Barclays Premier League - Anglia

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez haj » 2009-02-16, 13:50

Recit daj spokój. Jeśli jego razi tak bardzo przyjście Arabów do Man City, a już kilkuletni udział Abramowicza w Chelsea już nie to czego oczekiwać?

Zresztą takie określanie człowieka nie świadczy źle o atakowanym, tylko atakującym.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 15:10

jesli sie ma takich zawodnikow to wystarczy nutka szczescia i wygrywasz mecz ma dobrego dyrektora sportowego i skautow i tyle reszta nawet za kadencnji np haj mogla by sie robic sama a mnie nie razi przyjscie abramovicza a wiecie dla czego bo on to umie umiarkowac zauwazcie on nie proboje co lata sciagac kake ,buffona villa torresa itp on na poczatku z zamyslem budowal ta druzyne najpierw anglikow pozniej troche innych narodowosci i mial na tyle kasy ze mog powiedziec chce kupic ronaldinho za 100 mln ale on tego nie powiedzial niebyl tak bezczelny on niekupuje co roku 3 klasowych graczy on zaczal budowac akademie i teraz sie to zwraca gdyby u nas w zarzadzie ktos mial taki umysl jak ten czlowiek to teraz bylibysmy na szczycie. wystarczy zatrudnic trenera z charyzma
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez haj » 2009-02-16, 15:32

jesli sie ma takich zawodnikow to wystarczy nutka szczescia i wygrywasz mecz ma dobrego dyrektora sportowego i skautow i tyle reszta nawet za kadencnji np haj mogla by sie robic sama


Człowieku, Ty w ogóle nie masz pojęcia o futbolu :roll: SAF to jeden z najwybitniejszych szkoleniowców jacy pojawili się na świecie. Jeśli tego nie wiesz to mimo, że nie jestem katolikiem z prawdziwego zdarzenia pomodlę się za Ciebie. A niech stracę - różaniec odmówię, wierząc że coś Ci pomoże.

Chciałbym wiedzieć, kto jest dla Ciebie świetnym szkoleniowcem? Niech zgadnę - Jose Mourinho i długo, długo nic :wink:

Powiedz mi tylko ile władował Abramowicz kasy w Chelsea? Konkretna liczba.

zaczal budowac akademie i teraz sie to zwraca gdyby u nas w zarzadzie ktos mial taki umysl jak ten czlowiek to teraz bylibysmy na szczycie. wystarczy zatrudnic trenera z charyzma


Szczytem głupoty byłoby budowanie akademii piłkarskiej, gdyż już się jedną ma :lol: I o czym Ty mówisz ? :roll: Porównujesz człowieka, który o futbolu gówno wie z ludźmi z FCB którzy na futbolu zęby zjedli? Abramowicz przy Hoenessie czy Rummenigge wygląda jak pałac kultury w Wa-wie przy Taipei 101 w Tajpej. To jest pionek, ba mniej niż pionek przy takich królach.

Gdyby miał "taki łeb do piłki nożnej" dawno z takim budżetem i piłkarzami "The Blues" zdobyliby Ligę Mistrzów. Dokąd najdalej doszli? Chyba Ci nie muszę przypominać :lol: Śmiech na sali - znalazł się Roman "Król Futbolu" Abramowicz :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez KoRnKage » 2009-02-16, 15:39

patryk947, Ile Ty masz lat? Dzieckiem jesteś, że nie wiesz czym jest kryzys finansowy?! Dlatego nie ściągają wszystkich teraz, wcześniej, to tracił ile na okienku?? Sezon 03/04 175 mln Euro!! 04/05 157 mln!! Chłopie, nie pisz głupot!! Jeśli to nie jest argumentem, to powiedź mi, co jest z trenerami w Chelsea?! Jeju, ten klub nie różni się od Man City!! Jedni i drudzy wydają fortunę! Teraz Chelsea nie wydaje tyle, jednak wcześniej wydawała, więc nie pisz, że Man City jest inne, bo za kilka lat i ich może szejków może kryzys dopaść :/ Co wtedy powiesz? Oni wcale nie sa inni, Ty się co najwyżej od czasu przejęcia Chelsea przez Romka zmieniłeś mój drogi.

Co do Twojej wypowiedzi o ManU, to ja bym Ci proponował inaczej się wypowiadać. Jeśli nie lubisz Sir Alexa, to pisz to z szacunkiem, bo na to on zasłużył. Jesteś facetem, więc pokaż honor i komentarze swoje inaczej prezentuj.

Z resztą, pokazałeś że jesteś ograniczony, chociażby tekstem o Hiszpanach. Jeszcze napisz, że Drogba i Anelka w Chelsea nie powinni grać, bo czarni są ;/
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 19:14

sory mialem go porownac z szejkami ;p ale cos mi sie po..... zgadzam sie jest dosiwadczony i dlugo pracuje SAF dla mnie niejest dobrym trenerem i niebedzie to tak jak bym ci mowil z jechowi sa zajebisci dla mnie on niejest dobry i juz ja mam swoje zdanie ty masz swoj. abramovicz Jeszcze nic nei stracil. wartosc jego aktywow na funduszach zmalala o 9 milaiardow, ale w Funduszach nic nie straciles dopoki nie wyplaciles tak wiec mina 3-4 lata Romek odzyska to co wirtualnei stracil. a na chelsea inwestowal laczne wplywy daja tyle ze stracil niecale 150 mln ale to bylo przed tym jak chelsea awansowala do ligi mistrzow( oczywiscie poprze to ze wygral lige itp ) w CL chyba 1 miejsce ma 100mln ale za drugie niewiem ile nawet nieh to bedzie 25 to juz masz tylko 125. ale teraz zobaczm za jaka kase kupil ten klub wsumie to marna a co znim zrobil i za jaka kase ambramovicz nie mowil kupujemy tego za 100 mln a to sie rozni.
Ostatnio edytowano 2009-02-16, 19:27 przez patryk947, łącznie edytowano 1 raz
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez KoRnKage » 2009-02-16, 19:24

patryk947 napisał(a):a na chelsea inwestowal laczne wplywy daja tyle ze stracil niecale 150 mln ale to bylo przed tym jak chelsea awansowala do ligi mistrzow a chyba 1 miejsce ma 100mln ale za drugie niewiem ile nawet nieh to bedzie 25 to juz masz tylko 125.


To wytłumacz mi, skąd Chelsea miała kasę na transfery przekraczające 400mln euro w 0statnich latach?
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 19:43

po piersze sprzedaz co niektorych pilkarzy odszkodowanie od grupy nie pamietam calej nazwy chyba itm siegajace 100 mln euro. liga oczywiscie 2 razy chyba i pare pucharow jeszcze wygralo zmalolo to lacznie do 150 mln ale oczywiscie najpierw robil te transfery a potem zyskal te pieniadze a pozatym gral za niektore fundusze na gieldzie i wiedzial kiedy przestac ( mialy byc ogolnie na transfery ale najpierw na nich pogral i zyskal niezbyt wiele ale zysk ) ale to niewazne a druzyna jest lacznej wartosci 300mln z kawalkiem wiec jak bedzie chcial to sprzeda ten klub i nic mu sie wielkiego niestanie jesli straci 100mln a jego kasa siega 23.5 miliardów dla niego to niewiel ale i tak mysle ze ma gosc leb i prosil bym nieporownywac z arabami bo to z gruba przesada zobaczymy za jakies 2 lata co arab osiagnol z swoimi pieniedzmi a co romek ale nas nie powiny obchodzic finanse jestesmy kibicami wiec powinnismy kibicowac pieknej grze i skutecznej ;)
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Mars » 2009-02-16, 19:50

patryk947 napisał(a):a jego kasa siega 23.5 miliardów


chyba sięgała
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 19:55

w obecnej chwili siega to 16 miliardow ale jak napisalem wczesniej 9 miliardow mu sie zwroci za jakies 3,4 lata wsumie to moja wina moglem powtorrzyc ale wazne ze wyjasnilem
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez KoRnKage » 2009-02-16, 20:22

patryk947, Politykiem zostań, kręcisz pierwszorzędnie :D do PiS albo LPR się nadawałbyś :D oni też mają uprzedzenia wobec innych narodowości ;)


Tak na serio, to widzę, że żadne argumenty do Ciebie nie trafią. Lubisz Chelsea i tyle ;)

http://www.transfermarkt.de/de/verein/6 ... /alle.html

Ja podałem straty, a nie wydatki, bo te są jeszcze wyższe.
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Krzysiek » 2009-02-16, 20:38

patryk947 napisał(a):w obecnej chwili siega to 16 miliardow ale jak napisalem wczesniej 9 miliardow mu sie zwroci za jakies 3,4 lata

Na jakiej podstawie to wnioskujesz? Póki co Abramowicz tylko traci, nie wykorzystał najlepszej okazji na zwycięstwo, kiedy Chelsea była na fali, w tej chwili podobno* klub ma coś koło 600 mln długu, w Londynie szykuje się "wielka wyprz", a Romek tylko kombinuje jak się pozbyć pożeracza pieniędzy jakim jest klub w Premiership. Wg. mnie Abramowicz od samego początku traktował Chelsea jako drogie hobby, a teraz je po prostu na nie już nie stać. A jeśli chodzi o jego żyłkę menagerską, to śmiem twierdzić, że to co swego czasu Drzymała zrobił z dołującą Dyskobolią jest większym osiągnięciem.

* na bank czytałem to w jakimś serwisie sportowym, ale nie jestem w stanie podać linka, więc piszę "podobno".

PS: Miałem już nie pisać na ten temat, ale nie mogę :lol: najpierw nazywasz czołowego napastnika Bundesligi "kawałkiem drewna", bo uważasz, że gdyby nie krzywe boiska to byłbyś lepszym graczem, a teraz jeden z najlepszych trenerów obecnych czasów jest dla Ciebie "żulem z gumą w ryju". Najlepiej napisz, że byłbyś szkoleniowcem lepszym od sir Fergusona, gdyby w Polsce były lepsze kluby i miałbyś na czym praktykować, albo gdybyś miał tyle pieniędzy co sir Ferguson na staże zagraniczne. I proszę cię, nie odpisuj na to postscriptum, po nazwaniu Toniego kłodą miałem jeszcze ochotę dyskutować, ale teraz mam już wyrobione zdanie co do Ciebie i Twoich mongolskich teorii i myślę, że większość forumowiczów je podziela. (BTW- myślisz, że sir Ferguson dostał tytuł szlachecki za chlanie i żucie gumy?)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 20:43

dobrze ale w tym linku nie sa uwzglednione tez ile zarobil np na tej grupie albo na gieldzie czy na innych (cenzura) wiadomo wydaje duzo ale jaki to byl kiedys klub ???? pytanie ??? 2 liga zaczel sie wspinac itp ale niewazne ja wiem przynajmniej tak mi sie zdaje nieco wiecej niz ty o chelsea i ich graczach oraz o romku bo lubie ten klub i sie nim interesuje ale niech ci bedzie. a co do politykow to powiem tyle kazdemu latwo gadac przed fotelem a jak juz tam pojdziesz to dziala jak narkotyk chcesz wiecej i wiecej pieniedzy a nie dobrze robic bo myslisz " wazne ze mi jest dobrze i mojej rodzinie a reszta mnie nieobchodzi" dla mnie to sa ludzie z nalogiem i powini isc na jakis odwyk
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez KoRnKage » 2009-02-16, 20:47

KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Serek_ » 2009-02-16, 21:27

Krzysiek napisał(a):Na jakiej podstawie to wnioskujesz? Póki co Abramowicz tylko traci, nie wykorzystał najlepszej okazji na zwycięstwo, kiedy Chelsea była na fali, w tej chwili podobno* klub ma coś koło 600 mln długu, w Londynie szykuje się "wielka wyprz"

Chelsea ma jakieś 730 mln funtów długu :) ... można dodać i bardziej zadłużony jest ManU.
Plus Chelsea jest taki ze z tych ok. 730 mln coś koło 500 mln jest winna samemu Romanowi, gdyż on to z własnej kieszeni sponsorował - co za tym idzie nie ejst to oprocentowane i w dobie kryzysu FCF na tle innych zespołów BPL wygląda dosyć dobrze gdyż banki i inni wierzyciele tego nie zawiną. jeśli Romek zrezygnuje z klubu to bedą go musieli co do grosza spłacić. A od tego mają akcje itp - dalej ten klub już sam na siebie zarabia.
Co do wielkiej wyprzedaży - nic takiego sie nie szykuje, co roku kupują wielkie gwiazdy i co roku ktoś wielki odchodzi.

jedyne co tam ostatnio nie gra to atmosfera itp;



Obrazek
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Krzysiek » 2009-02-16, 21:52

Krzysiek napisał(a):Póki co Abramowicz tylko traci, nie wykorzystał najlepszej okazji na zwycięstwo, kiedy Chelsea była na fali

Jakby ktoś się nie domyślił, chodziło mi o zwycięstwo w LM :P
patryk947 napisał(a):jaki to byl kiedys klub ???? pytanie ??? 2 liga zaczel sie wspinac itp

Pewnie wiesz więcej ode mnie o Chelsea, ale ten klub zajmował całkiem niezłe miejsca w Premiership jeszcze przed przyjściem Abramowicza, a pisanie, o drugiej lidze w tym momencie jest już szczytem, bo Chelsea weszła do ekstraklasy w 1993 roku i Abramowicz miał z tym tyle wspólnego, co ja z wyborem papieża ;)
Serek_ napisał(a):Chelsea ma jakieś 730 mln funtów długu :) ... można dodać i bardziej zadłużony jest ManU.
Plus Chelsea jest taki ze z tych ok. 730 mln coś koło 500 mln jest winna samemu Romanowi, gdyż on to z własnej kieszeni sponsorował - co za tym idzie nie ejst to oprocentowane i w dobie kryzysu FCF na tle innych zespołów BPL wygląda dosyć dobrze gdyż banki i inni wierzyciele tego nie zawiną. jeśli Romek zrezygnuje z klubu to bedą go musieli co do grosza spłacić. A od tego mają akcje itp - dalej ten klub już sam na siebie zarabia.
Co do wielkiej wyprzedaży - nic takiego sie nie szykuje, co roku kupują wielkie gwiazdy i co roku ktoś wielki odchodzi.

Więc nie zdziwiłbym się, gdyby Roman chciałby się pozbyć CFC, mógłby wtedy odzyskać sporo gotówki, nieprawdaż? :)
Serek_ napisał(a):jedyne co tam ostatnio nie gra to atmosfera itp;


Obrazek

Rządzisz :lol:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości