Puchar Polski 2010/2011

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez mancipium » 2011-05-10, 21:04

Olszesky napisał(a):Obrazek
facet z jajami.


co ma zdjęcie czy wygląd twarzy do tego czy ktoś jest facetem z jajami? Jedyny facet z jajami jakiego spotkałeś to bruce willis w tv zajadajac sie popcornem czy jak, bo nie rozumiem kompletnie sensu Twojego postu.

http://niezalezna.pl/10324-%E2%80%9Esta ... na-policje
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Recit » 2011-05-10, 22:03

Teraz zostanie celebrytą i zrobi karierę jak Jola Rutowicz. Właściwie to o co chodzi? Powinni go przeprosić, że zakłócili mu zabawę w Bydgoszczy. Staruch, trzymaj się! Prowadź nas w marszu prawdziwych patriotów przeciwko ITI i Tuskowi!
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 16s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-10, 22:25

Dobre źródło tego newsa xD
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez mancipium » 2011-05-11, 06:47

Wkleiłem to żeby Was rozweselić ;-). Myślę, że jemu nie zalezy na byciu celebrytą jak Jola i myślę, że takie stwierdzenie go bezpodstawnie obraża :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Olszesky » 2011-05-11, 07:02

mancipium napisał(a):co ma zdjęcie czy wygląd twarzy do tego czy ktoś jest facetem z jajami? Jedyny facet z jajami jakiego spotkałeś to bruce willis w tv zajadajac sie popcornem czy jak, bo nie rozumiem kompletnie sensu Twojego postu.

oj juz nie probuj tego tak analizowac. po prostu rozbawil mnie post szimiego o tym, ze w iti pracuja ludzie bez jaj, a katem oka widze jak on wyglada. to tak jakbym ja mowil o zawodach strongmanow, ze jakies cieniasy tam startuja.

newsy z niezaleznej jak juz pisalem sa bardzo wesole, ale obiektywnie - jest to najbardziej stronnicza i subiektywna strona w internecie. a komentarze to esencja jadu, agresji i wiesniactwa.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez szimi » 2011-05-11, 07:18

Olszesky napisał(a):
mancipium napisał(a):co ma zdjęcie czy wygląd twarzy do tego czy ktoś jest facetem z jajami? Jedyny facet z jajami jakiego spotkałeś to bruce willis w tv zajadajac sie popcornem czy jak, bo nie rozumiem kompletnie sensu Twojego postu.

oj juz nie probuj tego tak analizowac. po prostu rozbawil mnie post szimiego o tym, ze w iti pracuja ludzie bez jaj, a katem oka widze jak on wyglada. to tak jakbym ja mowil o zawodach strongmanow, ze jakies cieniasy tam startuja.

newsy z niezaleznej jak juz pisalem sa bardzo wesole, ale obiektywnie - jest to najbardziej stronnicza i subiektywna strona w internecie. a komentarze to esencja jadu, agresji i wiesniactwa.

Już gdzieś pisałem-łapka mała ale beton :twisted: :) nie widziałeś-nie oceniaj. :569: 8)
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-11, 08:39

szimi napisał(a):
Olszesky napisał(a):
mancipium napisał(a):co ma zdjęcie czy wygląd twarzy do tego czy ktoś jest facetem z jajami? Jedyny facet z jajami jakiego spotkałeś to bruce willis w tv zajadajac sie popcornem czy jak, bo nie rozumiem kompletnie sensu Twojego postu.

oj juz nie probuj tego tak analizowac. po prostu rozbawil mnie post szimiego o tym, ze w iti pracuja ludzie bez jaj, a katem oka widze jak on wyglada. to tak jakbym ja mowil o zawodach strongmanow, ze jakies cieniasy tam startuja.

newsy z niezaleznej jak juz pisalem sa bardzo wesole, ale obiektywnie - jest to najbardziej stronnicza i subiektywna strona w internecie. a komentarze to esencja jadu, agresji i wiesniactwa.

Już gdzieś pisałem-łapka mała ale beton :twisted: :) nie widziałeś-nie oceniaj. :569: 8)


Rozumiem, że na pobicie kobiety z iti wystarcza...?
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez szimi » 2011-05-11, 12:16

Kobiet nie bije. Ogólnie malo się biję, więc nie rób ze mnie glównego agresora forum :mrgreen: :lol: dlatego kobiety z ITI mogą być spokojne. Poza tym wcześniej napisalem, że ten gość to debil. Więc nie wiem skąd ta uwaga. :roll: 8)
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez skowRon » 2011-05-11, 18:20

Z Szimiego robicie agresora i za dwa-trzy dni to o nim będą mówiły media bo dwaj najwięksi gangsterzy RP (Litar i Staruch) już są zatrzymani. Swoja drogą ciekawie musiało wyglądac zatrzymanie Starucha - o 7 rano antyterroryści wchodzą kolesiowi do mieszkania, ten w szoku, nie wie co się dzieje, a jak już leży skuty na podłodze to jeden z funkcjonariuszy stwierdza że chyba adres pomylili bo to nie jest Staruch :twisted:

A co do walki z kibicami to po zamknięciu najbezpieczniejszych w Polsce stadionów, mamy kolejne wspaniałe decyzje. GKS Bełchatów na kilka godzin przed meczem dowiaduje się że nie zostanie w Łodzi wpuszczeni na stadion, a ultrasom Wisły Kraków zabroniono zaprezentować oprawę podczas dzisiejszego meczu z Lechem. Następnie pewnie zabroni się chodzenia na mecze z szalikami, wywieszania flag na płotach, a zamiast dopingu będzie atmosfera jak na sparingach.
Obrazek
skowRon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-01-23, 00:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 1d 14h 30m 15s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Szybki » 2011-05-11, 18:30

skowRon napisał(a):Swoja drogą ciekawie musiało wyglądac zatrzymanie Starucha - o 7 rano antyterroryści wchodzą kolesiowi do mieszkania, ten w szoku, nie wie co się dzieje, a jak już leży skuty na podłodze to jeden z funkcjonariuszy stwierdza że chyba adres pomylili bo to nie jest Staruch :twisted:



Prawda jest z goła odmienna ;)

http://niezalezna.pl/10324-%E2%80%9Esta ... na-policje
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-11, 18:59

Szybki napisał(a):
skowRon napisał(a):Swoja drogą ciekawie musiało wyglądac zatrzymanie Starucha - o 7 rano antyterroryści wchodzą kolesiowi do mieszkania, ten w szoku, nie wie co się dzieje, a jak już leży skuty na podłodze to jeden z funkcjonariuszy stwierdza że chyba adres pomylili bo to nie jest Staruch :twisted:



Prawda jest z goła odmienna ;)

http://niezalezna.pl/10324-%E2%80%9Esta ... na-policje


Mało wiarygodne źrodlo :P
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez skowRon » 2011-05-11, 19:07

Szybki napisał(a):
skowRon napisał(a):Swoja drogą ciekawie musiało wyglądac zatrzymanie Starucha - o 7 rano antyterroryści wchodzą kolesiowi do mieszkania, ten w szoku, nie wie co się dzieje, a jak już leży skuty na podłodze to jeden z funkcjonariuszy stwierdza że chyba adres pomylili bo to nie jest Staruch :twisted:



Prawda jest z goła odmienna ;)

http://niezalezna.pl/10324-%E2%80%9Esta ... na-policje


Chodziło mi o to zdarzenie:

Wpadli w kominiarkach, wzięli go za "Starucha"

Zamaskowani policjanci, z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców, przez pomyłkę wtargnęli do mieszkania na warszawskiej Pradze Południe. "Byłem w samej bieliźnie, kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń" - twierdzi w rozmowie z redakcję Kontaktu 24 Mateusz Janiszewski, u którego we wtorek rano pojawiła się policja. Kiedy funkcjonariusze zorientowali się, że mężczyzna nie jest poszukiwanym przez nich "Staruchem", przeprosili za pomyłkową "wizytę" i opuścili mieszkanie. Policja zaprzecza, aby wobec mężczyzny użyto siły. "Działania były prowadzone zgodnie z nakazem prokuratorskim" - odpowiada Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Przyszli o siódmej rano

Do zdarzenia miało dojść we wtorek rano o godzinie 7.00, w jednym z bloków na warszawskiej Pradze Południe. "Grozili, że wyważą drzwi, byłem wtedy w samej bieliźnie. Kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń" - opowiada nam Mateusz Janiszewski.

"To nie on!"

Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że to nie on jest poszukiwaną osobą. "Przeszukali mieszkanie, sprawdzili czy oprócz mnie nikt w nim nie przebywa. Po chwili jeden z nich powiedział 'to nie on', po czym przeprosili za pomyłkę i opuścili moje mieszkanie" - tłumaczył. Poszkodowany miewa kłopoty z sercem i po zdarzeniu znalazł się w szpitalu. Sprawę zamierza skierować do sądu.

Zaistniała sytuacja jest dla pokrzywdzonego szokująca: "Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o "Starucha", ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów i zdrowia także" - opowiadał Mateusz. Mężczyzna utrzymuje, że "Starucha" nawet nie zna a na meczu ostanio był 10 lat temu.

Działaliśmy zgodnie z nakazem
O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Annę Kędzierzawską z Komendy Stołecznej Policji. "Działaliśmy zgodnie z nakazem prokuratorskim. Sprawdzaliśmy kilka miejsc w których mógł przebywać Piotr S. "Staruch" (poszukiwany w związku z wydarzeniami w Bydgoszczy "gniazdowy" Legii - red.)" - tłumaczyła. Jak dodała oficer prasowa, policja w czasie interwencji nie użyła siły i nie było potrzeby wzywania pomocy medycznej.

źródło: kontakt 24


Fakt pomyliłem się, koleśnie leżał skuty tylko klęczał z funkcjonariusze celowali do niego z broni :P

A TVN traktujecie chyba jako bardziej wiarygodne źródło :-P
Obrazek
skowRon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-01-23, 00:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 1d 14h 30m 15s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Rael » 2011-05-11, 19:13

skowRon napisał(a):
A TVN traktujecie chyba jako bardziej wiarygodne źródło :-P


Nieco bardziej, ale i tak mało wiarygodne :P
Ostatnio edytowano 2011-05-11, 19:14 przez Rael, łącznie edytowano 1 raz
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez Scholli » 2011-05-11, 19:14

skowRon napisał(a):a ultrasom Wisły Kraków zabroniono zaprezentować oprawę podczas dzisiejszego meczu z Lechem. Następnie pewnie zabroni się chodzenia na mecze z szalikami, wywieszania flag na płotach
no a po co to? dobry krok w kierunku tego aby na mecze chodzili ludzie zainteresowani tym co się dzieje na boisku a nie na trybunach (skoro już zostało wielokrotnie udowodnione, że o dopingu na poziomie nie może być mowy)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Puchar Polski 2010/2011

Postprzez skowRon » 2011-05-11, 20:26

Na całym świecie ultrasi robią oprawy, lepsze czy gorsze ale robią i jakoś nikt nie narzeka i nie twierdzi że jest to powód chuligaństwa.

dobry krok w kierunku tego aby na mecze chodzili ludzie zainteresowani tym co się dzieje na boisku a nie na trybunach

Jakoś teraz, mimo że oprawy są prezentowane, to takich ludzi na stadionach nie brakuje, mało tego, stanowią oni większość publiczności więc kto jeszcze miałby przychodzić? Bo na polską ligę (może z wyjątkiem kilku spotkań) to raczej ludzi lubiących oglądać piłkę na najwyższym poziomie raczej za dużo nie przyjdzie.

PS. i co ma oprawa do dopingu?
Obrazek
skowRon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-01-23, 00:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 1d 14h 30m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości