Barclays Premier League - Anglia

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez grejfrut » 2009-02-16, 22:17

patryk947 napisał(a):abramovicz Jeszcze nic nei stracil. wartosc jego aktywow na funduszach zmalala o 9 milaiardow, ale w Funduszach nic nie straciles dopoki nie wyplaciles tak wiec mina 3-4 lata Romek odzyska to co wirtualnei stracil


patryk947 napisał(a):w obecnej chwili siega to 16 miliardow ale jak napisalem wczesniej 9 miliardow mu sie zwroci za jakies 3,4 lata wsumie to moja wina moglem powtorrzyc ale wazne ze wyjasnilem


To nie ty napisałeś, tylko jakiś fan Chelsea znający się na tym. Taki sam komentarz znalazłem na polskiej stronie Chelsea. Więc nie podpisuj się pod wiedzą innych, a sam zdobądź tą wiedzę. Zresztą od razu coś mi tu śmierdziało. Czytam twoje mało inteligentne wypowiedzi, a tu nagle z takim tekstem wyskakujesz :lol: sprawdziłem i znalazłem - czyli wyszło jak myślałem.

CypiS napisał(a):Jeszcze nic nei stracil. wartosc jego aktywow na funduszach zmalala o 9 milaiardow, ale w Funduszach nic nie straciles dopoki nie wyplaciles tak wiec mina 3-4 lata i Romek odzyska to co wirtualnei stracil.


A to komentarz z chelsea.pl który przywłaszczył sobie nasz kolega :)
Ostatnio edytowano 2009-02-16, 22:23 przez grejfrut, łącznie edytowano 2 razy
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 58m 9s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Serek_ » 2009-02-16, 22:19

Krzysiek napisał(a):Więc nie zdziwiłbym się, gdyby Roman chciałby się pozbyć CFC, mógłby wtedy odzyskać sporo gotówki, nieprawdaż? :)

I tu możemy polemizować ;p No tak odzyskałby te 500mln, ale po co mu one kiedy am te 10 mld ... a obecna chwile ta kasa mu tam dużo nie zmieni. A Chelsea zacznie przynosić zyski, powoli się to rozkręca, przecież ten klub teraz łapie kibiców jak lep muchy (może nie ostanich 4 miesiącach). Z samych wejściówek maja ponad 70 mln na sezon. Dodaj reklamy, prawy i co tam jeszcze ... to klub dla najbogatszych - cisza na stadionie bo 90 % kibiców to jakieś ważności :P
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez haj » 2009-02-16, 22:43

SAF dla mnie niejest dobrym trenerem i niebedzie to tak jak bym ci mowil z jechowi sa (cenzura) dla mnie on niejest dobry i juz ja mam swoje zdanie ty masz swoj.


Po tym wpisie powinno się zakończyć dyskusję z tym obywatelem, który nie ma za grosz pojęcia o futbolu, a udziela się na forum o piłkarskim klubie. To jest coś niepojęte.

Druga sprawa - pisanie, że się ma takie zdanie i koniec, nie potwierdzając tego żadnymi argumentami, świadczy o ograniczeniu, o tym że nie masz własnego zdania. Jesteś tym pokoleniem kibiców Chelsea, którzy do klubu weszli razem z Abramowiczem i teraz Rosjanin jest dla nich niczym bóg. Jestem przekonany, że nie masz pojęcia o takich zawodnikach jak Roberto Di Matteo, Dennis Wise, Frank Lebouf, Ed de Goey i jeszcze kilku, którzy pracowali wiele sezonów na reputację Chelsea. Szkoda w ogóle poświęcać czas na komentowanie wypocin, które jak Grejfrut pisze, jeszcze nie są własnością autora postów. No żenada :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Krzysiek » 2009-02-16, 23:07

I tu możemy polemizować ;p No tak odzyskałby te 500mln, ale po co mu one kiedy am te 10 mld ... a obecna chwile ta kasa mu tam dużo nie zmieni. A Chelsea zacznie przynosić zyski, powoli się to rozkręca, przecież ten klub teraz łapie kibiców jak lep muchy (może nie ostanich 4 miesiącach). Z samych wejściówek maja ponad 70 mln na sezon. Dodaj reklamy, prawy i co tam jeszcze ... to klub dla najbogatszych - cisza na stadionie bo 90 % kibiców to jakieś ważności :P

No wiesz, ziarnko do ziarnka... :P Generalnie, gdybym był takim Abramowiczem, to szukałbym cięć gdzie się da, a pół miliona piechotą nie chodzi. Pewnie masz rację, i na dłuższą metę Romkowi bardziej opłaciłoby się pozostać przy Chelsea niż się jej pozbywać, ale trzeba by było dokładnie przeliczyć, jak długa jest to meta ;) Póki co kryzys trwa w najlepsze, zobaczymy jak się się sytuacja rozwinie :)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-16, 23:12

zola, flo,cudicini itp znam ich i nie raz ogladalem ;) a to ze napisalem komentarz pewne goscia z stronki to jako argument glownie itp ale co mialem go podpisac kibic chelsea ??? zaraz by byly domysly jestes kibicem chelsea wchodzisz tam codziennie kibicujesz im wolisz bardziej niz bayern itp a tak niejest jak dla mnie to temat z abramoviczem dawno zamkniety to samo sie tyczy AF bo dla mnie niema zadnego sir dla mnie ten gosc jest arogancki i sie czepia ciagle zwiazku o byle co mysli ze osiagnol wiele z dobra druzyna ze mozna wszystko za takie cos powienien dostawac kary
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez haj » 2009-02-16, 23:24

AF bo dla mnie niema zadnego sir dla mnie ten gosc jest arogancki i sie czepia ciagle zwiazku o byle co mysli ze osiagnol wiele z dobra druzyna ze mozna wszystko za takie cos powienien dostawac kary


Czyli, że co? Negujesz fakty? To dobry jesteś. Zaraz powiesz, iż 2+4 to nie 4. Bo nie.

A jak u Was był Jose Mourinho to wszystko było w granicach smaku ? :lol: Zanim wejdziesz do innego ogródka, popatrz na swój. Jest równie zaśmiecony, a śmiem twierdzić, że nawet bardziej niż ten przy Old Trafford.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-17, 16:05

sory skoro wiesz ze 2+4 to 4 to zwracam honor jestes geniuszem
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez upek » 2009-02-17, 16:43

:lol: :lol: :509: poleglem xD :564:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Tymek » 2009-02-17, 20:22

dobra Panowie, proponuje zakończyć dyskusje. Prowadzicie ją juz drugą czy trzecią stronę i tak do żadnego konsensusu nie doszliście ( chyba że takim nazwiemy nową teorie matematyczną Haja :P )

Lepiej powiedzcie jak tam sesja Wam idzie/poszła?

Lepiej wróćmy do rozmowy o Premiership, zgodnie z nazwą i przeznaczeniem tematu :)

Pozdrawiam,
Grzechoo
Ostatnio edytowano 2009-02-17, 20:24 przez Tymek, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-17, 21:17

ale mi sie akurat spodobala ta teoria haja ;p. a co do premirship podobno jestesmy zainteresowani zawodnikiem evertonu cahillem na zasadzie wpozyczenia ale mysle ze to plotka. ja uwazam ze by nam sie ktos taki przydal ale czy ktos taki przeniesie z najsilniejszej ligi swiata do jakiejs bundesligi ktora jest 4/5 na starym kontynencie :P ??? niewielu jest graczy z PL ktorzy by sie przeniesli do nas a jak sa to na ta gre u nas niezasluguja ;p
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez haj » 2009-02-17, 22:23

Pozdro dla kumatych :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez patryk947 » 2009-02-17, 22:32

haj po prostu wystarczy powiedziec ze ci sie klawisze pomylily i juz a nie ze dla kumatych bo to jest bez sensu brniecie w to dalej
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez olli » 2009-02-17, 22:37

Udajesz czy naprawdę taki jesteś :lol: ?
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez Grzechoo » 2009-02-17, 23:04

Panowie, proszę, przenieście się na gg... bo już nie mogę :lol:

Serio, wróćmy do tematu Premiership.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Barclays Premier League, czyli o piłce angielskiej

Postprzez spyrczak » 2009-02-22, 18:14

Oglądał ktoś Liverpool - ManC? prze mecz :| pierwsza połowa taka sobie ale druga mnie rozbiła dokładnie. Bramka Bellamy'ego trochę przypadkowa po rykoszecie chyba od nogi Arbeloy no i Reina bez szans, później Kuyt po kontrze na 1-1 i zaczął się spektakl ;p akcja za akcję, cios za cios czyli Premiership w najlepszym wydaniu :) Given - najlepiej wydane funty szejków jak dotąd, przy bramce Kuyta bez szans a później już tylko ratował City przed porażką, świetny goalkeeper. De Jong też super zawody, jak wszedł Babel to co ruszał z akcją zaraz de Jong bach! i kontra ManC ;) 1-1 się skończyło ale świetny mecz.

Wczoraj jeszcze Roque swoje zapiął Kuszczakowi no i wczorajsze bramki Sagana ktoś widział? :| majstersztyk normalnie aż krew zalewa człowieka że koleś tak w reprezentacji nie gra :(
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości