Puchar Polski 2010/2011

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez upek » 2011-05-07, 13:13

bo piszac takie bzdury sprawiacie wrazenie ludzi, ktorzy w zyciu w normalnym swiecie nie byli...
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez killy » 2011-05-07, 13:13

upek napisał(a):
Rael napisał(a):
Mars napisał(a):Ty np. niektórymi swoimi wypowiedziami tez zaslugujesz na dostanie w morde ;)


gdzies ty sie wychowal:/ Nie wiem czy wiesz ale wsrod cywilizownych ludzi nie zalatwia sie nawet ajbardziej zazartychsporow dawaniem w morde...

nie badz smieszny :d :d :d
ludzie, odchodzcie kiedys od komputera? wychodzicie gdzies wieczorami? bo tak jak czytam wasze wpisy to glowa boli. niezle z was no-lajfy xD


sugerujesz ze tam gdzie Ty wychodzisz wieczorami konflikty zawsze zalatwia sie szybka solufffka ? :D

jezeli tak to polecam zmienic otoczenie :)
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez upek » 2011-05-07, 13:17

killy napisał(a):
upek napisał(a):
Rael napisał(a):
Mars napisał(a):Ty np. niektórymi swoimi wypowiedziami tez zaslugujesz na dostanie w morde ;)


gdzies ty sie wychowal:/ Nie wiem czy wiesz ale wsrod cywilizownych ludzi nie zalatwia sie nawet ajbardziej zazartychsporow dawaniem w morde...

nie badz smieszny :d :d :d
ludzie, odchodzcie kiedys od komputera? wychodzicie gdzies wieczorami? bo tak jak czytam wasze wpisy to glowa boli. niezle z was no-lajfy xD


sugerujesz ze tam gdzie Ty wychodzisz wieczorami konflikty zawsze zalatwia sie szybka solufffka ? :D

jezeli tak to polecam zmienic otoczenie :)

w skrajnosci lecimy ? ;)
nie sugeruje nic, nie wychodze na miasto zeby komus dac w morde. zycie nie jest napisane systemem 0-1. gadka ze cywilizowani ludzie nie dadza sobie w morde bo sa cywilizowani mnie po prostu smieszy. pomyslcie o normalnym zyciu ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-07, 13:17

upek napisał(a):bo piszac takie bzdury sprawiacie wrazenie ludzi, ktorzy w zyciu w normalnym swiecie nie byli...


No przecież ja rozumie, ze do "solowki" czasem dochodzi, ale uwazam ze wcale nie powinno i tyle. Poprostu nie uwazam tego za standard ktory powinno sie ogolnie przyjac. A tak dla rozladowania atmosfery - http://crookedminds.com/videos/fat-kid-beats-up-bully/

Jak widac nawet nerd i no life czasem moze wpier**l spuscic XD

[ Dodano: 2011-05-07, 14:18 ]
upek napisał(a):w skrajnosci lecimy ? ;)
nie sugeruje nic, nie wychodze na miasto zeby komus dac w morde. zycie nie jest napisane systemem 0-1.


Masz stuprocentową racje, ale myślę że pewnych rzeczy poprostu nie powinno sie akceptować i probować przynajmniej dążyć do tej "1"
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Mars » 2011-05-07, 13:31

Rael napisał(a):
Mars napisał(a):Ty np. niektórymi swoimi wypowiedziami tez zaslugujesz na dostanie w morde ;)


gdzies ty sie wychowal:/ Nie wiem czy wiesz ale wsrod cywilizownych ludzi nie zalatwia sie nawet ajbardziej zazartychsporow dawaniem w morde...


Jesli ktos obraża mnie lub kogos z moic bliskich i po zwroceniu uwagi nie przestaje, mam słuchac dalej, uciekać, iść na policje?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-07, 13:33

Mars napisał(a):
Rael napisał(a):
Mars napisał(a):Ty np. niektórymi swoimi wypowiedziami tez zaslugujesz na dostanie w morde ;)


gdzies ty sie wychowal:/ Nie wiem czy wiesz ale wsrod cywilizownych ludzi nie zalatwia sie nawet ajbardziej zazartychsporow dawaniem w morde...


Jesli ktos obraża mnie lub kogos z moic bliskich i po zwroceniu uwagi nie przestaje, mam słuchac dalej, uciekać, iść na policje?


No a w tym wypadku na Legii to było to zwrócenie uwagi :P? Bo coś mało prawdopodobne się to wydaje.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Olszesky » 2011-05-07, 15:03

upek - ale 'dawanie w morde' w twoich postach odnosi sie do marsa, czy do akcji z rzezniczakiem? bo chcialem posta napisac, ale w sumie musze wiedziec, zeby glupot nie chrzanic. pozdrawiam.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez upek » 2011-05-07, 23:12

Olszesky napisał(a):upek - ale 'dawanie w morde' w twoich postach odnosi sie do marsa, czy do akcji z rzezniczakiem? bo chcialem posta napisac, ale w sumie musze wiedziec, zeby glupot nie chrzanic. pozdrawiam.

nie bardzo wiem teraz czy lecisz jakas zagmatwana ironia czy pytasz serio ;]

odnioslem sie do wypowiedzi raela, ktory pisze cos o cywilizowanych ludziach, ktorzy brzydza sie przemoca i stronia od jakiejkolwiek przemocy, bo nie wypada w cywilizowanym spoleczenstwie ... nie interesuje mnie puchar polski, w dupie mam co robili kibice, czytajac po prostu wasze smieszne posty notka raela jakos szczegolnie rzucila mi sie w oczy.
pisz wiec swojego posta bez obaw ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Recit » 2011-05-08, 08:09

Daje nie wiem, co zrobił Rzeźniczak. Mars, mógłbyś to napisać wprost, a nie lecieć półsłówkami?

To jest oczywiste, że ludzie muszą sobie czasami wyjaśnić coś przez danie po ryjach, ale sytuacja w której "kibic" atakuje zawodnika jest tak absurdalna, że tylko ktoś, kto sam oberwał w mordę zbyt często może to pojąć.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 1m 48s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Mars » 2011-05-08, 09:18

Recit napisał(a):Daje nie wiem, co zrobił Rzeźniczak. Mars, mógłbyś to napisać wprost, a nie lecieć półsłówkami?

wszystko juz na ten temat napisałem
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Olszesky » 2011-05-08, 10:15

upek napisał(a):nie bardzo wiem teraz czy lecisz jakas zagmatwana ironia czy pytasz serio ;]

nie, po prostu rozmawiamy o tym, ze rzezniczak dostal w ryj, potem mars pisze, ze ja tez powiniennem. rael to drugie skomentowal, ze cywilizowani ludzie tak nie robia.

wtedy pojawiasz sie ty i piszesz to co piszesz. myslalem, ze chodzilo ci, ze rael nie ma racji i dawanie w morde kiedy koncza sie argumenty jest normalne.



to, ze jakies prosiaki 'na zywo' potrafia tylko lac sie po mordach to nie znaczy, ze mamy to przenosic na foruming. pamietam jak polowa forum stekala na moje przeklinanie kilka lat temu, tlumaczac, ze forum i ulica to nie to samo. wiec jesli mars w rzeczywistosci tez jest takim kozakiem i wszystkim po kolei daje w morde to spoko, ale na forum mozna oczekiwac troche wiecej bo gimnazjalne napinanie sie chyba juz na nikim wrazenia nie robi.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Mars » 2011-05-08, 10:21

Olszesky napisał(a):
upek napisał(a):nie bardzo wiem teraz czy lecisz jakas zagmatwana ironia czy pytasz serio ;]

nie, po prostu rozmawiamy o tym, ze rzezniczak dostal w ryj, potem mars pisze, ze ja tez powiniennem. rael to drugie skomentowal, ze cywilizowani ludzie tak nie robia.

wtedy pojawiasz sie ty i piszesz to co piszesz. myslalem, ze chodzilo ci, ze rael nie ma racji i dawanie w morde kiedy koncza sie argumenty jest normalne.



to, ze jakies prosiaki 'na zywo' potrafia tylko lac sie po mordach to nie znaczy, ze mamy to przenosic na foruming. pamietam jak polowa forum stekala na moje przeklinanie kilka lat temu, tlumaczac, ze forum i ulica to nie to samo. wiec jesli mars w rzeczywistosci tez jest takim kozakiem i wszystkim po kolei daje w morde to spoko, ale na forum mozna oczekiwac troche wiecej bo gimnazjalne napinanie sie chyba juz na nikim wrazenia nie robi.


Nie jestem zadnym kozakiem, i jakos tylko ty działasz mi tu na nerwy, kilka razy juz udało ci sie tu kogos obrazic. ty jestes kozakiem, ale internetowym.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Olszesky » 2011-05-08, 10:32

Mars napisał(a):Nie jestem zadnym kozakiem, i jakos tylko ty działasz mi tu na nerwy, kilka razy juz udało ci sie tu kogos obrazic. ty jestes kozakiem, ale internetowym.

czlowieku gdybym chcial tu kogokolwiek obrazic to pisalbym innym jezykiem i pewnie zalatwial takie sprawy na pw. troche dystansu, naucz sie rozgraniczac pisanie czegos na forum z przymruzeniem oka od rzeczywistosci. to, ze napisalem, ze jestes glupi. no coz, pisales kilka glupich postow pod rzad to zasluzyles na uzycie takiego przymiotnika. a czy uwazam, ze na codzien jestes glupi? sam sobie odpowiedz.

na szimiego i tapira tez pisalem rozne rzeczy, ale i tak chetnie bym sie napil z nimi wodki.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Mars » 2011-05-08, 10:38

Olszesky napisał(a):
Mars napisał(a):Nie jestem zadnym kozakiem, i jakos tylko ty działasz mi tu na nerwy, kilka razy juz udało ci sie tu kogos obrazic. ty jestes kozakiem, ale internetowym.

czlowieku gdybym chcial tu kogokolwiek obrazic to pisalbym innym jezykiem i pewnie zalatwial takie sprawy na pw. troche dystansu, naucz sie rozgraniczac pisanie czegos na forum z przymruzeniem oka od rzeczywistosci. to, ze napisalem, ze jestes glupi. no coz, pisales kilka glupich postow pod rzad to zasluzyles na uzycie takiego przymiotnika. a czy uwazam, ze na codzien jestes glupi? sam sobie odpowiedz.

na szimiego i tapira tez pisalem rozne rzeczy, ale i tak chetnie bym sie napil z nimi wodki.


Widocznie napisałeś o wiele więcej głupich postów by patrzeć na to z przymruzeniem oka. Nie obchodzi mnie co o mnie sądzisz ale zostaw to dla siebie. I nie mów mi czego mam sie uczyć a czego nie, sam zdecyduje.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez patryk947 » 2011-05-08, 13:10

Nie spinajcie bo każdy ma troche racji ;)
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości