystać, a jak Chelsea wygra to ich szanse wzrosną jeszcze bardziej...Barcelony nigdy nie trawiłem i im też nie życzę wygranie CL,a co do ManU to jak oni wygrają to będą 1 zespołem co obronił trofeum, a tego też nie chcę bo liczę na to, że to my będziemy tym pierwszym zespołem a zrobimy to w sezonach 2010/2011,2011/2012(Finały na Wembley i Allianz Arena :D) więc zostało mi kibicowanie Arsenalowi ;D (chodź wyeliminował mój 2 ulubiony klub Villarreal :| )
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez zyla_89 » 2009-04-16, 16:21

A ja zycze wygranej Barcelonie :) w tym momencie graja najlepszy futbol a trio Henry-Eto'o-Messi jest nie z tej ziemi :P
zyla_89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 701
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-30, 00:58
Lokalizacja: Mikołów
Online: 2h 21m 23s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez wojtas69 » 2009-04-16, 21:56

Chciałbym zobaczyć finał Chelsea - Arsenal, w którym wygrywa Chelsea np. po golu Ballacka :P
Ale tak patrząc obiektywnie wydaje mi się, że w finale Manu zagra z Barcą. I wtedy kciuki będę trzymał za Barcę.

Za Barcą przemawia jeden niezwykle istotny fakt. Otóż ten, kto eliminuje Bayern zdobywa trofeum. Tak było z Zenitem rok temu i z Milanem 2 lata temu :mrgreen:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Grzechoo » 2009-04-16, 23:02

wojtas22 napisał(a):Za Barcą przemawia jeden niezwykle istotny fakt. Otóż ten, kto eliminuje Bayern zdobywa trofeum. Tak było z Zenitem rok temu i z Milanem 2 lata temu :mrgreen:


Tak jak kiedyś wszyscy bali się z nami grać, tak teraz będą pragnąć trafić na nas w losowaniu, żeby zwyciężyć w całych rozgrywkach... :wink: :P

Mam nadzieję, że tą edycję Ligi Mistrzów wygra Chelsea. Nie, nie dlatego, że najbardziej cenię ten zespół z tych, które pozostały. Również nie dlatego, że są najlepsi. Nie lubię ich, ale bardziej denerwuje mnie Barcelona, dlatego im kibicował na pewno nie będę :P Mógłbym być za Man Utd, ale wygrali w poprzednim sezonie - jeszcze nikt w historii nie zwyciężył w LM dwa razy z rzędu i niech tak pozostanie na wieki wieków. A Arsenal... Arsenal jest chyba jednak jeszcze za słaby. Zatem z mojego punktu widzenia wszystko przemawia za Chelsea :)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez KoRnKage » 2009-04-17, 10:22

Ja jestem za ManU ze względu na mecz 1999 :) mimo iż było to traumą, to i tak mam do nich sympatie właśnie za ten wieczór :) dziwne, ale jakoś tak zostało ;)


Nie lubię Chelsea, oni niech odpadną, bo tak. O jak kobieta to uzasadnię :D

Arsenal to mi wisi ;) mi grzeje ni ziębi :)

Barca chyba najbardziej zasłużyła, jako najlepszy obecnie klub europejski. Niech najlepszy wygra, a w tym roku kłóćcie się ze mną, ale powiem że nie ma bata, że nie jest to Barca ;)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez bolo » 2009-04-17, 15:06

Ja życzę Barcelonie zwycięstwa. Chelsea nie bo ich nie nawidze! nie wiem czemu :D
ManU nie bo gra padake. Arsenal - wisi mi :D
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Scholli » 2009-04-17, 16:41

KoRnKage napisał(a):Nie lubię Chelsea, oni niech odpadną, bo tak. O jak kobieta to uzasadnię :D
niech wygra Chelsea bo... bo mają najładniejsze koszulki o! to jest dopiero uzasadnienie kobiece! :) w tym miejscu chciałbym pozdrowić moją ukochaną dziewczynę :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Natalia » 2009-04-17, 17:23

Scholli napisał(a):
KoRnKage napisał(a):Nie lubię Chelsea, oni niech odpadną, bo tak. O jak kobieta to uzasadnię :D
niech wygra Chelsea bo... bo mają najładniejsze koszulki o! to jest dopiero uzasadnienie kobiece! :) w tym miejscu chciałbym pozdrowić moją ukochaną dziewczynę :P

Hahaha :P Czyli sądzicie, że kobiety patrzą tylko na koszulki a nie na poziom gry, a swoje zdanie uzasadniają jakimiś błahymi argumentami? Ja się z tym nie zgadzam a kobietą jestem :P Dla nas, kobiet, wcale najwazniejszy nie jest wyglad pilkarzy, to co maja pod koszulka i ogólnie same koszulki xD

PS: Teraz, jak Bayern odpadł to jestem za Chelsea, byłabym za Barcą ale jako że wygrali z nami a brat sie ze mnie wtedy śmiał to teraz mogliby dostać od Chelsea. Jeszcze jakby Ballack strzelił bramkę to w ogóle byłoby cudnie ;)
Parle-moi
Prend soin de mes rêves
Tout ce dont j'ai besoin
Est que tu sois a mes cotés
Natalia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1196
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-03-12, 17:49
Lokalizacja: Opole
Online: 7h 28m 3s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Krzysiek » 2009-04-17, 18:33

Nieee, tylko nie Czelsi, jak dotąd pieniądze Romkowi jeszcze LM nie wygrały i oby tak zostało jak najdłużej :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Scholli » 2009-04-17, 19:32

Natalia napisał(a):
Scholli napisał(a):
KoRnKage napisał(a):Nie lubię Chelsea, oni niech odpadną, bo tak. O jak kobieta to uzasadnię :D
niech wygra Chelsea bo... bo mają najładniejsze koszulki o! to jest dopiero uzasadnienie kobiece! :) w tym miejscu chciałbym pozdrowić moją ukochaną dziewczynę :P

Hahaha :P Czyli sądzicie, że kobiety patrzą tylko na koszulki a nie na poziom gry, a swoje zdanie uzasadniają jakimiś błahymi argumentami?
na podstawie wieloletnich obserwacji zaobserwowałem, że kobiety nie interesujące się sportem właśnie tego typu argumenty co do wyboru "swojej" drużyny padają kiedy już nie mają wyjścia i jakiś mecz oglądają :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez Natalia » 2009-04-17, 20:06

Scholli napisał(a):
Natalia napisał(a):
Scholli napisał(a):
KoRnKage napisał(a):Nie lubię Chelsea, oni niech odpadną, bo tak. O jak kobieta to uzasadnię :D
niech wygra Chelsea bo... bo mają najładniejsze koszulki o! to jest dopiero uzasadnienie kobiece! :) w tym miejscu chciałbym pozdrowić moją ukochaną dziewczynę :P

Hahaha :P Czyli sądzicie, że kobiety patrzą tylko na koszulki a nie na poziom gry, a swoje zdanie uzasadniają jakimiś błahymi argumentami?
na podstawie wieloletnich obserwacji zaobserwowałem, że kobiety nie interesujące się sportem właśnie tego typu argumenty co do wyboru "swojej" drużyny padają kiedy już nie mają wyjścia i jakiś mecz oglądają :P

Może te, które nie interesują się sportem tak robią, tego nie wykluczam. Nie powiem, że walory estetyczne nie są ważne, bo są ale oglądając dość często mecze i widząc jak Ci przystojni piłkarze niezbyt efektywnie grają, to w moim przekonaniu lepiej jest oglądać jakiś przeciętniaków, którzy potrafią coś zrobić z piłką ;) Przykładem jest Ronaldinho, nie orientuje się jak gra teraz, ale to jak grał kiedyś to było coś i nawet wygląd nie przeszkadzał by go oglądać ;) A to że kobiety oglądają mecze a wcale się nim nie interesują to wina facetów, którzy zmuszają do przełączenia kanału. Nie powiesz mi przecież, że kobieta mając do wyboru jakiś film czy serial z własnej nieprzymuszonej woli wybierze sport nawet nie znając podstawowych reguł gry ;) A wtedy zwracają uwagę na takie pierdoły jak kolor koszulek, no bo na co innego mają ją zwrócić?
Parle-moi
Prend soin de mes rêves
Tout ce dont j'ai besoin
Est que tu sois a mes cotés
Natalia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1196
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-03-12, 17:49
Lokalizacja: Opole
Online: 7h 28m 3s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez lynsey_wells » 2009-04-17, 22:54

Wydaje się, że finał będzie wyglądał właśnie manu-barca i będę wtedy za manchesterem, bo po bayernie jest to moja druga ulubiona drużyna, a za barceloną nigdy nie przepadałam.
Obrazek
lynsey_wells
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-08-02, 15:36
Lokalizacja: jaworzyna śl
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez patryk947 » 2009-04-19, 06:27

mysle ze barcelona odpadnie ;)
spotkaja sie 2 odmienne style gry technika walka itp
zakladajac co w tym meczu sie wydarzy to na pewno messi dostanie pare typowych angielskich kos i zejdzie z placzem dziecka :P jak by to moj trener powiedzial " i na C*** sie kiwales teraz masz nauczke pilka to gra zespolowa !"
zreszta ostatnio same baty od nich obrywali i niech dostana i teraz bo final musi byc ANGIELSKI !!!!
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów [08/09]

Postprzez dejvid320 » 2009-05-27, 19:56

i ten, którego wszyscy kibice Barcy chcą sprzedać otwiera wynik spotkania na 1-0 :)

w dodatku finał zaczyna się jak przed 10 latami... ManU przegrywa bo bramce straconej w pierwszych minutach gry :roll:
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości